>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

11. kolejka Serie A [11.12 - 13.12.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-12-7 o 20.32.23.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Dziwna ta kolejka, w zasadzie od początku tygodnia patrzę na te spotkania i specjalnie nic mi się nie widzi na dłuższe rozpisywanie. Wczoraj pograłem w efekcie Sasuolo, no bo przełamać się z Benevento musieli i mimo nerwów do przodu, ale trochę gorąco było.
Dziś w nocy coś na jutrzejsze spotkania więcej napiszę, tymczasem szybko co gram zaraz bo czas goni wyjątkowo i nie będzie dłuższych wywodów

Crotone - Spezia
Spezia wygra dowolną połowę @1.91

Crotone już nie raz obsmarowalem tutaj, ale całkowicie zasłużenie, a nad Spezia się trochę nawet zachwycałem. Wiadomo jakiego rodzaju jest to mecz i dlatego kursy wyglądają tak, a nie inaczej. Moim zdaniem faworytem powinni tutaj być goście, ale gdzie takie Crotone ma szukać punktów jak nie w dzisiejszym meczu. Przy czym na moje remis to jest maks na co ich stać dlatego opcja wygrania jednej połowy przez Spezie wydaje mi się odpowiednia. Spezia potrafiła już zagrać w tym sezonie na 0 z tyłu, kurs na to też ciekawy. Piłkarsko wyglądają po prostu lepiej, niż Crotone bez dwóch zdań.

Torino - Udinese
Torino wygra przynajmniej jedną połowę @1.91

Torino dalej frajerzy na potęgę, a ich gra wcale nie wygląda źle. Udinese miało być zweryfikowane przez Atalante tydzień temu, ale mecz się nie odbył, więc tak naprawdę sa dla mnie niewiadomą. Czuję przełamanie po stronie byków, bo ani ten skład nie wygląda na to miejsce w którym są, ani to co prezentują. Tutaj ewidentnie problem jest z koncentracją i sam jestem ciekaw czy w końcu to wyeliminują. Coś mi się zdaje że to ostatni mecz Giampaolo w przypadku kolejnej starty punktów. Spotkanie z pewnością ciekawe które polecam zobaczyć.

Wiem, że niewiele rozjaśniają te moje wypociny, ale z telefonu ciężko się klei posta na szybko 😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Żałosne to były typy, przyznam szczerze nie spodziewałem się, że oba wezmą w łeb. Niestety na fakt że Crotone oddaje 3 strzały i strzela 3 bramki nic poradzić się nie dało. Co do Torino to się spodziewałem, że może się to tak skończyć, ale niesmak pozostał bo jak szybko straty odrobili, tak szybko zaprzepaścili szansę na chociażby remis. Lecimy zatem z meczami dzisiejszymi.

Genoa - Juventus
Juventus -1,5 @ 1.89

Chyba najbardziej ryzykowny typ z tych które podam, chociaż sam nie wierzę w to co piszę, ale tak samo nie wierzę w to co odstawia Juventus w meczach wyjazdowych. Wygrać jedno spotkanie na pięć i resztę remisów, to po prostu nie przystoi takiemu zespołowi, ale coś tam jest nie tak, bo już od czasów Sarriego dobrze się na wyjazdach nie działo. Niemniej tutaj niespodzianki po prostu być nie może, Genoa powinna wyjść na ten mecz przyjąć trójkę i spakować się do szatni. Gospodarzy oglądałem ostatnio w derbach i szczerze był to chyba najgorszy mecz jaki widziałem w tym sezonie. Tam się totalnie nic nie kleiło po obu stronach, ale da się wyglądać gorzej niż obecna Fiorentina, co Genoa uskuteczniała przez całe spotkanie. Bramkę strzelili, ale to był akurat totalny klops i prezent, którego nie dało się nie wykorzystać. Juventus jedzie na mecz z tak słabym rywalem, że kompromitacją będzie brak trzech punktów i liczę na to, że mecz z Barceloną będzie jakimś przełomem i zacznie to w końcu funkcjonować. Derby z Torino i wyszarpanie zwycięstwa pewnie też w jakimś stopniu naładowały ten zespół i dlatego spotkanie w lidze mistrzów wyglądało tak, a nie inaczej. Jeżeli zagrają tak samo dobrze to o wynik jestem spokojny. Morata dostępny jest na to spotkanie, ale zacznie Dybala konsekwentnie budowany przez Pirlo, może w końcu chłopak odpali a jak nie to Alvaro będzie musiał posprzątać po przerwie. Stawiam na jakieś 0-3, ewentualnie miłosierne Juve straci bramkę i skończy się 1-3.

Atalanta - Fiorentina
Atalanta @ 1,70

Nie zdecydowałbym się na ten typ gdyby nie słabość Fiorentiny i znając życie trafię na mecz w którym zaczną coś grać ale spróbuję. Tak jak pisałem wyżej Fiorentina strasznie zawodzi, a ich meczy nie da się oglądać. Na ten moment tam nie ma nawet pół napastnika i problem jest nawet z kreowaniem sytuacji, w końcu wyglądać słabo na tle jeszcze gorszej Genoui to naprawdę całkiem niezły wyczyn. Nie wiem ile jeszcze Prandeli będzie składał te klocki, faktem jest że narazie jest na początku budowania zespołu, a transfery są tam nieuniknione. W Atalancie ten awans do dalszej fazy w LM może na chwile ugasić pożar który ostatnio miał miejsce. Mecz widziałem i nie było to jakieś wielkie spotkanie, aczkolwiek wyszarpane zwycięstwo może ich zbudować, a to na pewno im potrzebne bo od 3 spotkań nie wygrali w lidze. Chociaż to taki specyficzny klub, gdzie nie ma napinki na jakieś wielkie rezultaty, a lokalna społeczność jest zadowolona nawet jak po prostu utrzymują się w czołówce tym co mają i produkują piłkarzy dla innych klubów. Typ dyktowany bardziej totalnym brakiem formy we Florencji, jak czymś genialnym po stronie Atalanty.

Bologna - Roma
over 2,5@ 1,50

Się cholera ostatnio grubo przejechałem na overze Romy, dlatego dziś bezpieczniej po najniższej lini oporu. Bologna u siebie zawsze groźna i nieobliczalna, Roma oszukana przez sędziego w poprzedniej kolejce. Oba zespoły nie nastawione na defensywę, jak i z dziurami w obronie, liczę na dobry mecz i parę bramek. h2h oczywiście optymistyczne, próbuję.

Z pozostałych spotkań:
- widzę zwycięstwo Milanu, może nawet do zera
- Interowi została już tylko liga więc pewnie pójdą na pełnej i Cagliari tego nie ogarnie, ale betonowy Antonio może zepsuć nawet taką paczkę zawodników więc ja się wstrzymuję.
- Napoli u siebie raczej wygra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Bologna- Roma
Typ: over 10,5 RR
Kurs: 1,84
Fortuna
Stawka 7/10


Oba zespoły mega overowe pod kątem korków, ostatnie mecze Bologni:
wyjazd z Interem -2
dom z Crotone- 10
wyjazd z Sampą- 10
dom z Napoli- 4
dom z Cagliri- 7

Roma z kolei:
dom z Sassuolo- 12
wyjazd z Napoli- 4
dom z Parmą- 4
wyjazd z Genoą- 8
dom z Fiorą- 7

Uważam że zobaczymy szybkie spotkanie z dużą liczną sytuacji pod obiema bramkami, a co za tym idzie cornerów nie powinno brakować.

Nieco delikatniej:
over 12,5 RR @ 3,10 Fortuna 3/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom