>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

10. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 (14.11 - 16.11.2021)

Status
Zamknięty.
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Portugalia - Serbia 1:2 (3-4 żk)
powyżej 6,5 kartki, @2,85 Unibet
Ronaldo powyżej 1,5 gola, @6,75 Boosted Odds Unibet


Portugalia remisując ostatnie spotkanie z Irlandią zrównała się punktami z Serbią i przed decydującym starciem obie ekipy mają po 17 punktów, gospodarze są na pierwszym miejscu, bo mają lepszy bilans bramkowy, Portugalii więc do awansu starczy remis, Serbia jeżeli chce awansować bezpośrednio musi wygrać, więc zapowiada się emocjonujący wieczór, gdzie nikt nie powinien odstawić nogi, sędziuje Orsato ze średnią ponad 5 kartek, w pierwszym spotkaniu było 5 żółtych i 1 czerwona, więc linia byłaby pokryta, tu dodatkowo dochodzi mega ciśnienie związane z awansem. Drugi typ to przynajmniej 2 gole Ronaldo, wiadomo jak ambitną osobą jest Cristiano, uwielbia takie decydujące mecze, finały i spotkania, które przesądzają o awansach, zdobytych trofeach itd Z Irlandią nie trafił, więc powinien być dodatkowo zmobilizowany, ze wspomnianego układu tabeli wynika, ze żaden trener nie może odpuścić, więc zagrają najlepsi, plusem dla typów na pewno byłoby zdobycie przez Serbię pierwszego gola, wtedy będzie nerwowość u gospodarzy, więc kartki powinny się sypać, a mobilizacja Ronaldo dodatkowo wzrastać. Dodam tylko, że jest to podwyższony kurs na te 2 gole, w naszych bukach niestety za tą opcję dostaniemy kurs tylko 3 z hakiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
S 12,9K

severin

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Polska - Węgry typ BTTS
Kurs 2.15 Totalbet

Dla mnie w miarę pewny typ w tym meczu, Polacy w prawie każdym meczu tracą bramkę w tych eliminacjach i teraz też pewnie będzie nie inaczej, a z drugiej strony, strzelają w każdym meczu. Nawet jak Lewandowski nie zagra to ma kto strzelać dla Nas. Fajny kurs i w miarę wysoki, wart ryzyka.
 
Ostatnia edycja:
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Słowenia-Cypr
Over 2.5+ 1.92 Fortuna 2-1
BTS- 2.27 2-1
1polowa ilość goli 1.5 + 2.60 0-0
Sporar(Słowenia) strzeli gola TAK 2.30

Obrona Cypru to jest żart,panowie do końca nie wiedzą jak grać w linii obronnej.kompletny chaos w meczu z Rosją mimo bardzo dobrej 1 połowy.od początku Cypr atakuje i myślę że w 1polowie będzie najmniej 2 gole.Za duży kurs na BTS który chętnie pobieram.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
K 22

kamilp31862

Użytkownik
Jutro mecz Irlandia P - Włochy .
Włosi niby muszą wygrać to żeby wyjść z grupy ale są dość mocno osłabieni, na dodatek ich gra nie zachwyca , strzelają mało bramek . Irlandia gra solidnie w obronie i potrafi zagrozić. W pierwszym spotkaniu było 2-0 dla Włoch ale tym razem widzę kolejny kryzys dla Włoch. Nie mówię że przegrają ale remis bardzo możliwy
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Polska - Węgry
Węgry powyżej 0.5 gola
betfan 1.75

10 kolejka eliminacji do Mistrzostw Świata. Polacy jak wiadomo zapewnili sobie udział w barażach. Węgrzy z kolei mogą te eliminacje zaliczyć do nieudanych, bo od dłuższego czasu są poza walką o awans na Mundial. Ten mecz dla obu ekip to będzie tak naprawdę spotkanie towarzyskie. W naszej reprezentacji oprócz pauzującego za kartki Krychowiaka nie zobaczymy przede wszystkim Lewandowskiego i Glika. Pewnie od początku szansę otrzyma Matty Cash (o czym pewnie zobaczymy dziesiątki artykułów), w ataku z kolei spodziewam się zestawienia, którego być może jeszcze nie widzieliśmy. Jeśli chodzi o Węgry - przyznam szczerze, że nawet nie szukałem kto zagra a kogo trener odesłał do domu. W całych eliminacjach czyste konto Polacy zachowali tylko w meczach z Andorą i San Marino u siebie. W pierwszym meczu z Węgrami zremisowaliśmy 3:3 i znany "pokaz" niestabilnej i chaotycznej gry w defensywie. W meczu "o nic" spodziewam się co najmniej jednej straconej bramki przez naszych reprezentantów. BTTS też wydaje się dobrą opcją, ale mam małe wątpliwości co do tego, jak będziemy wyglądać w ofensywie bez Lewandowskiego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +135
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Węgry
Typ: poniżej 4,5 kartki
Kurs 1,59
Betfan

Mecz o pietruszkę, wiec emocji być nie powinno. Polacy w przemeblowanym składzie. bez naszego kartkowego pewniaka - Krychowiaka.
Linia niska, kurs niski, ale wydaje mi się, że typ bezpieczny. Wegrzy teoretycznie mogą wskoczyć na trzecie miejsce, które nic nie daje, ale Albania musiałaby nie wygrać z Andorą, więc raczej bez szans. Stąd zaangażowanie będzie na poziomie zagrać i wracac do domu, do klubów, więc nie zrobic sobie przywdy, nie złapac kontuzji. Tak to widzę. Do tego pewnie też niski wynik bramkowy.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Węgry
powyżej 2.5 gola @ 2.06
Węgry @ 5.80


Drużyna Paulo Sousy ma zapewniony udział w barażach do MŚ, ale spotkanie z Węgrami może się okazać kluczowe jeśli chodzi o rozstawienie w kolejnych fazach Baraży do MŚ W Katarze. Na dzisiaj proponuje gole oraz zwycięstwo gości.
Polska w spotkaniu z słabą i kopciuszkiem Andorą nie pokazała nic specjalnego. OD 20 sekundy graliśmy w przewadze jednego zawodnika i spodziewałem się tak naprawdę pogromu w naszym wykonaniu. Strzelamy szybko dwa goli i na koniec pierwszej połowy tracimy bramkę!. Tak tracimy gola po raz kolejny z zespołem, który o nic tak naprawdę się nie liczy. Wyglądaliśmy naprawdę słabo i nie chce tu zwalać winy na murawę, bo w tych kwalifikacjach mieliśmy dobre momenty jak z Anglią, Węgrami czy byliśmy mega skuteczni w spotkaniu z Albanią. Dzisiaj w składzie mają być roszady, czyli to czego nie lubią u nas niektórzy telewizyjni eksperci.
W pierwszym i szalonym spotkaniu padł remis 3:3. Węgry mieli się z nami bić o drugie miejsce w grupie, lecz mocno poszło im coś nie tak. Zespół zanotował słabe wyniki i szybko odpadł z ten rywalizacji. Dzisiaj dla nich jest to raczej mecz o pietruszkę, ale mecz w którym można spróbować nowych ustawień czy wariantów gry. Dlatego spodziewam się zdeterminowanych naszyli rywali, którzy to od pierwszych minut będą dążyć do zdobycia gola. Do składu po długiej nie obecności wrócił gwiazda tej drużyny Szoboszlai, który po raz kolejny staje się liderem Węgrów. Oprócz niego są przecież jeszcze Szalai czy Gazdag. Węgry mają coś do udowodnienia na koniec tych kwalifikacji i jestem zdania, że utrą nam dzisiaj nosa.
Trzeba mieć na uwadze fakt, że dzisiaj zagramy bez Lewandowskiego, Krychowiaka i Glika. Na pewno nie zabraknie też innych zmian w defensywie, bowiem od pierwszych minut ma zagrać Cash, a duet stoperów mają tworzyć Helik-Bednarek.
Myślę, że może to być kolejny szalony mecz z zwrotem akcji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +758
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Warto iść w handicapy lub overy w meczach Włochów i Szwajcarów? Szwajcarzy powalczą o strzelenie dużej ilości bramek czy skupią się na tym by wygrać i czekać na potknięcie Włochów?
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Warto iść w handicapy lub overy w meczach Włochów i Szwajcarów? Szwajcarzy powalczą o strzelenie dużej ilości bramek czy skupią się na tym by wygrać i czekać na potknięcie Włochów?
Jasne, że Szwajcarzy będą szukać ilości goli. W tej chwili mają bilans gorszy od Włochów o 2 gole.
Patrz to:
Za miejsce w tabeli odpowiada:
1. liczba zdobytych punktów
2. ogólny bilans bramkowy
3. zdobyte bramki
4. punkty w meczach bezpośrednich
5. bilans bramkowy w meczach bezpośrednich
6.bramki na wyjeździe zdobyte w meczach bezpośrednich
7. Fair play


Jeśli Szwajcarzy wygrają 4-0 a Włosi 2-0, to wówczas awans należy do Helwetow ze względu na gola wyjazdowego w bezpośrednim pojedynku.
Oczywiście możliwości jest dużo bo, 4-0 Szwajcarii i 3-1 Włochów premiuje juz Italię z3 względu na ilość zdobytych goli.
Włosi mają trudniejszego przeciwnika. Wyspiarze potrafią grać w obronie.
Szwajcaria jak się rozpędzi, to może strzelić kilka goli.
Ja na pewno zagram na gole i rogi w kierunku Szwajacarii.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie musisz mi pisać co jest brane pod uwagę bo ja to dobrze wiem. Chciałem dowiedzieć się jaki pogląd na sytuację mają inni bo wiadomo że i Szwajcaria i Włochy nie grają ze zbyt wygodnymi rywalami i mimo że potrzebują bramek to wcale nie jest pewne że zobaczymy ich wiele.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Co się stało w meczu Polaków nagle kursy na giełdzie zjechały z 1.73 na 1.65 ?? Może któryś z Węgrów, ważnych graczy, nie będzie grał ??
 
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Polska-Wegry
Liczba goli (1) poniżej 7.50 Fortuna
Remis 3.70 Fortuna
Nie liczę w tym meczu na absolutnie nic.Jak dla Mnie Polacy będą się chcieli godnie zaprezentować i nie tracić niepotrzebnie sił bo to bez sensu.Wegrzy do asów nie należą i też już chcą pewnie godnie się pożegnać.racjonalnie patrząc remis każdego zadowoli bez zbędnej filozofii.a bezbramkowy remis ucieszył by mnie bardzo.
 
samuel24 6,7K

samuel24

Użytkownik
Nie musisz mi pisać co jest brane pod uwagę bo ja to dobrze wiem. Chciałem dowiedzieć się jaki pogląd na sytuację mają inni bo wiadomo że i Szwajcaria i Włochy nie grają ze zbyt wygodnymi rywalami i mimo że potrzebują bramek to wcale nie jest pewne że zobaczymy ich wiele.
Nic nie jest pewne. Ale zadawanie pytania czy Szwajcarzy będą patrzeć na Włochów i czy będą strzelać gole zabrzmiało jakbyś nie wiedział jak wygląda sytuacja w tabeli i co jest brane pod uwagę.
Patrzeć na pewno będą. Ale nie tylko szwajcarzy na Włochów, ale także Włosi na Szwajcarów.
Grają równocześnie więc muszą zacząć strzelać szybko, bo nie będą czekać na potknięcie Italii. Moim zdaniem to Włosi muszą bardziej spoglądać na to co zrobią Szwajcarzy, bo tak jak pisałem 4-0 z Bułgarią gdzie stawką jest awans to nie jest niemożliwe. A wtedy to i włosi muszą szybką się wziąć do roboty.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Polska - Węgry
Typ: BTTS @ 2.13 @ Betfan

Analiza:
Czekałem na pierwszy skład i o to jest. Zagramy w następującym składzie:
1637001169883.png
Węgry już grają o pietruszkę, a Polska walczy o lepsze rozstawienie w barażach. Jak by Polakom tak naprawdę zależało to Lewandowski dzisiaj wyszedłby w pierwszym składzie. W dodatku na ławce Milik i Zieliński. Myśle, że to też jest spore osłabienie. Osobiście myśle, że wygramy ale przy odrobinie szczęscia i dobrym ułożeniu meczu. Jeżeli Polakom potrafiła strzelić w eliminacjach Andora oraz San Marino to i Węgry strzelą kolejny bramki. W meczach Węgier w 4/9 pojawiał się BTTS. Poniżej przedstawiam statystykę BTTS w obecnych eliminacjach do MŚ w Katarze. Polska znajduje się w czołówce i w 6/9 meczach pojawił się BTTS.
1636998171599.png
Nie zagra Lewandowski, Krychowiak, Glik, a Zieliński rozpocznie mecz na ławce. Trzeba przyznać, że jest to trzon zespołu ponieważ w ostatnich latach regularnie Ci zawodnicy grali w pierwszym składzie. Są zmiennicy, którzy na pewno będą chcieli pokazać się z dobrej strony, ale więcej argumentów przemawia nad stratą bramki. Nie zagra dziś największa gwiazda gości Dominik Szoboszlai. Czyli obie drużyny nie przychodzą do meczu w optymalnym składach a to wiąże się z lukami, z większą możliwością popełnienia błędów, słabszym zgraniem itd Liczę, że konsekwencją tego będą bramki zdobyte przez obie ekipy. Gosciom na niczym nie zależy więc mogą zagrać otwarty i efektywny futbol, zostawiając wiele wolnych przestrzeni. Ostatni mecz zakończył się wynikiem 3:3 i dziś też liczę na wiele bramek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +22
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Tutaj naprawdę to jest "na dwoje babka wróżyła" czyli nic mnie nie zdziwi w tym meczu-zarówno wynik 0:0 jak i 3:3 albo 4:0 dla Polski
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Szkocja wygra mecz
@3.15
STS

Nie ma się co tu rozpisywać... Dania już pewna awansu, bez kilku podstawowych graczy więc spore value na Szkocję, która gra o lepsze rozstawienie w barażach. Na plus także gra przed własną publicznością, jak dla mnie bet dnia po fajnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +62
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom