>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. Runda Kwalifikacji Ligi Konferencji UEFA - REWANŻE (13.07-15.07.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-07-14 o 09.25.58.png
Zrzut ekranu 2021-07-14 o 09.26.09.png
Zrzut ekranu 2021-07-14 o 09.26.17.png



Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami


Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Konferencji Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Kauno Zalgiris vs Europa FC
Typ: X2
Kurs: 2.90
Bukmacher: STS
Analiza:


Pojedynek litewsko-gibraltarski, gdzie po pierwszym spotkaniu szanse są wyrównane. Na pierwszy rzut oka faworytem są formalni gospodarze, ale czy na pewno? Jeżeli prześledzimy sobie pierwszy mecz, to Europa FC oddała aż 8 celnych strzałów i o dziwo żaden z nich nie wpadł do bramki przeciwnika. Zdominowali Kauno Zalgiris i jeżeli powtórzą swoja postawę sprzed tygodnia to mają szanse zaskoczyć. Kluby z Gibraltaru nie są już takimi chłopcami do bicia, jak to bywało w przeszłości. Teraz starcie to odbędzie się na neutralnym terenie Marijampolė i tutaj lekki handicap w stronę gości. Gospodarze nie najlepiej radzą sobie ostatnio na krajowym podwórku i warto, aby Europa FC to wykorzystała. Ja jednak stawiam na X2 po przyjemnym kursie i na kolejne 0:0 się nie obrażę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Klaksvik - Rigas over 3 2,25 8/10 lvbet Klaksvik over 1,5 gola 2,3 5/10 forbet
Dinamo Batumi -2,5 1,83 9/10 over 4 2,15 9/10 fortuna
Gagra - Sutjeska under 2,5 1,93 5/10 lvbet
Runavik - Honka under 2,5 1,93 5/10 lvbet
Milsami under 0,5 gola 5/10 forbet
Gzira - Sant Julia under 2,5 1,86 lvbet
Kauno Zalgiris - Europa under 2,5 2,03 5/10 no bts 5/10 1.94 fortuna


Obie drużyny słabo bronią, w pierwszym meczu było 2-3. Klaksvik rok temu wygrał 6-1 z Dniami Tbilisi i przegrał 1-3 z Dundalk.
Dla mnie ten typ na gole obok bramek w meczu Trnavy i Ziliny to najlepsze mecze na bramki.
W meczu Gagra - Sutjeska dla mnie linia jest za wysoka, w pierwszym meczu mało strzałów więc skąd linia 2,5 ?
To samo w meczu Honki, w 1 meczu raptem 2 celne strzały w meczu.
Podobnie wyglądają umiejętności strzeleckie Kauno Zalgiris, Gziry oraz Milsami. Stąd moje underowe typy.
Z bramkowych meczów polecam bramki w Levadii, Zilinie, Trnavie, Breidablik.
 
Ostatnia edycja:
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Breidablik - Racing Luxembourg 1 połowa/2 połowa | +0,5 gola / +1,5 gola @ 2,10 Fortuna

Biorę dziś na tapet pojedynek islandzko - luksemburski. Pierwszy mecz hokej - 3:2 dla ekipy z Islandii. Meczyk otwarty jednak to ekipa z Luksemburga prowadziła już 2:0. Działo się zarówno w pierwszej jak i drugiej połowie. W mojej ocenie futbol islandzki jest wciąż wyżej od luksemburskiego. Ten drugi jednak z roku na rok robi progres, rozwija się. Kilka drużyn już się przejechało na ekipach z tego kraju. Breidablik w zeszłym roku postawił się Rosenborgowi gdzie też przegrał po sporej ilości bramek. Racing Luxembourg to ciekawa drużyna. Poza rodzimymi graczami jest ciekawy zaciąg francuski.Grają ofensywnie i stać ich na niespodziankę. Breidablik jest w o tyle lepszej sytuacji, że ich liga gra i są w rytmie meczowym. Luksemburczycy na pewno zostawią zdrowie na boisku. Islandczycy mają zaliczkę gola przed rewanżem i co się wydarzyć może ? Biorąc pod uwagę, że przysnęli w pierwszym meczu i dostali 2 gongi dziś wyjdą od razu skoncentrowani chcąc szybciej przypieczętować co swoje. Racing jeśli myśli o awansie też musi się otworzyć. Biorąc pod uwagę fakt, że Racing nie gra ligi druga połowa może być tą w której spuchną i polecą bramki. Przypuszczam, że to było także przyczyną szczęśliwego happy endu Breidabliku w pierwszym spotkaniu. Wydaje mi się, że ujrzymy gola do przerwy i co najmniej 2 bramki w II połowie. Zauważcie, że np na gola w obu połowach bukmacher daje nędzne @ 1,42, na obie strzelą @ 1,53, na over 2,5 gola @ 1,45 . Buki czują pismo nosem względem bramek i postrzegają rewanż jako równie overowy.
Myślę, że tego typu zakład jest godny uwagi i możliwy w kilku scenariuszach meczowych.
 
Ostatnia edycja:
bighead 0

bighead

Użytkownik
Śląsk Wrocław - Paide Linnameeskond
Over 2.5 1.50 unibet

Ogladałem dość obszerny skrót z tego meczu i ilość marnowanych okazji przez Sląsk jest dobijająca .
Cieżko nie mówic ze polska piłka jest w doopie jak nie potrafimy wygrywać z drużynami gdzie cześć piłkarzy zarabia grosze jak na warunki zawodowego piłkarza a cześć pracuje dodatkowo a stawiamy ich przeciwko druzynie z Polski gdzie płaci sie lekko 50 tys miesiecznie gosciowi co pudłuje 3 razy z 5 metrów do bramki . w tamtym meczu powinno paść min z 6 goli , licze ze Estończycy cos zapakuja a Sląsk majac na uwadze ze przegrana zrobi z nich pośmiewisko podejdą do meczu bardziej poważnie niż pare dni temu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom