>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1. kolejka Bundesligi (18.09 - 20.09.2020)

Status
Zamknięty.
kamasutra10 553K

kamasutra10

Typer
Werder Brema - Hertha Berlin
Werder - hc 1.5 @ 5.50 Fortuna



Po spotkaniach w ramach DFB Pokal inaugurujących nowy piłkarski sezon w Niemczech rusza w końcu Bundesliga. Ja wybrałem to spotkanie gdyż widzę szansę na złapanie dobrego kursu. Gospodarze podejmują ekipę z Berlina będącą w fatalnej dyspozycji sportowej i psychicznej. Hertha przygotowując się do nowego sezonu rozegrała kilka spotkań sparingowych przegrywając wszystkie , na dodatek nie zdobyła w nich choćby gola ( Ajax 0:1 ; PSV 0:4 ; Hamburger SV 0:2). Czary goryczy dopełniła pucharowa przegrana z beniaminkiem 2 Bundesligi Braunschweig 5:4 . W tym kuriozalnym spotkaniu obrońcy Herthy popełniali sporo prostych błędów w efekcie czego stracili aż 5 goli. Goście od wielu tygodni borykają się z dużymi problemami kadrowymi. Lista kontuzjowanych jest bardzo długa i do dzisiejszego spotkania podchodzą w niewiele lepszej sytuacji. To duży problem.

Gospodarze zadziwiali formą w okresie przygotowawczym. Wygrali wszystkie siedem meczy sparingowych z bilansem bramkowym 24:3 a w 1/32 DFB Pokal ograli na wyjeździe C.Z Jena 2:0. Formą strzelecką błyszczą Selke , Sargent , Bittencourt i Chong którzy solidarnie dzielili zdobycze bramkowe w opisywanych spotkaniach.
Oczywiście sparingi to nie to samo co potyczki ligowe ale biorąc pod uwagę w jakiej dyspozycji są goście nie zdziwię się jeśli wyjadą z Bremy z bagażem 2-3 goli.
Niezmiernie ciężko będzie sztabowi szkoleniowemu Herthy doprowadzić piłkarzy do lepszej formy zaledwie w kilka dni. Ciężkie zadanie przed naszym Krzysztofem Piątkiem o ile wyjdzie w wyjściowym składzie. „Musimy być czujni i grać we własną grę!”
Tymi słowami skwitował czwartkową konferencję prasową opiekun Herthy Bruno Labbadia. Pierwsze pytanie konferencji prasowej dotyczyło najnowszego członka drużyny: Jhona Córdoby. „Nie chcę komentować, czy jego udział w meczu z Werderem ma sens. Jest jednak bardzo skupiony i chętny - jestem zadowolony ”- powiedział trener Labbadia, który przekazał również dobre wieści o obronie drużyny. „Dedryck Boyata zrobił dobre wrażenie i myślę, że jest gotowy do gry”.

M
łody Kolumbijczyk (Jhon Cordoba) który w ubiegłym sezonie zdobył 13 bramek w barwach FC Koln grając na środku ataku to bez wątpienia duże wzmocnienie ekipy z Berlina. Jednak jak twierdzi Labbadia nie zapadła jeszcze decyzja czy wyjdzie w podstawowym składzie. Dużo większym problemem niż gra ofensywna w tej chwili jest postawa bloku defensywy i to nad tym mankamentem mocno pracowano przez ostatnie kilka dni. Czy na tyle dobrze by ustrzec się błędów w starciu z duzo bardziej wymagającym przeciwnikiem niż ten z meczu pucharowego okarze się w sobotę.

Patrząc na postawę obydwu drużyn zarówno w sparingach jak i meczach DFB Pokal sadzę że można pójść w dzisiejszej potyczce w kierunku gospodarzy nawet w opcji -hc 1.5 a więc z większą dozą ryzyka. To początek sezonu więc wszelkie spekulacje wynikające z ubiegłych rozgrywek 2019/20 nie mają sensu a bardziej liczy się obecna forma. Ta wskazuje na Werder jako ekipę mogącą sięgnąć po komplet punktów na własnym terenie i wygraną minimum dwoma golami.
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom