>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

11. Grand Prix Austrii [08 - 10 lipca 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Austrii 2022
1656930878145.png
Piątek, 08 lipca:
#1 Trening ▶ 13:30
#Kwalifikacje ▶ 17:00

Sobota, 09 lipca:

#2 Trening ▶ 12:30
#Sprint ▶ 16:30

Niedziela, 10 lipca:
#Wyścig ▶ 15:00


1656931155838.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Red Bull Ring
Lokalizacja: Spielberg, Austria
Pierwsze Grand Prix: 1970
Długość toru: 4.318 km
Liczba okrążeń: 71
Całkowity dystans wyścigu: 306.452 km
Rekord okrążenia: Carlos Sainz (2020) - 1:05.619

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wielkiej Brytanii - kwalifikacje, piątek 17:00
Zwycięski bolid: Red Bull
Kurs: 2.20
Bukmacher: Forbet
Analiza:

Tor Red Bull Ring to bezapelacyjnie krolewstwo Red Bulla. To ich domowy wyscig wiec napinka bedzie spora. Juz na Silverstone widac bylo, ze Ferrari sporo traci na samych prostych do Bykow i gdyby nie rozne sprzyjajace okolicznosci to ekipa z Maranello nie wygralaby tego wyscigu. W Austrii mamy praktycznie same dlugie proste i sadze, ze to Red Bull bedzie tutaj dominowac. Na papierze ten tor powinien byc idealny pod konstrukcje puszek i gram juz teraz nie czekajac na trening bo pozniej moze nie byc czego zbierac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2176
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Magnussen - Gasly 1 @,1,67
Hamilton - Alonso 1 @1,50
AKO @2,51 STS


Jak to przy weekendach ze sprintem kwalifikacje obstawiać można w sumie tylko na podstawie wyników w pierwszym treningu 😃
Obydwa Haasy były lepsze od AlphaTauri, które ogólnie jeździ bardzo słabo. W wyścigach wygląda to zawsze gorzej ale w kwalifikacjach myślę stać Kevina na dobry wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +321
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Magnussen - Gasly 1 @,1,67
Hamilton - Alonso 1 @1,50
AKO @2,51 STS
dzięki Lewis...

Jak to przy weekendach ze sprintem kwalifikacje obstawiać można w sumie tylko na podstawie wyników w pierwszym treningu 😃
Obydwa Haasy były lepsze od AlphaTauri, które ogólnie jeździ bardzo słabo. W wyścigach wygląda to zawsze gorzej ale w kwalifikacjach myślę stać Kevina na dobry wynik.
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Perez ukarany za naruszenie limitu toru w Q2. Kierowca Red Bulla wyruszy do sprintu z trzynastego pola.
Sędziowie skasowali wszystkie czasy Pereza z Q3, a także okrążenie z Q2 na którym przekroczył limity toru. Z tego powodu Meksykanin spadł na 13. miejsce w kwalifikacjach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +748
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja na sprint wybieram dubel
Hamilton miejsca 1-6
Perez miejsca 1-6
Kurs ako 2,46 STS

Lewis przedobrzył w kwalach mówiąc delikatnie ale tempo Merca jest mocne myślę że odrobi szybko dystans i będzie walczył może nawet o podium. Checco ma trochę dalej do szóstki ale Redbull tu mocny i myślę że pierwsza szóstka w zasięgu
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
I jeszcze duet Merca
Russell - Hamilton 2
Kurs 2,8 fortuna

Mimo że Rus wyżej o 5 pozycji ale to Ham ma auto w lepszej specyfikacji, chodzi głównie o tylne skrzydło, które Mercedes miał tylko jedno w noweszej wersji. Młody dostał w starej specyfikacji z większym dociskiem. Myślę że Lewisa stać na tych 23 okrążeniach by wyprzedzić na mecie Russella
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ode mnie na szybko bez analizy bo i czasu mało. Dla lepszego oglądania na „szybszych”. Hamilton przed Perezem (1,67) i Alonso przed Magnussenem (1,50) co daje @2,51 w STS. [/ICONMINUS]
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Austrii - wyścig, niedziela 15:00
Typ: Liczba kierowców sklasyfikowanych - over 16.5
Kurs: 1.80
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

W czasie rozgrywania wyscigu ma byc ladna pogoda bez deszczu. Ide w kierunku overu sklasyfikowanych kierowcow, bo kurs bardzo zachecajacy a generalnie w tym sezonie zdecydowanie czesciej jest over niz under. Tor co prawda ma kilka zdradliwych miejsc ale mam nadzieje, ze kierowcy przez te dwa dni oswoili sie z warunkami i nie beda sie rozbijac. Licze na gladki start i mala ilosc awarii. Na tym torze mozna wyprzedzac wiec nie trzeba tez specjalnie ryzykowac z atakami. Probuje.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
Parkinson 30,8K

Parkinson

Użytkownik
F1/Grand Prix Austrii/konstruktorzy H2H
Haas - McLaren 2 - @2.00 - STS

Nie widzę dzisiaj punktów dla Haasa. Hamilton szybko łyknie Magnusena - być może już na starcie. Potem już czeka nas rywalizacja Magnusen/Schumacher - Norris/Ricciardo. Myślę że Norris łyknie obydwu kierowców Haasa a potem będzie już z górki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja dalej próbuje kierunek Lewisa. Wczoraj Lewis utknął za Haasmi i przede wszystkim słabo wystartował i była kolizja z Gaslym to go trochę wyhamowało. Dziś myślę że będzie inaczej a dystans długi więc liczę że Lewis będzie przed kolegą z zespołu, który na kilka elementów w starej specyfikacji.

Russel - Hamilton 2
Kurs 2,62 fortuna

I coś mi się wydaje że Ferrari nie dojadą w obu bolidach do mety bo już Leclerc domaga się TO a Sainz zamierza robić swoje. Grande strategia może dziś nie wypalić

Oba bolidu zdobędą punkty :
Ferrari :Nie
Kurs 3 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +894
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Nie mój weekend na ten moment, jak idę w "faworyta" to nagle coś mu się dzieje :rolleyes:

Ricciardo - Bottas 2 @3,20 TOTALBET za Albonem tyle czasu jechać...
Kurs przesadzony, u innych w okolicach 2,0-2,20. Valterri jest szybszy, co prawda startuje z samego końca ale nie raz tacy kierowcy zaliczają udane wyścigi po karze - unikają kłopotów na starcie a potem swoim tempem (czasem inną strategią robią swoje). Daniel natomiast w tym sezonie to porażka. Wczoraj co prawda bardzo solidnie tuż za Lando ale nie zdziwię się jak dziś coś zepsuje :D
 
Ostatnia edycja:
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Moje propozycje h2h, kursy z Forbet

Tsunoda - Albon
Tsunoda lepszy @1.87

Stawiam tutaj na Tsunode ze względu na lepsze osiągi samochodu, Japończyk mógłby być zdecydowanie wyżej w klasyfikacji generalnej jednak przez błędy techniczne oraz swoje wpadki jest tam gdzie jest, mimo to uważam że Yuki pokona dziś bolid Wiliamsa.

Norris - Ricciardo
Norris lepszy @1.40

Konsekwentnie stawiam przeciwko Ricciardo, który wciąż nie odnalazł swojej formy w bolidzie McLarena. Lando zdominował tą rywalizację, stawiam że i tym razem będzie podobnie mimo że kierowcy startują obok siebie.

Zhou - Vettel
Zhou lepszy @1.87

Alfa dysponuje lepszym bolidem jednak główny problem u nich to niezawodność. Zhou mimo że niekoniecznie widać to w punktach to jak na debiutanta jeździ bardzo solidnie, punktów mogłoby być zdecydowanie więcej jednak Chińczykowi towarzyszy bardzo dużo pechowych wydarzeń (chociażby wypadek tydzień temu, czy liczne awarie w poprzednich wyścigach). Vettel ma słabszą maszynę i startuje z samej końcówki, stawiam tutaj zdecydowanie na młodego Chińczyka.

Magnussen - Schumacher
Schumacher lepszy @2.50

Trochę bardziej ryzykowny typ jednak myślę że może to być wyrównany pojedynek. Między dwójką z Hassa startuje Hamilton który powinien szybko wyprzedzić Magnussena. Mick pokazał bardzo ładną walkę we wczorajszym sprincie jak i również tydzień temu na Silverstone. Stawiam, że na fali swoich ostatnich sukcesów pojedzie dzisiaj dobry wyścig i ostatecznie znajdzie się przez swoim zespołowym partnerem.

Dodatkowo:
Liczba sklasyfikowanych kierowców powyżej 16,5 @1.75

Obydwa bolidy Haasa zostaną sklasyfikowane @1.50
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2574
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Daje jeszcze Pereza na podium. Checco ma dobre tempo wyścigowe i myślę że lepiej będzie zarządzał oponami od konkurentów z Ferrari którzy mogą wdać się w walkę na początku wyścigu

Perez miejsca 1-3
Kurs 2 STS
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom