>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. Grand Prix Eifelu [09 - 11 października 2020]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 453,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Eifelu 2020

1601589921946.png

Piątek, 09 października:

#1 Trening ▶ 11:00
#2 Trening ▶ 15:00

Sobota, 10 października:
#3 Trening ▶ 12:00
#Kwalifikacje ▶ 15:00

Niedziela, 11 października:
#Wyścig ▶ 14:10


1601590152799.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Nürburgring
Lokalizacja: Nürburg, Niemcy
Pierwsze Grand Prix: 1951
Długość toru: 5.148 km
Liczba okrążeń: 60
Całkowity dystans wyścigu: 308.617 km

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 453,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Wyścig Formuły 1 o GP Eifelu 2020 będzie można zobaczyć na żywo w głównym Polsacie. Będzie to czwarty wyścig F1, który będzie transmitowany przez niekodowaną telewizję w tym roku w Polsce.
 
ranczo0123 453,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Eifelu - FP1, piątek 11:00
Typ: Mick Schumacher w TOP 15
Kurs: 2.50 zwrot
Bukmacher: Bwin

Celem mlodego Schumachera w 1 treningu bedzie wykrecenie jak najlepszego czasu i to jest tak naprawde jego jedyna robota do wykonania. Nie bedzie testowania nowych czesci, nie bedzie ustawiania samochodu, nie bedzie proby zrozumienia opon. Mick ma pojechac jak najszybciej i cala F1 mu w tym pomoze. Kazdemu na tym bedzie bardzo zalezec poczawszy od Alfy Romeo oraz Ferrari a skonczywszy na calej Formule 1. Niemiec ma wykrecic jak najlepszy czas i pokazac sie z jak najlepszej strony i tyle. Ma zrobic dobry grunt piarowy, ze oto syn 7-krotnego mistrza swiata wykreca bardzo dobry czas podczas treningu F1 i ze jest to wielka nadzieja motorsportu i dobry material na przyszlego mistrza swiata. Ma wywrzec dobre wrazenie i przygotowac caly swiat do ogloszenia, ze oto Mick Schumacher w sezonie 2021 bedzie sie scigal w F1 co jest niemal przesadzone i ogloszenie jego kontraktu mozna sie spodziewac w najblizszym czasie. Kilka dni temu Ferrari zorganizowalo testy w ktorym Schumacher jezdzil w ich bolidzie z 2018 roku. Wszystko po to zeby maksymalnie zrozumiec charakterystyke bolidow F1. Mysle, ze Alfa Romeo zrobic wszystko aby przed wlasna publicznoscia Schumacher uzyskal dobry rezultat i gram bet na TOP 15 Micka. Mam nadzieje tylko, ze pogoda nie wtraci tutaj swoich trzech groszy. Mysle, ze dobrym pomyslem jest tez granie na Schumiego w parze z Raikkonenem w FP1.

Kto mi nie wierzy niech poslucha co na ten temat ma dopowiedzenia Cezary Gutowski jeden z najlepszych dziennikarzy motorsportowych w Polsce:

[34:42]
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +61
S 6,1K

smowky

Użytkownik
FP1 - piątek godz. 11:00
Typ: Mick Schumacher w TOP 10
Kurs: 6
Bukmacher: Unibet
Jak najbardziej popieram typ Ranczo, dodam od siebie,ze na jutro zapowiadane są najwieksze opady deszczu w ten weekend. Uważam,że w takiej sytuacji wielu kierowców odpuści sobie wyjazd w trakcie pierwszego treningu. Jak wspomniał już Ranczo, Alfa zrobi wszystko by Mick wykręcił chociaż kolka kółek. Top 15 wydaje się zatem bardzo prawdopodobne ale ja idę jednak w bardziej ryzykowny typ i pierwsza dziesiątka w tej sytuacji jak najbardziej jest realna. Powodzenia
 
ranczo0123 453,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Stroll nie wziął udziału w 3. treningu z powodu złego samopoczucia i zespół teraz sprawdza, czy będzie w stanie jechać kwalifikacje. Jeżeli nie, to pojedzie za niego Hulkenberg.

Edit: Nico Hulkenberg zastąpi Strolla i pojedzie w kwalifikacjach na Nurburgring.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Dopiero wieczorem udało mi się obejrzeć kwalifikacje, wysłuchać kilku informacji i przeczytać co nieco.
Szanse deszcze na wyścig to około 60%. Jestem ciekawy kiedy się sprawdza takie prognozy.
Na wyscig na poczatek proponuje taki dubel
Gasly miejsca 1-10
Albon miejsca 1-6
ako 2,32 STS

Alpha Tauri troche rozczarowane kwalifikacjami , nie mogli znalezc wlasciwego okna pracy opon i nie poszło jak powinno, jednak w wyscigu mysle ze Pierre da rade wbic sie do dziesiatki a moze cos wiecej, bo ich samochod w wysigu prezentuje sie zawsze lepiej
Albon z P5 i mysle ze spokojnie utrzyma miejsce w pierwszej szostce . Auta byków i Merca sa tutaj najszybsze

Jedyna niewiadoma to praca opon na długim przejezdzie i z tym beda musiały sie zmierzyc wszystkie zesoly bo nieststy dwa treningi wypadły, ja znow widze szanse dla Max ze ustrzeli któregos Merca i zamelduje sie przynajmniej jako drugi na podium a moze nawet wygra bo juz w kwalach pokazal ze jest blisko

Verstappen miejsca 1-2 kurs 2,25 fortuna

Szukam jeszcze oferty na H2H Albon - Leclerc
Myse ze Charles i tak wyciska z Ferrarki wszystko ponad stan ale w wyscigu bedzie musiał uznac wyzszosc obu kierowcow Redbulla
i tutaj typ
Albon - Leclerc 1
jak znajde oferte to podam kur a moze jeszcze cos dorzuce
powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
moleziusz 3,9K

moleziusz

Użytkownik
Mercedes teraz ma najlepsze osiągi myślę, że Max Verstapenn też by ładnie wyciskał w nim rekordy. Taki jest motosport, nie wystarczą umiejętności musi być jeszcze dobry sprzęt 💪
 
ranczo0123 453,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Mam uczulenie na tego piarowego dzbana. Szkoda, ze nigdy jego umiejetnosci nie zostana zweryfikowane w postaci dania na drugi fotel jakiegos mocnego teammata w postaci na przyklad Verstappena. Mysle, ze Max szybko by go wyjasnil.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom