>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

13. kolejka Premier League [29-30.11.2014]

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP


Kursy na 13. kolejkę
Obsada sędziowska
W tej kolejce mamy dwa hity: Southampton - Man City oraz Tottenham - Everton. Nie będę tworzył osobnych tematów, żeby nie wprowadzać niepotrzebnego zamieszania. Sporo osób nie podaje typów w wyznaczonym temacie, tylko w zbiorczym i później trzeba bawić się w przenoszenie postów. Tak więc wszystkie typy na 13. kolejkę podajemy w tym temacie.
Zapraszam do dyskusji :smile:
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Poniżej wklejam kilka postów z poprzednich tematów, które dotyczą dyskusji na temat 13. kolejki.

Southampton - Manchester City
Soton (+1) @ 1.63
Typ na 30 listopada, ale myślę, że do tego czasu kursy spadną. Będzie to tak naprawdę pierwszy sprawdzian Świętych w tym sezonie. Póki co to w pierwszej kolejce grali z Liverpoolem z tych &#39;mocniejszych&#39; drużyn. Potem grali z ligowym średniakami i radzili sobie bardzo dobrze. Drugie miejsce w tabeli odzwierciedla ich formę. Podopieczni Koemana zachwycają wszystkich sympatyków Premier League. Być może ten sezon nie będzie taki jak poprzednie i w końcu jakiś ligowy &#39;średniak&#39; zajmie miejsce wyżej niż TOP7. Pelle w tym sezonie strzela na zawołanie, jest w świetnej formie, strzelił już kilka naprawdę ładnych goli. Long także wskoczył na odpowiedni poziom. Można by tu wymieniać sporo piłkarzy gospodarzy, bo naprawdę grają przyjemny dla oka futbol. Z drugiej strony mamy Obywateli, którzy przeżywają spadek formy. Wymęczone zwycięstwo w derbach, porażka na Upton, remis na Loftus i wreszcie blamaż w Lidze Mistrzów z CSKA. Te mecze pokazują ostatnio formę w jakiej są piłkarze z niebieskiej części Manchesteru. Bez Aguero i Silvy ta ekipa nie funkcjonuje dobrze, co pokazały ostatnie spotkania. Hiszpan doznał urazu w pucharowym starciu ze Srokami i ich gra się lekko mówiąc posypała, brakuje playmakera. Z kolei Kun podobnie jak Pelle strzela na zawołanie i bez niego nie ma zbytnio gdzie szukać strzelców u gości. Podsumowując, nie sądzę, żeby drużyna Świętych w gazie przegrała u siebie więcej niż jedną bramką, co więcej, ja tutaj widzę ich nawet zwycięstwo, ale to będzie ich dopiero pierwszy w tym sezonie prawdziwy sprawdzian na tle rywala z górnej półki. Dla niezorientowanych, dodam, że Pelle ma cztery kartoniki i jak dostanie piątą w kolejnej kolejce to nie zobaczymy go w spotkaniu z The Citizens.
e:
typ już zdjęty z oferty Marathonu...
Bądźmy poważni Southampton co ugrać miało to ugralo teraz zacznie sie zjazd w dół bo tam nie ma zawodników którzy utrzymali by ten zespół w top 3.Sredniaki dostały lanie bo jest w Southampton paru fajnych zawodników ale bez przesady.
City wygra ten mecz moim zdaniem stawianie w kierunku Southampton z takim rywalem jest pozbawione sensu.
A oglądałeś w ogóle jakieś mecze Soton w tym sezonie ? Domyślam się, że nie. Oni grają fajną, kombinacyjną piłkę. Mają fajną pakę. Według mnie przy obecnej formie mogą na dłużej pozostać w czubie tabeli. Tak jak napisałem będzie to ich pierwszy sprawdzian w tym sezonie z czołową drużyną Premier League. Value w tym kursie było i to spore. W tej chwili możesz na ten typ złapać chyba maks 1.40 albo i nawet nie. The Citizens w ostatnich meczach grają jak taki typowy ligowy średniak. Też polecam obejrzeniu paru ostatnich ich spotkań, bo jak mówisz, że City tu wygra bez problemu to chyba ich nie oglądałeś za dużo. Ich gra jest bez polotu, straszne męczarnie ze słabymi rywalami, brakuje kręgosłupa drużyny, którymi są Silva z Toure. Yaya w tym sezonie gra strasznie słabo, strzelił piękną bramkę z wolnego z CSKA, ale poza tym to jest pod formą o czym świadczy sposób w jaki obejrzał czerwony kartonik właśnie z rosyjską drużyną. Też warto odnotować, że gdyby nie Aguero to ta drużyna nie była na tym miejscu w tabeli, gdzie jest obecnie. Argentyńczyk nie raz ratował skórę Obywatelom w tym sezonie. Dżeko pod formą, Jovetić podobnie. Z drugiej strony do Pellego dołączył ostatnio Long, który już parę razy wpisał się na listę strzelców w ostatnich spotkaniach Świętych.
Najprawdopodobniej nie będę już obecny na przyszły weekend, a więc proszę moda tematu by przypiął analizę w odpowiednim temacie jaki powstanie na przyszły weekend PL.

West Ham-Newcastle
Podopieczni Sama Allardyce w ostatniej kolejce przegrali minimalnie z Evertonem 2-1, było to bardzo dobre widowisko w którym jednak Everton okazał się lepszy.
West Ham nie ulega wątpliwości jest jedną z mocnych ekip w tym sezonie w Premier League.Przede wszystkim u siebie gdzie ulegli m.in Manchester City(1-2),Liverpool(1-3).
Sroki 6 zwycięstw z rzędy nie mówię że głównym argumentem do tego że WHU wygra jest to, że kiedyś ta passa zostanie przerwana bo ona może trwać i trwać.Ale, kto jak nie Młoty przerwą tą passę.
Kursy na pewno jeszcze będą spadać na gospodarzy, także na tą chwilę 2,05 na Młoty jak najbardziej polecam.
Powodzenia.
Od razu mogę polecić typ na następny weekend, mecz Burnley - Aston Villa typ: 2 DNB @ 2,50. Na Burnley poszły spadki, teraz jest 2,20 - moim zdaniem za nisko. Nie chce mi się wierzyć, że Burnley wygra 3 mecz z rzędu. Mecz z Hull wygrali zasłużenie, widać było ich determinację, co przekładali na dużą liczbę sytuacji bramkowych i strzałów. Wg mnie mecz ze Stoke to była ustawka, więc na poważnie bym nie brał tej wygranej. Tutaj można sobie zobaczyć H2H: http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home=hSUajdSS&amp;amp;away=z3dmTMMO&amp;amp;where=0. Na 9 sezonów 4 razy było 3za3. W tym sezonie może być podobnie i w rewanżu najprawdopodobniej wygra Stoke. Obejrzałem skrót meczu Stoke - Burnley i w tym meczu dominowała drużyna Stoke. Burnley stworzyło najgroźniejsze akcje na początku spotkania i udało im się strzelić dwie bramki. Dla mnie zachowanie obrońców i bramkarza przy tych golach było co najmniej dziwne. Przy obu golach ogromny chaos w obronie. Po pierwsze obrońcy gubili krycie. Przy pierwszym golu Begović zamiast łapać piłkę, to wybił ją pod nogi przeciwnika. Spokojnie tę piłkę mógł łapać. Przy drugim golu było dwóch obrońców, którzy mogli przeciąć dośrodkowanie, ale tuż przed dośrodkowaniem zatrzymali się obaj i nawet nie wystawili nogi, żeby przeciąć to dośrodkowanie. Te bramki tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że Stoke oddało mecz.

Wracając już do Burnley, uważam, że to nadal jest słaba drużyna. Nie zmienią tego te dwie wygrane, w tym jedna, moim zdaniem nie do końca czysta. Trzecia wygrana z rzędu to już byłaby moim zdaniem spora niespodzianka. Z osiągnięciem takiej serii mają często problem lepsze drużyny niż Burnley.

Aston Villa jest w dołku. Już pisałem wyżej z jakimi rywalami przyszło im się mierzyć i jakie serie bez wygranej notują. Nie wiem czy przełamią się z Southampton. Bez względu na wynik tego spotkania stawiam AV DNB, bo widzę value w kursie 2,50. Na razie tego nie stawiam, poczekam na to co się stanie w meczu z Southampton, bo w zależności od wyniku mogą być spadki lub wzrosty kursów.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
West Ham United - Newcastle United
Dobra, czas na dobry mecz średniaków ligowych w Premier League. Młoty, które dobrze weszły w sezon i cały czas trzymają się u góry w tabeli podejmą Sroki, które notują wspaniałą serię. Pewnie wielu z Was spojrzy na ostatni mecz podopiecznych Big Sama i powie: &quot;ale jak to, przegrali ze słabymi w tym sezonie The Toffees i czego oni szukają w tym sezonie?&quot;, ale pewnie niewielu z Was zauważyło, że Sakho, Valencia i Downing nie grali w tym spotkaniu, ofensywa wyglądała mizernie w meczu w Liverpoolu, ale jednak powalczyli o remis, walki nikt im nie odmówi. W meczu z drużyną Pardju jednak wyżej wymieniony tercet zagra. Downing pod względem statystycznym ulega jedynie Fabregasowi jeśli chodzi o udział w bramkowych akcjach swojego zespołu. Sakho i Valencia to według mnie jeden z najlepszych duetów napastników w Premier League w tym sezonie. Dla porównanie wspomnę tutaj o Balotellim + Lambert, Giroud + Welbeck, Falcao + Van Persie, Naismith + Lukaku, Soldado + Adebayor, Aguero + Dżeko. Nikt w tym sezonie oprócz Młotów nie ma dwóch napastników grających równocześnie na takim samym poziomie. No chyba, że można tutaj wymienić Soldado i Adebayora, bo obaj dają swojej drużynie w ataku tyle co De Gea, Kurtuła i Lloris razem wzięci. :cool: Koniec żartów, w drużynie Srok cały czas nie zagrają Taylor, Coloccini, Abeid i Santon. Defensywa z Newcastle na pewno na tym straci. QPR mimo niezłego meczu nie potrafiło im strzelić bramki, ale jednak to QPR. Teraz czas na Młoty i sądzę, że dobra seria Srok zakończy się w weekend na Upton Park. Młoty rozgrywają fantastyczny sezon, już wcześniej pisałem, że okno transferowe rozegrali po mistrzowsku, podobnie jak Chelsea. Sprowadzenie Ennera, Sakho i Songa było strzałem w dziesiątkę, wyniki to potwierdzają.
WHU @ 2.10 Marathon ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
robson9002 163

robson9002

Użytkownik
WEST BROM - ARSENAL
Kanonierzy pokazali w środę naprawdę kawał dobrego futbolu. Od pierwszych minut kontrolowali mecz, szybko strzelili bramkę i utrzymywali długo przy piłce. Taki Arsenal aż chce się oglądać. W ostatniej kolejce porażka u siebie z MU, kto oglądał mecz wie, iż wynik nie jest sprawiedliwy. Podopieczni Wengera byli drużyną lepszą, która wypracowała więcej sytuacji, lecz nie potrafiła zamienić je na bramki. Niestety graczy z The Emirates Stadium ciągle nękają kontuzję, jeden gracz wraca, inny znowu wypada. Wrócił Walcott i Giroud, wypadł Wilshere i ponownie Arteta. Nadal nie ma Ozila. Za nami 12 kolejek PL a Arsenal ma 17 punktów..chyba trochę mało?! Przecież żeby bić się o Top4 trzeba wygrywać właśnie z takimi drużynami jak WBA. The Baggies ostatnie 2 ligowe starcia, 2 porażki bez zdobytego gola. Ciężko będą mieli z Arsenalem, który musi gonić za czołówką. Stawiam na zwycięstwo Kanonierów.
ARSENAL WIN 1,85 bet365 ✅✅ 0:1 ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Burnley - Aston Villa

O tym typie pisałem już tydzień temu:

Od razu mogę polecić typ na następny weekend, mecz Burnley - Aston Villa typ: 2 DNB @ 2,50. Na Burnley poszły spadki, teraz jest 2,20 - moim zdaniem za nisko. Nie chce mi się wierzyć, że Burnley wygra 3 mecz z rzędu. Mecz z Hull wygrali zasłużenie, widać było ich determinację, co przekładali na dużą liczbę sytuacji bramkowych i strzałów. Wg mnie mecz ze Stoke to była ustawka, więc na poważnie bym nie brał tej wygranej. Tutaj można sobie zobaczyć H2H: http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home=hSUajdSS&amp;amp;away=z3dmTMMO&amp;amp;where=0. Na 9 sezonów 4 razy było 3za3. W tym sezonie może być podobnie i w rewanżu najprawdopodobniej wygra Stoke. Obejrzałem skrót meczu Stoke - Burnley i w tym meczu dominowała drużyna Stoke. Burnley stworzyło najgroźniejsze akcje na początku spotkania i udało im się strzelić dwie bramki. Dla mnie zachowanie obrońców i bramkarza przy tych golach było co najmniej dziwne. Przy obu golach ogromny chaos w obronie. Po pierwsze obrońcy gubili krycie. Przy pierwszym golu Begović zamiast łapać piłkę, to wybił ją pod nogi przeciwnika. Spokojnie tę piłkę mógł łapać. Przy drugim golu było dwóch obrońców, którzy mogli przeciąć dośrodkowanie, ale tuż przed dośrodkowaniem zatrzymali się obaj i nawet nie wystawili nogi, żeby przeciąć to dośrodkowanie. Te bramki tylko utwierdzają mnie w przekonaniu, że Stoke oddało mecz.

Wracając już do Burnley, uważam, że to nadal jest słaba drużyna. Nie zmienią tego te dwie wygrane, w tym jedna, moim zdaniem nie do końca czysta. Trzecia wygrana z rzędu to już byłaby moim zdaniem spora niespodzianka. Z osiągnięciem takiej serii mają często problem lepsze drużyny niż Burnley.

Aston Villa jest w dołku. Już pisałem wyżej z jakimi rywalami przyszło im się mierzyć i jakie serie bez wygranej notują. Nie wiem czy przełamią się z Southampton. Bez względu na wynik tego spotkania stawiam AV DNB, bo widzę value w kursie 2,50. Na razie tego nie stawiam, poczekam na to co się stanie w meczu z Southampton, bo w zależności od wyniku mogą być spadki lub wzrosty kursów.
Tak pisałem przed meczem Aston Villi z Southampton. The Villans mieli szansę na sprawienie niespodzianki, bo prowadzili 1:0 z Southampton, ale w końcówce stracili bramkę i ostatecznie tylko zremisowali. Seria bez wygranej trwa już 8 spotkań i liczę na jej przełamanie. Dwukrotnie już było blisko z Tottenhamem i Southampton, ale za każdym razem The Villans tracili bramki w końcówce. Burnley to idealny rywal, żeby się przełamać. The Clarets wygrali 2 ostatnie mecze, co na pewno jest sporym zaskoczeniem, biorąc pod uwagę fakt, że są najsłabszą drużyną ligi. Nie sądzę, żeby wygrali 3 raz z rzędu. Kursy są mocno zaniżone na Burnley, na co wpływ mają ich ostatnie dwie wygrane i słaba seria AV. Widać, że idzie masówka na Burnley i kurs na ich wygraną wynosi już 2,15 - jak dla mnie ten kurs to totalna abstrakcja. Myślę, że w sobotę AV w końcu się przełamie. Dla bardziej odważnych polecam czystą dwójkę po kursie aż 3,90.

Burnley - Aston Villa ZWROT 1:1 // niewiele zabrakło, znów AV pechowo traci w końcówce
Typ: 2 DNB
Kurs: 2,71
Buk: Pinnacle





Southampton - Manchester City

Gdyby ktoś przed rozpoczęciem sezonu powiedział, że spotkanie Southampton - Man City będzie jednym z hitowych starć, to uznano by go chyba za wariata. Fakty są takie, że Święci są wiceliderem z 26 pkt, a Man City zajmuje 3. miejsce z 24 pkt. Southampton jest jedną z rewelacji sezonu. Pozostaje kwestia jak długo utrzymają tak dobrą formę, ale nie będę się nad tym rozwodził, bo to temat rzeka. Ja w tym meczu widzę przede wszystkim szanse 50/50 i wobec takich kursów stawiam na Świętych. Za Southampton przemawia dobra forma, świetna gra poszczególnych piłkarzy oraz własny stadion, gdzie mają bilans 5-1-0. Man City nie przekonuje mnie w ostatnich tygodniach. We wtorek odnieśli wprawdzie spektakularne zwycięstwo nad Bayernem, ale kto jest na tyle kumaty, ten wie, że to była ustawka. Takie zwycięstwo jest więc nic niewarte, bo nie odzwierciedla rzeczywistej formy City. A ta forma wcale taka dobra nie jest. Manchester, grając 11 na 10, nie potrafił stwarzać zagrożenia po własnych akcjach. Rzadko się zdarza, żeby Bayern zrobił aż 3 katastrofalne błędy w jednym meczu, które doprowadziły do straty bramki. Jak widać musieli te błędy zrobić, bo City miało problem żeby coś samemu wykombinować. W tej chwili najmocniejszym punktem City jest Aguero. Gdyby nie on to pewnie teraz obserwowalibyśmy to samo co dzieje się z Liverpoolem po odejściu Suareza. Znów nie zagra mózg zespołu, czyli Silva. Bez niego trudniej idzie konstruowanie ataków.

Typ na Southampton DNB zagrałem parę tygodni temu w obawie o spadki i rzeczywiście te spadki nastąpiły. Mnie udało się złapać 3,15. Teraz maksymalnie można to grać za 2,38 co już nie jest tak opłacalne, ale mimo wszystko warto spróbować. Do rozważenia pozostaje jeszcze jakiś over albo BTS, ale będę się nad tym zastanawiał dopiero po zakończeniu sobotnich meczów.

Southampton - Man City
Typ: 1 DNB
Kurs: 2,38 (zagrane 3,15)
Buk: Marathonbet




West Bromwich - Arsenal

Spodziewam się bramek w tym meczu. Arsenal w ostatnich spotkaniach nie zachwycał: 3:3 z Anderlechtem i porażki po 1:2 ze Swansea i Man United. W środę Kanonierzy przełamali się i wygrali z trudnym rywalem jakim jest Borussia. Ta wygrana na pewno doda im nieco pewności siebie. Gra w ataku nie wyglądała wcale źle w ostatnich tygodniach. Arsenal potrafi przycisnąć przeciwnika i stwarzać sytuacje bramkowe, ale nie potrafi ich wykańczać. Dodać do tego należy słabą grę w obronie i właśnie przez to Arsenal tracił punkty. Obrońcy nadal lubią zapędzać się za daleko do przodu i nadziewają się na kontry. W tym widzę szanse na bramkę lub nawet kilka bramek dla WBA.

West Bromwich to drużyna overowa, ale ostatnio w 3 kolejnych meczach z udziałem WBA padł under, także liczę, że będzie przerwanie tej serii. West Bromwich nie jest mistrzem obrony. Z Chelsea stracili tylko dwie bramki, ale powinni stracić więcej. Jednocześnie West Bromwich jest drużyną, która zawsze mocno spina się na mecze z mocnymi drużynami na The Hawthorns. W poprzednim sezonie punkty straciło tam parę czołowych drużyn. Myślę, że coś powinni strzelić Arsenalowi. The Hawthorns jest stadionem, na którym pada stosunkowo dużo bramek, bo aż 20 w 6 meczach, co daje średnią 3,33 bramki na mecz. Więcej bramek padło tylko na Goodison Park. Kurs na over jest bardzo atrakcyjny, spodziewałem się niższego, także tym bardziej myślę, że warto zagrać over 2,5.

West Bromwich - Arsenal ⛔ 0:1
Typ: over 2,5
Kurs: 1,90
Buk: Pinnacle





Liverpool - Stoke

Liverpool jest po prostu żenujący i słaby. Już wiele razy pisałem o The Reds, więc nie będę się powtarzał. Wystarczy, że przytoczę wyniki ich ostatnich meczów. Myślę, że to wystarczy, żeby sobie uświadomić jak wygląda forma Liverpoolu.

Liverpool - Real 0:3
Liverpool - Hull 0:0
Liverpool - Swansea 2:1 (2 bramki dla The Reds w samej końcówce)
Newcastle - Liverpool 1:0
Real - Liverpool 1:0
Liverpool - Chelsea 1:2
Crystal Palace - Liverpool 3:1
Ludogorets - Liverpool 2:2

Pytanie jest takie czy Stoke wykorzysta tę niemoc Liverpoolu i czy zdobędzie punkty? Moim zdaniem tak. Stoke potrafi grać z mocnymi drużynami, zwykle robią to na własnym stadionie, ale o dziwo w tym sezonie potrafią wygrywać na wyjeździe. Pokonali już Tottenham i Man City, a z rozpędzonym Southampton przegrali tylko 0:1. The Potters są nawet w tabeli wyżej niż Liverpool i mają nad nim punkt przewagi. Mają ciekawą drużynę, która powinna na koniec sezonu zająć miejsce w środku tabeli. Liverpool jest słaby w obronie, więc powinni im coś strzelić. W ataku The Reds nie mają za wiele do zaoferowania, więc obrona Stoke nie będzie tak nękana jak chociażby rok temu, gdy był Suarez i Sturridge. Od paru dni kursy na Stoke spadają i nie ma się czemu dziwić, bo są ku temu argumenty, żeby grać na The Potters.

Proponuję zagrać X2 po kursie ok. 2,20 albo wariant bezpieczniejszy Stoke +0,75 po też dobrym kursie. W tym drugim przypadku, gdyby Liverpool wygrał jedną bramką to przynajmniej będzie zwrot połowy stawki. Znając życie to może być tak, że Liverpool mimo tego, że gra beznadziejnie to przypadkowo gdzieś wciśnie o jedną bramkę więcej albo obrońcy Stoke sami sobie ją wcisną.

Liverpool - Stoke ZWROT/⛔ 1:0
Typ: Stoke +0,75
Kurs: 2,01
Buk: Pinnacle




West Ham - Newcastle

Zapowiada się bardzo dobry mecz. Spotykają się dwie drużyny, które są niespodziewanie wysoko w tabeli. Ja kieruję się w tym meczu w stronę Młotów. West Ham gra bardzo dobrze na Upton Park, a trzeba przyznać, że rywali mieli jak do tej pory w większości mocnych. Wygrali z Man City, Liverpoolem i QPR, zremisowali z AV i przegrali z dwiema mocnymi drużynami Tottenhamem i Southampton. Młoty grają bardzo ofensywnie i od samego początku napierają na rywala, co skutkuje nie tylko efektowną ale i efektywną grą. Tydzień temu West Ham przegrał z Evertonem na wyjeździe 1:2, ale Big Sam wystawił na tamten mecz bardzo eksperymentalny skład. Nie grali podstawowi napastnicy oraz pomocnicy, którzy byli kontuzjowani. Nadal jest jeszcze kilku graczy, których występ jest niepewny w meczu z Newcastle, dlatego ostatecznie wstrzymam się ze stawianiem na Młoty do ogłoszenia składów. W spotkaniu z Evertonem zabrakło takich graczy jak: Sakho i Valencia, którzy łącznie mają w dorobku 9 bramek, Downing - rozgrywający i najlepszy asystent w drużynie, Song i Kouyate - defensywni pomocnicy. Do zdrowia powrócili już Downing i Kouyate. Niepewni występu są Sakho, Valencia, Song i Noble.

Sroki po bardzo słabym początku sezonu przebudziły się i aktualnie mają serię 5 zwycięstw. Co mnie najbardziej zdziwiło to fakt, że Sroki mają najlepszą serię zwycięstw w tym sezonie w całej Premier League. Nawet Chelsea takiej serii nie miała. Wg mnie ta dobra seria skończy się w meczu na Upton Park. Newcastle trafiało w tych 5 meczach na rywali albo słabych albo będących w kiepskiej dyspozycji. Prawdziwym sprawdzianem będzie mecz z West Hamem. Sroki wygrały z Leicester (tragiczna forma), Tottenhamem (mecz po LE i kiepska forma Kogutów), Liverpoolem (beznadziejna forma), WBA (słaby rywal), QPR (słaby rywal, w dodatku beznadziejnie grający na wyjazdach). Mnie nie przekonują te wygrane, w dodatku minimalne po 1:0 lub 2:0.

Wg mnie to będzie mecz dynamiczny, będzie wiele sytuacji podbramkowych i strzałów. Proponują również zagrać BTS, over 11,5 rożnych i over 6 rożnych West Hamu. Jeśli chodzi o rzuty różne to pada ich naprawdę sporo na Upton Park, w kolejnych meczach: 15, 12, 12, 12, 11, 13. Jeśli chodzi o rożne Młotów to było ich: 13, 4, 7, 7, 2, 8. Te mecze z 4 i 2 to spotkania gdzie akurat grali z Man City i Southampton. Teraz mają słabszego przeciwnika i powinni wyrobić trochę rożnych.

West Ham - Newcastle ✅ 1:0
Typ: 1
Kurs: 2,15
Buk: Bet365


Typ: BTS
Kurs: 1,80
Buk: Bet365


Typ: over 11,5 rzutów rożnych //nie ogarnęli w pierwszej połowie, było okrągłe zero, po przerwie za to aż 8
Kurs: 2,00
Buk: Bet365


Typ: over 6 rzutów rożnych West Ham ZWROT 6 rożnych
Kurs: 1,79
Buk: Marathonbet




Sunderland - Chelsea

Na zakończenie sobotnich spotkań w Premier League widzę over 2,5. Chelsea jest w gazie od samego początku sezonu. Pewnie kroczy po mistrzostwo Anglii i będzie ich trudno zatrzymać. W środę rozbili Schalke w LM aż 5:0. W lidze już raczej takiego wyniku nie powtórzą, ale wg mnie padnie over. Jak dobrze pójdzie to sami piłkarze The Blues ten over wyrobią. Sunderland gra słabo w obronie. Każdy z tych obrońców to taka tykająca bomba, bo nie wiadomo kiedy popełni jakiegoś babola, kiedy się pomyli albo strzeli samobója. Chelsea na pewno mocno przyciśnie obronę i ta pod presją będzie popełniać błędy. Jednocześnie liczę też, że Sunderland coś sam strzeli. Czarne Koty zwykle na Stadium of Light starają się atakować w meczach z czołowymi drużynami i nie jest ich tak łatwo ograć. Już w tym sezonie parę mocnych drużyn straciło z nimi punkty. Z Chelsea raczej skazywani są na porażkę, ale kto wie.

Mecze pomiędzy Sunderlandem a Chelsea były bardzo overowe na przestrzeni ostatnich lat, co można sprawdzić tutaj: http://www.betexplorer.com/soccer/england/premier-league/mutual-matches/?home=WSzc94ws&amp;amp;away=4fGZN2oK&amp;amp;where=0. Sunderland jest dostarczycielem punktów dla Chelsea, tak wynika z H2H. Widać też, że over 2,5 padł w 18/24 meczów ligowych, czyli w 75% przypadków. Średnia bramek na mecz to 3,63.

Sunderland - Chelsea ⛔ 0:0
Typ: over 2,5
Kurs: 1,87
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
West Brom-Arsenal
Typ: Arsenal wygra i obie strzela
Kurs: 3.75
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10zł
West Brom w ostatnim meczu pojechal do Londynu, gdzie rozegral mecz z obecnym liderem tabeli-Chelsea. Mecz zakonczyl sie dla nich porazka 2:0 i byl to absolutnie najnizszy wymiar kary, poniewaz The Blues stworzyli sobie mnostwo sytuacji, ktore powinni zamienic na gola, a udalo sie wykorzystac &#39;tylko&#39; dwie. Czerwona kartka jaka jeszcze w pierwszej polowie otrzymal jeden z graczy gosci zupelnie pogrzebalo ich szanse i nadzieje na zdobycie jakiegokolwiek punktu, a do konca meczu juz wcale nie kwapili sie do ataku na bramke tylko chcieli utrzymac wynik i uniknac kompromitacji. Obroncy West Bromu, jezeli chca utrzymac sie w lidze musza wystrzegac sie takich szkolnych bledow jak pozostawienie samotnego hazarda w polu karnym, ktory chwile po tym pakuje pilke do siatki. Ten gol raczej nie wynikal z gry genialnej Chelsea, lecz z zupelnej nieodpowiedzialnosci defensywy podopiecznych Irvina. Arsenal podejmowal na wlasnym stadionie Manchester United, ktory od kwietnia nie wygral ani jednego spotkania w rozgrywkach Premier League. Przez cale spotkanie tempo gry dyktowali The Gunners, ktorzy mogli wyjsc na prowadzenie jeszcze w pierwszej polowie po wyjsciu sam na sam Wilshera z De Gea, lecz gora w tym starciu byl bramkarz, ktory sam byl winowajca calego zdarzenia poprzez zle wybicie pilki. Wydawalo sie, ze bramka londynczykow juz wisi w powietrzu, ale bledne wyjscie Szczesnego z bramki, a pozniej samoboj Gibsa wyprowadzil Manchester na prowadzenie. Ciekawostka: United prowadzilo 0-1 nie majac na swoim koncie ani jednego celnego strzalu na bramke. Po desperackim rzuceniu sie na rywala przez Arsenal i probie odrabiania strat, podopieczni Wengera zupelnie zapomnieli o obronie co skonczylo sie bramka na 0-2 strzelona przez Rooneya. Chwile pozniej nadzieje na remis dal swojemu zespolowi wchodzacy z lawki po kontuzji Giroud popisujac sie znakomitym strzalem, co jednak nie wystarczylo na zdobycie chocby punktu. Sam Wenger po meczu okreslil gre swojego zespolu w obronie jako &#39;naiwny&#39;. Uwazam, ze Arsenal dysponuje duzo lepszym zespolem, niz West Brom i nie moga juz sobie pozwolic na zadne wpadki, natomiast dziurawa obrona londynczykow i obecnosc bramkostrzelnego zawodnika w szeregach gospodarzy jakim jest Berahino sklania mnie do zagrania na zwyciestwo gosci + BTTS.
Liverpool-Stoke
Typ: BTTS
Kurs: 1.83
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10zł

Liverpool w ostatnim spotkaniu w zenujacy sposob przegral z Crystal Palace. Kiedy w poczatkowych minutach spotkania The Reds wyszli na prowadzenie po znakomitej asyscie Lallany i w koncu zdobyciu pierwszej bramki przez napastnika Lamberta wydawalo sie, ze wszystko jest na dobrej drodze, aby przelamac zla passe i gonic za czolowka. Niestety, kilka minut pozniej pilke do siatki wpakowalo Crystal Palace, a w drugiej polowie meczu wyszli na prowadzenie, ktore chwile pozniej jeszcze podwyzszyl Jedinak oddajac znakomity strzal w samo okienko bramki strzezonej przez Mignoleta. Wydaje mi sie, ze wlasciciel klubu powinien zastanowic sie nad nowym szkoleniowcem, bo Brendan Rodgers wyraznie nie ma pomyslu na ten zespol. Brak obecnosci Suareza wyraznie wplywa na ich wyniki, a sciagniecie Balotellego jako jego nastepce na razie okazuje sie bardzo nietrafnym pomyslem. Jedynym miejsce, gdzie byc moze Mario strzela gole sa dyskoteki, a jego obecnosc w znanych gazetach nie jest spowodowana jego boiskowym geniuszem, lecz tragiczna skutecznoscia i aferami pozaboiskowymi. Stoke w ostatnim meczu sensacyjnie przegral mecz z Burnley. W 12 minucie przegrywali juz 0:1 po zlym wyjsciu od tylu, po czym zaledwie minute pozniej stracili druga bramke, ktora takze spowodowana byla zlym zachowaniem defensywy i niewlasciwym kryciem. Stoke zdolali strzelic bramke, tym samym zmniejszajac strate i dajac nadzieje na zdobycze punktowa, jednak mur postawiony przedbramka Burnley i troche szczescia dalo Burnley troche odetchnac przesuwajac sie z ostatniego na przedostatnie miejsce. Jedynym dobrym punktem jaki dostrzeglem w zespole gospodarzy to wyrozniajacy sie wiecznie mlody Bojan. Nie mam na tyle odwagi aby zagrac na czysty win Liverpoolu, ale poniewaz gospodarze lubia tracic bramki, a goscie potrafia je zdobywac sprobuje zagrac na BTTS.
QPR-Leicester
Typ: 1
Kurs: 2.30
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10zł

To spotkanie zapowiada nam ske bardzo ciekawie, poniewaz zmierza sie ze soba 2 tegoroczne beniaminki, ktore potrzebuja punktow jak tlenu, aby przetrwac w Premier League. W ostatnim spotkaniu QPR mierzyl sie z rewelacyjnym ostatnio Newcastle, ktory wygrywa mecz za meczem i z miejsc blisko strefy spadkowej znalazl sie az na 5 miejscu. Na prawde ciezko cokolwiek sensownego o tym meczu powiedziec, poniewaz byl strasznie toporny, malo widowiskowy i ubogi w sytuacje bramkowe. Mecz ukladal sie typowo na remis jednak to Sroki zdolaly wykorzystac jedna ze swoich niewielu szans, dzieki czemu zdobyli kolejne 3 punkty. Swietna okazje na podwyzszenie prowadzenia mial Cisse, jednak fatalnie zachowal sie w tamtej sytuacji. Jedynym pozytywem ogladania tego spotkania byla okazja po raz kolejny zobaczenia grycmlodziutkiego Pereza w szeregach Newcastle. Co prawda nie udalo mu sie nic strzelic, ale widac w tym chlopaku talent i jezeli bedzie sie w odpowiednim klubie, w odpowiedni sposob rozwijal to mysle, ze w przyszlosci bedzie swietnym zawodnikiem. Leicester podejmowal na wlasnym boisku Sunderland, z ktorym takze po niezbyt pasjonujacym meczu bezbramkowo zremisowal. Byc moze mecz potoczylby sie inaczej, gdyby na poczatku spotkania swoja swietna sytuacje bramkowal wykorzystal Fletcher, lecz niestety dla widowiska tak sie nie stalo. Mecz tak samo jak w przypadku Newcastle-QPR wyrownany, ale zarowno jedna jak i druga druzyna miala swoje dogodne sytuacje do wyjscia na prowadzenie, lecz zadna z nich nie potrafila tego dokonac. Szczerze przyznam, ze mam nadzieje na wiele emocji w nablizszym meczu z tego wzgledu, ze wszystkie potyczki jakie mialem przyjemnosc ogladac w tym sezonie na stadionie gospodarzy bardzo przyjemnie sie ogladalo. W tym meczu jako faworyta upatruje QPR, ktory mimo tego, ze jest na ostatniej pozycji w tabeli to w swoich meczach spisuje sie na prawde dobrze i jesli nie udaje im sie wygrac to tylko przez brak odrobiny szczescia. H2H 3:2 na korzysc Leicester, ale od pewnego czasu w ogole mnie to nie interesuje i dzieki temu osiagam lepsze wyniki.
West Brom-Arsenal
Typ: Alexis Sanchez strzeli bramke
Kurs: 2.25
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10zł

Kursy na to kto strzeli bramke dla Arsenalu w meczu z West Bromem dla przecietnego widza moga wydac sie dziwne, poniewaz faworyzowany jest Alexis Sanchez, ktory nie jest przeciez wysunietym napastnikiem, dlatego ze na szpicy gra Welbeck, Giroud, Campbell lub Sanogo, natomiast jesli spojrzy sie w statystyki no to wszystko sie wyjasnia. 8 goli w 12 meczach, grajac na takiej pozycji jak Sanchez to na prawde spory wyczyn. Moim zdaniem jest to swietne wzmocnienie druzyny Arsenali, a ostatnio czesto mam wrazenie, ze jest to zespol jednego zawodnika, ktorym jest wlasnie Alexis. Nie mial zadnych problemow z zaklimatyzowaniem sie w Anglii. Byly zawodnik Barcelony stwarza sobie w kazdym meczu sytuacje strzeleckie. Nie oszukujmy sie, ze West Brom jakas niesamowita obrona nie dysponuje, dlatego dopisanie kolejnej bramki po tym meczu Alexisowi jest absolutnie realne.
Swansea-Crystal Palace
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10zł

Swansea w swoim ostatnim spotkaniu polecialo do Manchesteru gdzie mierzylo sie z 3 sila w Anglii-City i trzeba powiedziec, ze pomimo, ze nie udalo im sie tam zdobyc punktow to pokazali sie z dobrej strony, a na szczegolna uwage zaslugiwal Polak, a mianowicie Lukasz Fabianski, ktory dotychczas zbiera fantastyczne noty i jest bardzo doceniany przez dziennikarzy i w tym spotkaniu, mimo tego, ze puscil dwie bramki to spisywal sie bardzo dobrze i zasluzyl na kolejna pochwale. Najpierw wynik meczu po bardzo ladnej akcji otworzyl Bony, po czym Ckty strzelilo bramke wyrownujaca, az w koncu wyszli na prowadzenie. Swietna okazje do wyrownania mial Gomis, ale fatalnie spudlowal w sytuacji sam na sam z Joe Hartem. Ogolem wiecej sytuacji i lepsze sytuacje stworzyl sobie Manchester i wydaje sie, ze taki wynik jest sprawiedliwy, natomiast tak jak powiedzialem na poczatku Swansea takze mialo swoje sytuacje i remis byl absolutnie w ich zasiegu. To co ponownie moze martwic kibicow City to bardzo slaba organizacja w obronie. Chcialoby sie powiedziec, ze Crystal Palace sensacyjnie wygralo w ostatnim spotkaniu z Liverpoolem, no ale przy obecnej dyspozycji podopiecznych Brendana Rodgersa w ostatnim czasie spisuja sie bardzo slabo. Kiedy po szybkim strzeleniu gola przez liverpoolczykow wydawalo sie, ze moze w koncu przerwa zla passe i wejda na ta wlasciwa sciezke to pozniej dali sobie wpakowac 3 bramki i w ogolnym rozrachunku przegrywajac mecz. Spotkanie ogolnie w miare wyrownane, jednak to Crystal Palace lepiej wykorzystalo swoje szanse. Warto tez docenic piekny strzal z rzutu wolnego Jedinaka, ktory nie dal szans bramkarzowi zdobywajac tym samym gola na 3:1. Jedynym pocieszeniem dla szkoleniowca Liverpoolu moze byc odnlokowanie sie Lamberta, ktory strzelil swojego pierwszego gola w lidze w nowych barwach. Mimo tego,ze Crystal Palace wygral swoj mecz, natomiast Swansea przegral nie zniecheca mnie do zagrania tego typu. Labedzie mierzyli sie ze znacznie lepszym rywalem, w dodatku na bardzo trudnym terenie, a jak wiadomo ich glowna sila jest gra na wlasnym stadionie (Swansea). Po ostatniej kolejce liczylem, ze bukmacherzy sie troche pomyla i wystawia duzo wyzsze kursy na gospodarzy, jednak nawet kurs w okolicach 1.80 mnie zadowala.
Sunderland-Chelsea
Typ: Chelsea wygra i obie strzela
Kurs: 3.20
Bukmacher: Bet365
Stawka: 10zł

Sunderland w ostatnim meczu mierzyl sie z Leicester, w ktorym zremisowal 0:0 , ale o tym spotkaniu rozpisywac sie nie bede, poniewaz jego przebieg opisalem w tym samym poscie w analizie spotkania QPR-Leicester. To samo tyczy sie ostatniego meczu z udzialem Chelsea (analiza pod typem West Brom-Arsenal). Najpierw moze zaczne od tego, czym kierowalem sie grajac na win gosci. Przede wszystkim, dlatego ze uwazam, ze The Blues sa obecnie przy Bayernie Monachium i Realu Madryt najlepszym klubem na swiecie, a Sunderland to po prostu przecietny zespol najlepszej ligi na swiecie. Na pewno to spotkanie nie bedzie nalezec do najlatwiejszych dla londycznykow, poniewaz pomimo tego, ze gospodarze w dotychczasowych 12 spotkanich zdolali zdobyc 13 punktow to rzadko odnosza porazki, poniewaz najczesciej remisuja. Zreszta historia pokazuje, ze Sunderland do najprzyjemniejszych zespolow dla Chelsea nie nalezy i tutaj musze przywolac H2H, ktory od razu wyjasni dlaczego zdecydowalem sie na typ, ze obie druzyny strzela. 5 ostatnich meczow miedzy tymi zespolami i w kazdym z nich Koty strzelali co najmniej 1 bramke. Do tego dochodzi fakt, ze podopieczni Jose Mourinho beda rozgrywac mecz na wyjezdzie, gdzie w tym sezonie w lidze, ani razu nie udalo im sie zachowac czystego konta,a nie zawsze mierzyli sie z druzynami z TOPu.
 
spion-kop 41

spion-kop

Użytkownik
PREMIER LEAGUE 13 KOLEJKA
MECZE SOBOTNIE
PEWNIACZKI:
Sunderland – Chelsea 2 kurs: 1,4 ⛔
Manchester United – Hull City 1 kurs : 1.33 ✅
West Bromwich – Arsenal X2 kurs : 1.22 ✅
Kurs AKO: 2,27
B Win
Trzy “pewniaki” weekendu w Premier League.
West Bromwich –Arsenal, owszem Kanonierzy notują najsłabszy start w lidze od 1982, ale uważam, że ich gra wygląda lepiej niż wskazują na to wyniki. W meczu z United naprawdę mieli sporo pecha, ale już z Borussią pokazali klasę. Na The Hawthorns nie przegrali żadnego z siedmiu ostatnich meczów i nie sądzę, abyśmy byli tutaj świadkami niespodzianki w postacie wygranej The Baggies.
Manchester United – Hull City. Gospodarze wygrali dwa mecze z rzędu, zwłaszcza wygrana na stadionie The Gunners powinna dobrze wpłynąć na morale ekipy van Gaala. Na mecz powróci już Falcao, w kapitalnej dyspozycji jest Wayne Rooney. Manchester United zawsze wygrywał mecze w Premier League w Hull City, teraz będące w kryzysie Tygrysy skazane są na pożarcie na Old Trafford.
Sunderland – Chelsea. O The Blues pisze się dużo i w samych superlatywach. W głowie Jose Mourinho z pewnością jeszcze są świeże wspomnienia z meczu kwietniowego na Stamford Bridge, kiedy to Sunderland podbił obiekt Chelsea i tym samym The Blues przegrali po raz pierwszy pod wodzą Jose Mourinho mecz ligowy. Teraz czas na rewanż, Chelsea wygrała 9 kolejnych meczów na tym obiekcie i jutro odniesie jubileuszowe zwycięstwo numer 10.

INNE TYPY:
Sunderland – Chelsea over 2,5, kurs 1,87 Pinnacle.⛔
Sunderland – Chelsea both team to score kurs 2,15 William Hill ⛔
W sześciu ostatnich meczach pomiędzy Sunderland i Chelsea na Stadium of Light padło aż 29 bramek! Średnia – blisko 5 na mecz (3:4,1:3,1:2,2:4 i 1:3). Można też spróbować typ – obie drużyny strzelą gola – wszystkie przytoczone tutaj rezultaty spełniały ten typ, poza tym warto zwrócić uwagę, że Chelsea jeszcze nie potrafiła zachować czystego konta w żadnym wyjazdowym meczu tego sezonu.
Liverpool – Stoke under 2,5 kurs 2,0 W. Hill ✅
W meczach Liverpoolu najpewniejszym typem jest grać teraz przeciwko The Reds (ok – trochę mnie poniosło, ale tylko trochę, przemawia przeze mnie rozgoryczenie). Odkładając jednak emocje na bok i patrząc na wszystko chłodnym okiem – uważam, że nie zobaczymy wielu bramek na Anfield. Oczywiście obrona The Reds to nieporozumienie, ale Stoke też nie imponuje w ataku a na obiekcie Liverpoolu jeszcze nigdy nie zdobył bramki w Premier League !!! Ostatnie wyniki pomiędzy tymi klubami na Anfield są wymowne – 1:0, 0:0, 0:0, 1:0, 2:0, 4:0, 0:0! „0” bramek The Potters.
Q.P.R. – Leicester 1 (draw no bet) kurs 1,65 WHill ✅
Q.P.R. – Leicester więcej bramek w II połowie. Kurs 2,2 B Win ⛔
Goście w ogromnej zapaści, nie zdobyli bramki od przeszło 8 i pół godziny! Nie pokonali też bramkarzy rywali w czterech kolejnych meczach wyjazdowych. Źle się dzieje w obozie trenera Nigela Pearsona. Q.P.R. po fatalnym starcie ostatnio wydaje się wychodzić na prostą minimalne porażki z Liverpoolem, Newcastle i Chelsea, wygrana z Aston Villą i remis z Manchester City świadczą o tym, że Harry Redknapp znalazł receptę na zdobywanie punktów w Premier League.
Ciekawostką jest, że w meczach wyjazdowych z udziałem Leicester padło 10 goli, z czego 9 po przerwie. Obie drużyny wolno wchodzą w mecze – żadna z nich jeszcze nie strzeliła gola w pierwszych piętnastu minutach meczu.
ZAWSZE UWAŻAŁEM, ŻE NAJWIĘKSZYM MATERIAŁEM NA KRYMINALISTĘ W PREMIER LEAGUE JEST RAMIRES, TYMCZASEM OKAZUJE SIĘ, ŻE W SAMEJ CHELSEA MA KONKURENCJĘ - DIEGO COSTĘ. DLACZEGO TEN ŁOBUZ NIE WYLECIAŁ Z BOISKA? NIEZBADANE SĄ WYROKI ARBITRÓW W PREMIER LEAGUE...
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w ???? oNotShowRevisions/&gt; &lt;w ???? oNotPrintRevisions/&gt; &lt;w ???? oNotShowMarkup/&gt; &lt;w ???? oNotShowComments/&gt; &lt;w ???? oNotShowInsertionsAndDeletions/&gt; &lt;w ???? oNotShowPropertyChanges/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w ???? oNotShowRevisions/&gt; &lt;w ???? oNotPrintRevisions/&gt; &lt;w ???? oNotShowMarkup/&gt; &lt;w ???? oNotShowComments/&gt; &lt;w ???? oNotShowInsertionsAndDeletions/&gt; &lt;w ???? oNotShowPropertyChanges/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w:EnableOpenTypeKerning/&gt; &lt;w ???? ontFlipMirrorIndents/&gt; &lt;w:OverrideTableStyleHps/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-fareast-language:EN-US;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
vs.

Burnley - Aston Villa
Godzina 16:00
Typ X2
Kurs 1.72
Bet365

✅✅✅ Wynik 1:1 ✅✅✅


Spotkanie drużyn z dolnej części tabeli, co wcale nie znaczy, że nie może być to ciekawy mecz. Burnley, które wygrało swoje dwa ostatnie mecze, na własnym obiekcie będzie podejmować drużynę Aston Villi. AV ostatnio prawie wygrali ze świetnie spisującymi się Świętymi; prawie bo stracili gola w końcówce meczu. Przez cały mecz prezentowali się raczej solidnie, i szczerze mówiąc mogli strzelić więcej niż jedną bramkę - oczywiście Soton też miał swoje okazje.
Typuję tak ponieważ kurs jak najbardziej zachęca, a ja wątpię w trzeci win Burnley z rzędu. Co do nich, to jak już pisałem kilkukrotnie dla mnie to razem z QPR główny kandydat do spadku. Nie mają ekipy na miarę Premier League i dość widocznie odstają od reszty stawki. Te dwie wygrane wiele nie zmieniają, tylko ich dorobek punktowy. Ich ostatnie 5 spotkań to 3 przegrane i 2 zwycięstwa. W ekipie gości to 3 porażki i 2 remisy. De facto AV nie spisuje sie wiele lepiej od ich sobotniego rywala, pasowałoby im coś wygrać, a rywal ku temu nadarza się idealny. Możliwy remis, a i wygrana też jest w ich zasięgu. Co do jednego jestem prawie pewien, tego meczu AV nie powinna przegrać. Owszem mają braki kadrowe bo jest parę kluczowych kontuzji m.in. Vlaar, N&#39;Zogbia czy Delph, aczkolwiek dwóch z nich ponoć ma być dostępnych na ten mecz. Wydaje mi się, że to będzie typowy mecz walki, z którego Aston Villa wyciągnie jakiś dorobek punktowy.

vs.

WBA - Arsenal
Godzina 13:45
Typ : Over 2.5 + BTTS
Kurs 2.25
Bet365
⛔⛔⛔ Wynik 0:1 ⛔⛔⛔


Jak to ja, co tydzień &quot;muszę&quot; zagrać coś w meczu Arsenalu. Po raz kolejny nie idę w 1X2 tylko sidebet. Swoją drogą czyste winy Kanonierów w tym sezonie są dość mało opłacalne.
W sobotę zmierzą się z West Bromwich Albion. Typowy średniak ligowy, aczkolwiek jest to ekipa, która dość dobrze umie kopnąć piłkę. Nie będzie w tym meczu Arsenalowi łatwo z paru powodów :
- na pewno nie są w pełni sił po spotkaniu w LM
- nie jest to mecz przed własną publicznością, a na wyjeździe
- w ekipie Wengera jest sporo kontuzji.
Co do kontuzji w Arsenalu, to dostępni mają być Welbeck, Szczęsny i Theo. Cieszyć może na pewno powrót Kościelnego, bo Mertesacker z Nacho na środku, to czasami mizernie wyglądało. Decyduję się na taki typ w meczu Gunners już chyba 3x w tym sezonie, bo jest opłacalny a i szanse są spore - a przede wszystkim kurs &quot;palce lizać&quot;. Za typem na pewno przemawia właśnie sytuacja kadrowa Arsenalu i ich gra w obronie gdzie czasami naprawdę nie jest ciekawie i są spore luki, głównie w środku bo Chambers z Gibbsem wykonują ostatnio kawał dobrej roboty (pomijając wpadkę Keerana z Diabłami). Z drugiej strony mamy ofensywnie nastawionego Sancheza i Welbecka, chyba że Siwy wystawi Giroud, jeszcze może grać Walcott, Sanogo; o ofensywę nie ma co się martwić, bo tą Kanonierzy mają dobrą, zwłaszcza Alexis, który po raz kolejny udowodnił, że jest wart swych pieniędzy i że jest w świetnej formie. W ekipie WBA mamy świetnego Berahino, który też już zdobył parę bramek w BPL. Jesli miałbym obstawiać dokładny wynik, grałbym 1:2 dla AFC, mam też nadzieję że tak będzie, aczkolwiek nie zdziwię się jeśli Arsenal tego meczu nie wygra. Co do samego typu, kurs zachęca, a i prawdopodobieństwo sporawe - polecam !
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Aston Villa ma ogromne problemy z wygrywaniem spotkań, do tego z brakami w defensywie: Baker, Vlaar i pod znakiem zapytania Senderos, więc trzeba będzie doczytać prasę, bo w dwóch źródłach na szybko było, że nie zagra, w jednym że może wróci, ale późna pora, więc zweryfikuje się to do południa . Z kolei Burnley wygrało dwa ostatnie mecze, więc może coś drgnęło u nich;) Generalnie ten mecz to loteria, bo żadne rozstrzygnięcie nie będzie większym zaskoczeniem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Całkowicie zgadzam się z Barichello, granie na Aston, które jest obecnie w katastrofalnej formie to nieporozumienie, tym bardziej na wyjeździe. 23 celne strzały na bramkę w 12 kolejkach jakoś za bardzo mnie nie przekonują bym postawił na nich jakiekolwiek pieniądze, dopóki nie zobaczę, że komuś z przodu zależy na wygrywaniu oprócz Agbonlahorowi to nie postawię na drużynę Lamberta ani złotówki. W meczu ze Świętymi mieli furę szczęścia, nie mieli tak naprawdę żadnej klarownej sytuacji, jeden celny strzał, który zamienił się na bramkę, ale to wszystko przez amatorski błąd Forstera. Oglądając ten mecz miałem wrażenie, że piłkarzom z Southampton nie zależało jakoś bardzo na wygranej. Wiem, że to dziwne stwierdzenie, ale nawet przy 0:1 jakoś specjalnie nie spinali się z przodu, Pelle był kompletnie niewidoczny, w pierwszej połowie to chyba w ogóle nie był przy piłce nie patrząc na statystyki, tylko obserwując gołym okiem. Chyba za bardzo się bał, że dostanie żółtko i nie zagra w weekend z Obywatelami. Co prawda Burnley dawno nie widziałem w akcji, ale nie sądzę by byli obecnie w gorszej formie niż The Villans. Są w gazie, chcą uciec jak najdalej od strefy spadkowej i kto wie jak to będzie wyglądać po 13 kolejce. Dodatkowo ekipa z Birmingham ma spore braki w defensywie, Vlaar, Baker i na 99% Senderos nie zagrają w tym meczu. Według mnie ten mecz to też loteria i kompletnie no bet. Nie zdziwi mnie żaden wynik, jak już miałbym coś typować to prędzej under w całym meczu albo under The Villans.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
United powyżej 10.5 punktow karnych 2.50 unibet. United zagra dzis z Hull. Nie bedzie to łatwy mecz dla Diabłów. Shaw poza gra. Nie wiadomo co z Blindem i Rojo. Ciekaw jestem składu Diabłów. Tygrysy maja graczy grajacych ostro. 2 kartki dla United ostatnimi czasy to pewniejsza inwestycja jak 2 bramki. Dodatkowo gram za 10zł kartke dla Fellainiego po kursie 6. W meczu Liverpoolu przedstawia sie ciekawie bet na 1.5 kartki dla gospodarzy po kursie 2 w Unibet. Manquillo, Moreno, Skrtel czy Gerrard moga wyladowac w notesie Pawsona. W meczu Kanonierow probowac bede kartki dla Lescotta. Prawdziwa bomba bedzie w meczu Chelsea. Tam arbitrem bedzie Fríend i na bank kontynuje polowanie na kartke dla Oshea. Pisane z telefonu,essa
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nie rozumiem ludzi, którzy krytykują stawianie na Aston Ville i jednocześnie piszą, że ten mecz to loteria. Skoro ten mecz to 50/50 to w takim razie co się opłaca stawiać? Nie mamy tutaj kursów w stylu 2,50-3,20-2,50, gdzie wówczas nie opłaca się stawiać w żadną stronę. Za to mamy 2,15-3,20-3,75. Stawiam Burnley po 2,15 i przegrywam w dwóch przypadkach - gdy jest remis lub 2. Stawiam Aston Villa DNB po 2,70 i przegrywam w tylko jednym przypadku - gdy wygra Burnley. Dość, że stawiając na AV DNB przegrywa się tylko w jednym przypadku, to dodatkowo kurs jest wyższy. Rozumiem, że ktoś mógłby znaleźć więcej argumentów za Burnley i wyszłoby mu, że jednak Burnley ma większe szanse na wygraną. Wtedy Ok, jego krytyka grania na AV jest zasadna. Ale jak ktoś pisze, że mecz to loteria, nie patrzy na kursy i przy okazji krytykuje stawianie na AV, to nie mam pytań po prostu.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Burnley - Aston Villa - Aston Villa DNB - zwrot
kurs: 2,50

Bet365

dodatkowo za małą stawkę

Burnley - Aston Villa - Aston Villa i over 2,5 ⛔
kurs: 7,0

Bet365

Wszystko na temat tego meczu zostało napisane. Chciałbym tylko zaznaczyć, że te braki w obronie min. Vlaar i Baker były już w spotkaniu w Southampton. Więc duet Clark i Okore miał czas się dotrzeć i sprawdzić z na pewno o wiele bardziej wymagającym przeciwnikiem aniżeli dzisiejsze Burnley. Zresztą panowie Ci są pełni pozytywnych emocji co do swojej współpracy.
Dla mnie ten mecz to 50/50. A, że kurs zachęca idę w stronę Aston Villa trzeci tydzień z rzędu ???? Burnley ostatnio wygrało dwa spotkania po serii porażek co moim zdaniem może zadziałać na ich niekorzyść. Chłopaki na pewno odetchnęli ale czy aby nie za bardzo ? Aston Villa przyjeżdża tutaj dalej na wielkim &quot;głodzie&quot; aby zwyciężyć i mam nadzieję, że im się to uda.

Pierwszy typ asekuracyjny. Drugi natomiast dla fanów mocnych wrażeń.​
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Nie rozumiem ludzi, którzy krytykują stawianie na Aston Ville i jednocześnie piszą, że ten mecz to loteria. Skoro ten mecz to 50/50 to w takim razie co się opłaca stawiać? Nie mamy tutaj kursów w stylu 2,50-3,20-2,50, gdzie wówczas nie opłaca się stawiać w żadną stronę. Za to mamy 2,15-3,20-3,75. Stawiam Burnley po 2,15 i przegrywam w dwóch przypadkach - gdy jest remis lub 2. Stawiam Aston Villa DNB po 2,70 i przegrywam w tylko jednym przypadku - gdy wygra Burnley. Dość, że stawiając na AV DNB przegrywa się tylko w jednym przypadku, to dodatkowo kurs jest wyższy. Rozumiem, że ktoś mógłby znaleźć więcej argumentów za Burnley i wyszłoby mu, że jednak Burnley ma większe szanse na wygraną. Wtedy Ok, jego krytyka grania na AV jest zasadna. Ale jak ktoś pisze, że mecz to loteria, nie patrzy na kursy i przy okazji krytykuje stawianie na AV, to nie mam pytań po prostu.
A jakie sa argumenty na AV? Po za tym, szuka sie ich przelamanka? Ten brak wygranych to nie dzielo przypsdku, sa pod forma, dwa maja problemy kadrowe w defensywie, trzy Burnley zaczelo wygrywac i graja u siebie. Gdzie tu dostrzegac value na AV? Kursy sa wystawione w miare poprawnie, ale Burnley nie budzi zaufania, by wchodzic po takim kursie, a za AV nie przemawia ma chwile obecna nic po za tym, ze kazds seria kiedyd sie konczy, przynajmniej w moim odczuciu. Klasyczny no bet i tyle w temacie
Lece na trening, wiec bez odbioru
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
A jakie sa argumenty na AV? Po za tym, szuka sie ich przelamanka? Ten brak wygranych to nie dzielo przypsdku, sa pod forma, dwa maja problemy kadrowe w defensywie, trzy Burnley zaczelo wygrywac i graja u siebie. Gdzie tu dostrzegac value na AV? Kursy sa wystawione w miare poprawnie, ale Burnley nie budzi zaufania, by wchodzic po takim kursie, a za AV nie przemawia ma chwile obecna nic po za tym, ze kazds seria kiedyd sie konczy, przynajmniej w moim odczuciu.
Lece na trening, wiec bez odbioru
Chyba niedokładnie przeczytałeś mój post, bo w nim zawarłem wszystko co miałem do powiedzenia na ten temat. Piszesz, że mecz to loteria, czyli szanse oceniasz mniej więcej 50/50. Teraz zapytam, gdzie kurs jest większy? Co w takim wypadku opłaca się postawić? Dlaczego krytykujesz stawianie na AV, skoro wychodzi ci mecz 50/50, a kurs na AV jest wyższy?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
noobcior 77

noobcior

Użytkownik
Liverpool - Stoke

Już chyba każdy zapomniał o grze Liverpoolu z poprzedniego sezonu. Mogło się wydawać, iż stara, dobra drużyna powróciła, jednakże wystarczyło sprzedać swojego najlepszego zawodnika Suareza i wszystko powróciło do szarej normy. Gospodarze słabo sobie radzą nie tylko w krajowych rozgrywkach ale również w Europie. Męczarnie i brak kompletu punktów z Bułgarami. Teraz trzeba walczyć w ostatnim meczu z Bazyleą o wyjście, wydawało się z bardzo łatwej grupy. Stoke trzyma się w środku tabeli, grając w kratkę. Wydaje mi się, że na znajdujący się w takim dołku L&#39;pool powinno to wystarczyć.

Absencje:
Liverpool - Jon Flanagan, Mamadou Sakho, Suso, Daniel Sturridge
Stoke - Peter Odemwingie, Glenn Whelan, Robert Huth, Victor Moses, Oussama Assaidi

Typ:
Liverpool - Stoke X2 @ 2.15 Sportingbet
 
yuura 262

yuura

Użytkownik
VS.
Okej kilka słów z mojej strony na temat spotkań 13 kolejki Premier League. Zacznijmy od drużyny, która dzisiaj musi wygrać żeby powiększyć przewagę nad drużynami Manchesteru City i Southamptonu, które dziś zmierzą się w bezpośrednim pojedynku. Mourinho to trener, którego wszyscy znają i wiadomo, że jego drużyna za wszelką cenę będą dążyć do zwycięstwa. Swoją formę potwierdzili The Blues w ostatnich trzech pojedynkach: z Liverpoolem, West Bromem i Schalke (gdzie szczególnie wygrana była okazała 5:0). Sunderland przeplata niezłe wyniki, z tymi gorszymi, ale myślę, że nie warto tutaj zajmować się gospodarzami, dla mnie to jest zwycięstwo Chelsea, ja w czwartek złapałem w William Hill @1.4. Poza tym warto też spróbować eh -1, kurs jest bardzo zachęcający, bowiem w Unibet można złapać @2.1. ⛔ porażka :p
VS.
Arsenal po zwycięstwie nad Dortmundem wraca na dobre tory. Z United zagrali świetne spotkanie, ale przegrali ponieważ postawili wszystko na jedną kartę. Brakowało trochę skuteczności ale i De Gea zagrał fenomenalne spotkanie. West Brom jest drużyną groźną, ale wydaje mi się, że nie na tyle aby tutaj zgarnąć 3 punkty, nawet o 1 będzie trudno z tak zmotywowanym Arsenalem. Gracze Wengera wywalczyli już awans ze swojej grupy w LM (tak mi się wydaje), więc mogą skoncentrować się w pełni na lidze. A jest co nadrabiać, ponieważ po 12 spotkaniach The Gunners zajmują dopiero ósme miejsce. Przy odpowiednim ułożeniu się wyników Arsenal mógłby wskoczyć do pierwszej piątki. Zobaczymy jak potoczy się ten mecz ale bardzo możliwy jest tutaj over 2.5 @1.88 ComeOn! ⛔, ja jednak gram czystą dwójkę po kursie @1.8 Bet365. ✅
Jest też kilka innych spotkań, gdzie można by zwrócić uwagę na BTS&#39;y ale ja odpuszczam gram tylko te dwa spotkania. Być może jutro coś napiszę w związku z &quot;hitem&quot; kolejki Manchaster City - Southampton. Pozdrawiam!
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
West Bromwich Albion - Arsenal Londyn
Na lunch time dzisiaj władze Premier League zafundowały nam mecz na The Hawrthorns, gdzie miejscowe The Baggies zmierzą się z Kanonierami. Podopieczni Wengera mają za sobą dwie nieudane kolejki, w których nie zdobyli nawet punktu, najpierw zanotowali porażką na Liberty Stadium potem ulegli na Emirates Czerwonym Diabłom. Do gry wrócił Giroud, który popisał się pięknym golem na 1:2. Uważam, że jego powrót to wzmocnienie formacji ataku, myślę, że będzie strzelał więcej goli niż Welbeck. Anglik z kolei w tym meczu najprawdopodobniej zagra na 10 albo na skrzydle. W dzisiejszym spotkaniu z WBA nie zagra Wojciech Szczęsny, zastąpi go ponownie Martinez, który zagrał przyzwoity mecz z BVB. Z kolei The Baggies zagrają w praktycznie najmocniejszym składzie, na ataku zagra Berahino, młody, uzdolniony Anglik, który już puka do drzwi reprezentacji. West Brom również ma fatalną serię w lidze, dwie przegrane z rzędu bez zdobycia ani jednej bramki. Dzisiaj będą gryźć trawę, żeby wrócić na właściwe tory. Oba zespoły mają coś do udowodnienia w tym meczu, i zarówno The Baggies jak i Kanonierzy zagrają tak jakby to był ich mecz o życie. Drużyna Wengera nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów, która oddaliła by ich od TOP4, z kolei WBA jak przegra ten pojedynek to będzie już bardzo blisko strefy spadkowej. Wspominając ich bezpośrednie meczu z poprzednich sezonów, przypominam sobie, że były to mecze walki, oba zespoły grały otwarty futbol, było dużo miejsca w środku polu, były to szybkie mecze z wieloma sytuacjami bramkowymi. Myślę, że dzisiaj będzie podobnie. Wenger wystawia duet napastników Welbeck + Giroud. Reasumując, sądzę, że będzie to overowy mecz z lekką przewagą Kanonierów, jestem jednak ciekaw jak sobie będą radzić w środku pola bez Wilshere&#39;a.
Arsenal powyżej 1,5 goli @ 1.80 Bet365 ⛔
Over 2,5 @ 1.90 Bet365 ⛔
BTS @ 1.72 Bet365
⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Ja odnośnie tego meczu co napisał Kuba, ja dokładam swoje trzy grosze i stawiam tutaj na zawodnika, o niebanalnej charakterystyce gry, który jest zadziorem pola karnego i za razem, wie kiedy zaskoczyć rywala w najmniej oczekiwanym momencie. Jest nie kto inny jak Welbeck @ 2.35 Unibet ! Arsenal ma genialną pakę, zbudowaną z takim arsenałem broni, jak Sanchez, jest Giroud który wraca po kontuzji i również kilka innych zawodników, który jest w gazie. Nie miej jednak ja zaufam dziś Welbeckowi i liczę, że mnie nie zawiedzie. Wiadomo jaki ma potencjał, jest młody więc się dziś wyszumi. Tak myślę.
✅ ✅ ✅ ✅ ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom