>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka Premier League [01-03.11.2014]

Status
Zamknięty.
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP


Kursy na 10. kolejkę
Obsada sędziowska

Zapraszam do dyskusji ????

_________________________________

Newcastle - Liverpool
W tym spotkaniu trudno jest przewidzieć wynik, wygrać może każdy, dlatego skupię się na bramkach. Sądzę, że to będzie mecz obfitujący w gole. Newcastle jest na fali wznoszącej. W lidze odnieśli już dwie z rzędu wygrane, a w środę pokonali Manchester City w Capital One Cup i awansowali dalej. Morale w zespole są więc dużo lepsze niż na początku sezonu, gdy Sroki spisywały się fatalnie. Newcastle strzela na własnym stadionie sporo bramek i sporo też traci.

Liverpool ostatnio w niesamowitych okolicznościach wygrał swój mecz w Capital One Cup. Takie zwycięstwo w końcówce powinno podbudować drużynę po ostatnim słabym okresie. Najwięcej na tym meczu powinien zyskać Balotelli, który w końcu się odblokował i strzelił bramkę. To właśnie po jego wejściu na boisko Liverpool zaczął mocniej naciskać Swansea i w efekcie padła bramka strzelona przez Balo.

Obie drużyny przystąpią do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach. Newcastle po słabym początku sezonu w końcu strzela bramki i wygrywa, a Liverpool i Balotelli powinni w końcu się odblokować po meczu ze Swansea. Dodać też trzeba, że obrony obu zespołów raczej monolitem nie są, tak więc są szanse na bramki. Ostatnio mecze zaczynające kolejkę dostarczają wielu bramek, liczę, że tym razem będzie podobnie. H2H pomiędzy drużynami pokazuje, że często padają overy.

Newcastle - Liverpool ⛔ 1:0
Typ: over 2,5
Kurs: 1,775
Buk: Pinnacle




Arsenal - Burnley
W tym meczu widzę dosyć pewną wygraną Arsenalu. Burnley jest zdecydowanie najgorszą drużyną w lidze. Przez większość spotkań bronią się całym zespołem na własnej połowie i rzadko tworzą groźne sytuacje pod bramką przeciwnika. Arsenal powinien ich zdominować tak jak to potrafi robić na własnym stadionie. W tym sezonie jednak Arsenal ani razu nie zachował czystego konta na Emirates. W tamtym sezonie zdecydowana większość spotkań z drużynami dolnej połowy tabeli kończyła się wygraną do zera, a w tym jest jak na razie inaczej i liczę, że w końcu Arsenal zagra na zero z tyłu. Rywal jest ku temu dobry, bo Burnley skupia się głównie na obronie i stwarza niewiele okazji strzeleckich. Do tej pory goście strzelili zaledwie 5 bramek w 9 kolejkach, z czego dwie na wyjeździe (wszystkie w jednym meczu z Leicester). W pozostałych trzech wyjazdowych spotkaniach nie strzelili ani razu. Ostatnio Burnley ma serię 3 meczów ze strzeloną bramką, tak więc jest to już dosyć sporo jak na Burnley. Ta seria powinna się skończyć na meczu z Arsenalem.

Arsenal - Burnley ✅ 3:0
Typ: Arsenal wygra do zera
Kurs: 2,00
Buk: Bet365



Everton - Swansea
Ten typ podałem już wcześniej z uwagi na wysoki kurs. Podczas gdy w Marathonie było 1,81 na wygraną Evertonu, u innych buków można było zagrać 1,65. Teraz kursy powoli zmierzają w kierunku 1,80 i być może osiągną ten pułap. Wracając do samego meczu, za Evertonem przemawia kilka argumentów. Po pierwsze lepszy skład, choć przepaści tutaj nie ma. W Evertonie niemal wszyscy gracze są zdrowi. Z ważniejszych graczy kontuzjowani są Mirallas i Stones, ale są zastępcy. Po stronie gospodarzy jest także atut własnego boiska. Jak do tej pory nie za bardzo widać ten atut, bo Everton spisuje się słabo w tym sezonie na Goodison Park (bilans 1-1-2). Myślę, że powoli ten bilans będzie wracał do normy i Everton zacznie wygrywać u siebie. Przez ostatnie lata gospodarze notowali tutaj bardzo dobre wyniki i często wygrywali. Everton ostatnio nieco przełamał się i po słabym początku sezonu znów wygrywa. Aktualnie ma dwa mecze wygrane z rzędu. Sporym atutem jest też fakt, że w tym tygodniu The Toffees nie musieli grać w LE, tak więc będą mieć sporo sił na Swansea.

Swansea może być nieco podłamana rezultatem z Anfield. W tamtym meczu zagrało kilku podstawowych graczy, tak więc działa to trochę na ich niekorzyść w kontekście meczu z Evertonem. Swansea nie zachwyca w meczach wyjazdowych, zresztą nigdy w Premier League na wyjazdach nie zachwycali. H2H zdecydowanie przemawia za Evertonem, który z 8 poprzednich spotkań wygrał aż 6 (oraz remis i porażka). The Toffees mają okazję zrewanżować się za porażkę sprzed miesiąca. Swansea pokonała wtedy Everton w Capital One Cup. Liczę, że Everton odpowiednio się zrewanżuje. Pod znakiem zapytania stoi występ Sigurdssona, który nabawił się urazu w meczu z Leicester. Jego brak w składzie byłby widoczny, bo Islandczyk asystuje przy większości bramek strzelanych przez Łabędzie.

Everton - Swansea ⛔ 0:0
Typ: 1
Kurs: 1,81
Buk: Marathonbet


W meczu Stoke - West Ham upatruję remis, ale jeszcze się zastanawiam. W pozostałych meczach na razie nie mam pomysłu na typy.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lars19 272

lars19

Użytkownik
Ode mnie:
Newcastle - Liverpool - Newcastle +1 @ 1.42
Chelsea - Qpr - QPR +3 @ 1.32
Newcastle na fali wznoszącej, zagrali kilka dobrych spotkań. Teraz grają u siebie ze znajdującym się w niezbyt dobrej formie Liverpoolem. Bardzo słabo to wygląda u The Reds, nie przyćmi tego nawet wygra w Capital One Cup. Następnie czeka ich liga mistrzów, więc szukanie optymalnego składu na oba te spotkania, korekty w składzie itp. Grali w środę teraz w e
Dlatego gram Newcastle +1.
Qpr +3. Nie wydaje mi się, żeby Chelsea wygrała 4 bramkami. Nawet jeśli będzie zwrot przy 3.
Ostatnio zaufałem Sunderlandowi chwalonemu przez wszystkich, który dostał 8 od Southampton. Teraz QPR. Dla Chelsea nie będzie to spacerek. Grali w środę, w prawdzie rezerwowym zestawieniem ale w środę mają ligę mistrzów. QPR walczy o punkty, ostatnia wygrana na pewno ich pozytywnie natchnęła. Nie spodziewam się pogromu.
 
wizacar00 575

wizacar00

Użytkownik
Stoke-West Ham
Typ:X2
Kurs:1.72
Bukmacher:Bet365
Stawka:10zł
Zysk:

Na pewno gdyby mecz byl rozgrywany na stadionie West Hamu zagralbym czysta jedynke. Niestety nie jest,dlatego tez postanowilem zagrac bezpieczniejszy typ z naprawde zachecajacym kursem. Gospodarze zajmuja obecnie 12 lokate w tabeli z dorobkiem 11 punktow. Stoke jak do tej pory gra w kratke i ma problemy z ustabilizowaniem formy. Z jednej strony potrafili wygrac z takimi zespolami jak Manchester City czy Swansea a z drugiej odniesli porazki z Aston Villa czy Sunderlandem. W ostatnim meczu ulegli Southampton, w ktorym nie zagrali nic ciekawego, a rywal spokojnie mogl odniesc wyzsze zwyciestwo. O ile porazke mozna jeszcze przebolec to bezbarwna gre juz mniej.West Ham to zaraz za Southampton rewelacja sezonu. Sa obecnie na zaskakujacym 4 miejscu w tabeli. W ostatnim spotkaniu przyszlo im sie mierzyc z obecnym mistrzem kraju-Manchesterem City, z ktorym odniesli zwyciestwo. Tak na prawde nawet nie ma sensu wypowiadac sie o ich grze patrzac na taki wynik, ale jesli juz to przede wszystkim kluczowa byla wspaniala gra Songa, ktory w koncu pokazal swoje mozliwosci. Skuteczne,grozne akcje ofensywne, ale tez sporo szczescia, poniewaz Manchester mial duzo akcji, ktore powinien wykorzystac. Tak jak powiedzialem na wstepie, gdyby nie atut wlasnego boiska z pewnoscia sprobowalbym zagrac czysta jedynke. W obecnej sytuacji bardziej sklaniam sie w kierunku X2.
Crystal Palace-Sunderland
Typ:1
Kurs:2.00
Bukmacher:Bet365
Stawka:10zł
Zysk:

Wydaje sie ze zespol gospodarzy po odejsciu Tonyego Pulisa, ktory w tamtym sezonie uratowal ten zespol przed spadkiem moze sobie nie poradzic. Aktualnie znajduja sie jedynie 1 punkt nad strefa spadkowa i ciezko jest mi ocenic na co ten zespol stac. Gorsze mecze przeplataja lepszymi. W ostatnim meczu z West Bromem, pomimo remisu zaprezentowali sie na prawde przyzwoicie. Szczescie dopisalo rywalowi, poniewaz najpierw sedzia nie podyktowal karnego po faulu na zawodniku Crystal Palace po czym (moim zdaniem) West Brom strzelil nieprawidlowego gola po faulu na bramkarzu. Sunderland to zespol, ktory jak na razie zawodzi po calej linii. Po swietnym zakonczeniu przedniego sezonu wydawac by sie moglo, ze ten zespol bedzie mial spore apetyty w obecnym sezonie. Na razie udalo im sie wywiesc 3 punkty jedynie raz w spotkaniu na wlasnym stadionie ze Stoke. Najwieksza porazke odniesli z Southampton przegrywajac az 8:0 ! Najwiekszym problemem gosci jest gra obronna. To co wyczyniaja obroncy to poziom okregowki. Niewymuszone bledy podczas rozgrywania pilki i fatalna gra bramkarza, ktory nie odstaje poziomem od swoich kubowych kolegow. Ostatnie 5 spotkan miedzy tymi druzynami na stadionie Crystal Palace to 4 zwyciestwa gospodarzy. Uwazam, ze obecnie gospodarze maja wiecej do zaoferowania w najblizszym meczu i podtrzymaja dobra passe wygranych spotkan z Sunderlandem.
Hull-Southampton
Typ:2
Kurs:2.00
Bukmacher:Bet365
Stawka:10zł
Zysk:

Szykuje nam sie fajne spotkanie. Tabela ligowa zle obrazuje obecna dyspozycje zespolu Hull. Co prawda udalo im sie wygrac jak na razie tylko jedno spotkanie, ale tutaj obowiazkiem jest przypomnienie z jakimi rywalami przyszlo im sie mierzyc. Grali z: Arsenalem, Liverpoolem, Manchesterem City oraz z dotychczasowa jedna z rewelacji sezonu-West Hamem. W kazdym z tych spotkan zaprezentowali sie naprawde dobrze. W ostatnim meczu z Liverpoolem gospodarze zagrali na 5 w defensywie. Owszem, The Reds mialo kilka dogodnych sytuacji, ale Hull przy kazdym zblizeniu sie do bramki rywala stwarzalo zagrozenie. Southampton to absolutna rewelacja tego sezonu. Przed letnim oknem transferowym, zdajac sobie sprawe, ze duza czesc zespolu opusci klub duzo osob spisywalo ich na straty. Dokonali natomiast swietne wzmocnienia, co procentuje 2! miejscem w tabeli. Przede wszystkim duet Tadic-Pelle jest tutaj kluczowy. W ostatnim meczu ze Stoke, świeci wygrali 1:0 i w pelni kontrolowali przebieg spotkania. Co wiecej, wynik moglbyc wyzszy, gdyby nie szczescie, ktore dopisywalo w tamtym meczu Stoke. Jak dla mnie w tym meczu moze wydarzyc sie wszystko, ale mimo wszystko bardziej sklanialbym sie w kierunku gosci.
Everton-Swansea
Typ:Everton wygra mecz i obie drużyny strzelą gola
Kurs:3.40
Bukmacher:Bet365
Stawka:10zł
Zysk:

Ostatni mecz obu ekip to zwyciestwa. Everton ewidentnie zaczyna odzyskiwac forme po bardzo slabym poczatku sezonu. O ile w ofensywie nie wygladalo to jakos najgorzej to gra defensywna byla tragiczna. Uwazam, ze ostatni mecz nie jest jakims wielkim wyznacznikiem obecnej dyspozycji tego zespolu, poniewaz zespol Burnley na razie bardzo zawodzi, ale mozna bylo zauwazyc pare rzeczy. Przede wszystkim kluczowa role w tym meczu odegral Samuel Etoo ktory udowodnil, ze wciaz jest wspanialym zawodnikiem i potrafi strzelac bramki. Wraz z Lukaku tworzyli swietny duet i na pewno tutaj Everton ma kim straszyc. Nie obylo sie bez straty bramki, ale o dziwo jej winowajca okazal sie Lukaku. Swansea to typowy zespol na 8-12 miejsce. Sezon rozpoczeli zaskakujaco dobrze, pozniej troche zwolnili, ale wciaz sa niebezpieczni. O sile ofensywnej stanowia glownie: Bony, Sighurdson i Shelvey takze tez jest czym postraszyc. Niestety goscie na swoim stadionie czuja sie o niebo lepiej niz na wyjezdzie i m.in. dlatego upatruje tutaj Everton jako faworyta meczu. Podsumowujac:Uwazam, ze oba zespoly sa stanie zrobic w tym meczu wszystko, ale atut wlasnego boiska i wiekszy potencjal sklania mnie ku zagraniu na zwyciestwo Evertonu. Z uwagi na to, ze obrona gospodarzy nie jest jeszcze za bardzo stabilna, a goscie maja bardzo dobrych zawodnikow w ofensywie, Swansea zdola strzelic gola.
Aston Villa-Tottenham
Typ:2
Kurs:2.10
Bukmacher:Bet365
Stawka:10zł
Zysk:

Aston Villa-Tottenham
Typ:2, handicap -1
Kurs:3.75
Bukmacher:Bet365
Stawka:10zł
Zysk:

Chociaz niektorzy sie moga nie zgodzic to ja dalej utrzymuje sie przy zdaniu, ze Aston Villa w tym sezonie nie uchroni sie przed spadkiem. Sezon zaczeli rewelacyjnie, pozniej jednak zaczela sie obnizka formy. AV jako jedyna druzyna w Premier League przegrala 5 ostatnich meczow, a dodatkowo bija niechlubny rekord minut bez strzelonej bramki. W ostatnim meczu z QPR zagrala po prostu zenujaco. Obecnie maja przewage 2 punktow nad strefa spadkowa ale bardzo prawdopodobne ze juz w najblizszych tygodniach sie w niej znajda. Niektorzy moga powiedziec, ze te ostatnie porazki byly odniesione z absolutnym TOPem ligi i na pewno maja racje, ale ich gra byla tam zupelnie bezbarwna. Pomimo tego, iz nie jestem do konca przekonany co do talentu trenerskiego Pochetino to moim zdaniem Tottenham mowiac przyslowiowo &quot;zje ich na sniadanie&quot;. W ostatnim meczu gosci z Newcastle spotkanie zakonczylo sie ich porazka z kilku powodow. Przede wszystkim niewykorzstane sytuacje Tottenhamu i niepodyktowany karny po zagraniu pilki reka jednego z graczy Newcastle. Ostatnie 5 meczow pomiedzy tymi zespolami konczyly sie zawsze zwyciestwem Spursow do 0. Dwukrotnie byly to zwyciestwa dwoma golami, dwukrotnie 4 i raz 3. Za gospodarzami nie przemawia absolutnie zaden argument. Uwazam, ze skoro taki zespol jak QPR zdolal wbic Aston Villi 2 gole to moje propozycje na ten mecz powinny wejsc spokojnie, a kursy wystawione na ten mecz mnie poprostu smiesza. W Aston Villi jest znacznie wiecej &quot;szrotu&quot; niz w Tottenhamie. Owszem, lekcewaze gospodarzy, ale robie to z pelna swiadomoscia bo kazdy wynik inny od pewnego zwyciestwa(czyt. Co najmniej 2 golami) bedzie dla mnie i na pewno dla wielu innych sensacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Hull - Southampton

Godzina : 16:00
Typ : BTTS
Kurs : 1.80
Buk : bet365

⛔ Wynik 0:1 ⛔


Ja znów idę konsekwentnie w BTTS w meczu Hull, zawiodłem się tylko raz - w ostatnim meczu z Liverpoolem. Pisałem sporo o drużynie Hull przy okazji meczu z Arsenalem, i w sumie przy meczu z Liverpoolem również. O ekipie Świętych nie pisałem za dużo. Póki co jest to objawienie Premier League. To jest sztuka - sprzedali wszystkich najlepszych graczy, wielu uważało, że będą się bić o utrzymanie, podczas gdy Ci z bilansem 20:5 (!!!) zajmują drugie miejsce w tabeli, i wygrywają z Sunderlandem 8:0 ! Niewiarygodne. Mają taki sam bilans jak Chelsea czyli +15. Mają najlepszą defensywę w lidze. Ale ja tutaj biorę pod lupę inny czynnik. Czyli bieżącą grę Tygrysów, którzy również nie wypadają najgorzej bo są na 10. miejscu w lidze. Bilans 13:13. Z przodu mają kim postraszyć, co też już pisałem. U siebie bilans 2-1-1. Cieszy ostatnia wygrana 2:0 z Crystal Palace, po czym dwa remisy z mocnymi ekipami i to na wyjazdach, z Arsenalem 2:2 i LFC 0:0. Na pewno zadziała to na nich motywująco. Święci wydają się być lekkimi faworytami tego meczu, ale nie zapominajmy, że to Hull ma komfort własnego boiska, a dodatkowo Southampton jest podmęczone po ciężkim boju stoczonym w COC ze Stoke. Wygrali 2:3, ale z lekkimi problemami, trochę sił na pewno zostawili w tym meczu, więc Hull może być łatwiej. Nie zdziwię się nawet jeśli Tygrysy wygrają, nie wysoko, skromnie - 2:1. Over w tym meczu również do gry po 2.00. Przy obecnej dyspozycji Świętych o bramkę się nie boję. Najbardziej prawdopodobny wynik dla mnie to remis 1:1, choć najważniejsze żeby obie drużyny strzeliły bramkę, na co liczę. Dodam tylko, że Święci na wyjazdach strzelali i tracili bramki w 2/4 spotkaniach, w dwóch pierwszych, ostatnie kończyły się bramkami tylko z jednej ze stron, Hull natomiast u siebie pokrywało BTTS w 3/4 meczach. Zatem szanse są, kurs mógłby być troszkę wyższy, ale jest do gry. Raczej na singla. Powodzenia ! ;)

Arsenal - Burnley

Godzina 16:00
Typ : 1 (-1,5)
Kurs : 1.80
Buk : bet365

✅ Wynik 3:0 ✅


Parę słów o tym meczu powiedział już bułeczka i zgadzam się z nim. Miejsce Burnley jest w Championship, BPL to nie liga dla nich. Kadra nie jest odpowiednia do tej ligi, gra również. Nie wiem czy typ nie jest troszkę subiektywny grany okiem kibica, ale staram się na mecze The Gunners patrzeć obiektywnie. Póki co swoją grą nie zachwycają. Formą imponuje parę osób a szczególnie jeden z moich ulubieńców, i swoją drogą chyba jeden z lepszych transferów w Premier League w tym sezonie o ile nie najlepszy - Alexis Sanchez. Ten gość prawie w każdym meczu ciągnie Kanonierów za uszy po jakieś punkty, zalicza asysty, strzela bramki. Przykład ? Ostatni mecz z Sunderlandem, harował i się opłaciło, czego efektem są dwie bramki Chilijczyka i wygrana 0:2 The Gunners. Mimo słabej gry Arsenalu, da się dostrzec pozytywy chociażby w jego dobrej formie. Gra Welbecka też mi się podoba, aczkolwiek ostatnio troszkę jakby spuścił z tonu. Mam nadzieję, że ta wygrana to będzie swego typu przełamanie tego dołka, bo czas nareszcie z niego wyjść. Skoro dali tydzień temu radę na wyjeździe z Czarnymi Kotami, to czemu nie mają dać rady z ekipą teoretycznie słabszą ? Wydaje mi się, że sobie poradzą. Bardzo możliwy jest też typ bułeczki. Dla mnie najprawdopodobniej pewne 2:0, może moooże 3:0 ale nie więcej, choć szczerze - bardzo bym chciał. Ostatnie 4/5 spotkań Arsenal wygrywał przynajmniej dwoma bramkami. Na Emirates grali dwa razy w roku &#39;09 i &#39;10, dwukrotnie wygrali handicapem. Jak dla mnie dwubramkowe zwycięstwo Arsenalu jest jak najbardziej w ich zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Stoke - West Ham
W tym meczu argumenty za obiema drużynami rozkładają się mniej więcej po równo, tak więc widzę tutaj remis. Za Stoke przemawia atut własnego boiska. Wszyscy doskonale wiedzą jak trudno gra się na Britannia Stadium. W tym sezonie jak do tej pory Stoke ma bilans 2-0-2, tak więc jeszcze nie zremisowali. Na niekorzyść Stoke działa fakt, że w środę grali mecz w Capital One Cup i większość składu stanowili gracze podstawowi. Piłkarze Stoke mogą mieć mniej sił niż piłkarze West Hamu, którzy odpoczywali cały tydzień. The Potters będą osłabieni brakiem Croucha i Bardsley&#39;a. Absencja Croucha będzie osłabieniem ataku. Jeśli chodzi o formę zespołu to różnie z nią bywa w tym sezonie. Raz potrafią zagrać dobry mecz, innym razem fatalny.

West Ham spisuje się rewelacyjnie - 3 wygrane z rzędu. Sądzę, że meczu ze Stoke już nie wygrają. Jest to dla nich wyjazd, w dodatku na bardzo niegościnny stadion. Na wyjazdach idzie im, można tak powiedzieć, za dobrze. Młoty nie słyną z dobrej gry wyjazdowej, a jak do tej pory ich bilans mówi co innego - 2-1-1. Sporym osłabieniem ataku może być absencja Sakho (strzelec aż 6 goli), którego występ stoi pod znakiem zapytania.

Stoke - West Ham ✅ 2:2
Typ: X
Kurs: 3,50
Buk: Marathonbet
 
raaul007 188

raaul007

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - BPL
start o godz.: 13.45
Newcastle – Liverpool
typ: Newcastle ✅ 1:0
kurs: 3,84
pograne w: PinnacleSports

Ciekawie zapowiada się konfrontacja na St. James&#39; Park inaugurująca 10-tą kolejkę BPL.

⚽ Morale piłkarzy z północy Anglii musi być wysokie po środowym wyjazdowym zwycięstwie i wyeliminowaniu Man City z Capital One Cup (i to 0:2 !!!), natomiast Liverpool awansował w bólach i z dużą dozą szczęścia eliminując u siebie zespół Łabędzi 2:1.
Aktualną formę obu zespołów oceniam podobnie. Newcastle po słabym początku sezonu wydaje się wkraczać na właściwe tory. Ostatnie 3 mecze ligowe to 2 zwycięstwa i remis - odpowiednio 2:2 na trudnym terenie z ciekawym Swansea , 1:0 u siebie z Leicester i wyjazdowe 1:2 z Tottenhamem.

Liverpool zanotował również 2 zwycięstwa i remis w ost. 3 meczach, ale gdy spojrzymy na rywali: QPR, West Brom i Hull, to obowiązkiem było zdobycie min. 7 pkt w tych meczach. Może nie będzie to błyskotliwe spostrzeżenie, ale nie ma życia bez Suareza ! W tym sezonie The Reds „rażą” przeciętnością. Nie przekonuje mnie również Brendan Rodgers – owszem, Liver dzięki niemu gra(ł) ciekawą miłą dla oka techniczną piłkę, ale taktycznie menadżer wydaje się zbyt mało doświadczony (patrz: końcówka poprzedniego sezonu i 3 pierwsze mecze LM).

Istotne jest również, że już we wtorek The Reds mają b. ciężki wyjazd do Madrytu w ramach 4-ej kolejki LM. Każdy trener zapewne powie, że liczy się tylko i wyłącznie najbliższy mecz, ale... kto w to wierzy, a na dziś Liverpool nie dysponuje zbyt szeroką kadrą, by grać mecze co trzy dni.

Lista nieobecnych w Liverpoolu znacznie bardziej bogata: Flanagan, Suso, Sakho, Sturridge oraz José Enrique. W zespole Srok zabraknie kontuzjowanych Santona, Siema de Jonga, Cheicka Tiote i prawdopodobnie Papissa Demby Cissé (obok Tiote jedyne ważne osłabienie w moim odczuciu).
źródło: http://www.whoscored.com/Matches/829580/Preview

Prawdopodobne składy:
Newcastle: Krul - Janmaat, Taylor, Coloccini, Dummett - Anita, Colback - Aarons, Sissoko, Gouffran - Perez
Liverpool: Mignolet - Johnson, Skrtel, Lovren, Moreno - Coutinho, Gerrard, Henderson - Sterling - Balotelli, Borini
źródło : http://www.anglia.goal.pl


 
Otrzymane punkty reputacji: +6
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Propozycje ode mnie:
NEWCASTLE-LIVERPOOL
Arbiter:
Andre Marriner, 7 spotkań 25 żółtych i 1 czerwona. W EPL sędziował w tym sezonie 2 mecze: Soton-Sunderland (4 kartki) i Burnley-Everton (6 kartek). Średnia na sezon 3.5 kartki. W ubiegłym sezonie gwizdał w 36 meczach gdzie pokazał 110 żółtych i 13 czerwonych. Był sędzią potyczki Srok z Liverpoolem,gdzie padł remis 2-2 i było 5 żółtych i czerwona.
Typy:
Balotelli żółta kartka 3.75 Betsson
Gram bo w Unibet na to zdarzenie kurs to 2.30. Balo zabierał hajs, w końcu oddać musi. Sroki podbudowane meczem z City nie położą się a Balo po incydencie w meczu z Realem musi się bardziej starać. Arbiter sprzyja kartką a kurs zachęca i to mocno.
powyżej 4 azjan 1.90 Bet365
Obie ekipy do czysto grających nie należą. Po jednej stronie Janmaat,Taylor, Colback i masa walczaków z Tiote na czele. Po drugiej coraz częściej łapiący kartki Gerrard, Balo czy Moreno. Moim zdaniem stracić nie stracimy ;) 4 kartki to minimum.
Janmaat kartka TAK 5.50 Unibet
Nie odpuszczę go po takim kursie, gram skromnie bo za 10zł bo ostatnio zamknął Darryl blok ale dla porównania w Betsson kurs na kartkę dla Holendra to 4.00. Łapał on kartki w tym sezonie 3 razy.
ARSENAL-BURNLEY
Arsenal powyżej 0.5 kartki 1.50 Bet365
Krótko i na temat. Sędzią Pawson - 6 meczy, 23 żółte i 2 czerwone. Arsenal w każdym ligowym meczu kartka.

STOKE-WEST HAM
powyżej 3.5 azjan 1.90 Bet365
Debiut w EPL arbitra Attwella,który był rozjemcą meczu w ramach Capital One pomiedzy City a NU gdzie pokazał 5 kartek. Ogólnie w tym sezonie 12 meczy gdzie pokazał 34 żółte i 1 czerwona. Gracze Garncarzy i Młotów na pewno dadzą mu powody do pokrycia linii. Tu zastanawiam się nad pograniem kartki dla Songa.
Osobiście sklejam w dubla NU-LFC powyżej 4+kartka dla AFC ;) essa!
E: Jak ja mogłem zapomnieć,że w Swansea gra Shelvey... przecież to Liverpoolczyk i nie zawiódł, dwa razy żółta i czerwo. Eh...
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Hull - Southampton
Nie bardzo rozumiem dlaczego na Southampton jest tak niski kurs, no w zasadzie to rozumiem - masówka - ale kurs początkowy 2,05 też wystawiony po to, żeby zwabić jak najwięcej typerów. Rozumiem gdyby taki kurs wystawiono przeciwko jakiemuś słabiakowi typu Burnley albo QPR, ale przeciwko Hull? Ok, Southampton gra rewelacyjnie, strzela bramki i odnosi efektowne zwycięstwa, ale ta dobra forma nie będzie u nich wiecznie trwać i będą się potykać na słabszych rywalach. Hull spisuje się ostatnio bardzo dobrze. Wywieźli dwa remisy z trudnych terenów - Anfield i Emirates. Na KC Stadium mają bilans 1-2-1. Wygrali z Crystal Palace, co nie jest jakimś nie wiadomo jakim wyczynem, ale także zremisowali z kolejną rewelacją sezonu - West Hamem, oraz ze Stoke (prawie cały mecz grali w dziesiątkę i bramkę stracili dopiero w końcówce). Do tego przegrali z Man City 2:4 i potrafili stworzyć bardzo dobre widowisko. Przegrywali 0:2 by doprowadzić do wyrównania 2:2. Po stronie Hull na pewno stoi atut własnego stadionu, gdzie rywalom z reguły gra się trudno. Rok temu kilku faworytów pogubiło tutaj punkty. Southampton jest faworytem, ale na ich niekorzyść działa fakt, że grają na wyjeździe. Dla Świętych będzie to już trzeci mecz w ciągu tygodnia. W środę grali w COC, gdzie nie bez problemów pokonali Stoke. Prawie cały skład stanowili gracze podstawowi, więc mogą oni odczuwać zmęczenie. Przypomnę, że od początku sezonu Southampton gra praktycznie cały czas tym samym składem, niezależnie od tego czy to liga czy puchar. Prędzej czy później wyjdzie zmęczenie.

Hull - Southampton ⛔ 0:1
Typ: Hull +0,5
Kurs: 1,99
Buk: Pinnacle




Do tego zagram sobie taki kupon, system 2 z 3. Myślę, że w tych meczach zobaczymy remisy.

Newcastle - Liverpool
Typ: X
Kurs: 3,70

Hull - Southampton
Typ: X
Kurs: 3,60


Stoke - West Ham
Typ: X
Kurs: 3,40


Buk: Bet365
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Newcastle United - Liverpool FC
Sroki lub remis @ 1.80 Pinnacle (pograne po 2.12)
✅✅✅ 1:0
Pierwszy mecz 10 kolejki odbędzie się na St. James Park. Sroki wreszcie wracają na dobre tory. Jeszcze trzy tygodnie temu ich sytuacja była bardzo nieciekawa. Dobra passa zaczęła się od remisu w Walii z Łabędziami, potem przyszło zwycięstwo z Lisami u siebie, wygrana z Kogutami po wspaniałej drugiej połowie i wreszcie pokonanie na Etihad Obywateli w COC. Z kolei forma Liverpoolu w tym sezonie jest bardzo słaba, zawodzą na wszystkich frontach. W Lidze Mistrzów ledwie trzy punkty po wymęczonym zwycięstwie na Anfield z Bułgarami, w COC również fartowna wygrana ze Swansea w ubiegły wtorek 2:1 po dwóch bramkach w końcówce. Widoczny jest brak Sturridge&#39;a, myślę, że dopiero po powrocie Anglika gra The Reds ulegnie znacznej poprawie. SuperMario niby się odblokował ostatnio w pucharze, ale nie sądzę, że teraz zacznie strzelać seriami. W lidze też grają przeciętnie, świadczy o tym ostatnia męczarnia u siebie z Tygrysami, zwycięstwo z QPR na Loftus Road po niesamowitej końcówce i dwóch bramkach samobójczych Londyńczyków. Mecze między The Reds i Srokami zawsze są bardzo emocjonujące, przyjemnie się je ogląda, drużyny lubią iść na wymianę ciosów. W zespole Newcastle zabraknie Cheicka Tiote, natomiast pod dużym znakiem zapytania stoi występ Papissa Cisse, który ma problemy z kolanem. Nie zagra także Siema de Jonga. Z kolei Brendan Rodgers nie będzie mógł skorzystać z piątki kontuzjowanych: Daniela Sturridge&#39;a, Jose Enrique, Mamadou Sakho, Jona Flanagana i Suso. Mój typ na ten mecz to Sroki z podpórką. Dla odważnych można zagrać DNB. Kursy już mocno spadły, ale wciąż uważam, że jest warty gry. Piłkarze Pardew&#39;a uwierzyli w siebie, czują, że mogą znowu wygrywać. Tak jak @qwery ostatnio zauważył mają bardzo dobrego, młodego piłkarza na atak, Aaronsa, który zagrał bardzo dobry mecz na Etihad w środę. W przypadku braku Cisse&#39;a mam nadzieję, że będzie on przynajmniej na ławce. Anyway, sądzę, że buki cały czas zbyt faworyzują w tym sezonie ekipę z Anfield Road. Kursy wg mnie powinni być mniej więcej równe na zwycięstwa obu drużyn.

Stoke City - West Ham United
WHU DNB @ 2.17 Ónibet
zwrot 2:2
Pod lupę wziąłem także sobie spotkanie The Potters z Młotami. Obejrzałem sobie obszerny skrót meczu Stoke z Soton, żeby zobaczyć czy gospodarze dotrzymywali kroku ekipie Koemana. Wniosek dla mnie jest jeden. Goście w pełnie zasłużenie awansowali do 1/4 finału. Pierwszy gol dla drużyny Hughes&#39;a padł po fatalnej postawie obrony Southampton, drugi z kolei po zamieszaniu w polu karny. Peter Crouch w głupi sposób wyeliminował swój udział w dzisiejszym spotkaniu, w końcówce środowego meczu obejrzał dwie żółte kartki w przeciągu dwóch minut i dzisiaj go nie ujrzymy. Ekipę The Potters widziałem również w spotkaniu ze Swansea, gdzie również zagrali dość przeciętnie, ale Walijczycy nie postawili się z dobrej strony i ostatecznie ulegli Stoke 1:2. Nie od dzisiaj wiadomo, że ekipa z zachodniej Anglii jest drużyną własnego boiska, ale według mnie mogą już dzisiaj nie sprostać ekipie Młotów. Podopieczni Sama Allardyce&#39;a wspaniali rozpoczęli sezon. Nie bez przyczyny zajmują czwarte miejsce w lidze. W ostatniej kolejce odnieśli zasłużone zwycięstwo nad broniącymi tytułu mistrza Anglii piłkarzami z Etihad Stadium. Wspaniałe zawody rozgrywa Diafra Sakho, który jest w czubie klasyfikacji strzelców w tym sezonie. Wbrew wcześniejszym doniesieniom o braku Sakho w dzisiejszym spotkaniu wszystko jednak wskazuje, że Senegalczyk wystąpi od 1&#39;. W drużynie The Potters nie zagrają Huth, Crouch, Bardsley, Whelan oraz Odemwingie. Big Sam nie będzie mógł tylko skorzystać z usług powracającego powoli po kontuzji Carrolla. W ubiegłym sezonie oba mecze wygrali piłkarze Stoke i pewnie tym buki podpierają się przy wystawianiu kursów na ten mecz. Ale tamten West Ham nie ma nic wspólnego z tegorocznym. Widzę sporo value w typie na DNB. W tym sezonie przegrali tylko jedno spotkanie w delegacji, na Old Trafford, byli bardzo blisko wywiezienia cenne punktu, jednak przy golu na 2:2 w końcówce został odgwizdany kontrowersyjny spalony. Stoke City jeśli przegra dzisiaj na Britannia Stadium mocno zbliży się do strefy spadkowej.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Chelsea Londyn vs QPR-Chelsea powyżej 2,5 gola kurs:1,80⛔
⚽Diego Costa strzeli 2 gole lub więcej kurs:3,00
⛔
Jeśli QPR w tym sezonie mierzy się poza domem przeciwko ekipą ze ścisłej czołówki całej ligi nie można przepuścić okazji aby zagrać coś przeciwko nim.Ta ekipa nie ma po prostu szans w starciu z najbardziej kompletną i najlepszą ekipą ligi jaką niewątpliwie w tej chwili jest Chelsea.Kolejni trenerzy QPR nie wyciągają żadnych wniosków i dalej robią te same błędy.Znowu dużo transferów i znów większość z nich to zawodnicy którzy bardzo mało wnoszą do tej ekipy i liczą na łatwy zarobek.Znów nie ma drużyny tylko zlepek przeciętnych piłkarzy do których dołączyło sporo kolejnych.Nie ma zgrania,obrona w tej drużynie nie istnieje.To jak łatwo pozwalają swoim rywalom na stwarzanie sytuacji pod ich bramką momentami nie mieści się w głowie.Masa frajersk straconych bramek i wszystko wskazuje na to,że w następnym sezonie znów na Loftus Road zawita Championship.W tej chwili ta drużyna nie prezentuje poziomu Premier League.U siebie potrafią coś pograć z przodu ale nawet jak coś im wychodzi w ofensywie to i tak wszystko psują katastrofalną defensywą.Chelsea dziś powinna wygrać i to wysoko.Wiem,że to Premier League i wszystko zdarzyć się może ale ekipa Mourinho ma tak ogromną siłę ofensywną,mądry i zbalansowany zespół,że trzy bramki z ich strony to obowiązek z takim rywalem.Kurs na samo zwycięstwo śmieszny ale inny nie mógł być wystawiony.Gram na przynajmniej trzy gole Chelsea.Hazard,Fabregas są w genialnej dyspozycji.Do tego wraca Costa i również stawiam,że strzeli dziś przynajmniej dwa gole po niezłym kursie.QPR odstaje od Chelsea na każdym polu,jedyne co może martwić to minimalizm Mourinho za co Londyńczycy zostali skarceni tydzień temu w Manchesterze.Jednak moim zdaniem dziś mecz u siebie,Chelsea zaatakuje od razu od pierwszych sekund,szybko wrzuci dwa gole,a potem postara się dołożyć coś jeszcze.Grałem na gola Di Marii w starciu United z QPR kilka kolejek temu i opłaciło się.Mecz ostatecznie zakończył się zwycięstwem czerwonych diabłów 4-0.Dziś spodziewam się podobnego obrotu spraw.Diego Costa powinien skorzystać z tego,że dziś przeciwko sobie będzie miał wyjątkowo słabych defensorów i dwie bramki jak najbardziej w jego zasięgu.
⚽Everton vs Swansea-Obie strzelą?TAK kurs:1,70⛔
W tym spotkaniu wydaje mi się,że padną gole z obu stron.Everton powoli wraca na odpowiednie tory.Ostatnio wrócili na ścieżkę zwycięstw i odprawili Aston Villę jak i Burnley.Sporym impulsem dla The Toffies jest na pewno powrót po dłuższej absencji Rossa Barkleya.Anglik to na pewno jeden z większych talentów w lidzę na którego już zakusy mają największe kluby w Europie.Od razu w pierwszym meczu asysta i na pewno poprawi grę w pomocy Liverpoolczyków,a także umożliwi to lepszą wspópracę z napastnikami Naismithem i Lukaku.W obronie jednak dalej moim zdaniem nie jest tak jak być powinno.Jagielka dalej gra słabo i często gubi krycie jak junior.Można grać Alcarazem ale on jest jeszcze słabszym graczem i prezentuje raczej poziom Championship.W ofensywie jest lepiej,u siebie Everton zawsze stwarzał sporo sytuacji i myślę,że dziś gola powinni zdobyć.Po drugiej stronie zespół o bardzo podobnej charakterystyce.Również grają dużo atakiem pozycyjnym,po ziemi i kombinacyjnie.Swasnea przede wszystkim od początku sezonu trzyma podobny poziom i ma Sigurdssona,który jest w fantastycznej formie.Ostatnio też w meczu z Leicester zaimponował Bony.Według mnie łabędzie nie są dziś na straconej pozycji i patrząc na to jak podobny football prezentują obie ekipy granie zwycięstwa Evertonu jest trochę ryzykowane i myślę,że lepszą opcją jest to,że obie drużyny zdobędą w tym spotkaniu po przynajmniej jednym golu.
Bukmacher:Sportingbet
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Arsenal Londyn - Burnley FC
Arsenal powyżej 0,5 kartki @ 1.50
Bet365 ⛔⛔⛔ 0
Miałem nic nie grać z tego meczu, bo to w końcu Kanonierzy. Oni z takim rywalem potrafią wygrać nawet 4:0, ale czasem męczą się do ostatniej minuty. Zdecydowałem się na typ kartki. Ma on wielkie szanse powodzenia, powiedziałbym, że nawet takie 9/10. Przejrzałem wszystkie mecze ekipy Wengera w tym sezonie i ich dorobek kartkowy. Mianowicie, z Czarnymi Kotami mieli trzy żółtka, z Tygrysami dwa, z The Blues trzy, z Kogutami również trzy, z The Villans także, z The Citizens też trzy kartki, z Lisami jedną, z Everton cztery i na inaugurację ligi z Crystal Palace podopieczni Wengera zostali dwukrotnie karani żółtym kartonikiem. Sędzią zawodów jest Craig Pawson. W tym sezonie Premier League sędziował już 6 spotkań, pokazał w nich 23 żółte kartki i dwie czerwone. Obie w meczu Crystal Palace - Chelsea. Warto też odnotować, że środek boiska to miejsce, gdzie często faulują piłkarze Wengera. Tam upatruję żółtej kartki, ktoś z Arteta - Ramsey.

Chelsea Londyn - QPR
Chelsea powyżej 2.5 goli @ 1.85
⛔⛔⛔ 2
Całkowicie popieram typ @R_O_B_I_N_H_O, sam pograłem go już wczoraj. Będą to małe derby Londynu. Na Stamford Bridge przyjedzie ekipa Redknappa, która w tym sezonie po raz kolejny zawodzi. Gry tej drużyny nie da się oglądać. To nie jest poziom Premier League. Zbyt dużo przypadkowych graczy zostało sprowadzonych do tej drużyny. Widoczny brak kolektywu. Z kolei Chelsea to faworyt do mistrzostwa w tym sezonie. Grają na bardzo wysokim poziomie. Dzisiaj wraca do składu Diego Costa, który nie grał w ostatnich dwóch spotkaniach. Hiszpan trenuje z drużyną od środy i ma chrapkę na wyprzedzenie Aguero w klasyfikacji strzelców. Ten mecz to dla Mourinho okazja na eksperymenty zarówno w składzie jak i w taktyce. To, że wygrają dzisiaj to jest pewne, przynajmniej dla mnie. Nie wyobrażam sobie, że jedna z najlepszych drużyn w Europie w tym sezonie nie zdobyła trzech oczek u siebie w starciu z drużyną, która prezentuje poziom maksymalnie drugiej ligi angielskiej. To jest również okazja dla ekipy The Blues na urządzenie sobie festiwalu strzeleckiego. Co prawda czeka ich wyjazd w tygodniu do Mariboru, jednak nie powinni aż tak się oszczędzać, w końcu słoweńska ekipa to nie jest jakiś wymagający rywal. Reasumując, biorąc pod uwagę wszystkie aspekty dotyczące tego spotkania sądzę, że Chelsea Londyn bez problemu jest w stanie strzelić co najmniej trzy bramki dziurawej defensywie QPR. Caulker i Dunne grają fatalnie w tym sezonie. Do tego zawieszony Ferdinand, który już nie gra na swoim poziomie.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Newcastle - Liverpool
over 2,5 @ 1,88 | Pinnacle ⛔
over 1,5 w 2. połowie @ 2,00 | Bet365 ⛔ powinno być ????

Można powiedzieć, że Liverpool zawodzi jak na razie w lidze i na arenie międzynarodowej. Jednak trzeba przyznać, że mecze z ich udziałem ogląda się ciekawie i jest sporo emocji, zwłaszcza w końcówkach. W ich meczach wpada sporo bramek właśnie na koniec meczów i wtedy zwykle przechylają szalę zwycięstwa na swoją korzyść i dziś sądzę, że może być podobnie, choć łatwo na pewno nie będzie.
Newcastle po niemrawym początku złapał chyba rytm, ostatnie mecze to dwie wygrane w lidze z Leicester i Tottenhamem na wyjeździe oraz w pucharze w Manchester City. Dziś grają u siebie i będą chcieli podtrzymać passę zwycięstw i unieść się w górę w tabeli. Mają do tego możliwości i sądzę, że będą chcieli jak najwcześniej bramkę strzelić. Patrząc na ich mecze też lubią postrzelać w drugiej połowie, a sami obrony znakomitej nie mają, więc myślę, że warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
Everton - Swansea
BTS @ 1.76 Betsafe
⛔⛔⛔ 0:0
Na szybko, bo zaraz mecz. Na Goodison Park przyjadą podrażnione porażką z Liverpoolem Łabędzie. Będzie to starcie dwóch ligowych drużyn, które chcą walczyć o LE. Obie drużyny dzielą dwa punkty. Oba zespoły mają dobrą linię ataku, która razem z formacją pomocy daje szanse na mecz z dużą ilością goli. The Toffees w ostatnim meczu ligowym pokonali The Clarets na wyjeździe 3:1, z kolei Swansea pokonała u siebie Lisy 2:0 po dwóch golach Bony&#39;ego. Iworyjczyk wraz z Gylfim tworzą wspaniały duet. Obaj rozumieją się bez słów. Zdobywają dużo goli, grają z polotem. Z drugiej strony jest powracający do starej formy Eto&#39;o, który wygryzł ze składu Lukaku. W ostatnim meczy strzelił dwie bramki, a był blisko hat-tricka. Ostatnio wrócił Barkley, wielki talent angielskiej piłki. Jest też Naismith, który również rozgrywa dobry sezon. Nadal nie ma Mirallasa, ale to nie powinno za bardzo wpływać na formę gospodarzy. Dla mnie najlepszą opcją na to spotkanie to BTS. Kurs na Everton mocno przesadzony, przecież na Goodison Park nie przyjeżdża drużyna pokroju QPR czy Burnley, ale solidna walijska drużyna, która już nie raz w tym sezonie pokazała, że potrafi grać kombinacyjny, ładny dla oka futbol.
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Aston Villa - Tottenham
Będzie to typ z cyklu &quot;na przełamanie&quot;. Liczę w tym meczu na przełamanie ze strony Aston Villi, która nie może zdobyć bramki już od 5 spotkań. Zdaje się, że rekord Premier League z tego co pamiętam wynosi 7 spotkań bez strzelonej bramki, więc ewentualnie zagrałbym taką niewielką progresję na gola AV. Kurs na samą bramkę AV mnie nie zadowala, więc postawię BTS. Myślę, że Tottenham także coś strzeli. Obie drużyny spisują się ostatnio w lidze nie najlepiej i mają coś do udowodnienia swoim kibicom. Tottenham strzela bramki w prawie wszystkich swoich meczach ligowych (tylko w 2 z 9 meczów nie strzelili nic). W połączeniu z fatalnie spisującą się ostatnio obroną The Villans powinno to dać bramkę lub nawet kilka. Bramki też Koguty potrafią tracić i to zarówno ze słabymi jak i z mocnymi rywalami. Myślę, że Aston Villa nie stoi nawet na straconej pozycji jeśli chodzi o punkty w tym meczu, nawet mimo tej fatalnej serii porażek. Z QRP był trochę dziwny mecz, bo to Aston Villa grała w ataku pozycyjnym. QPR oddało inicjatywę gościom, którzy chyba trochę się nie spodziewali, że będą musieli rozgrywać piłkę. Siłą AV jest gra z kontry i pewnie właśnie takie rozwiązanie szykują na niedzielny mecz. Oddadzą inicjatywę gościom i poszukają bramki z kontry, a potrafią to robić.

W sobotę w Premier League mieliśmy mało BTS-ów (tylko 2/7) i liczę, że w niedzielę trochę bramek wpadnie.

Aston Villa - Tottenham ✅ 1:2
Typ: BTS
Kurs: 1,91
Buk: William Hill
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom