>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka Serie A [21.10 - 24.10.2022]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Juventus-Empoli 1
Sassuolo-Hellas gol w obu polowach
ako:2.34 E efortuna


Wiem jak Juve gra w tym sezonie, ale w ostatnim meczu naprawde o wiele lepiej to wygladalo. Juz pomijajac fakt, ze mogli strzelic z 3 bramki co jak na Juve jest bardzo duzo to w koncu bylo widac druzyne. Fajnie wygladalo jak Kean nie trafil wielkiej okazji odrazu Vlahovic podbiegl i go poklepal po plecach, a zaraz po meczu wszyscy ustawili sie kregu i rozmawiali. Tutaj mozliwy powrot Chiesy na boisko, bo on i Pogda juz trenuja. Nie bedzie Bremera co jest dosyc oslabieniem, ale Bonucci mysle, ze ogarnie. 1.4-1.5 to dobry kurs na gospodarzy, pomimo, ze mam slabosc do Destro i Empoli potrafi pograc w pilke. Na Mapei stadium nie bedzie podstawowego obroncy Ferrariego, co jest sporym handicapem na gole. Wiemy jak gra Sassuolo i oni powini miec wiecej bramek na koncie niz maja. Do tego nie wiem co z Berardim bo ostatnio wrocil, ale konztuja chyba sie odnowila, ale wraca tutaj Traore,a to przebojowy gracz. Srodek pola to genialny duet Fratessi i Lopez, do tego chyba najlepiej prezentuje sie nowy nabytek z ligii francuskiej. Hellas pomimo, ze przegral z Milanem powinnien to wygrac, prosze zobaczyc koncowke meczu :) Fajnie ofensywnie grali, wiem, ze moze nie byc ciagle Ilica i Lasagny, ale pomimo to gol w kazdej polowie oceniam z wiekszym pradopodobienstwem niz over 2.5 a kurs podobny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +629
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: Cremonese vs Sampdoria
Typ: czerwona kartka
Kurs: 3.50⛔
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Gospodarze to nowy zespół w Serie A, który trochę niespodziewanie awansował do włoskiej ekstraklasy.
Mało kto stawiał na to, że Cremonese będzie w stanie wskoczyć do elity, ale drugiej miejsce na koniec zaplecza dało upragnioną promocję. Niestety początki są zazwyczaj trudne i beniaminek z każdym tygodniem się o tym przekonuje. Niemniej jednak jest na czym budować optymizm, ponieważ pojawiły się remisy z Atalantą, czy ze Spezią na wyjazdach, potrzeba jednak szukać punktów na własnym obiekcie, gdzie w teorii powinno być łatwiej. W środku tygodnia udało się awansować do 1/8 Coppa Italia i w następnej rundzie czeka na gospodarzy Napoli, co wydaje się aktualnie przeszkodą nie do przejścia. Ciekawym piłkarzem jest sprowadzony przed rozpoczęciem kampanii były napastnik Genk Cyriel Dessers, który miał wreszcie powoli się rozkręca i trafił do siatki przeciwnika w starciach ze Spezią i Napoli. Czy Nigeryjczyk pokusi się o kolejne gole?

Szczerze mówiąc, Sampdoria od jakiegoś czas kojarzy mi się z beznadziejnością i słabą formą, która powoduje walkę o utrzymanie. Tak było w poprzedniej kampanii, gdzie przyjezdni mieli tylko sześć punktów przewagi nad 18. Cagliari. Wydawało się, że trzeba wyciągnąć wnioski pomiędzy sezonami i jak najlepiej przygotować się do kolejnych wyzwań. Na stanowisku trenera pozostał Marco Giampaolo i to był błąd, ponieważ nie potrafił wykrzesać ze swojego zespołu, to co najlepsze. Efekt jest taki, że ekipa z Genui zajmuje ostatnie miejsce w Serie A i to jedna z legend włoskiej ekstraklasy Dejan Stankovic ma za zadanie uratować Sampdorię. Widać były pierwsze szlify pozytywnej gry w meczach z Bologną oraz z Romą, ale to wystarczyło tylko na jeden punkt. Kiedy jak nie dzisiaj sięgnąć po pierwszy komplet oczek w tych rozgrywkach? Z pewnością możemy spodziewać się po przyjezdnych zaangażowana i walki do ostatnich minut. Czy stać gości na wygraną w Cremonie?

Przed nami rywalizacja dwóch klubów, które jako jedyne w tym sezonie Serie A nie sięgnęły jeszcze po zwycięstwo, a przypomnijmy, że 11 kolejek za nami. To powoduje ogromne spięcie w szatni jednych i drugich i w bezpośrednim starciu możemy spodziewać się wielu emocji. Nie pozostało mi nic innego, jak zaproponować czerwoną kartkę. Kurs na to zdarzenie jest przyjemny i uważam, że warto spróbować. W Sampdorii doszło ostatnio do zmiany trenera i widać, że klub z Genui gra bardziej agresywnie. Przekłada się to też na żółte kartoniki, być może za chwilę na inny odcień. Czysto statystycznie gospodarze oglądali do tej pory 1 czerwień, a goście 0. Niemniej jednak oba zespoły nie brały udział w takim spotkaniu, jak w tym poniedziałkowym i walki, zaangażowania oraz prowokacji nie zabraknie. Sędzia Fabio Maresca chętnie sięga do kieszonki i w tej kampanii miał okazję dwukrotnie pokazywać czerwoną kartkę. Raz było to przy okazji starcia Monzy z Juventusem w ramach Serie A, a raz w Lidze Europy. Liczę, że dzisiaj stanie na wysokości zadania i od początku będzie karał piłkarzy z obu stron.
 
Ostatnia edycja:
B 29,8K

bartezgambler

Użytkownik
Cremonese - Sampdoria powyżej 24,5 fauli 1.60 sts

Mecz na szczycie dołu tabeli i chyba za 9 punktów dla każdej z ekip.
Linia zaniżona lekko w stosunku do tego co oferują inne firmy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +971
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 18:30
Spotkanie: US Cremonese - Sampdoria Genua
Typ: 2
Kurs: 3,25
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Tabela:
kup.jpg

Oba zespoły jako jedyne w całej lidze po 10 meczach nie zaznały jeszcze wygranej i to idealne spotkanie na przełamanie się jednej z tych drużyn. Ja typuję na zwycięstwo gości. O ile pozycja Cremonese mnie nie dziwi, bo dla mnie osobiście kadrowo jest to najsłabszy zespół tej ligi to już o tyle zajmowane miejsce Sampdori jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Jak dla mnie nie jest to zespół na strefę spadkową, raczej przed sezonem typowałbym że to drużyna środka tabeli, zespół na miejsca 9-12 a tu póki co nie układa im się nic. Z pewnością wpływ na to mogą mieć kontuzje w zespole no ale w końcu każdy zespół boryka się z jakimiś większymi lub mniejszymi. Ja jednak po takich kursach na oba zespołu pogram tutaj w stronę zespołu z Genui. Kadrowo jest to zespół dla mnie mocniejszy, po kontuzjach kilku graczy wróciło do tego ostatnio w meczu z Romą dobrze zagrali, wprawdzie przegrali 0-1 u siebie ale ich gra była już dużo lepsza niż w poprzednich spotkaniach. Sampdoria to zespół mocniejszy kadrowo i nawet w przegranym meczu z Romą jednak zauważyłem poprawę w grze więc mam nadzieję, że dzisiaj w końcu wygrają i typ siądzie po bardzo fajnym kursie.

Absencje w Cemonese:
pierwszy bramkarz Radu (9 występów w tym sezonie) i obrońca Chiriches (5 występów w tym sezonie) a pod znakiem zapytania stoją występy napastników Zanimacchia (10 występów w tym sezonie) i Ciofani (7 występów w tym sezonie) 1 gol na koncie)

Absencje w Sampdori:
pomocnik Winks (bez występu w tym sezonie) i napastnik De Luca (1 występ w tym sezonie), pod znakiem zapytania stoi występ pomocnika Viery (9 występów w tym sezonie)
0-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1526
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom