>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

15. Grand Prix Bahrajnu [27 - 29 listopada 2020]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Bahrajnu 2020
unnamed.png

Piątek, 27 listopada:
#1 Trening ▶ 12:00
#2 Trening ▶ 16:00

Sobota, 28 listopada:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 29 listopada:
#Wyścig ▶ 15:10


1606092112636.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Bahrain International Circuit
Lokalizacja: Manama, Bahrajn
Pierwsze Grand Prix: 2004
Długość toru: 5.412 km
Liczba okrążeń: 57
Całkowity dystans wyścigu: 308.238 km
Rekord okrążenia: Pedro de la Rosa (2005) - 1:31.447

Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Bahrajnu - wyścig, niedziela 16:10
Na tor wyjedzie samochód bezpieczeństwa? @ NIE
Kurs: 2.50
Bukmacher: Betsson
Analiza:

Bardzo wysoki kurs moim zdaniem jak na to zdarzenie przy tej charakterystyce toru. Generalnie obiekt w Bahrajnie charakteryzuje sie mega szerokimi poboczami i potrafi wybaczac bledy. Ciezko tutaj cokolwiek zrobic wywolujac wyjazd Safety Car. Nawet jesli jakis bolid odmowi posluszenstwa to wydaje mi sie, ze przy torze tak szerokim wystarczy VSC. Moim zdaniem kurs przesadzony i tylko jakis dzwon na pierwszym okrazeniu moze pograzyc ten bet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +12
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Alex Albon pokazuje, ze niemozliwe nie istnieje. Podczas FP2 pokazal, ze potrafi rozpieprzyc bolid nawet na takim torze na ktorym pozornie nie da rady tego zrobic. Wywolal tym pierwsza czerwona flage. Druga wywolal piesek biegajacy po torze. Zobaczcie sami 👇

 
ranczo0123 439,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Bahrajnu - kwalifikacje, sobota 15:00
Leclerc - Perez @ 2
Kurs: 1.70
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

W piatek Racing Point bardzo mocne. Widac, ze ten tor im pasuje. Perez w treningach P3 i P4. Im sezon dluzszy tym wydaje sie, ze inzynierowie rozowego Mercedesa coraz lepiej rozumieja konstrukcje ich bolidu. Do tego tor w Bahrajnie charakteryzuje sie calkiem spora liczba dlugich prostych, ktore beda zabojcze dla slabego silnika Ferrari. Zreszta widac po treningach, ze tutaj jezdza raczej slabo i moze byc problem zeby wejsc w ogole do Q3 przez Leclerca. Kurs znosny wiec mozna sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +187
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Witajcie.
Dzis znów nadrabiałem zaległości z soboty, zobaczymy jak wyjdzie.
Pierwszy typ to Gasly. Cały weekend jest szybki i nie może na nic narzekać, jednak kwale nie wyszły mu najlepiej staruje z P8, bolid Aplha Tauri nie raz pokazał że dobrze obchodzi się z oponami a sam Pierre zapowiada walkę o wyższe lokaty, kluczową sprawą graning opon, ja myślę że stać do na miejsce w pierwszej szóstce

Gasly miejsca 1-6 kurs 2,25 fortuna ✅

Drugi typ to Max. Podobnie jak Gasly szybki tu i podgryza Merca, jednak ostatecznie na P3 ze startu. Myślę że Merc plus Holender odjadą reszcie i podziela podium ale czy dublet Merca? Nie sądzę, myślę że Max ich rozdzieli

Verstappen 1-2 kurs 1,85 fortuna✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
mark1973 754,4K

mark1973

Znawca - Hokej
Zamiast ich teraz puścic za samochodem bezpieczenstwa to zrobili restart znów ryzykujac grozne sytuacje, nie rozumiem tego
 
psotnick 825,8K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Tu chyba najlepiej widać cały wypadek. Grosjean dobre 25s przesiedział w kuli ognia.. Jak dobre muszą być te kombinezony i pianki że praktycznie nic mu się nie stało!

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +198
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom