>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

12. kolejka LaLiga (28.10 - 31.10.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Valencia - Barcelona
Valencia @ 5.20
Valencia podwójna szansa 1-1 @ 3.70
Valencia powyżej fauli 13.5 fauli @ 1.80
powyżej
26. fauli @ 1.85
Fortuna


Chciało by się napisać, że po ostatnich spotkaniach ligowych Barcelony coś ruszyło do przodu. Xavi pozmieniał po rotował składem i dało to efekt w postaci wysokich wygranych przeciwko Villarreal i Athletic. Jednak widać było, że Barcelona do spotkania z Bayernem podchodzi rozbita. Bayern był dwie klasy wyżej i pokazał gdzie na dzień dzisiejszy jest miejsce Barcelony. Barcelona wyglądała słabo w obronie a to dzięki Alonso i Bellerin, który był całkiem w innym świecie. Obaj panowie zapewne usiądą na ławce w meczu przeciwko Valencii. Dla Nietoperzy jest to okazja żeby wygrać i dobić odwiecznego rywala, a są w stanie to zrobić. Gattuso ma pomysł na drużynę, a walka i zaangażowaniem na boisku są w stanie urwać punkty każdemu. Na dodatek w swoim zespole mają takiego strzelca jak Cavani, który ma już cztery trafienia. Bezpośrednie starcia obfitowały w gole i tym samym Valencia pokazywała, że chce walczyć jak równy z równym.
Do tego dorzucam faule gospodarzy jak i w całym meczu. Linie niskie, a więc myślę, że warto. Liczę tutaj na pierwszego gola ze strony Valencii, a więc pozostanie im bronienie wyniku plus granie z kontry. Barcelona jeśli chodzi to również doda coś od siebie, a więc myślę, że dzisiaj noc w Walencji będzie gorąca.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +244
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Valencia vs Barcelona
Typ 2
Kurs 1.64 fortuna

Widzę ten mecz zupełnie inaczej niż kolega wyżej. Zgodzę się, że Bayern mocno obnażył braki Barcelony. Jednak umówmy się... to jest Bayern w chwili obecnej top 5 w Europie. Duma Katalonii nie jest ich pierwszą ofiarą. To co organizacyjnie zagrał mistrz Niemiec... czapki z głów. Kimich z Goretzką praktycznie pozamykali boczne korytarze asekurując swoich skrzydłowych. Generalnie cała druga linia Bayerny zagrała świetnie.

Nie można porównywać zatem Bayernu i Valencia a mam wrażenie, że analiza wyżej ku temu zmierza. Organizacyjnie Nietoperze są kilka poziomów niżej i z pewnością nie zrobią takiej krzywdy swoją gra Barcelonie. To, że Duma Katalonii zagrała słabo w LM bo rywal nie pozwolił na wiele, nie znaczy że zagra dzisiaj taki sam piach. Strata punktów przez gości wniesie znowu sporo nerwowości do klubowych struktur. Myślę, że nikomu to jest nie potrzebne. Uważam, że Barca będzie chciała utrzymać dystans do Realu i ich strata nie powinna się powiększyć do przerwy na Mistrzostwa Świata. Analizując terminarz i jakość rywali... to jest bezwzględny warunek, żeby móc realnie walczyć o mistrza.

Co do samej Walencii to też mają swoje problemy. Po niezłym początku zaczęli gubić punkty ze słabszymi rywalami. W obronie zabraknie dzisiaj Diakhaby co nie będzie bez znaczenia. Z plusów na pewno odblokowanie Cavaniego. Niemniej nie widzę tutaj wielu argumentów dla świeżutkiego projektu Gattuso. Wydaje mi się że szukanie tutaj jakiś kolejnych porażek Barcelony, które je dobiją... jest nie trafione.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +841
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - HISZPANIA: LALIGA - KOLEJKA 12
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valencia vs Barcelona
Typ: over 24,5 fauli w meczu
Kurs: 1,48
Bukmacher: Betfan
Analiza: Poprawcie mnie jeśli się mylę ale zapadło mi w pamięć przy oglądaniu jakiegoś meczu ligowego Valencji w tym sezonie że jest drużyną która ma najmniej efektywnego czasu gry piłką - coś mi dzwoni ale nie wiem w którym kościele. Niemniej po tym rozpocząłem sprawdzać ilość fauli tej drużyny i na ostatnie 5 ligowych domowych meczy ilość fauli popełnionych przez Nietoperzy jest następująca: 14, 14,18,11,15 - jedynie przy wysoko wygranym meczu z Getafe 5:1 ilość ta była na poziomie 11 a tak minimum te 14 padało. Już miałem grać na faule Valencji aż tu nagle hola, prrr, halt ! Grają przecież z Barcą która ostatnio zanotowała przegraną w el clasico i w lidze mistrzów. No tak ale to były drużyny o klasę lepsze. No zgadza się aczykolwiek presja w tym meczu na Barce jest duża, parcie na szkło mocne a sprawdzając ilość fauli Barcy na wyjeździe okazuje się że OMG ! za bardzo nie ustępują Gospodarzom: 14, 13, 13, 14, 9. No jasny gwint no prosi się zagrać na ilość fauli w meczu bo jak nie jedni to drudzy nadrobią tą ilość. Także zgadzam się z typem wyżej podanym przez ibis ibis na ilość fauli w meczu jednakże gram to w triplu więc linia niższa.

Kurs może mizerny ale w dublu już istotny, lub można próbować wyższą linię.

Pozdrawiam i zieloności !


1667060634964.png
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
San Sebastian vs Betis
Typ x2
Kurs 1.90 fortuna

Bardzo ciekawe spotkanie między drużynami z aspiracjami do LM. Nie będę rozpisywał się o sytuacjach kadrowych i zmianach... chociaż było ich sporo.

Z kluczowych informacji, wraca już w większym wymiarze Fekir, który ma niesamowity wpływ na grę. Biorąc pod uwagę, że ostanie tygodnie Betis radził sobie bez niego i dodatkowo Juanmi ( jego jeszcze nie zobaczymy) te wyniki trzeba uznać za przyzwoite. Przynajmniej czołówka nie odskoczyła. Dzisiaj dziwią mnie takie kursy w kierunku miejscowych. Po sprzedaniu Isaka, w dalszym ciągu kontuzjowany jest Oyarzabal, teraz dołączył Silva i prawdopodobnie Kubo, ten zespół mocno stracił na jakości w przednich formacjach. Wydaje mi się, że goście to dzisiaj wykorzystają i powalczą o nawet pełną pulę. Kurs zachęca do gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1161
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/La Liga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Elche vs Getafe
Typ: czerwona kartka
Kurs: 3.60✅️
Bukmacher: Superbet
Analiza:


W Hiszpanii dojdzie do starcia z dołu tabeli La Liga i Elche podejmie Getafe. Gospodarze to jedyny zespół w stawce, który nie sięgnął jeszcze po zwycięstwo w tym sezonie. Przypomnijmy, że za nami już 11 kolejek i jeżeli myślisz o utrzymaniu to potrzeba jak najszybciej się przełamać. Wydaje się, że lepszej okazji niż dzisiaj nie będzie, dlatego należy spodziewać się sporej motywacji po stronie Elche. Kibice gospodarzy mogą być podbudowani ostatnią postawą swoich ulubieńców w Barcelonie, gdzie w starciu z Espanyolem udało się sięgnąć po jeden punkt i to po dobrym spotkaniu. Niemniej jednak sytuacja w tabeli La Liga robi się coraz gorsza. Czy to jest ten dzień, gdzie outsider będzie radował się z pierwszego kompletu punktów?

Getafe jeszcze niedawno sięgnęło po dwie wygrane z rzędu, ale aktualnie jest cisza. Przypomnijmy, że było to przy okazji rywalizacji z Realem Sociedad oraz z Osasuną, a więc z przeciwnikami na poziomie i wydawało się, że przyjezdni maszerują w dobrym kierunku. Niestety od tamtego czasu zostało rozegranych pięć spotkań i przez ten okres wpadły tylko trzy oczka. Ważne jest regularne punktowanie i za to chwałą gościom, niemniej jednak tylko 18. pozycja może budzić obawy. Szkoda przede wszystkim ostatniego starcia z Celtą Vigo, gdzie pojawiło się prowadzenie po świetnym strzale z rzutu wolnego Enesa Unala, ale wycofanie do totalnej defensywy nie pomogło w zwycięstwie. Dzisiaj przed Getafe dobra okazja na komplet punktów. Co pokażą nam przyjezdni w Elche?

Jak Hiszpania to oczywiście warto pójść w kartki, ponieważ pojawia się ich sporo w La Lidze, a dzisiaj przed nami mecz dwóch drużyn, które otrzymują ich sporo. Do konkursu pobieram sobie czerwień. Elche w tej kampanii oglądało 3 czerwone kartki i Getafe również 3. Sędzia César Soto Grado chętnie sięga do kieszonki, szczególnie w drugiej połowie i jego liczby w tym sezonie hiszpańskiej ekstraklasy to 2 czerwienie. Liczę na brutalne widowisko okraszone wieloma upomnieniami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +139
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Elche vs Getafe
Typ gospodarze powyżej 2.5 żółte kartki oraz goście strzela gola
Ako 2.12 fortuna

Wydaje mi się że więcej jakości jest po stronie gości. Spodziewam się że coś strzela bo Elche musi zaryzykować i zagrać o pełna pulę. Jeśli Getafe będzie miało dobry wynik to zaczną się nerwy u miejscowych i kartki... taki scenariusz mi się rysuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom