>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. kolejka La Liga [27.11 - 30.11.2020r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Weekend w pracy, a kilka zdań na temat zbliżające się spotkań...

Valencia - Atletico
Atletico @ 1.77
Fortuna


Valencia po wygranej 4:1 na Realem tydzień temu zaledwie zremisowała z Huescą 2:2. Nietoperze niestety nie potrafią ustabilizować formy i mecze wygrane przekładają z tymi przegranymi. Teraz przed nimi ciężkie starcie z ekipą Atletico. Goście w świetnej formie strzeleckiej jak i w defensywie. Simeone stwarza w tym sezonie potwora, która włącza się w walce o mistrza, a nawet staje się głównym kandydatem do zdobycia go. Myślę, że Atletico, które jest w bardzo dobrej formie dopisze tym samym kolejne trzy punkty do swojego dorobku.

Valladolid - Levante
powyżej 27.5 fauli @ 1.83
Etoto


Spotkanie drużyn z dołu tabeli. Co prawda przed nami dopiero 11. kolejka ale już na tym etapie trzeba zbierać punkty. Spodziewam się zatem wyrównanego spotkania a walka będzie toczyć się w środku pola przez co zobaczymy dużo fauli. Myślę, że nie będzie tutaj odstawiania nogi, a sędzia tego spotkania będzie miał dużo pracy.
Dodam, że to spotkanie będzie gwizdał Valentin Pizarro Gomez, który w tym sezonie gwizdał w zaledwie dwóch spotkaniach gdzie pokazał łącznie 12 żółtych kartek i jedną czerwoną.

Elche - Cadiz
poniżej 2.5 gola @ 1.50
poniżej 1.5 gola @ 2.56
Fortuna

Starcie ekip, który w tym sezonie strzelają bardzo mało goli, ale i również mało ich tracą. W tym sezonie w LaLiga pada bardzo mało goli to chyba under jest tutaj najlepszą opcją. Elche podobnie jak Cadiz w dziesięciu kolejkach strzelili zaledwie po osiem goli!. Obie ekip w środku tabeli, a więc jakieś punkty są już zdobyte. Wątpię w to że zobaczymy tutaj zabójcze tempo, a więc ja wybieram under

W spotkaniach Realu i Barcelona poszukał bym rzutów rożnych gospodarzy, ale czekam jeszcze na linie jaką wystawią buki
 
Ostatnia edycja:
betowiec 12,7K

betowiec

Użytkownik
Valladolid - Levante typ: 1 @ 2,5 STS

Mecz z dołu tabeli gdzie jak kolega ibis powiedział, pewnie będzie sporo walki przez co wyniknie więcej kopaniny jak konkretnej gry. Jednak patrząc na ostatnie poczynania to gospodarze wygrali 2 mecze bądź co bądź z trudnymi rywalami. Najpierw ograli Bilbao 2-1 u siebie a następnie na wyjeździe bardzo niebezpieczny zespół w tym sezonie - Granadę 3-1.

Levante natomiast okropnie męczy pkt. w tym sezonie notując już 4 remisy z rzędu po 1-1 nie zachwycając grą.

Osobiście widzę nieco przewagi jeśli chodzi o chęci do gry i kreatywność po stronie gospodarzy, którzy w ostatnich 2 spotkaniach pokazali, ze wychodzą po 3 pkt, strzelają gole i ta gra wygląda coraz lepiej. Natomiast Levante jeszcze przed wyjściem z szatni nastawione jest, z góry na grę na zero z tyłu, a z przodu może coś wpadnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
betowiec betowiec moją pierwszą myślą było również spróbować pograć zwycięstwo gospodarzy. Ciekaw jestem jednak czy pójdą za ciosem po wygranej nad dobrą w tym sezonie Granadą. Levante nie przypomina w ogóle zespołu z poprzedniego sezonu gdzie ogrywali Real, Barcelonę, Valencię.
A może by tak spróbować pograć kolejny remis z wynikiem 1:1?
Fortuna na remis daje @ 3,32
dokładny wynik 1:1 @ 5.50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Real - Alaves / 1 + over 1.5 @1.50 fortuna [ICONMINUS][/ICONMINUS] XD

Oglądałem mecz Królewskich w Lidze Mistrzów i szczerze, spodziewałem się wygranej Interu z racji na sytuację w tabeli, grę Realu w ostatnim czasie oraz przede wszystkim kontuzje w ekipie Los Blancos. Brak Ramosa, Fede Valverde oraz Benzemy to miały być spore braki wszak Ci zawodnicy zdobyli w tym sezonie 60% bramek w tym sezonie (9 z 15stu), a udział mieli przy 13/15 (mowa o LaLiga). Było zgoła inaczej - widać było spokój, wyrachowanie oraz dokładność w grze Realu co poskutkowało pewną wygraną 0:2 na Giuseppe Meazza (notabene pierwszą w historii), choć trzeba przyznać, że przez głupotę Vidala ponad godzinę grali z przewagą jednego zawodnika co na pewno ułatwiło grę.
W sobotę przyjdzie im się zmierzyć z dużo słabszym rywalem jakim jest Alaves. Ekipa z Kraju Basków zajmuje odległe 15. miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów(bilans 9:12). Podopieczni Machina więcej punktów zdobyli u siebie aniżeli w delegacjach jednak u siebie zagrali dwa mecze więcej (6-4). Na Santiago Bernabeu o punkty będzie niesamowicie ciężko - po kiepsim początku podopieczni Zizou chyba wracają na właściwe tory o czym świadczyć mogą właśnie wygrana z Interem czy rozbicie Huesci 4:1. O tym, jak Alaves ciężko gra się w Madrycie może świadczyć fakt, iż w przeciągu ostatnich 4 latach, przegrali wszystkie spotkania (minimum dwoma bramkami) ponadto nie zdobywając ani jednego gola w żadnym z nich. W tym spotkaniu spodziewam się podobnego rezultatu, choć w dalszym ciągu zabraknie w/w zawodników, to Real spokojnie jest w stanie tutaj wygrać, ale bezpieczniej wziąć opcję z overem 1.5 do jakiegoś AKO czy dubla.

Opcjonalnie (i ryzykowniej):
Real handi -1.5 @1.94
Real + over 2.5 @1.81
Real gol w obu połowach @1.94

Barca - Osasuna / 1 (-1.5) @1.75 fortuna choc to na spokoju :)

Nie chcę pisać na wyrost ale w sumie to trochę perełka. W ostatnich lat mocno zbrzydło mi granie handi na Barce/Real/Atletico bo jest po prostu dużo bardziej ryzykowne niż opłacalne, ale biorąc pod uwagę jak Barca poradziła sobie na Ukrainie w mocno odmłodzonym składzie bez Busiego, Fatiego, Messiego, Pique czy De Jonga - chyba warto spróbować po takim kursie.
Ciężko powiedzieć, że Osasuna to żadne micyje i zajmują odległe 14. miejsce, jednakże sąsiadują na nim z 13-stą Barceloną. Mimo wszysto wypoczęty Messi, De Jong + naładowana młodzież po okazałej wygranej, z pewnością będą chcieli w końcu wrócić na zwycięską ścieżkę i powrót do walki o najwyższe cele. Co prawda oba kluby sąsiadują ze sobą, ale Blaugrana ma 1 mecz mniej i również straconych 9 goli, jednak strzelonych prawie 2x więcej niż gracze z Pampeluny (15 do 9 na korzyść Katalończyków).
Pomijając wybryk z ostatniego roku gdzie dostali u siebie bęcki 1:2, no to w ciągu minionej dekady rozegrali na Camp Nou z nimi 7 meczów, aplikując im 35 bramek a dostając zaledwie 2, więc można raczej powiedzieć, że Osasuna im "leży". W weekend również powinni na spokojnie wygrać i awansować w tabeli - po takim kursie? Ja biorę.

Opcjonalnie:
Barca + over 2.5 @1.66
Barca gol w obu połowach @1.80
Barca wygra obie połowy @2.59
Barca - ilość goli 3+ @1.93




Valencia - Atletico
Atletico @ 1.77
Fortuna

Valencia po wygranej 4:1 na Realem tydzień temu zaledwie zremisowała z Huescą 2:2. Nietoperze niestety nie potrafią ustabilizować formy i mecze wygrane przekładają z tymi przegranymi. Teraz przed nimi ciężkie starcie z ekipą Atletico. Goście w świetnej formie strzeleckiej jak i w defensywie. Simeone stwarza w tym sezonie potwora, która włącza się w walce o mistrza, a nawet staje się głównym kandydatem do zdobycia go. Myślę, że Atletico, które jest w bardzo dobrej formie dopisze tym samym kolejne trzy punkty do swojego dorobku.
ibis ibis - jak dla mnie trochę ciut mało informacji. Atletico w dalszym ciągu nie powala, będzie trochę braków tj. Torreira, Suarez, Costa, H. Herrera itd, więc wg mnie kurs chyba za niski do ryzyka. Powyżej 2.0 bym grał, ale ta Valencia pomimo wyprzedaży jaką serwuje kibicom Pan Kim ta Valencia nie jest najgorsza i jak mówiłeś przeplatają sobie te lepsze mecze gorszymi, ale na taki mecz mobilizacja jest na pewno, grają u siebie, no nie wiem. Dla mnie nobet, ale jeśli miałbym się skłaniać to prędzej ku BTS (biorąc pod uwagę, że Atletico straciło tylko dwie bramki) aniżeli 2 ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +70
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sociedad - Villarreal 1:1 (Oyarzebal 33 min)
Oyarzebal strzeli, @3,00 Fortuna


Spotkanie zamykające niedzielne zmagania w hiszpańkiej La Liga, lider z Sociedad podejmuje Villarreal. Na początku sezonu nikt raczej się nie spodziewał, że mecz pomiędzy tymi ekipami będzie na podium. Gospodarze na chwile obecną mają najwięcej strzelonych goli, a w straconych ustępują tylko Atletico, które od zawsze kojarzy się ze szczelną defensywą. Żółta Łódź Podwodna w obu statystykach są powiedzmy w połowie stawki. Ciężko wytypować tu wynik, faworytem jest Sociedad, ja jednak postanowiłem spróbować zagrać na bramkę lidera klasyfikacji strzelców Mikela Ojarzebal'a, który w dotychczasowych 10 spotkaniach strzelił już 6 goli, jest także wykonawca karnych w drużynie lidera La Liga. Od początku października jak trafił pierwszy raz do bramki rywali to zatrzymał się dopiero w ostatnim spotkaniu z Cadiz, liczę, że dzisiaj ponownie wpisze się na listę strzelców, a Sociedad umocni się na pozycji lidera.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +49
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom