>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

13. Grand Prix Holandii [03 - 05 września 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Holandii 2021
10-104030_simple-png-dutch-flag-yemen-round-flag-png.png
Piątek, 03 września:
#1 Trening ▶ 11:30
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 04 września:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 05 września:
#Wyścig ▶ 15:00

1630349887198.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit Zandvoort
Lokalizacja: Zandvoort, Holandia
Pierwsze Grand Prix: 1952
Długość toru: 4.259 km
Liczba okrążeń: 72
Całkowity dystans wyścigu: 306.648 km

Zapraszam do dyskusji!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Holandii - wyścig, niedziela 15:00
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - under 17.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS
Analiza:

To co chyba tym razem kierowcy normalnie rusza do wyscigu i nie skonczy sie on za SC po 3 okrazeniach? 😂 Tor w Zandvoort to bardzo ciasny tor z blisko usytuowanymi barierami i zwirem. Bedzie tutaj bardzo ciasno szczegolnie na 1 okrazeniu gdzie czuje w kosciach jakas krakse. Juz treningi pokazaly roznego rodzaju incydenty i ze jest to bardzo wymagajacy obiekt ktory nie wybacza bledow. Cos czuje, ze to bedzie bardzo nieprzewidywalny wyscig bogaty w ciekawe akcje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Formula 1
Godzina: 15:00
Spotkanie: GP Holandii (wyścig)
Typ: Czy w wyścigu zostanie sklasyfikowanych przynajmniej 16 kierowców? Nie
Kurs: 4,50
Bukmacher: STS
Analiza:

W pełni popieram to co napisał ranczo0123 i bardzo podoba mi się jego typ. Jako że nie mogę podać tego samego, to decyduję się na trudniejszy typ, że zostanie sklasyfikowanych mniej niż 16 kierowców. Tor w Holandii jest bardzo trudny, jest sporo miejsc gdzie może dojść do jakiegoś wypadku, jest mnóstwo ostrych zakrętów. Do tego wszystkiego rywalizacja może być jeszcze bardziej zacięta niż we wcześniejszych wyścigach, gdyż na dwóch pierwszych treningach z bardzo dobrej strony pokazało się Ferrari, więc o czołowe miejsca będą walczyć nie tylko Mercedes z Red Bullem, ale wygląda na to, że również Ferrari, a co za tym idzie może być sporo prób wyprzedzania, a na tym torze łatwo o błąd którego się nie da naprawić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +90
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Holandii - kwalifikacje, sobota 15:00
Latifi - Kubica
Typ: Latifi
Kurs: 1.70
Bukmacher: eWinner/Fuksiarz
Analiza:

Panie Robercie ja Pana bardzo szanuje ale w bukmacherce kieruje sie pieniedzmi takze przepraszam ale na kwalifikacje bede gral przeciwko Panu. Dobra a tak na serio to Kubica wskakuje rzutem na tasme do samochodu. Bedzie mial tylko jeden trening na dostosowanie sie. Tor jest nowy, mega wymagajacy i bardzo mozliwe, ze Kubica bedzie nawet ostatni i nie ma co miec do niego pretensji jesli tak sie stanie bo sytuacja jest naprawde wyjatkowa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +987
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Verstappenowi na wjezdzie na prosta pod koniec finalowego okrazenia w Q3 zespul sie DRS bo uchylenie jego bylo minimalne stad Hamilton w ostatnim sektorze tak duzo czasu odrobil. Szczesliwie dla Maxa i tak utrzymal PP.

Perez wystartuje za Kubicą. Helmut Marko potwierdził, że Meksykanin dostanie cały nowy silnik skoro i tak startuje 16. Do tego niemal pewna kara dla Latifiego za skrzynie biegow wiec Kubica mozliwe, ze przesunie sie z P18 na P16.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Czerwona flaga podczas wyścigu - NIE 1,70 STS

Jak dla mnie oferta piękna. Nie oszukujmy się, wyścigi nie są często przerywane. Tor oczywiście sprzyja incydentom ale to przecież wystarczy wysłać SC. Na dokładkę sprawa z zeszłego tygodnia i dość dużo krytyki ze strony kibiców. Według mnie musiałby się zrobić totalny karambol by przerwać wyścig ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +602
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Naet nie wiecie jak mi się marzy dziś punkt Roberta, była by to sensacja dla expertów ale nie dla nas polskich kibiców. Tor na wybacza błędów, przy wejsciach w niektóre zakrety i szykany jest bardzo wąsko. Moze cos sie wydarzy i kierowcy beda popełniac bledy.
Popieram typy kolegów wyzej na ilość kierowcow konczacych wyscig
Ja daje takiego tripla

Varstappen win
Giovinazzi-Tsunoda 1
Alonso-Stroll 1
ako 3,36 STS


Max jest tu faworytem i jesli bedzie miał czysty wyscig nie widze Merca przed nim. Alfie bardzo lezy ten tor i zrobia wszystko by Toninio przyjechał wysoko, a startuje wyzej od rywala. Stary lis Alo mysle ze przywiezie tu punkty mimo ze nie jest to jego ulubiony tor
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +943
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom