>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka Serie A [5.12 - 7.12.2020]

Status
Zamknięty.
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Korzystając z okazji, że mam masę czasu na nocce w pracy podzielę się już dziś moim punktem widzenia na nadchodzącą kolejkę i zacznę dyskusję w temacie. Mam już pewną jasność po wtorkowych meczach w lidze mistrzów, a mecze dzisiejsze w znaczącym stopniu mojej optyki nie zmienią, bo tutaj niewiele może mnie zaskoczyć. Zaznaczam, że pierwszy podany typ zawsze jest tym głównym którego gram na kuponach, ale czasem i singlach jak kurs zadowalający, a pozostałe też gram, ale już raczej singlami.
Wracając jeszcze do kolejki ostatniej, to gdyby nie ten "czarny piątek" to byłoby całkiem nieźle, ale przynajmniej już człowiek wie, że ten chory sezon covidowy to jednak będzie ciężki kawałek chleba pod względem typerskim dla każdego z nas.

Spezia - Lazio
bts @ 1,70
1x i bts @ 3,40

Lazio nie dojeżdża kondycyjnie, a mamy dopiero grudzień, więc jest bardzo ciekawie. Im dłużej pozostaną w pucharach, tym większe niespodzianki będziemy widywać w spotkaniach zespołu z Rzymu, ale tu akurat mocnych nie będzie, bo wiele zespołów ma problem. W końcu ledwo skończyliśmy przyśpieszony sezon i już mamy następny. Inzaghi lepi z tego co ma, a ma generalnie zajechaną poprzednim sezonem ekipę, która do końca dawała z siebie wszystko, na tyle ile była w stanie. Lazio po spotkaniach w lidze mistrzów miało Bologne która miała słaby start i jakoś to poszło, potem była męczarnia z Torino i wyrwanie zwycięstwa w ostatnich minutach meczu, co akurat wyczynem nie jest, bo byki zmieniają się w byczki w praktycznie każdym meczu. Potem było oddychanie rękawami w 70 minucie podczas meczu z Juve, ale w Turynie zamiast Covida jest jakaś pandemia frajerstwa więc jakoś ten punkt wyszarpali. Natomiast co było w ostatniej kolejce to już każdy zainteresowany serie A widział. Obrona spała w pierwszej połowie, a jak De Paul odpalił na dobre to i Udinese nabrało wiatru w żagle i skończyło się wiadomo jak. Nie umniejszam niczego gościom, bo chyba już się ogarnęli po maraźmie z początku sezonu i wrócą na dobre tory, ale tak nie do końca wynik to była tylko i wyłącznie ich zasługa, bo Lazio było niezwykle gościnne przy piąteczku Co by nie mówić słabe to było spotkanie w wykonaniu Lazio i raczej tak to będzie wyglądało w tym sezonie, że dobre spotkania będą przeplatane tymi totalnie nieudanymi. Być może przeceniam Spezie, w końcu po raz kolejny nawet nie widziałem ich spotkania, ale wiadomo, że beniaminki mają to do siebie, że do pewnego momentu jak jadą na świeżości to nawet dają radę, a jak później przychodzi kryzys to ciężko z niego wyjść. Spezia zatem wykorzystuje ten początkowy dobry wiatr który złapała i jakoś tam punktuje, co najważniejsze strzelają bramki , a o to mi najbardziej tutaj chodzi. Chłopaki grają bez kompleksów i to mi się podoba, wydaje mi się że spokojnie są w stanie nawet zremisować to spotkanie, a już na pewno strzelić bramkę, bo obrona Lazio na pewno coś odstawi jak to mają w zwyczaju. Lazio ma przed sobą ważny mecz z Dortmundem i tutaj nie będzie oszczędzania się na to spotkanie, oni muszą wyjść najlepszym co mają i gryźć trawę, a już w sobotę trzeba pomęczyć się z beniaminkiem na jego stadionie. Niby te wyjazdy rzymian jakoś specjalnie nie martwią bo wiedzie im się na nich całkiem nieźle, ale jednak czynnik zmęczenia może być tutaj decydujący. Stawiam zatem na bts w tym spotkaniu, a dodatkowo zaryzykuję na delikatną niespodziankę i pójdę w stronę gospodarzy.

Juventus - Torino
Juventus @ 1,44
Juventus wygra i Ronaldo strzeli @ forbet jeszcze nie dał kursu na taki zakład, a on na pewno będzie więc można próbować

Straszne to będą derby. Juventus rozsypany, Torino nieogarnięte także wielkiego widowiska bym się nie spodziewał. Spotkania raczej opanowane przez graczy Starej Damy i nie wietrzyłbym tutaj niespodzianki przy tak słabej formie Torino. No chyba, że zawodnicy faktycznie nie dogadują się z Pirlo jak to podają gazety, a jak już coś takiego do prasy wychodzi to zawsze musi być w tym trochę prawdy. Juventus obecnie jest w stanie wygrywać tylko i wyłącznie na własnym stadionie i ten atut własnego boiska może być tutaj decydujący. Martwi brak AlVARo, ale wraca Ronaldo to jakoś sobie chłopak poradzi, bo na Dybale raczej liczyć nie można. w Juve brakuje piłkarzy z charakterem i to jest widoczne, ale akurat na derby ktoś powinien ich zmotywować, bo ewentualna wpadka w tym meczu może skutkować trzęsieniem ziemi w tej części Turynu. Oczywiście gdyby Dybala trafił setkę którą miał w pierwszej połowie, to rozmawialibyśmy prawdopodobnie w innych nastrojach bo Benevento by się z wyniku 0-2 z pewnością nie podniosło, zresztą bramka którą strzelili też była jakaś taka z przypadku i niczego nie zmieni że strzał był naprawdę niezły. Tyle że w zasadzie zagrożenie stwarzali po stałych fragmentach, bo składnych akcji było tam jak na lekarstwo. Torino natomiast tak jak się spodziewałem całkiem niezła pierwsza połowa i potem zaćmienie na 10 minut i tylko remis, a Samdoria nie grała niczego wielkiego, więc dalej problem jest ten sam, czyli głowa i niemożność domykania spotkań w ich wykonaniu. Juve niby dalej z problemami w defensywie bo Cheillini znów wypadł na jakieś 10 dni, ale wraca Bonucci więc z młodym Holendrem powinni defensywę ogarnąć. Trochę martwią przebijające się do pracy informacje o braku kontaktu Pirlo z zespołem, a jak już coś takiego się pojawia w prasie to raczej na pewno coś w tym prawdy jest. Jednak tutaj mamy spotkanie derbowe i o żadnym odpuszczaniu nie może być mowy.

Inter - Bologna
bts @ 1,54

Inter żyje i z sytuacji beznadziejnej, dzięki nieporadności Realu, może spokojnie patrzeć na następny tydzień. Conte z kolei triumfuje bo wyszydzany Darmian prawdopodobnie wygryzie ze składu Hakimiego. Taki casus Cancelo jak grał w Juve, czyli genialny z przodu, a tyle dziur z tyłu, że nie było komu tego łatać. Niemniej na pewno pójdą jakieś rotacje i w spotkaniu z Bologna spodziewam się bramek. Oba zespoły mają kim postraszyć, a Bologna jeżeli tylko zagra na swoim normalnym poziomie powinna spokojnie też coś ustrzelić. Bologna dopiero co przerwała serię meczy ze straconą bramką, także może nabijać licznik od nowa. Darmian pewnie odpocznie bo Conte będzie go potrzebował na Szachtar, więc zagra Hakimi, więc wahadła znów będą najsłabszym punktem ekipy z Mediolanu. Wystarczająco dużo miejsca, żeby pograć kontrą i zdobyć bramkę.

Udinese - Atalanta
Udinese wygra przynajmniej jedną połowę @ 2.10 ZWROT

Tutaj możemy rzucić monetą równie dobrze i stwierdzić, czy Atalanta się po Udine przejdzie, czy też będzie męczyć bułę i nic z tego nie będzie. Strasznie nieprzewidywalny zespół i mimo że pięknie się na nich patrzy to czasem sam nie wiem co tam jest nie tak. Po wczorajszym meczu dodatkowo jest jakiś kwas między Gaspem a Gomezem, więc to dobrze nie wpłynie na przygotowania do meczu. O gospodarzach kilka zdań trochę wyżej więc nie ma co się powtarzać, albo potwierdzą, że na dobre wyszli z dołka, albo okaże się że to były tylko chwilowe podrygi. W każdym razie jakbym miał zaufać Atalancie po meczu w tygodniu który był rozegrany w słabym stylu, z perspektywą ważnego meczu w środku kolejnego tygodnia, to musiałbym upaść na głowę. Dlatego też troszeczkę pod prąd z delikatnym zapasem na wygranie tylko jednej połowy, w końcu jak udało się to Duńczykom to czemu miałoby nie dać rady Udinese.

Crotone - Napoli
Napoli wygra do zera @ 2,41

Ekipa badziewiaków i Napoli w gazie - to się nie może dobrze skończyć dla tych pierwszych. Zaimponowali mi gracze z Neapolu grając na zero z tyłu z Romą, tam wszystko funkcjonowało tak jak powinno. Mimo że wyjazd to zaryzykuję się postawić, że Napoli bramki nie straci, bo że wygrają to jest sprawa raczej oczywista. Najgorsza ligowa ofensywa (6 bramek w 9 meczach) nie powinna zrobić większej krzywdy przyjezdnym. Nie ma co się rozpisywać, to trzeba grać, jak nie wpadnie jakiś farfocel po rzucie rożnym, czy innym wolnym to o wejście tego typu jestem spokojny.

Nad resztą spotkań jeszcze myślę, jak mi coś wpadnie to się podzielę
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +243
dx2 221,9K

dx2

Użytkownik
Juventus (-1)-Torino 1 @2.05

Juventus szalu poki co nie robi, kolokwialnie rzec ujmujac, ale jednak derby Turynu to wazny mecz dla fanow tych zespolow i wygrana sie liczy. Juventus powinien wykazac sie tu zaangazowaniem i koncentracja i sadze, ze stac ich na zwyciestwo wiecej niz jedna bramka.
Bianconerri maja na ten moment 4 remisy i 5 porazek. W ostatnim czasie zespol Pirlo ma taka dziwna zaleznosc, ze na przemian najpierw remisuje i kolejny mecz wygrywa wyrownujac ten bilans meczy wygranych do remisow. Oczywiscie to tylko ciekawostka nie majaca wplywu na to co wydarzy sie na boisku, ale ten scenariusz wydaje sie kolejny raz bardzo prawdopodobny.

Torino z kolei wydaje sie miec lepszy kadrorowo zespol niz pokazuje to tabela, ale im tez ewidentnie sie nie wiedzie i maja problem by wygrac mecz. Na ten moment Belotti i spolka wygrali tylko jeden mecz, a tu rywalem bedzie wciaz jeden z najlepszych zespolow w Europie. Na boisku zobaczymy w ataku najprawdopodobniej duet Ronaldo-Dybala jako ze Morata w ostatnim meczu z Benevento zobaczyl zaraz po koncowym gwizdku czerwona kartke i czeka go pauza.
Ronaldo w ostatnim meczu ligowym przeciwko Benevento nie gral, wiec bedzie chciec podreperowac jak zwykle swoj dorobek bramkowy w walce o tytul krola strzelcow, a Dybala jest w ogniu krytyki w tym sezonie i tez bedzie miec cisnienie by w tym meczu trafic.

Zaryzykuje typ, ze Juve wygra to spotkanie wieksza roznica niz jedna bramka po calkiem niezlym kursie w mojej opinii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +121
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Derby Turynu.. Juventus już pewny awansu z 2 miejsca w Lidze Mistrzów, teraz czas skupić się na Serie A, w której tracą 6 punktów do rewelacyjnie spisującego się Milanu. Pirlo w tym meczu nie może skorzystać z usług Moraty, który pauzuje za kartki - jest to na pewno spora strata, ponieważ Hiszpan jest w świetnej formie i udowadnia światu, że Turyn jest dla niego pisany. Ronaldo jak to Ronaldo.. Z roku na rok klasa sama w sobie (chociaż nie jestem tego wielkim fanem), w tym sezonie fajny wyścig w klasyfikacji strzelców ze Zlatanem, któremu na pewno nie odda zbyt łatwo tego trofeum, a traci do niego 2 bramki, teraz może go dogonić, bo Ibra jest kontuzjowany i nie wystąpi z Sampdorią. Torino nie wygrało od 95 roku na stadionie Juve, myślę, że i w 2020 nie uda im się tego osiągnąć. Liczę na dobry występ ekipy Pirlo i wygraną w derbach.

Inter wygraną w Niemczech zapewnił sobie możliwość awansu do fazy pucharowej LM, ale w Serie A też musi zacząć zdobywać punkty. Dzisiaj dość dobra do tego okazja, żeby podtrzymać dobre nastawienie mentalne do ostatniego meczu w fazie grupowej LM przeciwko Szachtarowi na San Siro, który muszą wygrać - mecz dopiero we środę więc Conte może wystawić najmocniejszy możliwy skład, bo jest czas na odpoczynek i dobre przygotowanie. Bologna to aktualnie 10 drużyna w lidze, ostatnie dwa mecze udało jej się wygrać, ostatni raz trzeci mecz z rzędu wygrali w lutym tego roku - no nie jest to ekipa, która wygrywa seryjnie mecze. Zresztą mecz przeciwko przeciwnikom typu Inter od początku sezonu mają wpisany w te przegrane, jedynie cud może sprawić, żeby powalczyli na San Siro o nawet jeden punkt - taki jak w tamtym roku, kiedy wygrali w Mediolanie 2:1 grając w 10 i po niewykorzystanym rzucie karnym na 2:0 dla Interu.

Juventus @1.40 Fortuna
Inter @1.48 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Inter- Bologna
Typ: 2 (+1) AH
Kurs: 2,20
UNIBET
4/10


Ja w tym meczu idę w kierunku gości, którzy portafią sprawiać problemy silnym zespołom. Zresztę ewidentnie ta drużyna nie leży Interowi, który na Meazza wygrał z nimi raptem 2 z 10 ostatnich spotkań:
05.07.20 SA Inter Bologna 1 : 2
03.02.19 SA Inter Bologna 0 : 1
11.02.18 SA Inter Bologna 2 : 1
17.01.17 COP Inter Bologna 3 : 2 (2 : 2)
25.09.16 SA Inter Bologna 1 : 1
12.03.16 SA Inter Bologna 2 : 1
05.04.14 SA Inter Bologna 2 : 2
10.03.13 SA Inter Bologna 0 : 1
15.01.13 COP Inter Bologna 3 : 2 (2 : 2)
17.02.12 SA Inter Bologna 0 : 3

Inter ma niezwykle ważny mecz z Szachtarem i mimo że do meczu 4 dni to Conte nieco porotuje składem. Uważam że Bologna tanio skóry nie sprzeda, a mi w tym meczu pasuje remis, co z tego wyjdzie zobaczymy.

Alternatywnie:
Bologna strzeli gola w przedziale 1-72 @ 1,76 Fortuna 6/10
BTTS + over 2,5 @ 1,79 Fortuna 5/10
DW 2-2 @ 12,50 Fortuna 1/10
 
G 1,9K

gasterosteus

Użytkownik
Tez podejrzewam ze Inter zgubi tutaj pkt. Osobiscie obstawilem X2. Bolonia rzeczywiscie jest zespolem ktory w ubieglym sezonie chyba najczesciej sposrod ekip srodka tabeli rabowal punkty faworytom. To co wzbudza moj niepokoj to slaba forma Skorupskiego na przedpolu. W ostatnim pojedynku kilkakrotnie zle obliczal tor lotu pilki i gdyby przeciwnikiem nie bylo slabe Crotone to jego bledy moglyby miec duzo powazniejsze konsekwencje. Oby jak najmniej SFG pod bramka Boloni.

Jesli chodzi o Inter to nie bede zginal karku przed ostatnim 3-0 z Sassuolo. Tam bardzo szybkie prowadzenie ustawilo caly mecz. Potem mediolanczycy zrobili to czego nie zrobila w starciach z nimi ani Fiorentina ani Torino. Po prostu spokojnie obronili zaliczke. Jesli jednak rywal zdobywa prowadzenie a nastepnie cofa sie ustawiajac podwojne zasieki, jak Parma, to jest duzo trudniej. A moim zdaniem tak wlasnie bedzie grala Bolonia w tym meczu. Dla mnie wyjscie gosci na 0-1 to juz grubo >50% na conajmniej remis.

btw. Cos mi podpowiada ze Conte nie wystawi od poczatku Lukaku.
 
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Bardzo dobra sobota, w niedzielę przewiduję jeszcze lepsze profity. Dokładam jeszcze dwa typy, raczej oczywiste z punktu widzenia większości i nie ma tutaj raczej wielkiej filozofii.

Roma - Sassuolo
over 3,5 @ 1,96

Kurs zdążył polecieć, jak patrzyłem w środę było ponad 2 spokojnie do wyłapania. Nie lubię patrzeć na h2h i posiłkować się zbytnio meczami które odbywały się lata temu bo i składy inne, boiska, okoliczności itd. Tutaj mamy dwa ostatnie pojedynki kończące się wynikami 4-2 w jedną, bądź drugą stronę. Roma jakoś bardziej ofensywny zespół, tak to przynajmniej wygląda jak się ich ogląda, a to jednak goście mają bramek więcej strzelonych, straconych niby mniej, chociaż ostatnie 0-3 z Interem mocno zawyża tą liczbę. Oba zespoły pójdą na wymianę ciosów tego jestem pewny. Roma po tragicznym meczu w Neapolu, Sassuolo też przeżyło katusze na własnym stadionie. Dlaczego zatem twierdzę że będzie strzelane skoro oba zespoły zagrały na 0 z przodu w ostatniej kolejce? Ano Roma nie będzie grała jak Inter, czyli szybkie dwa ciosy i konterka do końca meczu, bo nie mają takiej jakości w defensywie. Nikt nie będzie w stanie ograniczyć i nakryć czapką Bogi jak to zrobił Darmian, w zasadzie totalnie wyłączając go z meczu. Ciągle w obornie bez Smailinga, teraz doszedł jeszcze Mancini, tam chyba w każdym meczu jest inna linia defensywna. W Sassuolo wraca Caputo, więc takie brakujące ogniwo w ofensywie co z pewnością wpłynie pozytywnie na zdobywanie bramek, nie zagra z kolei Chiriches czyli też podstawowy obrońca. Wszystko mi tutaj wskazuje na over i tak też gram.

Sampdoria - Milan
bts @ 1,70

W zasadzie fajny to to kurs jak na to zdarzenie. Sampdoria strzela bramki w każdym domowym spotkaniu tego sezonu, podobnie Milan w każdym wyjazdowym. Oczekiwałem że coś się zepsuje w Mediolanie podczas absencji Zlatana i się srogo przejechałem, bo niespecjalnie widać większych braków. Typ czysto statystyczny, bez większej historii dlatego nie ma co się rozpisywać. Sampdoria po falstracie na początku rozgrywek spisuje się naprawdę nieźle i na pewno nie położy się przed Milanem i będzie oczekiwać na egzekucje. Niby ostatnio złapali zadyszkę, ale to akurat dla nich normalne, bo często miewają przestoje po dobrej grze. Niemniej na strzelenie bramki z pewnością ich stać. Czuję że Milan wygra i to spotkanie, ale nie zdecyduję się na typ w ich stronę, bo trochę z punktu widzenia kibicowskiego będę oczekiwał jakiegoś zgubienia przez nich punktów. Gdzieś mi się tli w głowie większy over na to spotkanie, coś na wzór poprzedniego, ale pozostanę przy bezpiecznej opcji i zagram tutaj tylko bts.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Bardzo dobra sobota, w niedzielę przewiduję jeszcze lepsze profity. Dokładam jeszcze dwa typy, raczej oczywiste z punktu widzenia większości i nie ma tutaj raczej wielkiej filozofii.

Roma - Sassuolo
over 3,5 @ 1,96

Kurs zdążył polecieć, jak patrzyłem w środę było ponad 2 spokojnie do wyłapania. Nie lubię patrzeć na h2h i posiłkować się zbytnio meczami które odbywały się lata temu bo i składy inne, boiska, okoliczności itd. Tutaj mamy dwa ostatnie pojedynki kończące się wynikami 4-2 w jedną, bądź drugą stronę. Roma jakoś bardziej ofensywny zespół, tak to przynajmniej wygląda jak się ich ogląda, a to jednak goście mają bramek więcej strzelonych, straconych niby mniej, chociaż ostatnie 0-3 z Interem mocno zawyża tą liczbę. Oba zespoły pójdą na wymianę ciosów tego jestem pewny. Roma po tragicznym meczu w Neapolu, Sassuolo też przeżyło katusze na własnym stadionie. Dlaczego zatem twierdzę że będzie strzelane skoro oba zespoły zagrały na 0 z przodu w ostatniej kolejce? Ano Roma nie będzie grała jak Inter, czyli szybkie dwa ciosy i konterka do końca meczu, bo nie mają takiej jakości w defensywie. Nikt nie będzie w stanie ograniczyć i nakryć czapką Bogi jak to zrobił Darmian, w zasadzie totalnie wyłączając go z meczu. Ciągle w obornie bez Smailinga, teraz doszedł jeszcze Mancini, tam chyba w każdym meczu jest inna linia defensywna. W Sassuolo wraca Caputo, więc takie brakujące ogniwo w ofensywie co z pewnością wpłynie pozytywnie na zdobywanie bramek, nie zagra z kolei Chiriches czyli też podstawowy obrońca. Wszystko mi tutaj wskazuje na over i tak też gram.

Sampdoria - Milan
bts @ 1,70

W zasadzie fajny to to kurs jak na to zdarzenie. Sampdoria strzela bramki w każdym domowym spotkaniu tego sezonu, podobnie Milan w każdym wyjazdowym. Oczekiwałem że coś się zepsuje w Mediolanie podczas absencji Zlatana i się srogo przejechałem, bo niespecjalnie widać większych braków. Typ czysto statystyczny, bez większej historii dlatego nie ma co się rozpisywać. Sampdoria po falstracie na początku rozgrywek spisuje się naprawdę nieźle i na pewno nie położy się przed Milanem i będzie oczekiwać na egzekucje. Niby ostatnio złapali zadyszkę, ale to akurat dla nich normalne, bo często miewają przestoje po dobrej grze. Niemniej na strzelenie bramki z pewnością ich stać. Czuję że Milan wygra i to spotkanie, ale nie zdecyduję się na typ w ich stronę, bo trochę z punktu widzenia kibicowskiego będę oczekiwał jakiegoś zgubienia przez nich punktów. Gdzieś mi się tli w głowie większy over na to spotkanie, coś na wzór poprzedniego, ale pozostanę przy bezpiecznej opcji i zagram tutaj tylko bts.
Gdzie wyczytałeś, że Caputo wraca ?!
Nie ma go w kadrze meczowej.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom