>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [21.10.2020] - Środa

Status
Zamknięty.
C 152

Chiron155

Użytkownik
Jak dla mnie najciekawszy mecz Ajax - Liverpool.

Najciekawszy bo?!

Jakieś argumenty?. Napisanie kilku zdań jeszcze nikomu nie zaszkodziło. Czekam na dodanie kilku słów inaczej post leci do kosza.
 
Ostatnio zmieniony przez ibis:
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
21.10.2020 g. 21.00 Ajax- Liverpool
Typ: 2
Kurs: 1,78
Pinnacle
Stawka 6/10

Typ: over 9,5 RR
Kurs: 1,87
Unibet

Stawka 6/10

Po niedzielnych derbach Liverpoolu rosną kursy na zespół The Reds w pojedynku z Ajaxem. Zespół Evertonu nie przebierał w środkach i mocno poturbował zawodników Jurgena Klopa. Z dużym prawdopodobieństwem Van Dijk ma sezon z głowy, natomiast Thiago odpocznie przez 1-2 tygodnie. W spotkaniu z Ajaxem nie zobaczymy również kontuzjowanych Oxa, Allisona i prawdopodobnie Keity.

W Ajaksie nie wyczytałem informacji odnośnie absencji, jednak to co zwraca moją uwagę to fakt różnicy pomiędzy poziomem ligi Angielskiej i Holenderskiej. Owszem przed dwoma laty Ajax wspiął się na wyżyny i zawojował Ligę mistrzów odpadając pechowo po bramce w 96 minucie z Tottenhamem. Wtedy zespół Ajaksu był już niemal jedną nogą w finale, mieli wynik 3-0 na tacy, jednak Lucas show w ostatnich 30 minutach sprawiło że młode wilki z Amsterdamu obeszły się smakiem.
Co istotne z tego zespołu odszedł cały trzon drużyny począwszy od De Lighta lidera defensywy, do trzech mózgów środka pola Ziyeha, De Jonga i Van den Beeka. Także tych dwóch zespołów nie ma co porównywać. Uważam że nawet osłabiony brakiem podstawowego bramkarza i lidera defensywy Liverpool jest w stanie pokonać zespół z Amsterdamu.

Co do drugiego typu to oba zespoły słyną z dobrej gry skrzydłami, po jednej stronie Promes, Tadić, Neres z drugiej duet Salah, Mane. Obie drużyny nabijają sporą ilość rzutów rożnych, zakładam że to goście będą prowadzić grę i stwarzać kolejne sytuacje, wraz z rzutami rożnymi, ale Ajax też potrafi skontrować co również powinno odbić się na kręconych cornerach.

Za drobne:
Liverpool + BTTS @2,90 Unibet 2/10
 
Ostatnia edycja:
R 573,2K

rjastrzab

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Midtjylland - Atalanta
Typ: 2
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Pierwsza kolejka to szansa na złapanie fajnego kursu w meczach słabszych ekip z faworytami. Tak wygląda też spotkaniu Duńczyków z Włochami. 1,55 na Atalantę to w mojej opinii dobre rozwiązanie. Włosi w bardzo dobrej formie i nieoczekiwanie dość brutalnie zostali sprowadzeni na ziemię przez Napoli. Według mnie może to im tylko pomóc, bo uświadomili sobie, że są ekipy które mogą sprawic im problemy i trzeba zasuwać w każdym meczu. Nawet z takim jak Midtjylland. Goście będą chcieli zaczać te rozgrywki z wysokiego poziomu i nie mogą zlekceważyć Duńczyków, którzy są również w gazie, ale róznica poziomów powinna byc bardzo widoczna. Gospodarze u siebie wygrywają ostatnio wszystko, ale rywala pokroju Atalanty jeszcze nie mieli. Jak dla mnie pewna 2, ale jak będzie zobaczymy w środę wieczorem. W przeszłości nie grali ze sobą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +30
edvin 1,2K

edvin

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Midtjylland - Atalanta
Typ: 2
Kurs: 1,55
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Pierwsza kolejka to szansa na złapanie fajnego kursu w meczach słabszych ekip z faworytami. Tak wygląda też spotkaniu Norwegów z Włochami. 1,55 na Atalantę to w mojej opinii dobre rozwiązanie. Włosi w bardzo dobrej formie i nieoczekiwanie dość brutalnie zostali sprowadzeni na ziemię przez Napoli. Według mnie może to im tylko pomóc, bo uświadomili sobie, że są ekipy które mogą sprawic im problemy i trzeba zasuwać w kazdym meczu. Nawet z takim jak Midtjylland. Goście będą chcieli zaczać te rozgrywki z wysokiego poziomu i nie mogą zlekceważyć Norwegów, którzy są również w gazie, ale róznica poziomów powinna byc bardzo widoczna. Gospodarze u siebie wygrywają osatnio wszystko, ale rywala pokroju Atalanty jeszcze nie mieli. Jak dla mnie pewna 2, ale jak będzie zobaczymy w środę wieczorem. W przeszłości nie grali ze sobą.
Midtjylland to Duńczycy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2020.10.20 00.18 - 001.png


Najwyższa pora rozpocząć walkę o najbardziej prestiżowe trofeum w europejskiej piłce. Na start fazy grupowej Ligi Mistrzów mamy gwarantowany bonus 30 zł, czyli Mistrzowski Pewniak! Jak go otrzymać? Wystarczy we wtorek i środę postawić kupony na Ligę Mistrzów przez aplikację mobilną Fortuny za min. 30 zł. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

MISTRZOWSKI PEWNIAK

Zasady promocji:
Oferta: prematch
Kupony: SOLO, AKO, MAXIKOMBI
Kanały: wyłącznie aplikacja mobilna (promocja nie obejmuje kuponów postawionych przez mobilną stronę internetową, a jedynie postawione przez aplikację mobilną na systemy Android lub iOS)
Data: 20.10.2020 - 21.10.2020
Stawka : minimum 30 zł brutto
Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw kupon prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z meczami Ligi Mistrzów za min. 30 zł, a otrzymasz gwarantowany bonus 30 zł w punktach FKP (tj. min. 1 kupon za min. 30 zł z Ligą Mistrzów we wtorek i min. 1 kupon za min. 30 zł z Ligą Mistrzów w środę)
Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane.
Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 22.10.2020 do godz. 9:00
Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 22.10.2020 do godz. 23:59
Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.
Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione, postawione w ramach Ekspert+, AKO Boost i zakładów specjalnych


--------------------------------


Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"

forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN

szczegóły promocji opisane
TUTAJ





 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Olympiakos - Marsylia
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.79 co za scierwo
Bukmacher: Betsson

Analiza:
Grecja goracy teren w polaczeniu z sedzia tego meczu.. wchodze w kartki! Niby pierwsze mecze tej edycji LM a juz we wtorek karteczki sie dosyc mocno sypaly. Dlatego tym bardziej sprobuje pojsc tym tropem w meczu Olympiakosu z Marsylia. Tak patrze na staty z tego sezonu gosci tego meczu i widze, ze w Ligue 1 sporo napomnien od poczatku zbieraja. Grecka ekipa tez lubi zoltka a juz szczegolnie bedzie trzeba sie wykazac u siebie na stadionie gdzie ich szanse na dobry rezultat rosna. Sedzia meczu bedzie fajny pod tego typu bety Daniele Orsato ze srednia 5.29 zoltka na mecz. Musze to sprobowac bo linia i kurs przyjemna.
 
Ostatnia edycja:
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Serge Gnabry z pozytywnym wynikiem testu na koronawirusa.
Myślę, że to ważna informacje w kontekście typowania wyniku spotkania Bayernu z Atletico.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Inter po przegranych derbach ma coś do udowodnienia, bo wcale nie byli gorsi od Milanu na boisku, ale zawiodła skuteczność. Dzisiaj zagrają z Mgladbach, które fartem jest w Lidze Mistrzów, bo Bayer dał kolokwialnie dupy w przedostatniej kolejce Bundesligi 19/20 przegrywając na wyjeździe z Hertą czym oddali 4 miejsce na koniec sezonu. Jak dla mnie faworyt jest jeden - Inter, zastanawia mnie tylko to jaką różnicą bramek, dlatego nie będę szalał, ale dwie bramki różnicy na koniec meczu jest po prostu najbezpieczniejszą opcją. Conte bardzo fajnie prowadzi swój zespół, grają bardzo ofensywnie, ale przy tym nie zapominają o obronie. W poprzednim sezonie stracili tylko 36 bramek w 38 kolejkach Serie A - to świadczy o odpowiedzialności z tyłu i świetnej grze także Handanovicia, który też jest poniekąd bardzo niedocenionym bramkarzem w świecie futbolu, a powinno się go stawiać wśród najlepszych. Mgladbach przeciętnie rozpoczęło sezon w Bundeslidze, po powrocie z przerwy reprezentacyjnej zremisowali u siebie z Wolfsburgiem, z którym oddali tylko dwa celne strzały na bramkę w tym jeden z rzutu karnego - bardzo, ale to bardzo słabo. Czy w ciągu trzech dni ich dyspozycja strzelecka się zmieni? Wątpię!

Inter handicap -1.5 @2.58 Fortuna
Inter wygra do zera @3.05 Fortuna
Lukaku strzeli gola @1.85 Fortuna

A tutaj według mnie perełka do grania na to spotkanie - Będzie wynik 1:0 w trakcie spotkania @1.47 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Inter po przegranych derbach ma coś do udowodnienia, bo wcale nie byli gorsi od Milanu na boisku, ale zawiodła skuteczność. Dzisiaj zagrają z Mgladbach, które fartem jest w Lidze Mistrzów, bo Bayer dał kolokwialnie dupy w przedostatniej kolejce Bundesligi 19/20 przegrywając na wyjeździe z Hertą czym oddali 4 miejsce na koniec sezonu. Jak dla mnie faworyt jest jeden - Inter, zastanawia mnie tylko to jaką różnicą bramek, dlatego nie będę szalał, ale dwie bramki różnicy na koniec meczu jest po prostu najbezpieczniejszą opcją. Conte bardzo fajnie prowadzi swój zespół, grają bardzo ofensywnie, ale przy tym nie zapominają o obronie. W poprzednim sezonie stracili tylko 36 bramek w 38 kolejkach Serie A - to świadczy o odpowiedzialności z tyłu i świetnej grze także Handanovicia, który też jest poniekąd bardzo niedocenionym bramkarzem w świecie futbolu, a powinno się go stawiać wśród najlepszych. Mgladbach przeciętnie rozpoczęło sezon w Bundeslidze, po powrocie z przerwy reprezentacyjnej zremisowali u siebie z Wolfsburgiem, z którym oddali tylko dwa celne strzały na bramkę w tym jeden z rzutu karnego - bardzo, ale to bardzo słabo. Czy w ciągu trzech dni ich dyspozycja strzelecka się zmieni? Wątpię!

Inter handicap -1.5 @2.58 Fortuna
Inter wygra do zera @3.05 Fortuna
Lukaku strzeli gola @1.85 Fortuna

A tutaj według mnie perełka do grania na to spotkanie - Będzie wynik 1:0 w trakcie spotkania @1.47 Fortuna
Przy ostatnim typie rozumiem że podałeś 1-0 dla gospodarzy po 1.47? Nie wiem czy to taka perełka, biorąc pod uwagę że goście to czołówka ligi niemieckiej
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
A ar0nek Tak 1:0 dla Interu w trakcie meczu.
Czy ja wiem czy taka czołówka? Na pewnie nie w obecnym sezonie. Dla mnie w tym meczu nie powinno być niespodzianki - Inter wie o co walczy, a Mgladbach według mnie sukcesu z poprzedniego sezonu w Bundeslidze nie powtórzy, a z Ligą Mistrzów pożegna się na 3 miejscu w grupie i powalczy może o półfinał w Lidze Europy? Jeszcze jakby to był mecz w Niemczech to bym się zastanowił nad takim typem, ale na San Siro Inter jest naprawdę bardzo mocny.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dzisiaj kolejny dzień z Ligą Mistrzów, a że "wszedłem" w posiadanie chwili czasu wolnego to podzielę się swoimi przemyśleniami.

Inter - B. Moenchengladbach

Jako pierwszy rzucił mi się w oko właśnie ten mecz. Dla mnie bez wątpienia lepszą ekipą są Mediolańczycy. Martinez, Lukaku, Brozovic, Eriksen, Sanchez to tylko kilka nazwisk stanowiących siłę ofensywną Interu, która nie ma co się oszukiwać powinna dzisiaj kilka bramek zdobyć. W ekipie Moenchengladbach próżno szukać wielkich nazwisk. Owszem - w całości tworzą dość solidny kolektyw jak na warunki Bundesligi, ale jak na LM jest do według mnie za mało. Gospodarze na pewno postawią się, ale mimo to stawiam na jakość i pobieram
przyjemny kurs 1.71 na zwycięstwo Interu, drużyny, która jest głodna sukcesów na arenie Europejskiej i naprawdę "ma papiery" żeby te sukcesy odnosić.

Real Madryt - Szachtar

W tym meczu typuję zwycięstwo Realu minimum 2 bramkami i pobieram na to zdarzenie kurs 1.58. Jeśli chodzi o Ukraińską piłkę to jest Szachtar, ewentualnie Dynamo Kijów a z tyłu spora przepaść. Na ten mecz w składzie gości zabraknie piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie stanowili o sile zespołu: Alan Patrick, Konoplyanka, Kryvstov, Matviienko, Junior Moraes, Stepanenko. Szczerze powiem, że nie wiem czy absenscje przewidywane w składzie gości wynikają z kontuzji czy wmieszał się w to Covid, ale bez względu na to Real powinien ten mecz gładko wygrać. Szachtar nie jest już tak mocny jak w ubiegłym sezonie. Świadczą o tym chociażby wyniki na ligowym podwórku. Zaczęło się od porażki z Dynamem Kijów w superpucharze 1:3. Później remisy z Zorią Ługańsk,Ruchem Lwów czy Desna. Na przeciw staje Real Madryt. Drużyna kompletna, która z tym trenerem, tymi zawodnikami (oczywiście nie wszystkimi) już po trofea LM sięgała. Jakość personalna, piłkarska, fakt gry na własnym stadionie, absencje i forma drużyny gości daje obraz zwycięstwa Realu Madryt. Jak będzie - zobaczymy.

Dalej widzę zwycięstwo Manchesteru City ( być może również z handi -1 ) i problemy Bayernu z Atletico. Oglądając Bayern mam trochę wrażenie, że trofea z ubiegłego sezonu spowodowały rozluźnienie na początku obecnej serii gier. Widać to szczególnie w formacjach obronnych. Bayern lubi i chce prowadzić grę, ale drużyna dobrze poukładana w defensywie, potrafiąca skontrować i wykorzystać błędy obrońców sprawia Bawarczykom w tym sezonie problemy. Taką ekipą niewątpliwie jest Atletico Diego Simeone. Ich styl gry i dyspozycja Bayernu w defensywie może być wodą na młyn dla Lusia Suareza czy młodego Joao Felixa. Spodziewam się w tym meczu niespodzianki i gram remis lub zwycięstwo Atletico po kursie 2.42
Powodzenia!
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Bayern Monachium - Atletico Madryt
Typ: btts
Kurs: 1.72 Fortuna

Pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy na to spotkanie to że obie drużyny strzelą gola. Siły ofensywnej Bawarczyków nie trzeba przedstawiać Lewandowski, Muller, Goretzka, Costa tutaj ma ktoś postraszyć rywala. Ze składu z powodu covida wypada Gnabry co napewno będzie problemem i obniży siłę ataku Bawarczyków ale większy problem Hansiego Flicka leży w grze obronnej. Defensywa Bayernu pozwala rywalom na tworzenie wielu akcji podbramkowych co przełożyło się na stratę 8 bramek w 7 spotkaniach z czego tylko w dwóch meczach zachowali czyste konto, było to spotkanie z Schalke i 5-ligowym FC Duren w Pucharze Niemiec. Atletico to wyższa półka niż wcześniej wymienione drużyny i tacy zawodnicy jak Suarez, Carrasco czy Joao Felix napewno kilka okazji do zdobycia bramki będą mieli. U Simeone podstawa gry to defensywa która spisuje się dobrze w tym sezonie tracąc jak narazie 1 bramkę w 4 spotkaniach, ale z tak drużyną jak Bayern jeszcze w tym sezonie nie miała okazji się mierzyć i sądzę że bramki zobaczymy dzisiaj z obu stron.
 
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Dzisiaj kolejny dzień z Ligą Mistrzów, a że "wszedłem" w posiadanie chwili czasu wolnego to podzielę się swoimi przemyśleniami.

Inter - B. Moenchengladbach

Jako pierwszy rzucił mi się w oko właśnie ten mecz. Dla mnie bez wątpienia lepszą ekipą są Mediolańczycy. Martinez, Lukaku, Brozovic, Eriksen, Sanchez to tylko kilka nazwisk stanowiących siłę ofensywną Interu, która nie ma co się oszukiwać powinna dzisiaj kilka bramek zdobyć. W ekipie Moenchengladbach próżno szukać wielkich nazwisk. Owszem - w całości tworzą dość solidny kolektyw jak na warunki Bundesligi, ale jak na LM jest do według mnie za mało. Goście na pewno postawią się, ale mimo to stawiam na jakość i pobieram
przyjemny kurs 1.71 na zwycięstwo Interu, drużyny, która jest głodna sukcesów na arenie Europejskiej i naprawdę "ma papiery" żeby te sukcesy odnosić.

Real Madryt - Szachtar

W tym meczu typuję zwycięstwo Realu minimum 2 bramkami i pobieram na to zdarzenie kurs 1.58. Jeśli chodzi o Ukraińską piłkę to jest Szachtar, ewentualnie Dynamo Kijów a z tyłu spora przepaść. Na ten mecz w składzie gości zabraknie piłkarzy, którzy w ubiegłym sezonie stanowili o sile zespołu: Alan Patrick, Konoplyanka, Kryvstov, Matviienko, Junior Moraes, Stepanenko. Szczerze powiem, że nie wiem czy absenscje przewidywane w składzie gości wynikają z kontuzji czy wmieszał się w to Covid, ale bez względu na to Real powinien ten mecz gładko wygrać. Szachtar nie jest już tak mocny jak w ubiegłym sezonie. Świadczą o tym chociażby wyniki na ligowym podwórku. Zaczęło się od porażki z Dynamem Kijów w superpucharze 1:3. Później remisy z Zorią Ługańsk,Ruchem Lwów czy Desna. Na przeciw staje Real Madryt. Drużyna kompletna, która z tym trenerem, tymi zawodnikami (oczywiście nie wszystkimi) już po trofea LM sięgała. Jakość personalna, piłkarska, fakt gry na własnym stadionie, absencje i forma drużyny gości daje obraz zwycięstwa Realu Madryt. Jak będzie - zobaczymy.

Dalej widzę zwycięstwo Manchesteru City ( być może również z handi -1 ) i problemy Bayernu z Atletico. Oglądając Bayern mam trochę wrażenie, że trofea z ubiegłego sezonu spowodowały rozluźnienie na początku obecnej serii gier. Widać to szczególnie w formacjach obronnych. Bayern lubi i chce prowadzić grę, ale drużyna dobrze poukładana w defensywie, potrafiąca skontrować i wykorzystać błędy obrońców sprawia Bawarczykom w tym sezonie problemy. Taką ekipą niewątpliwie jest Atletico Diego Simeone. Ich styl gry i dyspozycja Bayernu w defensywie może być wodą na młyn dla Lusia Suareza czy młodego Joao Felixa. Spodziewam się w tym meczu niespodzianki i gram remis lub zwycięstwo Atletico po kursie 2.42
Powodzenia!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - Szachtar Donieck 2:3 (0:3)
II połowa pow 1,5 gola
1,55 Fortuna

Real Madryt nie jest w najwyższej formie i nie wziął bym tego kursu w normalnych warunkach jednak doskonale wiemy, że zespół z Doniecka ma wielkie problemu z kontuzjami i COVID. Dziś nie zobaczymy aż 9 zawodników w tym większość z pierwszej 11stki.
Alan P., Ismaily, E. Konoplyanka, V. Kovalenko, J. Moraes, Taison, T. Stepanenko, S. Kryvtsov, M. Matviienko.
Na ligę Ukraińską za pewne starczy aby Szachtar wygrywał dość wyraźnie natomiast to jest liga mistrzów i w tych rozgrywkach Real gra zupełnie na innym poziomie.
W Realu dziś zabraknie na pewno ważnego zawodnika S. Ramosa. Oczywiście też E. Hazard ale do tego się już przyzwyczailiśmy.
Real w ostatniej kolejce przegrał u siebie z Cadiz a w następnej kolejce gra z Barceloną i teraz tak jeśli przyjęli byśmy, że Real przegra z Barceloną co wcale nie jest niemożliwe i w meczu z Szachtarem nie wygrają to można mówić o lekkim kryzysie - 3 mecze bez zwycięstwa.
Uważam dlatego, że dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne dla zespołu i dobre przetarcie przez El Clasico.
Teraz przejdźmy konkretnie do mojego typu, Real przeważnie lepiej gra II połowy, strzelili bowiem 4 bramki w II połowie a tylko 2 bramki w I połowie meczu.
Jeśli chodzi o Szachtar to strzelili Oni 10 bramek w II połowie natomiast 6 bramek w I połowie w tym 4 gole w ostatnim meczu, jeśli nie patrzyli byśmy ostatniego meczu to było by 9:2.
Uważam również, że Szachtar może w II połowie siąść kondycyjnie, nie mają na ławce rezerwowych zawodników, którzy utrzymają poziom.
Kurs wydaje się być fajnym do dubelka ja go pobieram.

 
Ostatnia edycja:
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Dawno nie wrzucałem nic z piłki jednak LM i dużo wolnego czasu pozwalają na przeanalizowanie paru spotkań i podrzucenie dla was analizy.

Liverpool powyżej 1.5 gola x Liverpool powyżej 5.5 RR
AKO: 2.61/fortuna


Spotkanie pomiędzy Ajaxem, a Liverpoolem wydaję się jednym z dwóch najciekawszych podczas dzisiejszego wieczoru Ligi Mistrzów. Brak Van Dijka i Alissona zapewne bardzo mocno odbiję się na defensywnie drużyny „The Reds” i w najbliższych tygodniach otrzymamy Liverpool jak za początku Panowania Kloppa, gdzie Ci żyli zasadą „strzelmy więcej niż przeciwnik” i dość często otrzymamy spotkania z minimum 5 golami. Dzisiaj skupiam się tylko i wyłącznie na golach drużyny „The Reds”, gdyż Salah i Mane wydają się jeszcze mocniejsi. W 5 kolejkach tego sezonu Premier League strzelili oni 13 bramek, co daję zabójcze 2.6 na mecz, a także w każdym spotkaniu strzelili minimum dwie bramki. Czy ofensywnie usposobiony Ajax pozwoli również na minimum 2 gole? W moim odczuciu tak. Do tego dokładam minimum 6 RR „The Reds”, gdyż są oni ekspertami w tej dziedzinie. W tym sezonie ligowym odpowiednio: 5,7, 7, 11, 9. Tylko raz linia nie została pokryta. Dziś nie wykluczam tego, że podopieczni Kloppa będą przegrywać, więc powinni nabić mnóstwo RR.

Ajax: Onana; Mazraoui, Schuurs, Blind, Tagliafico; Alvarez, Gravenberch; Neres, Kudus, Tadic; Labyad.
Liverpool: Adrian; Alexander-Arnold, Gomez, Fabinho, Robertson; Henderson, Wijnaldum, Keita; Salah, Firmino, Mane.

Przewidywany skład „The Reds” w każdej gazecie jest takki sam. Zastanawiałem się czy ofensywne trio zagra razem po raz kolejny i najprawdopodobniej tak będzie. Mam delikatną czutke na przełamanie Firmino, więc delikatną stawką polecam jeszcze takie coś.

Firmino gol x Salah gol x Mane gol – 12.21/fortuna
Mane minimum 2 gole – 6.3/fortuna
Firmino minimum 2 gole – 11.3/fortuna

Atalanta i powyżej 1.5 gola x Inter powyżej 1.5 gola
AKO: 2.75/fortuna


Mocno włoski dubel na ultra mocne drużyny Atalanty oraz Interu. W spotkaniu podopiecznych Conte unikam grania czystej wygranej Interu i kieruję swój wzrok w stronę minimum 2 bramek tej drużyny. W obu wygranych spotkaniach tego sezonu Serie A wrzucili oni rywalom więcej niż 1 bramkę, a w tych spotkaniach zobaczyliśmy po 7 bramek. „Nerrazurri” grają mocno do przodu i w starciu z równie mocną ekipą Gladbach możemy otrzymać spotkanie z dużą ilością goli. Nie zdziwi mnie jakieś 3-2 dla ekipy Interu, więc zagranie dwóch bramek gospodarzy uznaję za bezpieczniejszą opcję. Ekipa z Niemiec w tym sezonie ligowym straciła 6 bramek w 4 kolejkach, więc nie jest to jakaś świetna obrona.

Dopełnieniem drugiego dubelka jest wygrana Atalanty oraz minimum 2 bramki w tym spotkaniu. Wydaję mi się, że pierwsza kolejka pozwala nam łapać wysokie kursy przeciwko drużynie Duńczyków, które z meczu na mecz będą spadać. Uważam, że są oni najsłabszą drużyną w całej tegorocznej edycji i dzisiaj zobaczymy początek końca tej ekipy. W ich DNA wpisane jest granie ofensywnej piłki co może pozwolić Atalancie na jeszcze większą ilość sytuacji w tym spotkaniu. Spodziewam się gładkiego zwycięstwa drużyny gości, więc taki typ po dość przyjemnym kursie jest jak najbardziej do gry!
 
UlrichVonAmon 119

UlrichVonAmon

Użytkownik
Red Bull Salzburg - Lokomotiv Moskwa 18:55

Nie uważacie że ten kurs na Lokomotiv jest mocno przesadzony? Spodziewałem się jakiegoś w kranicach 3. Prawda, Red Bull jest na zwycięskiej ścieżce ale są to mecze z zespołami niżej notowanymi. Salzburg nie ma już takiej ekipy, kiedy bili się jak równy z równym z Liverpoolem w poprzedniej edycji. Moim zdaniem Loko jest na równym poziomie co Salzburg, a napewno od nich nie odbiega. Uważam, że kurs jest bardzo zachęcający do pogrania Loko DNB lub z jakimś handicapem. Kursy przestrzelone jakby Red Bull grał z jakimś zespołem z ekstraklasy. Ja wychodzę z propozycją pogrania:
Lokomotiv DNB 7.10 Fortuna
Red Bull poniżej 1.5 gola 3. 35 Fortuna
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Midtjylland – Atalanta Typ: obie drużyny strzela bramkę @ 1,50 STS ehh trzeba było wyższy over pograć

Dzisiaj spodziewam się dużej ilości bramek w meczu Midtjylland - Atalanta. Wszyscy dobrze wiemy jak wyglądają mecze Atalanty od dłuższego czasu. Jest to bardzo ofensywna drużyna. Mecze z udziałem drużyny z Bergamo są obfitują w bramki niezależnie z kim mierzy się. Bardzo często Atalanta dominuje w spotkaniach. Spodziewam się, że i w tym spotkaniu tak będzie. Taktyka z poprzedniego sezonu wydaje się kontynuowana również i w tym patrząc po wynikach. W Serie A po czterech meczach bilans bramek to 14;9. Każdy dotychczasowy mecz Atalanty to grad bramek. W wspomnianych 4 spotkaniach można było zobaczyć minimum piec bramek łącznie na mecz. Ostatnio ekipa z Bergamo została delikatnie sprowadzona na ziemie przez Napoli. Atalanta na pewno celuje w awans z grupy. Po chichu może liczą na pierwsze miejsce, ale będzie o nie bardzo ciezko. Ekipa Liverpoolu wydaje się na papierze mocniejsza, ale na pewno gracze z Włoch będą próbować wykorzystać luki w obronie Liverpoolu. Miejmy nadzieję, że Atalanta wyciągnie wnioski z poprzedniej edycji LM, w której mieli bardzo niemrawy początek. Po trzech meczach byli na ostatnim miejscu. Mieli zero punktów i szanse na awans były matematyczne. Jednak podjęli wyzwanie i udało im się awansować z grupy i omal nie zagrali w półfinale. Dzisiejszy rywal wydaje się najłatwiejszy w tej grupie. Midtjylland raczej będzie musiała się zadowolić ostatnim miejscem w grupie. Wiele wskazuje na to, że będą traktowani jako dostarczyciele punktów dla pozostałych ekip. Patrząc na dotychczasowe mecze drużyny z Danii również wydają się ekipa mocno nastawiona na atak. Oczywiście w swojej lidze nie rywalizują z tak silnymi rywalami jak ekipa z Włoch. Patrząc na skład tej grupy można spodziewać się wielu bramek. Liverpool ma teraz problemy w obronie i przez całą fazę grupowa będą je mieć. No chyba ze Matip i Gomez wskoczą na wyższy poziom oraz boki bardziej skupia się na obronie. Jednak wątpię w obie te rzeczy .Atak drużyny z Anglii wszyscy dobrze znamy. Salah i Mane lubią postrzelać. Czwarta drużyna w grupie jest Ajax, który też lubi grać ofensywnie. Generalnie stawiając każdy mecz w tej grupie pierwsze co przychodzi na myśl w typowaniu to over 2,5. Właśnie chciałem go zagrać, ale zniechęcił kurs. Kurs na to zdarzenie jest jednak poniżej @1,50. Udało mi się złapać w STS typ obie strzelą bramkę po 1,50. Też wydaje się dobra opcja na to spotkanie
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +99
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom