>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

13. Kolejka Bundesligi (28-30.11.2014)

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
13 Kolejka

W tej kolejce bez większych hitów, niedzielne mecze wydają się dość ciekawe i wyrównane , czy Borussia po porażce w Lidze Mistrzów zaliczy kolejną? Zapraszam do dyskusji i pisania analiz.​
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Bayer Leverkusen prezentuje mocno nieustabilizowaną formę, przez co BayArena nie jest już tak groźne jak w poprzednim sezonie. Świetne przykłady to dwa ostatnie mecze w wykonaniu Aptekarzy. Mimo olbrzymiej przewagi, żadnego z nich nie wygrali. Z Monaco przegrali 0-1, z Mainz tylko remis i też bez zdobyczy bramkowej, pomimo iż niesamowicie ostrzeliwali bramkę rywala, bezskutecznie. Do niechlubnej listy Bayeru trzeba dopisać także brak wygranej w spotkaniach z beniaminkiem Padeborn oraz Werderem, niechlubnej, ponieważ drużyna pokroju Leverkusen musi taki mecze u siebie wygrywać, a dwukrtonie padał remis, w tym w spotkaniu z Padeborn bramkę wyrównująca Aptekarze zdobyli dopiero w 90 minucie. Co ciekawe w starciach z teoretycznie mocniejszymi rywali od w/w, tj: Schalke oraz Augsburg, Bayer wygrywał, ale tak na przykład z Schalke skromne 1-0 i znowu nie popisała się ofensywa, która miała rozregulowane celowniki. Bayer cechuje to, że u siebie niesamowicie nacierają na bramkę przeciwnika, ale ofensywa nie zawsze bywa na tyle skuteczna, by zapewnić te trzy punkty, a defensywa zawodzi za często w tym sezonie.
Kolonia to przeciętniak ligi, dlatego mamy takie, a nie inne kursy. Ale ten przeciętniak to mimo wszystko waleczny team. W meczach wyjazdowych nie daje się zepchnąć i podejmuje rękawice. Jeden jedyny mecz, który był bezwaleczny, denny, nudny w wykonaniu Koziołków to spotkanie z Padeborn. W pozostałych Koln nie dawało odczuć, że nie grają u siebie. Dzięki ich walecznej postawie, są liderem w punktacji wyjazdowej, lepsi nawet od Bayernu !
Bayer przeplata lepsze mecze gorszymi, ale stanowczo za często jak na drużynę tego pokroju, więc kurs @1.5 nie budzi zaufania. W zeszłym sezonie BayArena została zdobyta przez Koln, Koziołki rozgromiły Bayer 4:1 !. Liczę, że Koln pokaże wyjazdowego pazura i nie da się totalnie zdominować Bayerowi, jak to -w większości- miały w zwyczaju goszczące tu w tym sezonie drużyny
Koln x2 2.62 ⛔
Koln remis zwrot 4.65
⛔
Niestety Bayer miał swój dzień...
 
stanley-63 772,7K

stanley-63

Typer
Hertha : Bayern @ Roberet Lewandowski strzeli 2 gole lub więcej
Bet365 - kurs 3.75
- nie wiem jak wy to widzicie a ja zaryzykuję i liczę na dobry występ Roberta na Stadionie Olimpijskim w Berlinie na którym w poprzednim sezonie zapewnił sobie tytuł króla strzelców wtedy oczywiście grając w Dortmundzie strzelił Hercie 2 gole , dziś Bayern przyjedzie do Berlina trochę rozdrażniony ostatnią porażką w LM z City 3:2 grając ponad godzinę w 10 to pomimo tego Robert wyprowadził na prowadzenie 2:1 do przerwy dla Bayernu no niestety ostatnie 5 minut to dwa gole City tak więc trzeba sobie odbić ta porażkę a patrząc na H2H to inny wynik jak wygrana Bayernu nie wchodzi w grę a gole powinno być ich wiele i osobiście liczę na przynajmniej dwa Roberta !
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Frankfurt-Dortmund

Kolejnego śmiesznego kursu na BVB i to na wyjeździe komentował nawet nie będę.
Dziś Frankfurt i 1,57?
Frankfurt co prawda żadna rewelacja tracą masę bramek, jednak w ostatnim meczu pokazali iż potrafią zagrać dobre spotkanie, wygrywając na wyjeździe z Moenchengladbach 3-1.
Każdy myśli, iż lada chwila BVB wyjdzie na prostą, i będą serie wygranych po 3/4-0, a wcale tak może nie być.Wg mnie w tym sezonie Borussia nic nie zdobędzie w lidze i sezon zakończą w środku tabeli maksymalnie, patrząc na to jaki jest poziom w tym sezonie gdzie bez wątpienia takie kluby jak Bayer,Wolfsburg czy nawet mocno osłabione Schalke grają dużo lepiej niż Borussia, może i dziś BVB wygra ale nie postawiłbym marnych 10zł na BVB w tej chwili..
Pomimo tego, jak wyżej napisałem iż gospodarze tracą masę bramek to, uważam że tu dużo goli nie padnie
Typ:poniżej 3,5 gola 1,8 bet365 2/10✅✅
Pisałem pisałem a i tak na Live podkusiło mnie w stronę BVB jak przegrywali????
 
egzer 150

egzer

Użytkownik
Frankfurt-Dortmund ✅✅✅ 2;0
Typ;1X bet365 2.40
Najważniejszą sprawą jest to że Reus jest kontuzjowany i nie zagra w tym meczu.Ten piłkarz ma ogromny wpływ na grę całego zespołu i myślę że tutaj jak kolega fencyn wyżej wspomniał kurs 1.57 na Dortmund jest przy jego braku śmieszny,Aubameyang gra o wiele słabiej bez Reusa,Ramos i Immboile nie wprowadzili się do drużyny tak jak oczekiwał tak jak Klopp.Gundogan po kontuzji gra słabo,widać że długo nie grał,Kagawa bez formy,Bender wiadomo raczej zajmuje się zadaniami defensywnymi.Niby kadra jest tak jakby szersza niż w tamtym roku ale wszyscy są bez formy.Defensywa również gra bardzo słabo,Sokratis i Hummels dzisiaj nie zagrają.Nie bez przypadku tracą dwa gole z Pardebornem,a remis z drugą Borrusia to samobójczy gol Kramera z połowy,chociaż Dortmund przeważał w tym meczu to i tak nie potrafili strzelić bramki.Wyjazdowe mecze Dortmundu to 1 wygrana(2 kolejka) potem 4 przegrane i ostatnio remis z Pardebornem.Frankfurt zajmuje 11 miejsce i ostatnio wygrało z Moenchengladbach więc potafi wygrywać mecze.Frankufrt bez Trappa(5/0) Djakpy(4/0).Zabrano(6/0) nikt z nich nie zagrał w poprzednim zwycięskim meczu.Frankfurt średnio(2,1,3)spisuje się przed własną publicznością i czas na kolejne punkty na własnym terenie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom