>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka Ligi Konferencji UEFA (8.09.2022) - Czwartek

Status
Zamknięty.
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Ballkani - CFR Cluj 2 2.13

Oglądając kursy zawsze obserwuję gdzie może znaleźć się skromne value gdzie bukmacherzy mogą się pomylić co do oszacowania.
Natomiast nie mogę pojąć dlaczego tutaj jest aż tak wysoki kurs na gości?
Owszem - 4 mecze w europejskich pucharach w tym sezonie i same remisy 0-0 oraz tylko jeden raz 1-1 z zespołami z Andory, Armenii, Słowenii i Białorusi może nasunąć się tego rodzaju wniosek.
Ale jednak wtedy grało się mecz na wyjeździe i było to zrozumiałe, żeby grać twardo w defensywie. Coś jak rok temu Raków Częstochowa.
Natomiast tutaj już nie będzie kalkulacji na remis tylko będą kalkulacje aby zdobyć tylko i wyłącznie 3 punkty. W tej grupie aby CFR Cluj mógł się liczyć nie może już tak kalkulować jak dotychczas. Musi zdobyć komplet z takim "dostarczycielem" punktów jakim bez wątpienia będzie drużyna Ballkani.
Bo co ta drużyna osiągnęła aby być aż takim faworytem? Awans po dogrywce z Żalgirisem? Awans po dogrywce z Klaksvikiem? Odpadnięcie z Shamrockiem? I wyeliminowanie Shkupi które można zaliczyć do sukcesów - chociaż kto wie jakby ten mecz się potoczył gdyby nie czerwona kartka na początku rewanżu gdzie Shkupi mogło spokojnie odrobić stratę. Ale wyszło jak wyszło i to właśnie ta drużyna będzie grała w fazie grupowej LKE.
Dla mnie ta drużyna osiągnęła szczerze powiedziawszy max maxów. Pod kątem budżetu, pod kątem ambicji faza grupowa moim zdaniem będzie przygodą która będzie dla nich doświadczeniem i w niej na nic nie mogą liczyć. Dlatego też z takim nastawieniem będą grać i moim zdaniem taki kurs na gości jest sporą promocją (który był już 2.30, ale poleciał).
Warto też się przyjrzeć kursom na over. Spadają bardzo mocno mimo tego, iż CFR Cluj zdobywa w meczach bardzo mało bramek jak i również mało traci. Dlatego tu może być podejrzany wynik.

FC-Dnipro 1 - AZ Alkmaar 2 1.55
Fajna lokata. FC-Dnipro 1 będzie rozgrywało ten mecz na Słowacji w Koszycach. AZ Alkmaar jest w dosłownie bajecznej formie. Chociaż ostatnio chcieli wygrać mecz na piechotę (nic dziwnego, grając co 3 dni - zmęczenie wyszło) ostatecznie zdobywając gola w 90 minucie. Nawet to bliżej Caambur było wygrania spotkania marnując seryjnie stuprocentowe okazje. Na szczęście wyszło jak wyszło i AZ Alkmaar dalej może w pełni kontynuować swoją zwycięską pasję coraz ciesząc się futbolem. Mam nadzieję, że grając na boisku neutralnym co będzie dla nich dodatkowym plusem - na spokojnie wygra ten mecz bez względu na to czy zagra na piechotę czy też nie.

Villareal - Lech Poznań X2 3.00 - (tu bardziej chcę rozwiać pewne wątpliwości; nie chcę aby ten typ był traktowany poważnie)

Nie sądzicie, że na ten mecz jest za bardzo wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy? To już na taki AZ Alkmaar jest kurs 1.55 na "wyjeździe" mimo, iż na Villareal który będzie grał u siebie oraz ma - jest aż 1.35. Chociaż nie chcę tego typu za bardzo analizować, ponieważ gdy przeciwnikiem Villarealu był Hajduk Split, był na nich kurs 1.40 który spadł do 1.28. Oczywiście bezproblemowo wygrali gospodarze prowadząc już do połowy 4-1.
Dlatego tutaj stawiam na pozytywne 0-0. Ewentualnie powtórkę z Fiorentiny gdzie było 1-2 jeszcze 8 lat temu. Lecz niestety taki plan okaże się fiaskiem i pewnie skończy się pewną wygraną gospodarzy. Ale niespodzianka jest jak najbardziej możliwa.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ballkani - CFR Cluj 2 2.13

Oglądając kursy zawsze obserwuję gdzie może znaleźć się skromne value gdzie bukmacherzy mogą się pomylić co do oszacowania.
Natomiast nie mogę pojąć dlaczego tutaj jest aż tak wysoki kurs na gości?
Owszem - 4 mecze w europejskich pucharach w tym sezonie i same remisy 0-0 oraz tylko jeden raz 1-1 z zespołami z Andory, Armenii, Słowenii i Białorusi może nasunąć się tego rodzaju wniosek.
Ale jednak wtedy grało się mecz na wyjeździe i było to zrozumiałe, żeby grać twardo w defensywie. Coś jak rok temu Raków Częstochowa.
Natomiast tutaj już nie będzie kalkulacji na remis tylko będą kalkulacje aby zdobyć tylko i wyłącznie 3 punkty. W tej grupie aby CFR Cluj mógł się liczyć nie może już tak kalkulować jak dotychczas. Musi zdobyć komplet z takim "dostarczycielem" punktów jakim bez wątpienia będzie drużyna Ballkani.
Bo co ta drużyna osiągnęła aby być aż takim faworytem? Awans po dogrywce z Żalgirisem? Awans po dogrywce z Klaksvikiem? Odpadnięcie z Shamrockiem? I wyeliminowanie Shkupi które można zaliczyć do sukcesów - chociaż kto wie jakby ten mecz się potoczył gdyby nie czerwona kartka na początku rewanżu gdzie Shkupi mogło spokojnie odrobić stratę. Ale wyszło jak wyszło i to właśnie ta drużyna będzie grała w fazie grupowej LKE.
Dla mnie ta drużyna osiągnęła szczerze powiedziawszy max maxów. Pod kątem budżetu, pod kątem ambicji faza grupowa moim zdaniem będzie przygodą która będzie dla nich doświadczeniem i w niej na nic nie mogą liczyć. Dlatego też z takim nastawieniem będą grać i moim zdaniem taki kurs na gości jest sporą promocją (który był już 2.30, ale poleciał).
Warto też się przyjrzeć kursom na over. Spadają bardzo mocno mimo tego, iż CFR Cluj zdobywa w meczach bardzo mało bramek jak i również mało traci. Dlatego tu może być podejrzany wynik.

FC-Dnipro 1 - AZ Alkmaar 2 1.55
Fajna lokata. FC-Dnipro 1 będzie rozgrywało ten mecz na Słowacji w Koszycach. AZ Alkmaar jest w dosłownie bajecznej formie. Chociaż ostatnio chcieli wygrać mecz na piechotę (nic dziwnego, grając co 3 dni - zmęczenie wyszło) ostatecznie zdobywając gola w 90 minucie. Nawet to bliżej Caambur było wygrania spotkania marnując seryjnie stuprocentowe okazje. Na szczęście wyszło jak wyszło i AZ Alkmaar dalej może w pełni kontynuować swoją zwycięską pasję coraz ciesząc się futbolem. Mam nadzieję, że grając na boisku neutralnym co będzie dla nich dodatkowym plusem - na spokojnie wygra ten mecz bez względu na to czy zagra na piechotę czy też nie.

Villareal - Lech Poznań X2 3.00 - (tu bardziej chcę rozwiać pewne wątpliwości; nie chcę aby ten typ był traktowany poważnie)

Nie sądzicie, że na ten mecz jest za bardzo wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy? To już na taki AZ Alkmaar jest kurs 1.55 na "wyjeździe" mimo, iż na Villareal który będzie grał u siebie oraz ma - jest aż 1.35. Chociaż nie chcę tego typu za bardzo analizować, ponieważ gdy przeciwnikiem Villarealu był Hajduk Split, był na nich kurs 1.40 który spadł do 1.28. Oczywiście bezproblemowo wygrali gospodarze prowadząc już do połowy 4-1.
Dlatego tutaj stawiam na pozytywne 0-0. Ewentualnie powtórkę z Fiorentiny gdzie było 1-2 jeszcze 8 lat temu. Lecz niestety taki plan okaże się fiaskiem i pewnie skończy się pewną wygraną gospodarzy. Ale niespodzianka jest jak najbardziej możliwa.
Co ty bredzisz? Zespół z Hiszpanii, który w dodatku jest w formie miałby tracić punkty z Kolejorzem?, ktory meczył się z zespolem z Luxemburgu, tutaj do przerwy mozna grac overy albo handicapy w strone Villarreal, jedyna nadzieja w tym ze Hiszpanie nie wystawią najlepszej jedenstki lekceważąc, Lecha, ale rezerwy też będa chcieli się pokazać, i z taką śmieszną obrona kolejorza, typu Milić itd, będą robili co chcieli, Slavia już pokazała gdzie jest nasza pilka, najlepiej grający Polski zespol w tym sezonie w pucharach Raków odpadł z drużyną z Czech, a gdzie jest liga hiszpańska? zdecydowanie wyżej, Villarreal w poprzednich latach, kiedy jeszcze nie bylo ligi konferencji, tylko liga europy, gral bardzo dobrze, nie olewał jej, wiec mimo ze w lidze konferencji troche mniejsza kasa, bedzie podobnie.
Edit: jak to byl prima aprilis, to mnie nabrales? ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +210
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Co ty bredzisz? Zespół z Hiszpanii, który w dodatku jest w formie miałby tracić punkty z Kolejorzem?, ktory meczył się z zespolem z Luxemburgu, tutaj do przerwy mozna grac overy albo handicapy w strone Villarreal, jedyna nadzieja w tym ze Hiszpanie nie wystawią najlepszej jedenstki lekceważąc, Lecha, ale rezerwy też będa chcieli się pokazać, i z taką śmieszną obrona kolejorza, typu Milić itd, będą robili co chcieli
Przed meczem Dnipro - Lech w 2010 roku też wszyscy tak mówili. Dnipro w lidze 5 zwycięstw bez remisów i porażek, Lech w lidze 5 porażek bez remisów i zwycięstw. Awansował Lech Poznań.
Fakt, że Dnipro a Villareal to bez porównania inne drużyny i faktycznie może być jak mówisz.
Pisałem, że typ ma nie być traktowany poważnie - ale widzę po kursach, że tutaj jednak skłania się w stronę jednostronnego meczu.

Slavia już pokazała gdzie jest nasza pilka, najlepiej grający Polski zespol w tym sezonie w pucharach Raków odpadł z drużyną z Czech, a gdzie jest liga hiszpańska? zdecydowanie wyżej, Villarreal w poprzednich latach, kiedy jeszcze nie bylo ligi konferencji, tylko liga europy, gral bardzo dobrze, nie olewał jej, wiec mimo ze w lidze konferencji troche mniejsza kasa, bedzie podobnie.
Oj tam. Wcześniej Fiorentina która prowadziła w lidze przegrała z Lechem Poznań który był wówczas na miejscach spadkowych. Między 2 ligą hiszpańską 4 ligą włoską dzieli niewiele.
Wcześniej Raków wyeliminował drużynę z ligi rosyjskiej. Czas najwyższy aby serię Villarealu która kiedyś musi się zakończyć - przełamał MP!

Edit: jak to byl prima aprilis, to mnie nabrales? ;)
Pisałem, że ten typ ma być nie traktowany poważnie.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Villareal - Lech Poznań X2 3.00 - (tu bardziej chcę rozwiać pewne wątpliwości; nie chcę aby ten typ był traktowany poważnie)

Nie sądzicie, że na ten mecz jest za bardzo wysoki kurs na zwycięstwo gospodarzy? To już na taki AZ Alkmaar jest kurs 1.55 na
Nie no gościu tym akurat mnie ubawiłeś dziś na maksa, zarzuciłeś mi w ostatniej kolejce ligi konferencji że wrzuciłem sobie ot tak coś bez analizy niby jak to nazwałeś coś co nie powinno być w tym temacie zwanym wg ciebie "poważną analiżą" itd ale to powyżej no stary rewelacja jak dla mnie typ miesiąca jak wejdzie wysyłam ci na skrilla na cokolwiek chcesz darmowy freebet 😂 To ile %odchylenia od tych analiz i podawania losowych racjonalnie niewytłumaczonych betów może być uwzględnione w tym temacie tak zapytam grzecznie
 
Otrzymane punkty reputacji: +72
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Nie no gościu tym akurat mnie ubawiłeś dziś na maksa, zarzuciłeś mi w ostatniej kolejce ligi konferencji że wrzuciłem sobie ot tak coś bez analizy niby jak to nazwałeś coś co nie powinno być w tym temacie zwanym wg ciebie "poważną analiżą"
Tak, owszem - tylko, że ja napisałem odgórnie w nawiasie genezę tego typu
W związku z czym nie rozumiem tych wycieczek w moją stronę gdzie napisałem aby typ nie był traktowany poważnie
Wcześniejsze posty były w stylu "polskie drużyny są be bo strzelają im pastuchy"
Ja też nie napisałem niczego ciekawego ale przestrzegłem przed tym przez co mam nadzieję, że ktokolwiek może być urażony moim wpisem czuje się niejako przeproszony

itd ale to powyżej no stary rewelacja jak dla mnie typ miesiąca jak wejdzie wysyłam ci na skrilla na cokolwiek chcesz darmowy freebet 😂
1662389808104.png

To ile %odchylenia od tych analiz i podawania losowych racjonalnie niewytłumaczonych betów może być uwzględnione w tym temacie tak zapytam grzecznie
Tak z 0.01%
 
Otrzymane punkty reputacji: +70
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Villareal - Lech
Villarreal wygra + najwięcej różnych + najmmniej kartek
STS @ 3.0


STS proponuje takie kombi. W zasadzie ciężko przyczepić się do jakiejkolwiek składowej. Opisywałem ten mecz w Typach Dnia proponując nawet wysoki -hc 2.5 .Co do zwyczajnej wygranej miejscowych nie mam wątpliwości. Rzuty rożne siłą rzeczy też powinny być po stronie Villarreal . Lech nawet chcąc odrabiać ewentualne straty nie będzie w stanie narzucić swojego stylu gry i konsekwentnie atakować . Najwięcej wątpliwości mogą wzbudzić kartki ale tylko w wypadku gdyby Hiszpanom wpadła czerwień jedną lub dwie ale to raczej mało realne. Wtedy liczona jako dwie żółte czerwień mogłaby skomplikować sytuację....Generalnie uważam ten bet za atrakcyjny i godny uwagi patrząc na niezły kurs....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom