>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

100-lecie Przeglądu Sportowego (Najlepszy Sportowiec, Trener, Drużyna, Olimpijczyk...)

U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Najlepszy Sportowiec - Robert Lewandowski - 4,50 V
Widzę tutaj spore value na Roberta. Nie, żebym twierdził, że np. Pani Irenie się nie należy, jednak wydaje mi się, że zaważy tutaj to, że o Szewińskiej od lat się po prostu mało mówi. Co innego Robert, co drugi dzień jest w każdym programie informacyjnym we wszystkich telewizjach. Dodatkowo wszystko wskazuje na to, że pobije rekord Gerda Müllera, więc będzie się o nim mówiło i pisało wszędzie i dużo. I to jako o zwycięzcy bijącym rekordy i do tego pokona Niemca :)
Poza tym jest możliwość głosowania przez internet, co będą robili głównie ludzie młodzi, a to też argument za Lewym.
Chętnie posłucham Waszych opinii.
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Jak dla mnie nie ma takiej możliwości. Do tej pory jako abstrakcje wspomina się zwycięstwo Marka Citko ( nie wiem czy nazwisko się odmienia) w 1996 r kiedy w zasadzie dzięki dwóm bramkom pokonał mistrzów olimpijskich

To plebiscyt na 100 lecie i z całym szacunkiem do osiągnięć Lewandowskiego - co on osiagnal? Symbolicznie może być w trójce, glownie pewnie dlatego ze 100lecie wypada teraz a nie za lat dwadzieścia czy czterdziesci

Patrząc tylko na osiągnięcia sportowe to ja widzę w trójce dwie kobiety - wygrana p. Ireny i wysokie miejsce Justyny Kowalczyk.

Jezeli szukałbym gdzieś value to poczekam na h2h naszych skoczków. Bo widzę ze większe szanse dają na wygraną Małyszowi a nie oszukujmy się - osiągnięciami Stoch juz dawno przerósł Mistrza.
 
U 2,1K

uiopek

Użytkownik
Jak dla mnie nie ma takiej możliwości. Do tej pory jako abstrakcje wspomina się zwycięstwo Marka Citko ( nie wiem czy nazwisko się odmienia) w 1996 r kiedy w zasadzie dzięki dwóm bramkom pokonał mistrzów olimpijskich

To plebiscyt na 100 lecie i z całym szacunkiem do osiągnięć Lewandowskiego - co on osiagnal? Symbolicznie może być w trójce, glownie pewnie dlatego ze 100lecie wypada teraz a nie za lat dwadzieścia czy czterdziesci

Patrząc tylko na osiągnięcia sportowe to ja widzę w trójce dwie kobiety - wygrana p. Ireny i wysokie miejsce Justyny Kowalczyk.

Jezeli szukałbym gdzieś value to poczekam na h2h naszych skoczków. Bo widzę ze większe szanse dają na wygraną Małyszowi a nie oszukujmy się - osiągnięciami Stoch juz dawno przerósł Mistrza.
Zgadzam się z Tobą w 100%, że jeśli chodzi o osiągnięcia sportowe Lewy nie powinien tego wygrać, tylko, że w tym przypadku będzie to też konkurs popularności. Tak jak pisałem głosowanie jest możliwe też przez internet, a 90% młodych ludzi w życiu nie słyszało nazwiska
Szewińska. Taniec z gwiazdami też nie zawsze wygrywają Ci co najlepiej tańczą :p:p
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Jezeli szukałbym gdzieś value to poczekam na h2h naszych skoczków. Bo widzę ze większe szanse dają na wygraną Małyszowi a nie oszukujmy się - osiągnięciami Stoch juz dawno przerósł Mistrza.
Jeśli spodziewasz się, że będzie value w Stochu vs Małyszowi to możesz się zawieść. Wyniki wynikami, na papierze Stoch ma większe, choć i tak można dyskutować nad nimi, bo były zdobywanie w kompletnie różnych okolicznościach. Małysz był pierwszym naszym mistrzem, w czasach kiedy hardkorowi kibice skoków (jeśli tacy byli wtedy) cieszyli się z każdego awansu do drugiej serii... a asami naszej kadry byli Mateja i Skupień. Tu w ogóle nie ma porównania do dzisiejszych czasów, kiedy cała czwórka naszych jest w top10, bo często tak bywa. No i patrzmy na kalendarium, gdyby nie było Małysza to nie byłoby Stocha i reszty, bo to sukcesy Małysza przyciągnęły sponsorów do związku, zaczeli szklić młodzież i stąd dzisiejsze sukcesy. No i najważniejszy argument: była Małyszomania, która była absolutnym szaleństwem, a nie było Stochomanii. I tu nie ma winy Stocha, po prostu to Małysz był pierwszy i dlatego jest do dzisiaj synonimem skoków. Ludzie to pamiętają, jakie emocje odczuwali gdy "nasz Adaś" rozpieprzał Niemiaszków w TCS, stąd się wzięły dowcipy, reklamy memiczne, "skocz na Pocztę", bułka z bananem, to wszystko weszło do języka. Chcę powiedzieć że Stoch nie ma szans z Małyszem jeśli chodzi o miłość publiki, po prostu nie ma. A nawet jeśli chodzi o wyniki, to sorry, ale wyniki Adama trzeba mnożyć przez 1.5, albo i 2, taką presję jaką on miał w swojej karierze to chyba nikt nie miał, dzwigał cały kraj w każdym skoku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 25,4K

sobolekk

Użytkownik
Ludzie Lewy w swoim bardzo dobrym sezonie przegral plebiscyt z żużlowcem, to jakim cudem ma pokonać Małysza w tym plebiscycie? XD nie no nie żartujmy. Małysz jest jedynym sportowcem który może tu Szewińskiej zagrozić. Jego kochali wszyscy, gdy odnosił sukcesy, a o tym czy wygra plebiscyt to nie było nawet mowy. Jest osobistością wogóle z innej półki jeśli chodzi o potencjalne głosowanie ludzi. Dokonał niemożliwego, przy tak niszowej dyscyplinie, robił rekordy oglądalności wszechczasow. Stoch osiągnął już więcej niż Małysz ale to nie ma żadnego znaczenia, jeżeli miałbym już szukać value ze Stochem to grałbym przeciwko niemu , np w parze z Justyną
Kowalczyk ponieważ świat skoków będzie głosował głownie na Malysza. Jakby Lewandowski wygrał coś z reprezentacją to możnaby było się coś zastanawiać, bo jak narazie to wygrywa dla klubu z Niemiec a to ma niebagatelne znaczenie w kontekście głosowania i postrzegania przez kibiców niedzielnych (których jest jednak większość) Lewandowski nie zrobil zbyt wiele dla kadry, przez większość lat był wręcz niewidoczny - i szczerze nie dostrzegam żeby był w Polsce jakoś bardzo kochany a na pewno nie na miarę sportowca 100 lecia
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Ok. Macie racje z Malyszem. Psotnick -byli tacy kibice - sam jako dzieciak pamiętam te emocje jak Mateja prowadził po pierwszej serii w Zakopanem. Skończył jak to Mateja - bodaj 17ty

Wydaje mi się że właśnie po tym jak Zmarzlik wygrał z Lewandowskim ktoś w PS poszedł po rozum do głowy i zaczęli panować tam nad takimi bezsensownymi wynikami. I tym się kieruję - nie ma prawa wygrać nikt inny niż Szewinska. Tym bardziej ze Kajetana nie ma w nominowanej dwudziestce ;-)
 
Do góry Bottom