>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka PKO Ekstraklasy (22.10 - 24.10.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Lechia - Górnik
Lechia podwójna szansa 1-1 @ 1.73 (konkurs ekstraklasy)
Lechia @ 2.12
Fortuna


Trochę jestem mocno zdziwiony tak wysokimi kursami na zwycięstwo gospodarzy, ponieważ obie ekipy prezentują na dzień dzisiejszy całkiem inny poziom...
Górnik w ostatniej kolejce po raz kolejny uległ z rywalem, z którym nie miał prawa przegrać. Jak się okazuje Zabrzanie lubią rozdawać punkty i dzieje się to po raz kolejny z drużyną, która również ucieka od strefy spadkowej. Wydawało się, że mega dobre 20 minut przeciwko Wiśle Płock da jakieś światełko w tunelu, a tu znowu psikus. Górnik co prawda miał dwie/trzy okazje żeby strzelić gola, ale niestety po raz kolejny skuteczność zawiodła. Urban stara się robić co może, ale niestety realia są całkiem inne. Górnik albo wygra po przeciętnym meczu, albo po prostu oddaje punkty po tragicznej grze o ile to można nazwać grą. W spotkaniu z Lechią raczej goście za dużo do powiedzenia nie będą mieli. Lechia jest w gazie i skuteczna do bólu. Nie przegrali od ośmiu spotkań, a w spotkaniach domowych są niepokonani. Nie spodziewałem się, że zmiana trenera tak pozytywnie wpłynie na zespół. Tu cały zespół pracuje na korzystny wynik i widać tego efekt. Świetną robotę w środku pola robią Gajos-Kubicki. W ataku na zmianę zależy kto gra uzupełniają się Paixao z Zwolińskimi. Lechia tego meczu nie może przegrać i dobrze o tym wie. Gospodarze jeśli naprawdę walczą o puchary/mistrza to po raz kolejny powinniśmy zobaczyć bardzo dobre spotkanie w ich wykonaniu i ja to wtedy kupuję.
Dodam, że Górnik ostatni raz odniósł zwycięstwo w Gdańsku w 2013 roku!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Piast Gliwice - Legia Warszawa
Typ: Legia wygra przynajmniej jedną połowę
@1.68 Fortuna

Legia zajmuje obecnie miejsce tuż nad strefą spadkową. Przegrała trzy ostatnie spotkania ligowe: z Rakowem 2:3, z Lechią 3:1 oraz ostatnio z Lechem 0:1. W Lidze Europy przegrali w czwartek z Napoli 3:0. Jak na mistrza Polski są to naprawdę żenujące statystyki, także najwyższa pora na zdobycie jakiś punktów. Jednak tutaj wstawiam bezpieczniejszy typ, w którym wystarczy, że Legia wygra przynajmniej jedną połowę, choć ja upatruje tu ich zwycięstwa. Legia wygrała 4 z 5 ostatnich bezpośrednich pojedynków z Piastem w Gliwicach. Piast ostatnimi czasy nie prezentuje rewelacyjnej formy, bowiem z 5 ostatnich spotkań przegrali aż 3, jedno zremisowali oraz jedno wygrali. Legia ma dużą szanse na zgarnięcie kompletu punktów i przerwanie czarnej serii porażek, bowiem rywal nie jest aktualnie w najwyższej formie.
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Lechia - Górnik
@1.58
Lechia wygra połowę
forbet
Popieram tutaj słowa kolegi powyżej. Obecnie dwa zespoły prezentują zupełnie inną formę. Przede wszystkim Górnik nie jest drużyną wybitną na wyjazdach. Co prawda wykorzystali słabszy moment sezonu Jagiellonii i pokonali ją pewnie na wyjeździe, ale reszta spotkań pozostawiała wiele do życzenia. Ostatnio Górnik zdarzało się, że odnosił zwycięstwa w meczach domowych, ale były to spotkania z zespołami o innych aspiracjach i możliwościach piłkarskich niż Lechia. Do tego na wyjeździe zdarzyła się wpadka choćby w Niecieczy. Oglądałem ostatnio drugą połowę Górnik - Wisła K. to mimo straty bramki i wsparcia kibiców Górnicy mający ponad pół godziny na odrobienie strat nie potrafili stworzyć większego zagrożenia pod bramką Biegańskiego. Lechia ostatnio mocno punktuje i nieważne czy na wyjeździe czy u siebie i ma jedną z lepszych ofensyw w lidze. Wydaje mi się, że wygranie minimum połowy z dużo słabszym Górnikiem nie powinno być większym problemem.
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Radomiak Radom - Górnik Łęczna
Typ: Radomiak over 6,5 RR @ 2.10 fuksiarz (EE) 7
Edit:
chyba jednak 6, betfan początkowo rozliczył jako wygrany ale teraz chyba na minus - do weryfikacji


Analiza:
Obserwuje już rożne Radomiaka od kilku kolejek i ich statystyki robią wrażenie. Radomiak jest aktualnie na drugim miejscu zaraz za Lechią pod względem rzutów rożnych. Po 11 meczach średnio robią 7,27 RR/mecz (u siebie top 1 - 8,6 RR/mecz). Jak na beniaminka jest to naprawdę dobry wyczyn. Buki już nie ustawiają niskich linii rożnych na gospodarzy dlatego w miarę optymalna linia do pogrania na singla wynosi dopiero 6,5. Jest to nawet wysoka linia, ale Radomiak powinien bez problemu sobie poradzić z taką linią szczególnie grając z ostatnim w tabeli Górnikiem Łęczna, który średnio na wyjazdach pozwala nabić 6,6 RR/mecz. Radomiak po serii remisów (wywalczonych z dobrymi drużynami) bedzie chciał wreszcie zgarnąć 3 punkty. Jeżeli gospodarze z lepszymi druzynami nabijają wiele rożnych to w meczu z Górnikiem Łęczna nie powinni mieć problemu. Radomiak na ten moment wyglada znacznie lepiej i myśle, że wezmą sprawy w swoje ręce od początku meczu, a kwestia czasu będzie nabicie minimum 7 roznych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +80
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Lech Poznań - Wisła Płock [1 i powyżej 1.5 gola] 1.53 betfan

Dzisiaj idę w stronę tzw. pewniaka. Lech gra, Lech się podoba, Lech jest skuteczny i co najważniejsze Lech jest liderem tabeli. Dzisiaj do Poznania przyjeżdża Wisła Płock, drużyna która od wielu sezonów jest co najwyżej ligowym przeciętniakiem. Bilans spotkań ligowych w Poznaniu między ekipami jest bezlitosny dla gości. Biorąc pod uwagę wszystkie ligowe spotkania rozegrane w Poznaniu w tym wieku, to Wisła zaledwie dwa razy zremisowała, a dziewięć przegrała. W tym sezonie dysproporcja między drużynami jest spora. Lech u siebie cztery razy wygrał i dwa zremisował, tracąc zaledwie jedną bramkę. Płock to z kolei najsłabsza ekipa w delegacjach, sześć porażek i szesnaście straconych goli. Inne rozstrzygnięcie jak spokojna wygrana Lecha w tym spotkaniu będzie dla mnie sensacją.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
xbrajanx 13,3K

xbrajanx

Użytkownik
Warta Poznań - Stal Mielec | over 2,5 gola @2,12 fortuna eh jednak taki hit na 0-0

Przede wszystkim bardzo ważny mecz dla Warty. Ostatnie 5 spotkań to zero strzelonych goli i aż 1 punkt. Wygląda to słabo , choć rywale też nie byli najgorsi. Stal zaskakuje bo zdobyła już 15 punktów i daleko jej do strefy spadkowej, ale to wciąż przeciętna drużyna i głównie ratują się tym że w ataku potrafią być skuteczni, zawodnikami którzy w naszej ekstraklasie potrafią zrobić różnicę, są to np. Mak, Piasecki czy Kort. Myślę że to jest główny problem gospodarzy. Warta ma zespół na ten moment słabiutki jak na Ekstraklasę, nie widać jakości i jeśli tam coś może zrobić różnicę to głównie gra zespołowa, cała drużyna w końcu musi zagrać przynajmniej dobry mecz. Myślę że tu będzie ogromna szansa bo Stal w obronie wygląda na prawdę słabiutko, masa prostych, indywidualnych błędów, momentami totalnych chaos, tutaj upatruję szansy na zdobycie w końcu choćby gola przez Poznaniaków. Jeśli już ze Stalą nie zdobędą nawet punktu to raczej trzeba będzie już poważnie się zastanowić, pewnie trener też już może być na wylocie, bo tu na prawdę sytuacja będzie beznadziejna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław @ over 2,5gola @ 1.84 @ Betfan

Mamy obie drużyny ofensywne, które ostatnio miały swoje problemy, stąd tak dobry kurs. Wisła grała nieźle, ale gubiła punkty. Teraz udało się wygrać na wyjeździe w Zabrzu więc jest odblokowanie i będą chcieli pójść za ciosem i wygrać po raz drugi. W związku z tym będą atakować. Ostatnie underowe wyniki są przypadkiem i sądze, że Wisła szybko wróci na tory overowych meczów. Podobnie Śląsk ostatnio gorsze wyniki i obsuwa w tabeli. Czołówka odjeżdża i mimo że nie będzie tutaj łatwo będą próbowali wygrać, więc też powinni być stosunkowo otwarci. Jakim wynikiem się skończy mecz ciężko typowąć, ale wydaje mi się że over powinien być pokryty. Spodziewałem się kursu rzędy 1,70. Taki handicup traktuje jako najlepszą okazję tej kolejki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Radomiak Radom - Górnik Łęczna
Typ: Poniżej 11.5 rożnych w meczu Potoczyło się dokładnie tak jak myślałem ;)
Kurs: 1.50 Betfan

Dziś w Radomiu zobaczymy pojedynek beniaminków z którego moim zdaniem Radomiak wyjdzie zwycięsko. Ja jednak chcę się skupić na rzutach rożnych, i zagrać ich under. Patrząc na statystyki Radomiaka 7.27 rożnych na mecz większośc osób skłoni się do zagrania w przeciwną stronę. Mi się jednak wydaje że ta linia jest naprawdę duża a dzisiejszy mecz będzie wyglądał całkiem inaczej od poprzednich w których Radomiak tak korkował. Mam nadzieję że Radom już na początku mecz obejmie prowadzenie i ich ataki nie będą w pózniejszym czasie jakies grożne i przynoszące rożne. Wydaje mi się że obie drużyny na ten mecz wyjdą z całkiem innym celami niż na poprzednie i będa myśleli o strzelaniu bramek a nie nabijaniu rożnych.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Radomiak - Górnik Ł. 3:1
Radomiak, @1,65 Betfan


Na początek 12 serii spotkań mamy mecz tegorocznych beniaminków, lepiej w Ekstraklasie odnaleźli się dzisiejsi gospodarze, którzy do tej pory przegrali tylko 2 razy, ale to poza Radomiem, u siebie mają narazie status niepokonanych i uważam, że dzisiaj nie powinno się to zmienić, jednak Radomiak ma największą liczbę remisów z całej ligi, bo aż 7. U siebie nie wygrał od 3 spotkań,. w których zaliczył...3 remisy, Górnik Łęczna jest aktualnie na samym dnie ligowej tabeli, ponieśli do tej pory już 7 porażek, na wyjeździe ugrali tylko 1 punkt we Wrocławiu w połowie sierpnia, od tego czasu zanotowali 3 porażki. Wydaje mi się, że Radomiak wykorzysta atut własnego boiska i po serii remisów odniosą wreszcie zwycięstwo, historia ich bezpośrednich spotkań również wskazuje na gospodarzy, grali do tej 4 razy (2 liga i 1 liga) i w każdym tych spotkań wygrywali gospodarze, to raz, a dwa jak dla mnie Radomiak po prostu jest bardziej wartościowym zespołem na chwilę obecną.
 
Ostatnia edycja:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Raków - Bruk Bet
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Fortuna

Wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że w sobotę to Raków powinien zgarnąć łatwe trzy oczka i umocnić się na czele tabeli Ekstraklasy.

Oba zespoły walczą w tym sezonie o zgoła odmienne cele i o ile Termalica będzie do końca drżeć o utrzymanie, to drużyna z Częstochowy nie ukrywa, że bardzo spodobały im się europejskie puchary i chcieliby w nich zagościć na stałe. Mało tego - robią wszystko, aby dokładnie tak się stało i od pamiętnego rewanżu z Gentem (0:3 26 sierpnia) nie ponieśli porażki ani w lidze, ani w Pucharze Polski. I nazbierało się tego już okrągłych 10 spotkań.

Podopieczni Mariusza Lewandowskiego z kolei wjechali na chwilę na właściwe tory, ogrywając Śląsk na wyjeździe i Górnika na swoich śmieciach, ale spotkanie z odważnie i widowiskowo grającą Lechią trenera Kaczmarka obnażyło wszystkie braki zespołu. Z Rakowem wcale łatwiej nie będzie, gdyż kto jak kto, ale szkoleniowiec częstochowian jest wytrawnym strategiem i potrafi znaleźć mankamenty przeciwnika.

Jedyne moje obawy co do tego meczu to seria 10 meczów bez porażki Rakowa, która musi się kiedyś zakończyć, jak też i godzina rozgrywania spotkania (12:30) - z doświadczenia wiem, że o tej godzinie zdarza się najwięcej niespodzianek, gdyż organizmy zawodników nie są przyzwyczajone do wysiłku o tej dziwnej porze (w każdej innej lidze nie byłby to oczywiście problem, ale pamietajmy, że typujemy rodzimą Ekstraklasę) i często płatają figle. Paradoksalnie jednak być może ta godzina okaże się wybawieniem, bo hulający po całej Polsce wiatr może dmuchać znacznie mocniej w porze wieczornej.

Jeśli do tego dodamy bilans dotychczasowych spotkań i 4 wygrane Rakowa w 4 meczach, otrzymujemy dość klarowny obraz spotkania, w którym faworyt jest tylko jeden i w którym każdy zdobyty przez gości punkt potraktować będzie trzeba jako sporą niespodziankę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
matip97 25,2K

matip97

Użytkownik
Spotkanie: Radomiak Radom - Górnik Łęczna
Typ: Radomiak Radom wykona wiecej roznych
Kurs: 1,44
Bukmacher: Betclic
Analiza:

Radomiak wykonuje mnostwo roznych na 5 ostatnich meczy ligowych ich srednia wynosi 8,2 , patrzac na druzyne z Lecznej ich srednia wynosi 3,8 roznego na mecz. Idac ta statystyka Radomiak ponownie powienien wykonac wiecej roznych od swojego przeciwnika, kurs nie za wysoki lecz do jakiegos dubla mozna dorzucic
 
Otrzymane punkty reputacji: +382
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Raków - Bruk Bet
Typ 1
Kurs 1,53
Betfan

W takiej formie i z takimi statystykami oststanich spotkań inny wynik niz zwycięstwo rakowa będzie niespodzianką. Gospodarze 7 zwycięstw na ostatnie 10 meczów na różnych frontach. Bruk Bet tylko 2 zwycięstawa i 3 remisy. Dlatego róznica w pozycjiw tabeli jest wyrazna Raków na 3 miejscu a Nieciecza 16 lokata. Dysproporcja wyraxna obu jutro potwierdzona została na boisku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
P 635

PilkarskaPigula

Użytkownik
Lech - Wisła Płock
Typ: bramka w przedziale 76+
Kurs: 1.99
Fortuna

Wydaje mi się, że warto to zagrać mimo, że w meczach z Wisłą i Śląskiem, Lech z dziewięciu goli w tym fragmencie zdobył tylko jednego. Dziś do Poznania przyjeżdża fatalna na wyjazdach Wisła Płock i nie widzę tutaj. Sądzę, że Lech będzie dążył do zdobycia kolejnych goli niezależnie od wyniku, a ekipa z Płocka, osłabiona dodatkowo brakiem Rzeźniczaka, nie powinna sprawić większych problemów. W Warszawie przeciwko Legii w ostatnim kwadransie oddał 6 z 17 strzałów (kwadrans z największą liczbą strzałów w meczu), zmarnował karnego. Sądzę, że dzisiaj coś ustrzelą w końcówce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
Rzuty rożne powyżej 9,5 betclic 1.52

9 kolejka Ekstraklasy, Wisła Kraków zagra u siebie ze Śląskiem Wrocław. Stawiam w tym spotkaniu na powyżej 9.5 rzutu rożnego. Trudno wskazać jednoznacznego faworyta tego meczu. Choć Śląsk jest 5 a Wisła dopiero 12, to jednak te dwa zespoły dzielą tylko 3 punkty. Krakowianie przerwali serię 3 ligowych porażek i ograli w poprzedniej kolejce Górnik Zabrze 1:0. Śląsk z kolei przegrał 2 mecze z rzędu, choć nie tak dawno był ostatnią niepokonaną drużyną Ekstraklasy. Jeśli chodzi o kornery, to Wisła za ostatnie 5 meczów ma bardzo wysoką średnią - 7.4. Wrocławianie pod tym względem za poprzednie 5 spotkań mają średnią równą 4, ale przy tym pozwalają rywalom na 6 kornerów na mecz. Moim zdaniem linia 9,5 jest jak najbardziej do przekroczenia. Liczę tutaj przede wszystkim na graczy Białej Gwiazdy, szczególnie na szybkich skrzydłowych jak Yeboah czy Starzyński.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +382
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Lechia - Górnik Z.
Typ: Lechia @ 2,12 Fortuna


Idziemy za ciosem podobnie jak tydzień temu na Lechię. Wydaje mi się ciągle przeszacowane kursy ponad 2,0 najwięcej w Fortunie a przecież Lechia pewnie wygrywa kolejne spotkania natomiast Górnik bardzo nie równo a to wygra z Wartą albo Wisłą Płock to znów przegra z Termalicą czy Wisłą Kraków i do tego te porażki na wyjazdach a właśnie w ten weekend czeka ich bardzo trudny wyjazd do Gdańska gdzie miejscowa Lechia ma w meczach u siebie bilans 4-1-0 jedyny remis w meczu z Radomiakiem gdzie do przerwy prowadziła już 2-0 i po którym to meczu pracę stracił trener Stokowiec. Wygrane z Piastem, Legią czy Cracovią bilans bramek 10-3 w 5 meczach. Natomiast Górnik tak jak wspomniałem dużo gorzej na wyjazdach niż u siebie bilans 1-1-2 oraz 6-8 w bramkach w czterech meczach. Porażki z Bruk-Betem i Pogonią remis z Cracovią i wygrana z Jagiellonią. A w ostatniej kolejce porażka również u siebie z Wisłą Kraków. W ogólnym bilansie spotyka się 2 drużna w tabeli z 14. Gdzie wicelider z Gdańska przegrał jeden mecz w sezonie wyjazdowy z liderem w Poznaniu. Przy 5 porażkach Górnika w tym sezonie. Bezpośrednie starcia w ostatnim czasie też na korzyść Gdańszczan powiedzmy 3 sezony w 7 spotkaniach 6 ligowych i jeden w PP 4 wygrane Lechii 2 remisy i tylko jedna porażka mecz w Zabrzu w poprzednim sezonie ale już w wiosennym rewanżu lepsi byli gospodarze w Gdańsku. Większych osłabień nie ma no może jedynie Kubicki w Lechii który wypada za kartki ale nawet mimo tego moim zdaniem Lechia jest wyraźniejszym faworytem niż sugeruje kurs i dlatego warto zagrać to zdarzenie podjąć ryzyko. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Zagłębie Lubin - Cracovia
Obie strzelą gola
@ 1.85 BETFAN

Nikt nie analizował tego meczu, więc ja spróbuję wytypować jakiś korzystny wynik. Spotkanie trudne do przewidzenia, w którym wszystko może się zdarzyć. Zarówno Zagłębie jak i Cracovia są w tabeli znacznie wyżej niż na to zasługują. Nie grają ciekawej piłki dla oka, mają bardziej jakieś przebłyski. Grają nierówno. Zagłębie po 10 meczach nie ma na koncie remisu. Albo dostają baty, albo biorą pełną pulę punktów, ewidentnie brakuje u nich jakiejkolwiek stabilizacji. Cracovia ostatnie mecze zdecydowanie lepsze niż z początku sezonu, więc na logikę naszej ligi, czas na dostanie w łeb. Ostatnie wyniki w tej lidze powalają. Pełno meczów, w których jest 2:0, a nagle 2:2, albo i lepiej. Ta kolejka zaczęła się bardzo spokojnie i bardzo oczywiście, więc czas na jakieś niespodzianki lub szalone wyniki. Liczę tutaj na gole. Obie drużyny są na ogół overowe. Wystarczy mały zapalnik i powinniśmy tutaj mieć +2.5 gola w meczu. Obstawiam, że obie trafią do siatki chociaż raz, a może i dwa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +383
K 1,2K

Kartezjusz

Użytkownik
Warta - Stal Mielec
Over 4.5 kartek STS @ 2.15

Warta coraz bardziej pogrąża się w kryzysie. Ostatni raz wygrała mecz w eklasie gdy w Polsce było jeszcze ciepło. Ponadto 4 mecze z rzędu to porażki. Najbliższy rywal, Stal wydaję się być najlepszym do przełamania się, gdyż następne spotkania to mocna Lechia oraz wyjazd do Gliwic. W tym meczu myślę, że gospodarze złapią trochę więcej kartek niż zazwyczaj. Już w poprzedniej kolejce na Cracovii zrobili 4 kartony. W tym meczu determinacji i walko ze strony Warty nie powinno zabraknąć. Stal to zespół, który gra dość otwartą i ofensywna piłkę, co generuje faule przebywające akcje za które sędziowie pokazują żółtka. Ogólnie można zauważyć że ostatnie mecze Stali często pokrywają overowa linię. Spotkanie sedziował będzie Pan Jakubik, ktory w ostatnich sezonach był w czołówce pod względem średniej pokazanych kartek więc licze, że piłkarze dadzą mu kilka powodów do sięgnięcia po kartony.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Pogoń - Jaga: Over 5.5 kartek @3.80 Unibet

Będzie krótko. Pan Raczkowski, mój ulubieniec jeśli chodzi o kartoniki, bardzo rzadko mnie zawodzi. Może ostatnio nieco spuścił z tonu, bo średnia 4.5 ŻK na mecz w Ekstraklasie, ale nawet to mi nie przeszkadza, bo kurs naprawdę dobry. Pamiętam ostatnie spotkanie w Białymstoku , gdzie mieliśmy bardzo ostrą grę i mnóstwo żółtych, jak i czerwone kartki. Myślę, że teraz tak już nie będzie, ale nie przewiduję jednostronnego pojedynku, bo Pogoń ostatnio zawodzi i traci pkt. Można próbować niższe linie, też spokojnie do grania, ja próbuje tak.
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 135,7K

anzelmo

Użytkownik
Warta Poznań - Stal Mielec x2 1,57 Betfan

Legii juz nie podaje bo...choć gram bo uważam ze szkoda strzępić ryja na to co nasze gwiazdki pokazują w lidze a jak słyszę ze Czesiu ma problem bo sa zmęczeni to mnie...cos trafia. Piast jest mega przeciętny i....3 pkt to obowiazek kto by tam jutro po stronie z elka na piersi nie wybieg- podaje i tez gram Stal Mielec z remisem. Warta nomen omen tez zieloni graja bardzo słabo szczególnie w ataku nic im nie wpada brakuje tam chyba wszystkiego. Stal gra do przodu ofensywnie strzela sporo bramek ...ok w defensywie to monolit nie jest ale zawsze cos więcej ukują od rywala ostatnio i jest tam taki dobry moment oczywiście moze być przełamanie Warty ale....remis jest bardzo możliwy Piasecki będzie mocna absorbował obronę poznaniaków.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +383
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom