>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy (17.09.2015) - czwartek

Status
Zamknięty.
sportingbet_pl 216

sportingbet_pl

Użytkownik


Kursy od Sportingbet:



Odbierz bonus 100% do 200PLN :!:

Rusza Liga Europy. Mnóstwo spotkań i zarazem nie lada gratka dla fanów futbolu. Już w pierwszej kolejce kilka pojedynków zapowiada się nadzwyczaj ciekawie. Fiorentina z Kubą Błaszczykowskim w składzie podejmie FC Basel i tutaj liczymy na dobre widowisko. Włosi są faworyzowani, ale nie można lekceważyć mistrzów Szwajcarii. Ponadto dość interesująco będzie w Bordeaux gdzie Żyrondyści zagrają z Liverpoolem - czy The Reds wezmą na poważnie ten turniej :?: Arkadiusz Milik i jego Ajax będą grać z Celticiem, który ciągle szuka optymalnej formy na arenie międzynarodowej. Interesuje nas także jak wypadnie zespół z Albanii, Skenderbeu.

Zachęcamy do analizy i dyskusji.
 
P 0

ponczo

Użytkownik
Najbardziej kusi mnie żeby postawić na zwycięstwo Ajaxu z Celticiem. Jakie mecze dla was są dobre do postawienia? ????
 
J 574

jaworek1988

Użytkownik
Najbardziej kusi mnie żeby postawić na zwycięstwo Ajaxu z Celticiem. Jakie mecze dla was są dobre do postawienia? ????
Widziałem 1,5 meczu Ajaxu z Jabłonec. W obu meczach nie zachwycili, o ile remis na wyjezdzie moge zrozumiec, to wynik 1:0 wyglada zle na papierze w domu, gra wygladala dla mnie fatalnie, tak jakby nie grali na 100% jakby im sie nie chcialo. Ja odpuszczam ten mecz, bo obie druzyny to spadkowicze z LM. Forma ajaxu w lidze europy jest dla mnei zagadka. Celtic sie otarl o lige mistrzow, to nei sa ogorki, obie druzyny w tych okolicznosciach ocenilbym na podobny poziom. Nie chce za bardzo cos typowac, bo wiadomo, ze faworytem jest Ajax, ale nie wiem czy nie zrobie tak, ze odpuszcze w ogole cała pierwsza kolejke ligi europy, bo jednak forma wielu druzyn to dla mnie zagadka.
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
St Etienne Rosenborg
Sezon 2013/14 i St Etienne odpada w eliminacjach z duńskim Esbjerg
St Etienne (Fra) - Esbjerg (Den) 0:1 1.27 5.25 9.95
Esbjerg (Den) - St Etienne (Fra) 4:3 4.52 3.50 1.75
Sezon 2014/15
St Etienne awansuje do fazy grupowej, ale po olbrzymich mękach z tureckim Kardemir Karabuk. O awansie zadecydowała seria rzutów karnych
W rozgrywkach grupowych St Etienne nie wygrało żadnego spotkania !

Jakie będzie podejście St Etienne do LE w sezonie 2015/16? Mało przekonujący awans z Milsami ( Mołdawia), na wyjeździe remis 1-1, przed własną publiką skromne 1-0
Biorąc pod uwagę ostatnie wyczyny Zielonych w tych rozgrywkach kurs @1.6 jest kompletnie nie wart uwagi, co innego oddsy na Rosenborg.
Rosenborg remis zwrot - 3.75 Bet365
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Pilzno -1AH + Sparta Praga strzeli @2.20 bet365 ✅ ✅
Stawiam na Czechów w LE. Trzeba przyznać, że Pilzno się otrząsnęli po odpadnięciu z eLM. Tam grali fatalnie, ale zmienili trenera i znowu zachwycają. Myślę, że na własnym terenie spokojnie ograją Dinamo Mińsk.
W meczu Sparty mało mogę powiedzieć o rywalu z Grecji. Niemniej liga tam spada na dno, a formą nie imponują. Sparta to przede wszystkim mocna ofensywa i jeśli chcą coś tu ugrać to powinni coś strzelić. Myślę, że nie będzie to problem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Ode mnie taki kupon: Fenerbahce 1,37 + Tottenham 1,33 = AKO: 1,79 Bah
Argumenty może w punktach:
1. Faworyci do wyjścia z grupy.
2. Grają u siebie.
3. Nie po to Fenerbahce się zbroiło, żeby teraz nie wyjść z grupy LE, a skoro chcą wyjść to takie mecze u siebie muszą wygrywać. Przeciwnik absolutnie w zasięgu. Mecz w Turcji, jakiej atmosfery należy się spodziewać chyba jasne.
4. Tottenham gra z Karabachem, nie ma sensu pisać porównawczo o klasach zespołów, kadrach, potencjałach itp. Argument podobny jak powyżej - mecz u siebie, bez względu na wystawiony skład powinni się uporać sprawnie z przeciwnikiem.
W kontekście wyjścia z grupy, takie mecze po prostu trzeba wygrywać - nie widzę więc innego scenariusza. A kurs wychodzi przyzwoity zupełnie ???? Zważywszy na to, że mocno wątpię by to się nie udało ????
 
ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Witam!
Powie mi ktoś czemu aż tak nisko cenią sobie bukmacherzy Dinamo Mińsk że z Plzen dają na ich wygraną kurs powyżej 7?
Proszę o nie usuwanie postu ????
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
FC Midtjylland - Legia Warszawa 1 @2.55 ✅✅

Legia raczej nie poradzi sobie ze swoim rywalem, brak Pazdana i Rzeźniczaka to duża strata, podziurawiona defensywa Legii to łaty łup dla Duńczyków, którzy pokazywali że już nie z takimi rywalami potrafią zagrać dobry mecz

Lech - Belenenses DNB 2 @3.00 ✅✅
Jak gra Lech w lidze każdy widzi. Oczywiście można się łudzić że na puchary się spręża i zagrają o niebo lepiej niż w lidze, ale ja na to nie liczę Do tego ostatnio zarząd wstrzymał im wypłaty, a to raczej nie motywuje od ciężkiej pracy. Belenenses też nie należny do wielkich grajków, w lidze ostatnio zebrali oklep od Benfiki, ale i tak sądze że w meczu z Lechem mają spore szanse na sukces. DNB na 2 całkiem ciekawa opcja z dobrym kursem, można pokusić się o ako z Polskich zespołów ;)
 
A 18

andrzej77

Użytkownik
Nie zagra również Tomasz Jodłowiec, który jest niezwykle istotny w układance trenera Berga, o czym świadczy ilość rozegranych minut w tym sezonie przez reprezentanta Polski: https://sporticos.com/pl-pl/p/495-tomasz-jodlowiec Podobno kontuzję złapał również Ondrej Duda. Ciężka to będzie przeprawa dla Legionistów, biorąc pod uwagę również fakt, że skandynawskie drużyny nam nie leżą. Myślę, że w obliczu problemów kadrowych oraz słabszej dyspozycji murowanym faworytem jutrzejszego meczu będzie FC Midtjylland. Stawiam również na x2 w meczu Lecha z Belenenses. Nie tylko piłkarze z Poznania są w żenującej formie, ale również działacze, którzy układają skład trenerowi, ustalają priorytety i niezgodnie z prawem zamrażają wypłaty. Cyrk przy Bułgarskiej, który musi się skończyć porażką.
 
peekaboo 0

peekaboo

Użytkownik
Jakby tego było mało.
&quot;Maciej Gajos zdążył rozegrać jeden mecz w barwach Lecha Poznań i już złapał kontuzję. Ma skręcenie stawu skokowego. Wkrótce przejdzie kolejne badanie, które wykaże, jak długa będzie jego przerwa&quot;
 
D 38,2K

drpajchivo

Użytkownik
Nie wyobrażam sobie jutrzejszych spotkań polskich drużyn w roli faworytów. Dziwię się również, że kursy na nasze drużyny maleją, jak widać idzie masówka...
Midtjylland - Legia: 1 (-1AH) @3,80 ⛔
Midtjylland - Legia: BTS - Nie @1,80 ✅
Bet365

Dziurawa obrona, brak argumentów z przodu, wynik może uratować jedynie Kuciak pod warunkiem że naprawdę będzie miał dobry dzień. Odb2 sezonów staram się oglądać większość meczy Midtjylland. Według mnie najbardziej ofensywna drużyna ligi, do tego ze świetną linią obrony. Spokojne 2-0 dla gospodarzy
Tottenham - Qarabag: 2 @13,00 ⛔
Bet365

Z tej dwójki znacznie bardziej przemawiają do Mnie przyjezdni, którzy w swojej lidze od dłuższego czasu są najzwyczajniej w gazie. Nie spodziewam się dominacji gości, grę zapewne będą prowadzić Anglicy, ale nie ważne kto jest częściej przy piłce, ważne kto strzela bramki. Z dodatkowych typów polecam Over na kartki, sędzia spokojnie sięgnie do kieszeni 4-5 razy. ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
karel79 33

karel79

Użytkownik
Plzen - Din. Minsk
Typ: Plzen -1 (AH)
Kurs: 1.76 Redbet
Liga Europejska to dla wielu klubów puchar pocieszenia ale do grona malkontentów z pewnością nie należą ekipy Viktorii i Dinama.
Obydwa kluby mogą liczyć na wymierny zastrzyk gotówki i fajną przygodę, ale dużo większe szanse by nie skończyć jej już na fazie grupowej ma zespół z Pilzna.
Dinamo Mińsk poraz drugi z rzędu dotarło do fazy grupowej LE, ale w roku ubiegłym byli raczej dostarczycielem punktów - ostatnie miejsce i 4 porażki w 6 meczach to końcowy bilans. Klub nie odnotował przez rok wielkeigo skoku jakościowego, na krajowym podwórku wciąż ogląda plecy BATE. Awans do grupy wywalczony w dość szcęśliwcyh okolicznościach - wygrana w dogrywce z Zurichem i po rzutach karnych z Salzburgiem. Wydaje się, że białorusini mają najmniej argumentów w stawce którą dopełniają Villareal i Rapid.
Viktoria tymczasem wraca do konkretnego grania w Europie, zakreślając swoją formą pewną sinusoidę - sezon 13/14 to sukces i awans do grupy LM, rok później nie dotarli choćby do grupy LE odpadając w dwumeczu z Petrolul by pare miesięc później odzyskać mistrzostwo. Sierpniowa porażka w dwumeczu z Maccabi - bardzo pechowa - zesłała ich do walki o gre LE a nieco słabsza forma w lidze poskutkowała także zmianą trenera. Od 4 meczów drużyne prowadzi pracujący od paru lat w klubie Karel Krejci (także asystent przy reprezentacji Czech). Efekt nowej miotły? Jak najbardzeij - 4 mecze, 4zwycięstwa, 11 zdobytych bramek, zero straconych. Pełna kontrola w ostatnim meczu ligowym, a wyjazdwoe zwycięstwo 4-0 to...najniższy wymiar kary. Jutro bez większych problemów kadrowych za to z kilkoma zawodnikami którzy robią ostatnio różnice jak Duris, Kopic czy Lambersky.
Miejscowi kibice wypełnią do ostatniego miejsca kameralną Dossan Arene i jest duża szansa że zobaczą przekonujące zwycięstwo swoich ulubieńców.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
#1Ajax - strzeli
#2Midtyjlland - strzeli
#3Belenenses HC +2
ako: 2,07
Na LE postanowilem wybrac takiego trebla, teraz po krótce spróbuję go opisać. Ajax mocny u siebie , odpadli w rywalizacji o LM ( Celtic również) , ale myśle że Ajax jeśli chodzi o sam skład jest zdecydowanie mocniejszym zespołem. Pokusiłbym się nawet zagrać czystą 1 na gospodarzy. Myślę że zawodnicy maja do udowodnienia blamaż z Rapidem na własnym boisku i będą chcieli zmazać plamę. GOL dla Ajaxu powinnien paść.
Jak już ktoś wspominał wyżej drużyna duńska mocno ofensywna, wiekszych straty w składzie niema oprócz bramkarza. Przewaga własnego boiska , jak nie wykorzystać takiej szansy jak będącej w dołku Legii w dodatku z poważnymi oslabieniami jakimi są dwa filary obronne Rzezniczak i Pazdan
Odnośnie trzeciego spotknia to chyba dużo pisać nie trzeba ,wszyscy wiemy jak gra Lech ,a raczej nie gra nic. myśle że bezpiecznie hc+2 dla gości także powinnien zostać pokryty. za Lechem praktycznie nie przemawia nic same porażki , brak spójności w grze oraz problemy kadrowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mat77 158

mat77

Użytkownik
Fenerbahce+BVB(-1)+Pilzno ako:3,25
Każda z tych ekip w ostatnim czasie jest w dobrej formie lub w bardzo dobrej(mowa oczywiście o Borussii.)Fener u siebie wiadomo zawsze groźni, do tego dochodzą indywidualności typu Van Persie czy Nani.Molde nie ma zbytnio kim postraszyć, z formą też raczej nie jest super a więc inny wynik niż zwycięstwo gospodarzy będzie dla mnie niespodzianką.BVB bez Reusa ale nadal ma kim straszyć w ofensywie.Tutaj nie ma się co rozpisywać,Borussia od początku sezonu w świetnej formie, Krasnodar może sprawiać niespodzianki i urywac pkt faworytom ale u siebie.W Niemczech polegnie i to kilkoma golami.Victoria Pilzno również od jakiegoś czasu gra piłkę która może się podobać, są skuteczni w ofensywie.LM to były za wysokie progi ale w LE gdzie dużo drużyn z lepszych lig odpuszcza mogą sobie nieźle radzić.
Wiadomo jest to 1 kolejka i do tego jest to Liga Europejska czyli mogą dziać się różne cuda.Ja tu z poważnym graniem poczekałbym do ćwierćfinałów ewentualnie 1/8 aż te pierwsze sito przepuści te różne dziwaczne &#39;&#39;twory&#39;&#39; piłkarskie.Dla mnie przynajmniej na ten moment na boisku jak i na papierze najmocniejszą ekipę ma BVB.Mocno namieszać powinny hmm i tu duży znak zapytania.. może Monaco,Sporting.hmm pewnie jakaś włoska też zajdzie daleko.Wiadomo nie ma co dużo gdybać bo po fazie grupowej dojdzie 8 ekip &#39;&#39;niechcianych&#39;&#39; z LM które pewnie też będą wysoko mierzyć.
Rapid-Villarreal btts tak ~1.7 Gdy widzę, że gra drużyna austriacka czy to Rapid czy wcześniej Salzburg to dla mnie jest to bet z automatu.Rapid gra bardzo &#39;&#39;radosną&#39;&#39; piłkę często anagażując się w atak zapominają kompletnie o defensywie.Ostatnio raczej są pod formą ale Villarreal traci też regularnie bramki.U gości natomiast forma zwyżkuje także tu też z ich strony nie bałbym się o pokrycie mojego typu.
Typ poboczny: Villarreal wygra ~2.2
Lech-Belenenses x2 ~1.82. O Lechu powiedziano i napisano w ostatnich tygodniach książkę albo i dwie..No ale jest to Polska ekipa więc można trochę bardziej nakreślić jak to wygląda wiadomo forma tragiczna, zero walki, pomysłu na grę.Braki kadrowe jako tako zostały zażegnane, na dzień dzisiejszy (mogę się mylić) do gry nie są zdolni; Robak,Gajos i Jevtic.Jest tylko ciekaw kiedy zacznie się głośno mówić o dymisji trenera Skorży jak na nasze warunki to coś ma duży kredyt zaufania Pan Maciej.Oczywiście trenera nie obwiniam głównie za to co teraz się dzieje w Lechu, jak dla mnie na polskie warunki obok Probierza najlepszy trener.Co do gości to też z formą u nich na bakier, taki mecz 50/50 się szykuje.Jakiś under pewnie też do gry bo wątpię by tu niemoc strzelecka po obu stronach się przełamała.Ja idę w stronę gości bo po prostu jest to value od buka.Taki Lech po takim kursie (coś koło 1.9 oscyluje) jest nie grania.
 
szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 19:00
Spotkanie: Bordeaux - Liverpool
Typ: over 3,5 kartki ⛔⛔⛔ 2 kartki
Kurs: 1,66
Bukmacher:
Bet365
Stawka: 3j
Typ: over 4 kartki (azjan) ⛔⛔⛔ 2 kartki
Kurs: 2,00
Bukmacher:
Bet365
Stawka: 2j
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Alberto Undiano Mallenco, Hiszpan lubi wyciągać kartki i robi to często, w LM ma średnią 4,55 kartek/mecz, natomiast w lidze hiszpańskiej wynosi ona 5,40 kartki na mecz, mam nadzieję że oba zespoły nie odpuszczą ligi europejskiej i to najbardziej będzie decydować ale o tym niżej


  • moim zdaniem to jedna z najbardziej wyrównanych par tej kolejki LE, spodziewam się zaciętego meczu, obie drużyny nie zaczęły zbyt dobrze swoich rodzimych rozgrywek, gospodarze mogę czuć się trochę podbudowani po ostatnim wyjazdowym remisie z PSG (trochę pomógł im bramkarz Paryżan) i na pewno liczą że ten wynik pozwoli uwierzyć im bardziej w siebie, tak jak pokazali to w meczu z liderem Ligue 1 muszą walczyć o każdą piłkę i agresywną grą zmusić przeciwników do błędów, myślę że w tym meczu będzie podobnie, będą chcieli pokazać się z dobrej strony przed swoją publicznością, jeżeli chodzi o gości to na pewno marzy się im jakieś trofeum, może LE? moim zdaniem nie odpuszczą i na ciężkim terenie w Bordeaux powalczą o dobry wynik, także spodziewać się sporej ilości fauli i szybkiej ręki sędziego


  • jeżeli chodzi o h2h między tymi zespołami to zdarzył się w zamierzchłych czasach dwumecz w LM, nie jest on imo reprezentacyjny więc tylko o nim wspomniałem, jeżeli chodzi o statystyki to Bordeaux w eliminacjach do LE miał średnią 3,25 kartki/mecz, w sezonie 13/14 w LE 2,67 kartki/mecz, jeśli chodzi o Liverpool to w LM w tym roku miał średnią 1,67 kartki/mecz, a w LE 1,5 kartki/mecz (grał tylko 2 mecze) oba zespoły dość regularnie dostają kartki i myślę że w tym meczu nie będzie inaczej, dużo zależy od postawy obu zespołów bo czasami niektórzy piłkarze zbyt luźno podchodzą do tych rozgrywek

Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europejska
Godzina: 21:05
Spotkanie: Tottenham - Qarabag
Typ: over 3,5 kartki ✅✅✅ 5 kartek
Kurs: 1,69
Bukmacher:
Unibet
Stawka: 2j
Typ: over 4 kartki (azjan) ✅✅✅ 5 kartek
Kurs: 2,00
Bukmacher:
Bet365
Stawka: 1j
Co przemawia za typem:

  • sędziuje pan Adrien Jaccottet, Szwajcar jest ciekawym młodym sędzią pokazał już nie raz że nie boi się wyciągać kartki, to jego pierwszy mecz w LE, dotychczas sędziował el LE i ma w nich średnią 5,00 kartek/mecz, natomiast w lidze szwajcarskiej wynosi ona 5,75 kartki na mecz, ciekawostką jest że w ostatnich 10 meczach które prowadził tylko w 2 pokazał mniej niż 3,5 kartki, a jeżeli chodzi o spotkania w europejskich pucharach to na 9 spotkań tylko w jednym nie pokazał więcej niż 3,5 kartki


  • jestem ciekawy jak sobie poradzi kolejna angielska drużyna w europejskich pucharach, niewątpliwie to gospodarze na papierze są faworytem, ale jak to Tottenham potrafi zagrać dobry mecz jak i zlekceważyć przeciwnika, moim zdaniem w tym przypadku może być drugi wariant, Qarabag to egzotyczna drużyna ale bardzo poukładana, świadczy choćby o tym że niewiele zabrakło im żeby wygrać w el LM z Celtic, moim zdaniem Azerowie nie położą się w tym meczu lecz zagrają na pełnej ambicji i walki w tym meczu nie powinno zabraknąć, z drugiej strony Tottenham nie może sobie pozwolić na przegraną z tak egzotyczną drużyną więc przewiduje tu sporo fauli a co za tym idzie kartek


  • jeżeli chodzi o statystyki to Tottenham w LE miał średnią 2,00 kartki/mecz, w sezonie 13/14 w LE 1,55 kartki/mecz, jeśli chodzi o Qarabag to w LE w 14/15 miał średnią 1, k5rtki/mecz, dużo zależy od postawy piłkarzy gospodarzy mam nadzieję że nie przejdą obok meczu, myślę że jeżeli piłkarze pokażą walkę na boisku sędzia będzie umiał ich wykartkować odpowiednio


Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
W tym meczu gram na Włochów. Drużyna ze Szwajcarii mnie wgl. nie przekonuje, a na tle dobrze usposobionej Fiory powinni dać plamę po całości. Widziałem Basel tylko podczas meczy z Lechem, którego eliminował, wtedy byłem w 100% przekonany, że gdyby zamiast Lecha grała Legia przeciwko nim, to wynik mógłby być całkiem inny - oczywiście na korzyść naszej polskiej drużyny. Solidny skład gospodarzy powinien ten mecz wygrać. Mam nadzieje, że zobaczymy od początku Kubę Błaszczykowskiego i także pokaże swoją moc podczas tego meczu. Basel jak każdy dobrze wie, to nie jest ta drużyna co 2-3 lata temu i nie widzę dla nich szans w tym meczu. W grupie myślę, że dzisiejsi goście będą mieli także ciężko na awans do fazy pucharowej, jednak może to ich &quot;doświadczenie&quot; pomoże wyjść z grupy. Jak dla mnie wysoki kurs na Fiorentine i go pobieram.
1 @1.85 Milenium ⛔

Fenerbahce, które w tym okienku zrobiło solidne transfery i to nie po to, żeby walczyć tylko w lidze, tylko głównie aby walczyć w europejskich pucharach dzisiaj ma okazje i to wg mnie dość łatwą na zainkasowanie 3 punktów. Molde to norweska drużyna, która wg mnie pogodziła się już z 4. miejscem w grupie A, gdzie mają oprócz dzisiejszego przeciwnika Ajax oraz Celtic. Widzę tutaj minimum dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy i tak właśnie stawiam.
Fenerbahce HA -1.5 @1.90 Milenium ⛔

Do Dortmundu przyjedzie dzisiaj rosyjska ekipa - Krasnodar. Nie oszukujmy się - nie jest to topowa drużyna, która mogłaby w jakikolwiek sposób zagrozić bramce Niemców. Dortmund po zmianie trenera zyskał na jakości i świeżości w drużynie. Myślę, że dzisiaj wygrana to rzecz oczywista, ale iloma bramkami? Ja stawiam dość bezpiecznie bo tylko HA -1.5, ale dla odważniejszych polecam HA -2 lub -2.5.
Dortmund HA -1.5 @1.58 Milenium ⛔

Plzen, czyli aktualny Mistrz Kraju podejmie dzisiaj na własnym stadionie drużynę z Białorusi. Nie ma się co czarować - poziom czeskiej ligi, a białorusińskiej to dwa różne tematy i myślę, że po prostu ten mecz wygrają gospodarze, tym bardziej na własnym obiekcie, gdzie są po prostu świetni. Dynamo w meczach wyjazdowych nie radzi sobie super, ekstra.. Sporo remisują, trochę wygrywają, ale także przegrywają - a to tylko mecze ligowe, które mają dużo niższy poziom niż ten dzisiejszy.
Plzen HA -1.5 @2.25 Milenium ✅

Dziwi mnie dość wysoki kurs na drużynę z Lizbony przeciwko moskiewskiej Lokomotiv. Myślę, że ten mecz także będzie wygrany przez gospodarzy, którzy na własnym obiekcie nie oddają raczej punktów, natomiast goście będą po długiej podróży co też na pewno odczują. W lidze Rosjanie przegrali wyjazdowy mecz przeciwko słabemu Kazanowi aż 3:1, co nie napawa optymizmem przed dużo trudniejszym rywalem jakim jest Sporting na własnym obiekcie.
1 @1.58 Milenium ⛔

Ostatni mecz, w którym szukam pieniędzy to Ajax - Celtic. Zastanawia mnie jak do tego meczu podejdzie właśnie holenderska drużyna jak i do całego pucharu. Myślę, jednak, że powinni podejść do tego poważnie, z uwagi na to, że LE to rozgrywki, w których mają szanse zaistnieć w fazie pucharowej, natomiast LM? No są po prostu na nią za słabi, jednak w fazie grupowej na pewno byłoby ciekawiej ich oglądać niż parę zespołów, które w tym roku tam są. Celtic przegrał ostatni mecz, który był meczem wyjazdowym przeciwko Aberden 2:1. Ajax dobrze wszedł w sezon, myślę, że Milik i spółka zrobią tutaj dobrą robotę i po prostu wygrają ten mecz. Kurs zachęca.
1 @1.85 Milenium ⛔
 
teixeira 367

teixeira

Użytkownik
hehe już się zaczęło.
Także jako lider typów dnia,chciałbym napisać że pisanie o ligowych wynikach Lecha w kontekście dzisiejszego meczu,powinno być potraktowane jako celowe wprowadzanie w błąd mniej doświadczonych typerów i skutkować banem lub chociaż napomnieniem ze strony moda. tezę tą podpieram wynikiem meczu będącego w znakomitej formie ligowej MC z będącym w beznadziejnej formie ligowej Juventusem(w tym miejscu liczę na kilka punktów do reputacji) ???? . Jeśli nie wiecie co pisać to napiszcie że liga Portugalska przewyższa ligę Polską o dwie klasy bo Porto i Benfica ugrały 4 punkty w Lm,a my boimy się Midtliand i Benelesens. Legia faktycznie raczej przegra,a raczej na pewno nie wygra 7 meczu z rzędu w europie. Lech zaś całkiem możliwe że wygra. Po pierwsze kurs jest śmieszny biorąc pod uwagę to co wy bierzecie,czyli formą jako całokształt,bez podziału na rozgrywki. Po drugi biorąc pod uwagę to co ja biorę,czyli 2 zespoły z Portugalii w LM. Po trzecie to że w Lechu gra Tomala. Ale buki głupie nie są,i nie wystawią na Lecha kursu 2,5,bo taki ja od razu bym to wykorzystał. Podobnie było w weeekend,gdzie z jakiegoś nie zrozumiałego powodu buki wystawiły Wotford w starci ze Swansea w roli faworyta. Zastanawiam sie czy była to celowa pułapka z ich strony,czyli kurs na 2 Swansea(wygrana z UTD kolejkę wcześniej) działający jak lep na grających,czy oni już rozumieją zę mogą to robić bo masówka jest narzędziem w rękach diabła,a wynik będzie odwrotny niż masówka. A może mieli za tym jakiś argument??? Dziś widzę podobnie polscy kibice widząc kurs na Belenesens będą to grali, wynik będzie 1. Fenerbahce widzę też że nie wygra. Pierwsze co sobie pomyślałem jak zobaczyłem ten mecz to to że Molde ma zespół a Fenrbahce podstażałe,przepłacane gwiazdki,wasze typy na Turków upewniają mnie że będzie tam 2.
Typy Lech-1 1.85
Fenerbahce-Molde-2 10zł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
M 9

muresan

Użytkownik
Kartki w meczu Bordeaux-Liverpool jak najbardziej do gry nawet linia 4.5 po 2.20 na bet365.
Sędzią Undiano Mallenco - Hiszpan potrafi wyciągać kartki. Dokładając mocno rezerwowy skład Liverpooolu i średnią formę Bordeaux nie widzę tutaj zdecydowanego faworyta, a wyrównany mecz walki co tylko powinnno pomóc typowi.
Oczywiście jako, że to kartki to ze stawką szaleć nie radzę ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom