>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

12. kolejka Serie A [29.10 - 31.10.2022]

Status
Zamknięty.
krzysiek74 75,1K

krzysiek74

Użytkownik
Na tę kolejkę Serie A leci tripelek:


Napoli-Sassuolo 1 1,33
Lecce-Juventus 2 1,75
Inter-Sampdoria 1 1,28

ako 2,98

Napoli jest w gazie od początku rozgrywek i nawet ubytki wydawałoby się trudne do wartościowego pokrycia za takich graczy jak Koulibaly,Insigne czy Mertens okazały się płonne a strzałem w "10" jest choćby transfer rewelacyjnego Gruzina, czyli pana piłkarza Khvicha Kvaratskhelia. Każdy inny wynik niż wygrana gospodarzy to będzie duża niespodzianka.

Juve wczoraj odpadło z Ligi Mistrzów a klub z takimi ambicjami, zapewne wróci do kraju z chęcią zmazania po części tej plamy i wygrania ze słabiutkim Lecce, które zaledwie raz w rozegranych 11 kolejkach zdołało wygrać i to nie u siebie a wyjazd do Salernitany.

Inter po początkowych problemach wrócił na właściwe tory i spisuje się świetnie, zarówno w Serie A, jak i Lidze Mistrzów zaś ich bomber Lautaro Martinez jest w formie już raczej mundialowej. Tu słaba Sampa broniąca się przed spadkiem nie powinna sprawić jakichś większych kłopotów, by gospodarzom zagrozić w sięgnięciu po kolejne ligowe punkty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +302
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Napoli-Sassuolo powyzej 2.5 goli
Juventus wygra
Monza-Bologna gol w obu polowach
ako:4.50 F fortuna


W Lidze mistrzow odpoczywali najwazniejsi gracze Napoli i tutaj od poczatku bedzie oblezenie bramki Sassuolo, oczywiscie akurat z druzyna Dionisiego nie bedzie to latwe bo Fratessi z Lopezem robia kapitalna robote jako srodkowi pomocnicy. Z Hellasem moglo byc wiecej bramek niz 3, tam juz po 4 minutach powinno byc 2:0 dla przyjezdnych, nawet jak tutaj wraca Ferrari to i tak Zielu, Kvara, Osimeh i Anguissa na swiezosci to bedzie mega otwarty mecz. Ja biore bramki, bo nie ma innej opcji.

Juve naprawde dobrze wygladalo z Empoli, co mi sie podobalo to znowu po meczu z Benfica zbiorka na boisku i motywowanie sie po porazce. Vlahovic zszedl z kontuzja, ale z tego co mi wiadomo wszystko juz ok i moze nawet zaczac z Lecce od poczatku. Beniaminek nie gra za dobrze, bardzo chaotycznie wyglada Ceesay, a wiec ten co mial zdobywac tyle bramek. Jedyny plus to ten zawodnik z Zambii juz nie pamietam jak sie nazywal, ale jest mega szybko i tutaj nawet Cuardado nie pomoze. Co na plus beniaminka? Z tego co wiem, to oni tam sa w topce jesli chodzi o sprzedane karnety w calej lidze, wiec napewno stadion i kibice, ale czysto sportowo to slabo. Ja biore Juve po takim kursie.

Nie lubie na takim czyms zarabiac i wolalbym zeby to sie nie wydarzylo, bo to tragedia. Pablo Mari zaatakowany przez nozownika, jest z nim wszystko ok z tego co wiem, ale ma nie zagrac. Jest sprawa przykra i nie jest zbyt moralne granie pod takie cos, ale to podstawowy obrona gospodarzy, wiec spory handicap na bramki. Po drugiej stronie w ostatnim meczu z Lecce zszedl z lzami w oczami Bonifazi, wiec tez podstaowy obronca. Trzeba pograc gole, tylko bardziej, ze schematy Motty juz zaczynaja dziala w Bologny i to bylo widac w ostatnim meczu. Ktos odpali flashscore to wywnioskuje, ze wyrownany mecz, ale tak nie bylo. Bologna kontrolowala go od poczatku do konca i gdyby tylko Orsolini byl bardziej skuteczny to byloby 4:0 :) Monza tez ofensywna, lubi pograc w pile- Caprari, Sensi czy Pessina, a tutaj jeszcze wraca Rovella po czerwonej kartce. Ja biore taka opcje bo powinno byc po golu w kazdej polowie :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +312
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Spezia - Fiorentina 30.10.2022; 15:00
Ekipa z Florencji, to top w lidze jeśli idzie o dośrodkowania, oraz posiadanie piłki. Stąd też wysoka średnia rożnych na mecz i w tym kierunku będę grał betbuildera. Spezia to top3 pod względem straty goli, więc Fiorentina na pewno strzeli tu minimum jednego gola i meczu nie przegra.
Fiora over 4.5rr+Fiora over 0,5gola+Fiora z remisem @2,09 forbet

Jak tylko buki wystawią linie na rożne Fiorentiny, to pewnie pogram też over 5,5rr gości. Póki co taki bet jest tylko w Superbet @2.0.

Edit: dokładam Fiorentina over 5,5rr @2,10 etoto
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +176
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
barlo VLadovic i Locatelli nie gra

Tak, wlasnie widze, Vlahovic miesniowy problem, a Locatelli sprawy osobiste. Bardziej mi szkoda tego drugiego, tym bardziej, ze nie zagra Paredes. Jak ktos nie pogral to odpuscic, chociaz ja zostawiam :)
 
krzysiek74 75,1K

krzysiek74

Użytkownik
Po udanej sobocie $$$ dziś tak typuję bez uzasadnienia bo brak czasu:

Spezia-Fiorentina 2 1,92
Lazio-Salernitana 1 1,50
Empoli-Atalanta 2 1,80

ako 5,18
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom