>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

14. kolejka Serie A [26.11 - 28.11.2021]

Status
Zamknięty.
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Empoli - Fiorentina btts
Sampdoria - Verona btts
Ako 2,6 Sts
W tych dwóch meczach stawiam że obie drużyny w obu meczach strzela sobie po min. jednej bramce. W pierwszym spotkaniu zarówno gospodarze jak i goście w swoich meczach strzelają sporo bramek. Trener Fiorentiny w swoim wywiadzie podkreślił że muszą poprawić swoje wyniki na wyjazdach żeby zachować większą stabilność także w tym meczu tym meczu czuje ze Vlahovic znów ukłuje, co do Empoli to u siebie każdemu strzelają bramki niezależnie od poziomu przyjazdnych.
Co drugiej pary to na korzyść typu przemawia fakt łatwego tracenia bramek przez obie drużyny. Sampdoria u siebie od 8 meczy nie zachowała czystego konta i ostatnio tylko nie strzeliła jej właśnie Verona, która od tamtego meczu się przełamała i zaczęła zdobywać wyjazdowe bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +403
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Bologna pow 1.5 gola
Torino strzeli bramke
Ako: 3.04 @totalbet


No ja tak gram, wiem, ze Bologna zawaliła ostatni mecz, tam było mnóstwo okazji, ale jak pokazał wczorajszy mecz Venezia potrafi bronić. Tutaj bedzie najgorsza defensywa w lidze, grająca ofensywną piłke, idealni pod styl ekipy Mihajlovica. Na kontry szybki Barrow, do tego Soriano. Gospdoarze dopuszczaja do najwiekszej ilości strzałów, wiec napewno sporo miejsca bedzie mial Svanberg. Powinno być dzisiaj pare bramek.

Roma to jedna z gorszych defensyw i jak ktoś ich przycisnie to sie gubią. Juric juz powiedzial, ze chce jeszcze bardziej presowac, wiec napewno Manicni nie raz sie pogubi z defensywą. Do tego za kartki nie bedzie Veretouta, ktory robil robote tez z tyłu drużyny. Ja to powtorze, Wlosi nie potrafia grac po pucharach, wiec tutaj juz w ogole fajne handi na Byki Chorwata. Jest Pobega, Praet, Pjaca czy Brekalo, powinni spokojnie cos strzelić.

Co do Sassuolo to od kartki odwołał się Fratessi i bedzie dostepny, wiec na plus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom