>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

13. Grand Prix Węgier [29 - 31 lipca 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Węgier 2022
1658709605021.png

Piątek, 29 lipca:

#1 Trening ▶ 14:00
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 30 lipca:
#3 Trening ▶ 13:00
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 31 lipca:
#Wyścig ▶ 15:00

1658709718382.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Hungaroring
Lokalizacja: Budapeszt, Węgry
Pierwsze Grand Prix: 1986
Długość toru: 4.381 km
Liczba okrążeń: 70
Całkowity dystans wyścigu: 306.630 km
Rekord okrążenia: Lewis Hamilton (2020) - 1:16.627

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dwie informacje:

Robert Kubica pojedzie w pierwszym treningu na Węgrzech. Polak w bolidzie zastąpi Bottasa.

Wyścig Formuły 1 o GP Węgier będzie można zobaczyć na żywo w głównym Polsacie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +755
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Węgier - kwalifikacje, sobota 16:00
Perez
- Russel @ 1.70 zalosny parodysta

Norris - Bottas @ 1.30
Alonso - Gasly @ 1.40

Kurs: 3.09
Bukmacher: forbet
Analiza:

Kwalifikacje maja byc deszczowe a jesli tak to trzeba cos grac w kierunku specjalistow od deszczu. Takimi na pewno sa Norris i Alonso. Oprocz tego, ze sa to wybitni kierowcy to jeszcze sa to swietni fachowcy na mokrym torze. Obaj tez maja zdecydowanie lepsze bolidy od konkurentow wiec ide w ich strone.
Ostatni najbardziej ryzykowny typ to para Perez - Russel. Perez kiepsko spisal sie w treningach ale po pierwsze Red Bull na pewno sporo sie podciagnie do kwalifikacji a po drugie do Verstappena tez pewnie sie zdecydowanie zblizy. Mercedes z ogromnymi problemami w piatek i nawet jak sie poprawia w sobote to nie sadze aby tempo kwalifikacyjne na mokrym torze bylo jakies wybitne. Oni ciagle maja problemy z dogrzaniem opon na jedno, szybkie kolko.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ten wynik treningu i ta grafika przejda do historii motorsportu 😂

1659183037112.png
FY6dBnyWYAANvRL.jpg
1659193592334.png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Lando TOP 3 w kwalifikacjach @3,0 w STS.
nie brałem pod uwagę takiego występu Georga 😁

Tempo wczoraj miał super, czwarte i drugie miejsce. Na kwali powinno być już sucho (a przynajmniej intery jeżeli coś jeszcze pokropi). Fajny kurs tez w parze z Hamiltonem @1,85! Pozdrawiam z toru 🤠
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +324
Z 3,9K

zenekkk82

Użytkownik
Według mnie, a nie pada już od 14, to od razu wyjadą na slickach, wiec dzisiejszym treningiem nie ma sie co sugerować. Też na radarze nie widać żadnych deszczowych chmur, a przez 2 godziny przy tej temperaturze asfalt spokojnie wyschnie do kwali
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Według mnie, a nie pada już od 14, to od razu wyjadą na slickach, wiec dzisiejszym treningiem nie ma sie co sugerować. Też na radarze nie widać żadnych deszczowych chmur, a przez 2 godziny przy tej temperaturze asfalt spokojnie wyschnie do kwali
Wyscig o 14:40 W Series w calkowicie suchych warunkach byl na slickach.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Niestety nie dane będzie mi obejrzeć wyścig. Pierwsze pytanie jakie pewnie sobie wielu z nas zadaje to czy Grande strategia jutro wypali. Obaj kierowcy Scuderii chcą wygrać. Sainz rusza z brudnej strony co może nie ułatwić sprawy bo Charles też na starcie postara się zaatakować się i coś mi tu pachnie kraksą choć pewnie to przegadaja jeszcze z Binotto żeby dymu nie było. Ale gadać to jedno a walka na torze to inna rzecz. Drugie co mnie nutruje to skąd takie tempo Merca w kwalach... Czyżby docisk inaczej ustawiony, bardziej pod czasówkę? Nie wydaje mi się, Merc będzie miał jutro tempo i może być ciekawie, wg mogą to jutro wygrać bo coś mi się wydaje że czerwoni to spartolą. Hamilton choć tu ciężko się wyprzedza będzie gonił, oponami zarządza dobrze i kto wie gdzie go to zaprowadzi Rus jeśli nie da się ograć na starcie to może to dowieźć, będzie ciekawie, ja idę w kierunku Merca

Hamilton miejsca 1-3 kurs 3.0 STS💚
Zwycięski bolid Mercedes kurs 3,75 STS💢
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1041
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Moje propozycje H2H na dziś (wszystkie kursy z Forbet)

Gasly - Shumacher
Shumacher lepszy @1.87

Gasly i ogólnie Alpha Tauri w porównaniu z zeszłym sezonem jest obecnie w sporym kryzysie. Na przeciwnym biegunie znajduje się Haas, który niejednokrotnie w tym sezonie potrafił zaskoczyć. W tym pojedynku stawiam, że lepszy będzie niemiecki kierowca. Mimo, że Mick nie otrzymał poprawek bolidu w przeciwieństwie do zespołowego partnera to i tak uważam, że bolid Haasa jest dużo mocniejszy.

Magnussen - Stroll
Magnussen lepszy @1.83

Ponownie stawiam w kierunku kierowcy Haasa, tym razem Kevina Magnussena, którego bolid otrzymał masę poprawek. W kwalifikacjach nie dały one nie wiadomo jakich rezultatów, jednak uważam że wyniki przyjdą z czasem. Uważam, że Magnussena stać na punkty w wyścigu w przeciwieństwie do Strolla, którego Aston Martin (przynajmniej na papierze) jest dużo słabszy od poprawionego bolidu Haasa.

Verstappen - Hamilton
Verstappen lepszy @1.70

Kurs wydaje się być bardzo przyjemny, Max przez utratę mocy nie był w stanie uzyskać czasu na swojej ostatniej próbie czasowej przez co ukończył zmagania na 10 pozycji. Ma nowy silnik (swój ostatni z puli bez kary) i niejednokrotnie pokazywał że potrafi odrabiać pozycje. Hamilton również miał problemy, w jego przypadku była to awaria DRS jednak wcześniej uzyskany czas pozwolił mu na zachowanie 7 miejsca. Myślę, że Max będzie w stanie osiągnąć lepszą pozycje od Hamiltona na koniec wyścigu.

Ocon - Bottas
Ocon lepszy @1.50

Przyjemny kurs do ako, Ocon rok temu odniósł na Węgrzech swoje pierwsze i jedyne dotychczasowe zwycięstwo w F1. Myślę, że powalcz on tutaj o jak najlepszy rezultat niesiony zeszłorocznym sukcesem. Pozycja startowa lepsza od Bottasa plus bolid, który ma przewagę na Alfą Bottasa przede wszystkim pod kątem niezawodności. Stawiam na wyższą pozycję Francuza na koniec wyścigu.

Perez - Norris
Norris lepszy @1.60

Nieudana sesja kwalifikacyjna w wykonaniu Pereza poskutkowała 11 lokatą startową. Na przeciwnym biegunie znajduje się Norris, który wycisnął maksimum ze swojego McLarena i uplasował się na 4 pozycji startowej. Perez ogólnie w lekkim kryzysie, być może przez poprawki w bolidzie, które bardziej sprzyjają Verstappenowi. Myślę, że Sergio będzie w stanie odrobić dziś wiele pozycji jak już niejednokrotnie to robił ale ostatecznie nie ukończy on wyścigu wyżej od Norrisa, który startując z 4 miejsca ma duże szanse na sporą zdobycz punktową.
 
Otrzymane punkty reputacji: +324
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Ja próbuję w stronę Mercedesa i Alonso.

Perez nie szczególnie radzi sobie na tym torze, o ile jestem w stanie uwierzyć że Verstapen będzie się przebijał na tym trudnym do wyprzedzania torze o tyle nie wierzę w taki scenariusz z Perezem - postanowiłem zestawić go z Hamiltonem.

Russell życzę mu wygrania wyścigu choć będzie to trudne - więc próbuje ostatecznie że będzie na pudle.

Do tego zestawiam starego wyjadacza Alonso z Botasem. Uważam że będzie miał lepsze tempo wyścigowe. Jego forma jest stabilna od kilku wyścigów nie schodzi z top 10.

Próbuje jeszcze zagrać poniżej 16,5 sklasyfikowanych. Jeżeli start odbędzie się n a mokrej nawierzchni to może być "ciekawie" choć żywię nadzieje że wszelkie "cuda" odbędą się bez udziału moich w/w faworytów.

Rzucam powyższe typy do tasiemek.



 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
To co robi Ferrari w tym sezonie jest jakimś absurdalnym sabotażem. Te twarde opony dla Leclerca, to jest podsumowanie absurdu, który się tam wyrabia. Nieprawdopodobne
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom