>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. kolejka Premier League (22.10 - 24.10.2022)

Status
Zamknięty.
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Ostatni typ na mecz Liverpoolu okazał się trafiony i udało się ustrzelić całkiem przyjemny kurs, a mianowicie 2.5. Zaznaczam, że dwa poboczne typy niestety nie zostały trafione, ale zależało mi na głównym typie. Nie ukrywam, że jestem kibicem Liverpoolu i przez kilka ostatnich sezonów zarabiam na ich meczach, bo śledzę każdy mecz. Inauguracyjnym spotkaniem w 13 kolejce starć będzie spotkanie między ostatnią drużyną ligi, czyli Nottingham, a aktualnym wicemistrzem kraju – Liverpoolem.

Podczas ostatniej kolejki oglądałem spotkania obu ekip i zobaczyłem w końcu solidny Liverpool (ale o tym później), a także tragiczny Nottingham. Zespół beniaminka co prawda wywiózł bardzo ważny punkt z The Amex, ale bardziej za sprawą bardzo nieskutecznego Brighton niż dobrego spotkania w swoim wykonaniu. Gracze Nottingham w tym spotkaniu oddali zaledwie 3 strzały, wszystkie niecelne i wszystkie zza pola karnego przy 19 strzałach (7 celnych) w wykonaniu Mew. Beniaminek mimo wielu spektakularnych transferów oraz kadry na środek tabeli w Premier League nie prezentują na ten moment nic i uważam, że rozpędzająca się drużyna Jurgena Kloppa powinna się po nich przejechać.

Liverpool zanotował drugie z rzędu zwycięstwo w lidze nie tracąc gola. „The Reds” pokonali aktualnego mistrza Anglii, czyli Manchester City oraz wracający do formy West Ham. Jeżeli ktoś nie oglądał środowego spotkania to spoglądając na 1-0 i nie trafiony rzut karny pod koniec 1 połowy przez Bowena, a także setkę Młotów pod koniec spotkania może stwierdzić, że wicemistrzowie Anglii nie zasłużyli na wygraną. W moim odczuciu nic bardziej mylnego, bo podopieczni Lindersa zagrali naprawdę dobre spotkanie w obronie (poza błędem Gomeza przy karnym oraz TAA pod koniec) a także stwarzali sobie naprawdę wiele sytuacji. Darwin sam w tym spotkaniu oddał 6 strzałów, w tym 3 celne oraz raz obił słupek. W moim odczuciu w tym spotkaniu Dawida z Goliatem gospodarze są bez szans i Liverpool bez problemu powinien się z nimi rozprawić. Poniżej zamieszczam przewidywane składy choć Darwin podobno boryka się z lekkimi problemami mięśniowymi i nie wiadomo czy wystąpi od początku tego spotkania. Dla kibiców „The Reds” niewątpliwie ważną kwestią jest powrót do gry Curtisa Jonesa oraz OX’a, który wrócił do treningów i może poszerzyć kadrę.

Nottingham Forest possible starting lineup:
Henderson; Williams, Cook, McKenna, Lodi; Mangala, Yates, Freuler; Gibbs-White, Dennis, Johnson

Liverpool possible starting lineup:
Alisson; Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson; Salah, Fabinho, Thiago, Carvalho; Nunez, Firmino

Liverpool handicap (-1.5) – 1.75/STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +161
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia
Godzinna: 15:00, niedziela.
Spotkanie: Southampton - Arsenal
Typ: Gabriel Jesus i Saliba z żółtymi kartkami
Kurs: 15,00 (betbuilder)
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Rzadko gram na żółte kartki, bo to zawsze loteria. Tym razem się skusiłem, bo zarówno Gabriel Jesus, jak i Saliba mają po 4 kartki na koncie i po kolejnym napomnieniu czeka ich mecz pauzy. W kolejnym spotkaniu Arsenal gra z Nottingham na Emirates i spokojnie poradzi sobie bez dwóch gwiazd. Myślę, że Arteta będzie chciał by się wykartkowali na spotkanie z beniaminkiem, bo w kolejnym spotkaniu Arsenal czeka ciężka przeprawa z Chelsea, która za Pottera zaskoczyła. Jesus jest najczęściej (przynajmniej był jeszcze 2 kolejki temu) faulującym piłkarzem w lidze. Gra mocnym pressingiem i chęć szybkiego odbioru piłki po stracie mają swoje konsekwencje właśnie w postaci fauli. Myślę, że warto zaryzykować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
Hagenn 3,6K

Hagenn

Użytkownik
⚽ Southampton - Arsenal | William Saliba otrzyma kartkę, Arsenal strzeli gola w I połowie, Southampton strzeli gola w II połowie - Zakład Betbuilder @ 11,00 Fortuna

Święci powoli wychodzą na prostą i spodziewam się zdobyczy punktowej po ich stronie w najbliższym czasie. Arsenal świetnie rozpoczął sezon. Drużyna Artety dobrze operuje piłką i stwarza sporo okazji. Jednak jak spojrzymy na II połowę meczu z Leeds to Kanonierzy nie zaprezentowali się zbyt dobrze. Arsenal na ogół dobrze wchodzi w spotkania. Nie wykluczone, że ten pojedynek także rozpocznie od prowadzenia. Southampton nie ma nic do stracenia. Popieram tezę o wykartkowaniu się Saliby. W następnej kolejce mecz z Nottingham u siebie gdzie bez obaw można zagrać duetem Gabriel - Holding tak by Saliba był gotowy na pojedynek z Chelsea. Szykuje się ciekawe spotkanie. Uważam, że Southampton zaskoczy w II połowie strzelając honorową bramkę lub gola na wagę punktów.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom