>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

10. kolejka Bundesligi (29.10 - 31.10.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-10-21 o 21.13.02.png

Zapraszamy do dyskusji oraz do podawania Typów popartych analizą.


980x100.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 40

Embe

Użytkownik
Witam , dzisiaj na tepete biorę mecz pomiędzy Hoffenheim a Herthą. Oto moje typy
Bukmacher: BetFun
Hoffenheim- Hertha x2 @2.15 5/10
Piątek strzeli @4.20 2/10

Hertha gra ostatnio niezłą piłkę, pokonała Borussię, która efektownie rozprawiła się z Bayernem w Pucharze. Bramka Herthy w ostatnim meczu to konsekwencja nie do końca udanej przewrotki Krzysztofa Piątka w polu karnym. Nasz rodak może nie jest w wybitnej dyspozycji ale z meczu na mecz powinno wracać jego czucie sytuacji na boisku, robi zamieszanie w polu karnym, nie odpuszcza piłek, wjeżdża wślizgami na dośrodkowywane piłki. Przeciwnik moim zdaniem mniej wymagający od Borussi Mgladbach stąd moje typy. Uważam, że Hertha wyjedzie z punktami, a Piątek coś w końcu dziubnie i to dosłownie
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ 1. Bundesliga
Godzina: 18:30
Spotkanie: Eintracht Frankfurt vs RB Lipsk
Typ: powyżej 6.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 7.75
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Oj działo się w szatni Eintrachtu po meczu z Bochum. Na niemieckich forach kibicowskich SGE również wyczuwa się spore napięcie i zdenerwowanie kibiców, którzy oczekują znacznej poprawy w grze swoich piłkarzy. Myślę, że sporo emocji zostanie przelanych na dzisiejszy mecz ze znienawidzonym Lipskiem i osoby zgromadzone na stadionie też wiele od siebie dadzą. Byki także nie znajdują się w świetnej formie. Tylko cierpliwość włodarzy spowoduje, że Jesse Marsch pozostanie na stanowisku przynajmniej do końca tego roku kalendarzowego, a kto wie, może to kampania przejściowa i pomimo braku sukcesów amerykański sen pozostanie w Sachsen. Przechodząc już do samego pojedynku stawiam na kartoniki. Jedni i drudzy szukają zwycięstwa, aby nieco uspokoić sytuacje. Spotkania bezpośrednie pomiędzy tymi ekipami należą często do gorących, a jeżeli dodamy do tego nastawienie piłkarzy z Frankfurtu to z pewnością będzie ostro. Byki również się odwdzięczą nie jednym faulem złośliwym bądź taktycznym. Arbitrem tego widowiska będzie jeden z bardziej overowych sędziów 1. Bundesligi, a więc Daniel Schlager. Ja celuje na koniec miesiąca w wysoki kurs, ale jeżeli ktoś szuka czegoś do AKO to linia 3.5 wydaje się być promocyjna. Liczę, że moim ulubieńcy nie zawiodą przed własną publicznością i będą walczyć o każdy centymetr boiska.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom