>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

10E/34PLN od Interwetten.com

T 0

tomkasz

Użytkownik
Sprawdźcie swoje konta w Interwetten - od dziś trwa akcja promocyjna, w której rozdają po 10E na konta osób, które dość dawno nie grały.
Ja otrzymałem maila z informacją, że na miom koncie czeka 10E. Dodam też, że kilka razy wpłacałem do nich i nie grałem ok. pół roku.
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Ja dostałem 34,62 zł. Swoją drogą skąd oni taki przelicznik wzięli, 10 euro przecież coś koło 43 zł, ale cóż kasa za darmo więc nie ma co wymyślać. pozdro
 
dzuda 2

dzuda

Użytkownik
Ponadto przyznany bonus musi zostać w całości wykorzystany do 28.02.2009 na stronie Interwetten.com, ponieważ w przeciwnym wypadku straci on swoją ważność. W czasie obowiązywania promocji klient może otrzymać bonus tylko jeden raz.

Wygrana nie może zostać wypłacona w gotówce.
Czyli co z tym bonusem? Trochę tego nie rozumiem :-? Wypłacić nie można tego co się wygra? To po co byłby ten bonus?
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
Podejrzewam że chodziło im o to że nie można wypłacić od razu tego bonusu, tylko trochę źle to ujęli. Bo zamiast napisać że nie można wypłacić bonusu napisali że nie można wypłacić wygranej. pozdro
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
jak ktoś będzie wiedział dokładnie jak z obrotem to niech napisze ;) napisałem do supportu ale nie odpisuja ;)

buk średni, ale nawet 34 zł się przyda ;)
 
K 18

klakson

Użytkownik
jak ktoś będzie wiedział dokładnie jak z obrotem to niech napisze ;) napisałem do supportu ale nie odpisuja ;)
buk średni, ale nawet 34 zł się przyda ;)
Średni ??? Chyba najwyższej jakości...
Sporo live, dużo zakładów i najważniejsze wypłacone ok 5000 zł ???? bez problemowo i jeszcze dają takie promo ;) ja już mam 75 zł
 
G 0

gr3gor

Użytkownik
Żeby dostać ten bonus to trzeba było u nich wcześniej depozyt zrobić?
Bo ja grałem u nich ale za kasę z innego bonusa, czyli teraz nie dostane 10€?
 
uzytkownik-15140 306

uzytkownik-15140

Użytkownik
Średni ??? Chyba najwyższej jakości...
Sporo live, dużo zakładów i najważniejsze wypłacone ok 5000 zł ???? bez problemowo i jeszcze dają takie promo ;) ja już mam 75 zł
Do bukmacherów z najwyższej półki mu wiele brakuje takich jak Pinnacle, Stan James czy Bet365, buk całkowicie przeciętny ale dobrze znany na Polskim rynku.
 
Do góry Bottom