>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

10. Grand Prix Wielkiej Brytanii [01 - 03 lipca 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Wielkiej Brytanii 2022
1656237013665.png

Piątek, 01 lipca:

#1 Trening ▶ 14:00
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 02 lipca:
#3 Trening ▶ 13:00
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 03 lipca:
#Wyścig ▶ 16:00

1656237214397.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Silverstone Circuit
Lokalizacja: Silverstone, Wielka Brytania
Pierwsze Grand Prix: 1950
Długość toru: 5.891 km
Liczba okrążeń: 52
Całkowity dystans wyścigu: 306.198 km
Rekord okrążenia: Max Verstappen (2020) - 1:27.097

Zapraszam do dyskusji!
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Jesli wierzyc prognozom to na czas kwalifikacji sa duze szanse na deszcz , w tych warunkach wiele moze sie zdarzyc. Zespolu przyjachaly tu z roznymi poprawkami mysle ze po dwoch treningach nie jest jeszcze wszystko jasne i kilka ekip ma pewnie troche do odkrecenia :) . Ja ide dzis w kierunku Lewisa, juz w Kanadzie w deszcze potrafil swietnie finiszowac w kwalach. Mysle ze dzis przed wlasna publicznoscia zrobi wszystko by byc jak najwyzej a bolid sprawuje sie coraz lepiej. Kurs ciekawy , ja ryzykuje

Hamilton miejsca 1-3 w kwalifikacjach kurs 3,5 STS
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Wielkiej Brytanii - kwalifikacje, sobota 16:00
Sainz - Perez @ 1.50
Ocon - Gasly @ 1.60
Kurs: 2.40
Bukmacher: STS
Analiza:

Zaufam Sainzowi, bo Ferrari wyglada tutaj na mocne zreszta jak zawsze w sobote. Gram na Carlosa bo Red Bull w piatek wygladal bardzo przecietnie i sporo pracy czeka ich przed dzisiejszym dniem. Nie wiadomo jak sobie poradzili wiec ide w kierunku stabilnego Ferrari. Mam nadzieje, ze wszystkie dziwne przygody i bledy sa juz za Sainzem i dzisiaj pokaze moc.
Do tego dokladam Ocona bo Alpine w rekach Alonso potrafil byc wysoko wiec Ocon powinien w kwalifikacjach sie zblizyc. AlphaTauri za to z duzymi problemami w piatek i kierowcy tej ekipy mowili, ze jesli szybko czegos nie wymysla to moga miec problem z wejsciem do Q2. Zobaczymy jak to ostatecznie wyjdzie ale na papierze zdecydowanie lepszy jest w tej parze Ocon.
 
Ostatnia edycja:
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
Szybko korzystajcie.
Kwalifikacje
Unibet
Zespół którego kierowca wygra - Red Bull
Kurs: 3.00

Bukmacher się walnl w kursach. Na wygraną Verstapena jest kurs 1.6, a na to że wygra kwalifikacje ktoś z red bulla az 3.00
 
Otrzymane punkty reputacji: +320
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Informacyjnie: Wyścig będzie można zobaczyć na żywo w głównym Polsacie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +827
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ja dziś głównie w stronę Checo.
Perez na podium @2,60 fortuna
Dziki kurs, nawet na Hamiltona jest niższy. U innych bukmacherów też raczej poniżej 2,0. Moim zdaniem Checo śmiało może powalczyć z Ferrari. Moim głównym faworytem do spadku z podium jest Sainz. Pierwszy raz startuje z P1, wyścigu nigdy nie wygrał. Raczej pęknie i zrobi coś głupiego. Jeżeli nie to Max pokona go tempem po czym Carlosa Ferrari poświęci (przykładowo strategią) by Charles był przed nim.

Hamilton - Perez 2 @1,85 totalbet
Ja wiem, że Hamilton u siebie ale nie widzę tu dużych szans by przy "czystym" wyścigu i samym tempem Lewis miał nadążyć za RedBullem 😃

Leclerc - Sainz 1 @1,75 STS
P3 vs P1. Sainz PP tylko ze względu na błędy Maxa. Holender o wiele szybszy, powinien sobie szybko poradzić z Carlosem. Potem już jakieś team orders ze strony Ferrari by Leclerc dalej walczył o mistrzostwo 😈 Tak jak pisałem wcześniej, nie zdziwię się jak Carlos nie ukończy wyścigu albo zrobi poważny błąd.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +931
captainpear 29,7K

captainpear

Użytkownik
Moje propozycje h2h, kursy z Forbet

Zhou - Ricciardo
Zhou lepszy @1.60

Wyższa pozycja startowa młodego Chińczyka, ogólnie to debiutant ma bardzo przyzwoity sezon, niestety często spotyka go pech w postaci awaryjności bolidu Alfy. Myślę że tym razem Zhou może ponownie sięgnąć po punkty jeśli nie spotka go jakaś usterka techniczna, Ricciardo znowu z problemami, mam wrażenie że w jego przypadku gdy pojawiają się pozytywy w jego jeździe i jakieś przyzwoite wyniki to szybko są one zaprzepaszczane w kolejnych wyścigach.

Latifi - Stroll
Latifi lepszy @2.35

Trochę ryzykownie jednak jest to aż 10 pozycji różnicy. Latifi świetne kwalifikacje, zasłużył żeby w końcu wykręcić coś pozytywnego po tym jak był już wyrzucany przez media w trakcie trwania sezonu. Wierzę, że Stroll nie będzie w stanie wyprzedzić Latifiego, Aston miewa problemy techniczne co również sprzyja temu typowi.

Ocon - Ricciardo
Ocon lepszy @1.87

Znowu przeciwko Ricciardo jednak tutaj stawiam poprostu na lepszą dyspozycję bolidu Alpine. Masa poprawek jednak nieudane kwalifikacje w wykonaniu Ocona sprawiły że startuje bardzo nisko. Stawiam jednak że w wyścigu będzie miał tempo i tak samo jak w poprzednim wyścigu będzie w stanie powalczyć o punkty, oraz znaleźć się przed Australijczykiem.

Leclerc - Sainz
Sainz lepszy @2.15

Sainz wreszcie osiągnął swoje pierwsze p1 w kwalifikacjach, teraz pozostało już "tylko" wygrać pierwszy wyścig. Czy dziś to się stanie ciężko powiedzieć jednak stawiam że Sainz ukończy wyścig przed swoim kolegą z zespołu. Liczę, że Sainz będzie mógł powalczyć czystym tempem oraz tym, że nie pójdzie żaden team order na korzyść Leclerca.

Liczba sklasyfikowanych powyżej 16,5 @1.60
Myślę że obejdzie się tutaj bez większych incydentów, jedyne co może popsuć ten zakład to moim zdaniem usterki techniczne.
 
Parkinson 30,8K

Parkinson

Użytkownik
Polecam grać przeciwko Sainzowi:

Sainz nie ukonczy @4.50
Russel - Sainz 1 @4.50

i najpewniejszy wg mnie:

Sainz poza podium @2.30

kursy Betclic.
 
mark1973 758,7K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja znow zaufam Lewisowi. Mysle ze bolid coraz lepszy, on zna i lubi ten tor , na dlugich przejadach wygladało to korzystnie. Łatwo nie bedzie ale Lewis jest tu zmotywowany. Moze los troche pomoze bo bez szczescia ani rusz.

Hamilton miejsca 1-3 kurs 3 STS

I drugi bardziej ryzykowny typ to dublet Redbulla . Czesto jak czerwoni z przodu to lubia cos schrzanic ze strategia lub pogubic sie w wyscigu.
Zwycieski Dublet : Redbull kurs 7,5 fortuna

I cos do dubla Russell - Norris 1
kurs 1,6 STS
Wg mnie bolid Merca bedzie tu szybszy od McLarena , szczegolnie na suchej nawierzchni
 
Otrzymane punkty reputacji: +184
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Ferrari to jednak stan umysłu. Najpierw brak decyzji i szybkiej reakcji z team orders. Teraz tak wrobili Leclerca w końcówce i wystawili do wiatru :ROFLMAO:

EDIT: ostatnie okrążenia to KLASA ściganie :love: :love::love:
 
Ostatnia edycja:
K 69K

krzepki89

Użytkownik
kurde te Ferarri to troche tacy looserzey , ale w końcu fajnie się coś oglądało , idealny sport pod niedzielne drzemki :) tzn oglądasz start potem drzemka , i budzisz sie na końcówke.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom