>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [15.09.2021] - Środa

Status
Zamknięty.
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Besiktas - Borussia Dortmund
Typ powyżej 2,5 gola
Kurs 1,58
Fuksiarz

W którym meczu jak nie w Stambule mozna liczyć na dużo bramek. Patrząc na ostatnie wyniku obuekip to taki wybór nasuwa się samoistnie.
Besiktas u siebie w lidze po 3 meczach ma 9 punktów i 7:0 w bramkach. Borussia na 10 rozegranych ostatni spotkań over zaliczyła w ośmiu. Do tej pory nie spotkali się ze sobą, ale na takie pierwsze spotkanie przewiduję strzelaninę. No i Haaland będzie znowu w LM chciał się pokazać i pewnie coś tam wepchnie. Gospodarze u siebie na gorącym stadionie na pewno tez coś ustrzelą i tylko krok do overa. Gram zachowawczo 2,5, ale wg mnie mozna zaryzykowac wyżej
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
N 339,8K

niewierny-janek

Użytkownik
Inter Mediolan - Real Madryt
obie strzelą @1,65 (LM)
Fuksiarz


Hit 1. kolejki w meczach środowych i poniekąd rewanż za zeszły sezon. Wtedy Inter niespodziewanie odpadł po fazie grupowej. Tym razem będą chcieli wyjść z grupy, na początek trudny rywal ale spotkanie u siebie. Trzeba zacząć punktować od początku by później nie było kłopotów. Real jest w gazie i w lidze strzelają aż miło. Mają jednak swoje problemy w obronie i tracą sporo bramek. Inter już bez Lukaku, ale nadal mają kim straszyć i strzelać gole - jest Martinez, Dżeko, Calhanoglu czy chociażby z ławki wchodzący Correa. Real dobrze wygląda z przodu, Vinicius i Benzema są w dobrej formie i strzelają gole, jednak stracone 3 gole z Levante i 2 z Celtą Vigo budzą pewien niepokój, widać że ta defensywa po odejściu Ramosa potrzebuje czasu na zgranie. Tym samym spodziewam się ciekawego spotkania z bramkami po obu stronach.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Promocja tylko dla nowych graczy

Warunki promocji:


* założenie konta Superbet w dniu 15.09.2021 z tego linku
* zagranie pierwszego zakładu po rejestracji spośród spotkań Atletico – Porto, Club Brugge – PSG, Inter – Real Madryt, Liverpool – AC Milan, Man City – Lipsk, Sporting – Ajax za minimum 50 zł i kursie minimum 1,60 (tylko zakłady PRE)
* może być solo lub AKO, ale tylko z tych 6 meczy
* Nie ma znaczenia jak zakład zostanie rozliczony (wygrana/przegrana/unieważniona), za każdą bramkę strzeloną w wymienionych spotkaniach gracz otrzyma 10 zł dodatkowej premii

Warunki obrotu:

* obrót 3x po kursie 1.80

Szczegółowy regulamin promocji



Nie masz konta w Superbet, nic straconego - załóż je wchodząc na superbet.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
Magical Snap - 2021.09.03 13.33 - 002.png
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Szachtar to dziś promocja dnia. @1.94. Wczoraj wieczór bylo @2.0. Pozniej dopisze analizę. Tak samo Real DNB po @2.0 też godne uwagi.

Szachtar zbyt doświadczona ekipa w LM. W sumie to będzie weryfikacja gospodarzy, to , że ograli w eliminacjach Dinamo Zagrzeb i Crvene ok, ale Szachtar to inny poziom niż te ekipy.

Szachtar się wzmocnił przed sezonem + doszedł ogarnięty trener Roberto De Zerbi , którego często opisywał B barlo123 w temacie Liga Włoska.


Inter - Real
Wystarczy, że Real poprawi grę w defensywie i jest w stanie wywieźć 3 pkt. Alaba wraca więc jest na to szansa. O atak się nie martwię: Benzema i Vini w niesamowitym gazie na początku sezonu.
Inter stracił strzelbę Lukaku przed sezonem. Są inni, ale jednak Lukaku już pokazuje w Chelsea, że warto było na niego wydać ponad 100 baniek.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
adammj 273

adammj

Użytkownik
Szachtar to dziś promocja dnia. @1.94. Wczoraj wieczór bylo @2.0. Pozniej dopisze analizę. Tak samo Real DNB po @2.0 też godne uwagi.
Nie zgodzę się , żeby wygrana Szachtara był taką promocją , tymbardziej na wyjeździe. Bardziej skłaniam się do grania tutaj 1x w stronę gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
paga 28,2K

paga

Użytkownik
Nie zgodzę się , żeby wygrana Szachtara był taką promocją , tymbardziej na wyjeździe. Bardziej skłaniam się do grania tutaj 1x w stronę gospodarzy.
To Ty chłopie nie masz chyba pojęcia o czym piszesz. Nie mówię jak kolega ,że to mega pewniak ,ale Szachtar powinien sobie poradzić z tymi ogórkami, którym Dinamo w ogóle nie przeszkadzało w graniu. Widziałem obydwa spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
G 0

gubernator_nh

Gość
Nie piszę, że mega pewniak, ponieważ takich nie ma. Jednak uważam, że kurs jest za wysoki, ja liczyłem na 1.70 no może 1.80 max. Wyżej opisałem co nie co. Ja w to wchodzę grubiej.
 
paga 28,2K

paga

Użytkownik
I podpisuję się pod tym co napisał gubernator. Szachtar to zbyt mocna i ograna w Europie ekipa żeby nie radzić sobie z takimi drużynami.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina:piłka nożna-Liga Mistrzow
Godzina:21:00
Spotkanie: Inter Mediolan - Real Madryt
Typ: powyżej 2.5 gola
Kurs: 1.82
Bukmacher:fortuna

Spotkanie w którym liczę, że padnie naprawdę sporo goli. Zarówno Nerazzurri, jak i Królewscy tracą na początku tego sezonu dużo bramek, ale jednocześnie również całkiem sporo ich strzelają. Inter w trzech spotkaniach ligowych strzelił łącznie dziewięć goli, tracąc przy tym trzy bramki. Jak widać odejście Lukaku nie spowodowało, że Inter zatrzymał się w ofensywie, a wręcz przeciwnie. Martinez i Dżeko bardzo dobrze współpracują ze sobą, a na dodatek koledzy jak Barella czy Brozović tylko im pomagają. Dziś na trybunach zasiądą kibice, a więc spodziewam się Interu zmotywowanego, walczącego o każdy metr boiska i który stwarza sytuacje i co najważniejsze będzie chciał to spotkanie wygrać.
Złego słowa nie można napisać o Królewskich, którzy to po czterech kolejkach w lidze strzelili aż trzynaście goli, tracąc sześć. W ostatnim spotkaniu przeciwko Celcie Vigo, naprawdę ofensywa wygląda bardzo dobrze. Vinicius odrodził się i chyba na to miał mocny wpływ przyjście do klubu Carlo A. Benzema dalej trzyma poziom w ataku ładując gola za golem. Hazard powoli wraca do swojej formy, a Bale jak to Bale nie zagrał bo po reprezentacji doznał drobnego urazu. W pomocy są Kroos, Modrić i Valverde, a głodni gry są przecież nowy nabytek Camavinga, Asensio czy Rodrygo. Carlo ma do poprawy sporo w obronie, ale to dobrze dla dzisiejszego typu, że Real w tej obronie popełnia jednak trochę błędów.
Jak widać obie ekipy stwarzają sytuacje podbramkowe i co najważniejsze zamieniają je na gole. Dzisiaj liczę, że te gole padną i samo widowisko nas nie zawiedzie.


PRZEWIDYWANE SKŁADY
Inter Mediolan: Handanovič; Škriniar, de Vrij, Bastoni; Darmian, Barella, Brozović, Çalhanoğlu, Perišić; Džeko i Lautaro Martínez
Pozostali dostępni: Cordaz i Radu; Dumfries, Gagliardini, Alexis Sánchez, Vecino, Kolarov, Ranocchia, Correa, Vidal, D'Ambrosio oraz Dimarco.

Real Madryt: Courtois; Carvajal, Militão, Nacho, Alaba; Casemiro, Modrić, Valverde; Hazard, Vinícius i Benzema
Pozostali powołani: Łunin i Fuidias; Vallejo, Miguel, Lucas, Isco, Camavinga, Blanco, Asensio, Jović, Rodrygo oraz Mariano.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Inter-Real
Typ: Obie drużyny strzelą w obu połowach - 11/fortuna


Zgadzam się z typami na BTTS w spotkaniu Interu z Realem. Ten bet mam wrzucony do głównego kuponu, ale idę dalej i szukam BTTS'u w obu połowach. Real ostatnio zrobił to z Celtą w spotkaniu ligowym, a Inter zremisował 2-2 w Serie A. W zeszłym sezonie obie drużyny grały przeciwko sobie w fazie grupowej LM i w jednym ze spotkań zrobiły ten becik. Jeżeli spotkanie otworzyłyby się dość szybkim golem to moim zdaniem bet będzie miał prawo wejść. Obie drużyny chcą grać do przodu przy okazji robiąc dość duże dziury w obronie. Widzę w tym kursiem value i moim zdaniem warto go zagrać.

Liverpool-Milan
Typ: 1/X oraz BTTS - 2.12/betclic oraz Mane gol - 2.45/forbet


Jako kibic "The Reds" bardzo boję się tego spotkania i nikomu nie poleciłbym grania czystej "1" po tak niskim kursie. Jestem zdania, że 1.8 byłoby odpowiednie. Liverpool mimo tego, że stracił zaledwie 1 gola w 4 spotkaniach tego sezonu to tak naprawdę w każdym ze spotkań pozwala swoim rywalom do przynajmniej jednej 100% sytuacji. Milan to dużo wyższa półka niż Leeds czy Burnley, więc tutaj powinniśmy je dostać przynajmniej dwie i w moim odczuciu przynajmniej jedną strzelą. Liverpool z kibicami na stadionie raczej rzadko przegrywa na Anfield, więc swoje powinni włożyć, a wynik, który typuje to 1-1/2-1. Ofensywne trio, które aktualnie stanowi skład Mane/Jota/Salah dochodzi do wielu sytuacji, a mecz przeciwko Leeds pokazał dwie rzeczy. Jak wielką łatwość w dochodzeniu do sytuacji ma Mane i jak jest mocno pod formą. Mimo 10 strzałów strzelił zaledwie 1 gola i mam wrażenie, że to może pozwolić odblokować mu głowę. Kursik przyjemny, więc do jakieś tasiemki warto włożyć, bo uważam, że swoje okazje będzie miał.

CB-PSG
Typ: PSG (-1.5) - 1.75/betclic oraz Messi asysta
??? (nie znalazłem kursu, więc jakby ktoś miał coś fajnego to można mi podesłać)

Za dużej analizy nie mam zamiaru wrzucać, bo tutaj raczej nie ma co pisać. W trzech różnych miejscach, które sprawdzałem zobaczyłem info, że "Wielkie trio" z Paryżu ma dziś zagrać po raz pierwszy razem od początku. Jeżeli tak będzie to czuje naprawdę wielkie show i jestem zdania, że rozjadą się po mistrzu Belgii. Wrzucam asystę Messiego, bo mam wrażenie, że jego rola w PSG będzie właśnie taka, że będzie kreował Neymara oraz Mbappe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +212
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
CB-PSG
Typ: PSG (-1.5) - 1.75/betclic oraz Messi asysta
??? (nie znalazłem kursu, więc jakby ktoś miał coś fajnego to można mi podesłać)

Za dużej analizy nie mam zamiaru wrzucać, bo tutaj raczej nie ma co pisać. W trzech różnych miejscach, które sprawdzałem zobaczyłem info, że "Wielkie trio" z Paryżu ma dziś zagrać po raz pierwszy razem od początku. Jeżeli tak będzie to czuje naprawdę wielkie show i jestem zdania, że rozjadą się po mistrzu Belgii. Wrzucam asystę Messiego, bo mam wrażenie, że jego rola w PSG będzie właśnie taka, że będzie kreował Neymara oraz Mbappe.
forBET wystawił kurs 2.40 na asystę Messiego.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Sporo typów zostało już opisanych, dlatego w paru zdaniach co i dlaczego gram.

Inter - Real
BTS @1.6 / Unibet
X2+over1.5 @1.95 / Unibet znowu Inter nic...

Oglądałem oba mecze tych drużyn w weekend i co tu dużo mówić, w obu spotkaniach było overowo. Inter na początku sezonu gra fajną ofensywną piłkę, dotychczas strzelił już 9 goli, tracąc tylko 3. Mają fajną pakę z przodu. Co prawda odszedł Big Romelu, ale załatali tę dziurę Edinem Dżeko, który już zdobył 1 bramkę oraz asystę. Ponadto przyszedł Calhanoglu, który póki co ma taki dorobek jak Bośniak. Ogólnie Inter wygląda przyzwoicie, tylko czy to wystarczy na Królewskich? Szczerze - nie wydaje mi się. Real gra lekko mówiąc wesoły futbol - zwłaszcza w obronie. Bez Ramosa z tyłu Fernandez z Militao, do spółki z Gutierrezem trochę jak dzieci we mgle, czego efektem stracona bramka w Alaves, trzy (!) z Levante i dwie z Celtą. Z przodu jednak mamy odmienionego Viniciusa i Benzynę w świetnej formie, który zapakował hattricka Celcie. Ancelotti odmienił Viniego. Brazylijczyk cały czas jest pod grą, zasuwa od 16 do 16 i gra na totalnym luzie, czego efektem był gol i wywalczony karny. W sezonie dotychczas Vini 4 gole, Karim 5 goli i 4 asysty. Wiadomo, że Celta, Levante czy Alaves to inny rozmiar kapelusza niż Inter ale Real w lidze a w LM to też zawsze inna drużyna co było widać na przestrzeni ostatnich kilku lat. Ostatnia wizyta na San Siro skończyła się 0-2 dla Hiszpanów. Wydaje mi się, że wygrają, a co bardziej prawdopodobne - przegrać nie powinni; liczę też na to, że Inter postawi się mocniej niż przed rokiem.

Liverpool - Milan
1 + więcej RR @1.8 / Unibet rogi 15-2 :D


Zacznę od tego, że bez bicia przyznam się, że Milanu w tym sezonie nie oglądałem jeszcze. Za to oglądałem Liverpool - trzy z czterech meczów, i... ich gra wygląda po prostu dobrze. Grają ładnie, składnie - wrócił Virgil to i w obronie jest to poukładane. Efektem w sumie 3 czyste konta Alissona. W dalszym ciągu niezawodny Salah, który już na koncie ma 3 bramki i 2 asysty, Mane (2) i Jota (2), który godnie zastępuje Roberto Firmino. Ponadto, wydaje się, że Alexander-Arnold wrócił do formy, notując ostatnio dwie asysty. Co istotne, Liverpool bardzo dużo gra skrzydłami i robią sporo wrzutek w meczu głównie za sprawą właśnie TAA czy Robertsona, oczywiście nie pomijając zawodników ofensywnych, ale to w/w dwójka najczęściej dorzuca piłkę rywalom z przodu. To przekłada się na SFG w postaci rzutów rożnych. Mecze Liverpoolu w lidze z uwzględnieniem rożnych to:
0-3 Norwich (A), rogi 3-11;
2-0 Burnley (H) 8-4;
1-1 Chelsea (H) 12-3
0-3 Leeds (A) 2-11.
Dokładnie widać, że w każdym meczu "wygrali" w rożnych + trzykrotnie zgarnęli także komplet punktów. Z Chelsea dużo nie brakło bo dominowali sporą część spotkania, ale to też za sprawą tego, że James został wyrzucony z boiska. Jak już mówiłem, nie wypowiem się nt. gry Milanu, ale zabraknie dziś Ibry, który mimo wieku wciąż jest ważnym ogniwem Rossonerrich. Wydaje mi się, że Reds powinni wygrać to spotkanie, zwłaszcza przed własną publicznością. Grupa łatwa nie jest, wręcz jedna z trudniejszych, dlatego dla podopiecznych Kloppa dziś komplet to "obowiązek".

Sporting - Ajax
BTS @1.6 / Unibet


Mam wrażenie, że to powinno być otwarte spotkanie. Sporting dotychczas w lidze gra solidnie. Jeszcze nie przegrali, bilans 9:3 - bramki stracone z Bragą, Porto i Famalicao, która była wypadkiem przy pracy bo bramka dość kuriozalna. Ajax podobnie jak portugalczycy bardzo ofensywna ekipa, która w 4 spotkaniach strzeliła aż 13 bramek tracąc przy tym tylko 1. Pierwsze co nasuwa się na myśl przeciwko mojemu typowi to ilość bramek straconych, jednakże ja bardziej wierzę właśnie w to, że obie ekipy są ofensywnie usposobione, ponadto Sporting w tych meczach z lepszymi przeciwnikami jak Braga czy Porto bramki tracił, zatem przypuszczam, że i Ajax spokojnie coś wciśnie. Bukmacherzy największe szanse na wyjście dają BVB i właśnie Holendrom, dlatego jeśli Sporting chce pozostać w walce o awans to muszą dziś zdobyć jakieś punkty. Jeśli padnie bramka do 30 minuty, to myślę, że typ ma spore szanse powodzenia, bo któraś z ekip będzie musiała się otworzyć, gorzej jak będą szachy do przerwy, wtedy może być różnie :D


Bez analizy/do taśmy:
Szachtar wygra dowolną połowę @1.45
Besiktas-BVB over 2.5 + BTS @1.77
City + over 7.5 RR @1.77

PSG + over 2.5 @1.68

Club Brugge ov 2.5 RR @1.58
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Ja bym uszanował Sheriffa, uważał z BTTS w Interze i Realu. Overowe drużyny często w pucharach grają niskie wyniki. No i do dubla Czechów z siatkówki. Wygrana z Francją mówi wszystko. Pozdrawiam. Sheriff 1X, może jeszcze Ajax X2, bo to lepsza drużyna jak na tę chwilę od Sportingu raczej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Besiktas - Dortmund
Obie drużyny strzelą gola: tak @1.57 Fuksiarz
Mecz w którym nie można kalkulować. Pierwsza kolejka, bardzo wyrówna grupa. Borussia z obroną dziurawą jak sito, co powinien chcieć wykorzystać Besiktas tym bardziej, że grają u siebie i lepszej okazji nie będzie. Przy tym ofensywa niemieckiej dużyny z Haalandem na czele potrafi być piorunująca i trudno sobie nie wyobrazić, żeby nie strzelili choć jednej bramki z przeciętnym przeciwnikiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +52
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina : Piłka nożna / LM
Godzina: 18:45
Spotkanie : Sheriff Tiraspol - Szachtar Donieck
Typ : Jasur Jakhshibaev strzeli gola
Kurs : 4.40⛔
Bukmacher : Totalbet


Meczyk za chwilę więc krótko i zwięźle. Sheriff to absolutny debiutant w LM i dlatego jestem zdania, że właśnie z takimi ofensywnymi zespołami, jak Szachtar można liczyć na małą niespodziankę. Zapewne to goście będą prowadzić grę, atakować, a gospodarze będą kontrować, a że szybkie ataki ekipa z Mołdawii ma opanowane do perfekcji pokazało spotkanie z Dinamem Zagrzeb. Stawiam tutaj na gola zawodnika wypożyczonego z Legii Warszawa. Jasura znałem już wcześniej z białoruskich boisk, gdzie w barwach Eniergietyka prezentował się świetnie. Potem w Szachciorze Soligorsk również i jego transfer do Legii nie był do końca udany. Wypożyczenie do Sheriffa dobrze mu zrobi, ponieważ spotka się tam z ukraińskim trenerem Vernydubem, którego zna właśnie z Szachciora Soligorsk. W pierwszym ligowym meczu w nowych barwach popisał się golem i asystą, przy grze w kontrze Uzbek również będzie miał swoje okazje i bardzo mu kibicuje.
 
Ostatnia edycja:
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Inter-Real
Typ: Obie drużyny strzelą w obu połowach - 11/fortuna


Zgadzam się z typami na BTTS w spotkaniu Interu z Realem. Ten bet mam wrzucony do głównego kuponu, ale idę dalej i szukam BTTS'u w obu połowach. Real ostatnio zrobił to z Celtą w spotkaniu ligowym, a Inter zremisował 2-2 w Serie A. W zeszłym sezonie obie drużyny grały przeciwko sobie w fazie grupowej LM i w jednym ze spotkań zrobiły ten becik. Jeżeli spotkanie otworzyłyby się dość szybkim golem to moim zdaniem bet będzie miał prawo wejść. Obie drużyny chcą grać do przodu przy okazji robiąc dość duże dziury w obronie. Widzę w tym kursiem value i moim zdaniem warto go zagrać.

Liverpool-Milan
Typ: 1/X oraz BTTS - 2.12/betclic oraz Mane gol - 2.45/forbet


Jako kibic "The Reds" bardzo boję się tego spotkania i nikomu nie poleciłbym grania czystej "1" po tak niskim kursie. Jestem zdania, że 1.8 byłoby odpowiednie. Liverpool mimo tego, że stracił zaledwie 1 gola w 4 spotkaniach tego sezonu to tak naprawdę w każdym ze spotkań pozwala swoim rywalom do przynajmniej jednej 100% sytuacji. Milan to dużo wyższa półka niż Leeds czy Burnley, więc tutaj powinniśmy je dostać przynajmniej dwie i w moim odczuciu przynajmniej jedną strzelą. Liverpool z kibicami na stadionie raczej rzadko przegrywa na Anfield, więc swoje powinni włożyć, a wynik, który typuje to 1-1/2-1. Ofensywne trio, które aktualnie stanowi skład Mane/Jota/Salah dochodzi do wielu sytuacji, a mecz przeciwko Leeds pokazał dwie rzeczy. Jak wielką łatwość w dochodzeniu do sytuacji ma Mane i jak jest mocno pod formą. Mimo 10 strzałów strzelił zaledwie 1 gola i mam wrażenie, że to może pozwolić odblokować mu głowę. Kursik przyjemny, więc do jakieś tasiemki warto włożyć, bo uważam, że swoje okazje będzie miał.

CB-PSG
Typ: PSG (-1.5) - 1.75/betclic oraz Messi asysta
??? (nie znalazłem kursu, więc jakby ktoś miał coś fajnego to można mi podesłać)

Za dużej analizy nie mam zamiaru wrzucać, bo tutaj raczej nie ma co pisać. W trzech różnych miejscach, które sprawdzałem zobaczyłem info, że "Wielkie trio" z Paryżu ma dziś zagrać po raz pierwszy razem od początku. Jeżeli tak będzie to czuje naprawdę wielkie show i jestem zdania, że rozjadą się po mistrzu Belgii. Wrzucam asystę Messiego, bo mam wrażenie, że jego rola w PSG będzie właśnie taka, że będzie kreował Neymara oraz Mbappe.
BeTclic Messi asysty 1+, 2.75, 2+ , 8.0
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Club Brugge - PSG
Typ: PSG (-1)
Kurs: 1,74
Buk: forBET

No i w końcu ruszyła nasza długo wyczekiwana Liga Mistrzów i wydaje się, że po ciężkim pandemicznym okresie zrekompensuje ona nam z nawiązką puste stadiony i mecze wyglądające jak sparingi.

Wielu graczy zmieniło barwy, mamy dużą ilość arcyciekawych pojedynków grupowych i zapowiada się niepowtarzalna edycja, pełna walki, emocji i niespodziewanych rozstrzygnięć.

Już na sam początek dostajemy pojedynek Dawida z Goliatem, na którym nie wypada wręcz nie zarobić. Z jednej strony kopciuszek Club Brugge, dla którego ugranie każdego punktu w mocnej grupie będzie nie lada sensacją, i w którym, jak podaje skarb kibica w "Przeglądzie Sportowym", wartość całego zespołu jest mniejsza niż jednego tylko Mbappe, z drugiej zaś skonstruowana za potężne pieniądze szejków maszyna już nazywana od zabójczego tercetu MNM (Messi, Neymar, Mbappe).

Jeśli tylko gościom się zachce i zamiast prezentować pragmatyczny futbol (a potrafią to niestety robić) zdecydują pokazać na samym początku pełnię swoich możliwości, szykuje się pogrom i dziurawa obrona Belgów, która nawet w meczu ligowym z Gent straciła sześć goli, zostanie na pewno niejednokrotnie rozerwana.

Jedynej nadziei Belgowie mogą upatrywać w fakcie, że PSG zlekceważy przeciwnika i będzie chciało zdobyć trzy oczka i zapomnieć o całym spotkaniu. Wydaje mi się jednak, że cały ten nadmuchany przez kibiców, dziennikarzy i działaczy balonik podopieczni Mauricio Pochettino będą chcieli jeszcze bardziej rozdmuchać i pokazać, że plotki o nowym hegemonie mogą niedługo stać się faktem.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom