>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Szwecja - Szwajcaria [03.07.2018, wtorek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
keram007 1,1K

keram007

Użytkownik
Kursy na Szwajcarię już powoli spadają, więc biorę póki jeszcze na etoto ostał się naprawdę fajny na awans tej ekipy do następnej fazy turnieju - @1,86.
Moim zdaniem Szwajcaria lepsza w każdym aspekcie i na każdej pozycji. Żeby nie być gołosłownym: tranfermarkt wycenia ekipę Szwajcarów na 218 milionów, podczas gdy Szwedów na 119. Shaqiri, Dzemaili, Xhaka, młody Embolo, Rodriguez, Lichsteiner, Akanji, Seferovic, Sommer - naprawdę fajna, utalentowana paka. W fazie grupowej podobali mi się bardzo, zwłaszcza w meczu z Serbią (który tak btw mecz ten był, oczywiście tylko moim zdaniem, jednym z najciekawszych na tych mistrzostwach). Szwedzi też pozytywnie zaskoczyli, ale to wyjście z grupy to już i tak dla nich ogromny sukces i myślę że na tym się zatrzymają.
Podsumowując, gram: awans Szwajcarii na etoto po kursie @1,86
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
taidio 882

taidio

Użytkownik
Oglądałem Szwedów z Koreą i Niemcami to szczerze mówiąc nie zachwycali, z Koreą strasznie nudy mecz, męczarnia i gol po karnym, z Niemcami obrona Częstochowy, zresztą to jak Niemcy są nieskuteczni dzisiaj było widać, a dziś ich meczu nie oglądałem bo akurat nie dałem rady i 3:0 z Meksykiem i mam mieszanie uczucia nie wiem co o tym wszystkim myśleć xD
A z drugiej strony mamy tą Szwajcarię która jest potencjalnie lepsza, ale też jakoś nie zachwyca, remis z Brazylią duży sukces, ale Brazylia dopiero pierwszy mecz to się wbijała w turniej, potem wygrana z Serbią - według mnie bardzo szcześliwa chociazby ze względu na brak karnego na Mitrovicu i dziś remis z Kostaryką która równie dobrze mogła to spotkanie wygrać
co to za mecz xD
 
gaara88 327

gaara88

Użytkownik
Mecz wczoraj oglądałem 1 okiem ale jak dobrze widziałem to Schar i Lichsteiner zółtka dostali i nie zagrają ze Szwecją? Jeśli tak to spora dziura w defensywie i handi w stronę Szwedów
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Mecz wczoraj oglądałem 1 okiem ale jak dobrze widziałem to Schar i Lichsteiner zółtka dostali i nie zagrają ze Szwecją? Jeśli tak to spora dziura w defensywie i handi w stronę Szwedów
Zgadza się bo dwóch podstawowych obrońców Szwajcarii dostało żółtka i nie zagrają ze Szwedami i nie byłbym taki pewny wygranej ich jak piszą typerzy wyżej!!!!
 
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Zgadza się bo dwóch podstawowych obrońców Szwajcarii dostało żółtka i nie zagrają ze Szwedami i nie byłbym taki pewny wygranej ich jak piszą typerzy wyżej!!!!
Mysle, ze buki caly czas nie doceniaja Szwecji. A zobaczcie tylko: najpierw wyeliminowali Wlochow, teraz wyszli z grupy przegrywajac jedynie z Niemcami po golu w ostatnich sekundach. Owszem nie maja jakichs wielkich gwiazd w zespole, graja nieciekawa dla oka pilke, ale sa zabojczo skuteczni. Do tego teraz w Szwajcarii zabraknie dwoch podstawowych obroncow. Dlatego probuje tak:
Sweden To Qualify (Incl ET and Pen) @2
Sweden DNB @2,1

kursy z Betfair
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Mam dokładnie takie same odczucia do tego meczu. Nie mam pomysłu kto wygra. Dwie ekipy, których specjalnością jest dobra obrona i twarda gra. Dwie mocno solidne ekipy, może bez gwiazd ale bardzo zgrane kolektywy. Na minus wyrwa w obronie Szwajcarów, gdzie zabraknie dwóch podstawowych graczy ale mimo to, liczę na niski remis i dogrywkę, ewentualnie ktoś wbije tego jedynego gola ale mecz powinien być mocno defensywny, wątpię aby ktoś się otworzył.
typ: under 2,5 gola
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Szwajcaria mnie kompletnie nie przekonuje , za to Szwecja tak i pisalem juz przed turniejem , ze 1/8 to minimum. Co z tego , ze z Korea nic nie pokazali ? To nie ich styl , oni musza grac z kontry a nie dominowac . Z Meksykiem pokazali moc i Szwajcarow tez przejdą . Kurs na awans Szwedów to promo.
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Będzie mega underowo... Dla mnie remis i poniżej 2,5 goli
Też mi się tak wydaje.
Szwajcarami zbytnio się nie zachwycam, bo przygarnęli paru albanów, którzy pokazali z Serbią, że są burakami grają przede wszystkim dla kasy. FIFA powinna ich wywalić na pysk z turnieju za takie gesty. Myślę, że zrobią to Szwedzi, którzy imponują postawą. Zespół to przede wszystkim defensywny i tego się trochę obawiam. Co prawda Szwajcarzy osłabieni. Liczę na 1-0, 0-0 i dogrywką a nawet karne i wygraną Szwedów. Im się to po prostu należy.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Szwecja - Szwajcaria Albin Ekdal: Ponad 81,5% celnych podań w meczu 1,80 fortuna ✅
https://forum.bukmacherskie.com/aff/fortuna
Ekdal razem z Larssonem do tej pory mocno trzymał środek pola Szwedów. Larssona zabraknie w starciu ze Szwajcarami z powodu kartek, więc Ekdal musi wziąć na siebie jeszcze większą odpowiedzialność za grę. Linia bardzo niska jak na pomocnika środkowego ale to z powodu spotkań z Niemcami i Meksykiem. Po kolei jednak: z Koreą 65 podań i 89%, z Niemcami 19 i 63%, z Meksykiem 17 i 82%. Z Koreą to był jedyny mecz, gdzie Szwecja grała piłką dłuższy czas. Z obrońcami tytułu mało podań Albina i słaba celność ale tam większość to trudne piłki grane pod presją, często zmuszony do odgrywania z pierwszej piłki pod presją. Z Meksykiem jeszcze mniej podań ale to również wynikało ze stylu gry przeciwnika. Szwajcaria pewnie będzie dominować w środku boiska ale nie jest to tak ekspansywny styl jak Niemców i Meksyku. Walka będzie ale nie powinno być aż takiej presji w środku pola. Tym bardziej, że Szwajcarzy stracili dwóch kluczowych obrońców: Lichsteinera i Schara i odważna gra wysokim pressingiem może skończyć się fatalnie przy osłabionej formacji defensywnej. Ekdal długich piłek praktycznie nie gra, woli grać na bliższą odległość w boczne sfery boiska ale i sporo potrafi pograć z obrońcami, szczególnie jak wynik jest korzystny. Ekdal to typowy środkowy pomocnik do walki i zbierania piłek. Nie ma inklinacji do gry kombinacyjnej i rozgrywania dlatego linia moim zdaniem mocno zaniżona. Liczę na dość wyrównany mecz, a im więcej podań odda Ekdal, tym większy powinien być procent. Taka jest zależność na mundialu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
semprebarca 566

semprebarca

Użytkownik
Szwecja - Szwajcaria Albin Ekdal: Ponad 81,5% celnych podań w meczu 1,80 fortuna

Ekdal razem z Larssonem do tej pory mocno trzymał środek pola Szwedów. Larssona zabraknie w starciu ze Szwajcarami z powodu kartek, więc Ekdal musi wziąć na siebie jeszcze większą odpowiedzialność za grę. Linia bardzo niska jak na pomocnika środkowego ale to z powodu spotkań z Niemcami i Meksykiem. Po kolei jednak: z Koreą 65 podań i 89%, z Niemcami 19 i 63%, z Meksykiem 17 i 82%. Z Koreą to był jedyny mecz, gdzie Szwecja grała piłką dłuższy czas. Z obrońcami tytułu mało podań Albina i słaba celność ale tam większość to trudne piłki grane pod presją, często zmuszony do odgrywania z pierwszej piłki pod presją. Z Meksykiem jeszcze mniej podań ale to również wynikało ze stylu gry przeciwnika. Szwajcaria pewnie będzie dominować w środku boiska ale nie jest to tak ekspansywny styl jak Niemców i Meksyku. Walka będzie ale nie powinno być aż takiej presji w środku pola. Tym bardziej, że Szwajcarzy stracili dwóch kluczowych obrońców: Lichsteinera i Schara i odważna gra wysokim pressingiem może skończyć się fatalnie przy osłabionej formacji defensywnej. Ekdal długich piłek praktycznie nie gra, woli grać na bliższą odległość w boczne sfery boiska ale i sporo potrafi pograć z obrońcami, szczególnie jak wynik jest korzystny. Ekdal to typowy środkowy pomocnik do walki i zbierania piłek. Nie ma inklinacji do gry kombinacyjnej i rozgrywania dlatego linia moim zdaniem mocno zaniżona. Liczę na dość wyrównany mecz, a im więcej podań odda Ekdal, tym większy powinien być procent. Taka jest zależność na mundialu.
Dla chętnych w betsson ta linia po 1.95 no i brak podatku
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Jak dla mnie Szwecja to bierze. Zagrają tak jak lubią, z kontry. Z Niemcami zdołali strzelić gola a potem obrona Częstochowy (hehe #pdk). Co ciekawe z tych kontr w całym meczu uciułali 6 celnych strzałów- więcej niż Niemcy. Z Meksykiem zrobili na mnie naprawdę dobre wrażenie. O ile o defensywie (no i o tym, że Meksyk nie potrafi zbytnio w atak pozycyjny) wiedzieliśmy dobrze, tak znowu kontry siały spustoszenie. Naprawdę, 2-3 podania i wychodzili 4na3 czy 3na2. Gdyby Forsberg lepiej się zachował w dwóch, trzech akcjach to mogło być wyżej. Ich siłą jest dobrze zorganizowana obrona i szybkie rozgrywanie akcji przy kontrach.
O Szwajcarii za dużo się nie wypowiem bo w sumie oglądałem 1 połowe meczu z Brazylią i końcówkę z Kostaryką. Ale wyniki mówią sporo. Stracili 4 bramki (w każdym meczu minimum 1) grając w optymalnym zestawieniu linii obrony. Teraz wylatują dwa ogniwa (swoją drogą, dlaczego Petković wystawił obu w meczu praktycznie o pietruszkę i dlaczego obaj złapali kartki gdy wynik był i tak korzystny dla zespołu...) a w ich miejsce prawdopodobnie Lang i Djourou czyli zawodnicy, którzy do tej pory w Rosji zagrali 12 minut.
Co by tu zagrać... Nie postawię na zwycięzcę mimo, że uważam że to Szwedzi są aktualnie lepszą drużyną i lepsze wrażanie na mnie zrobili. Zastanawiam się nad kilkoma typami:+7,5 celnych strzałów (1,7), over 10,5 rogów (2,13) czy też overy Szwedów w korkach i strzałach. Na korki spoko opcja bo Szwedzi jak są faulowani 10 metrów od środka to i tak wrzucają piłkę na pole karne i zdarza się, że przeciwnik wybija na róg. Celne strzały z tego powodu, że Skandynawowie potrafią stworzyć sobie okazje strzeleckie po kontrach a dwa to, że w Szwajcarii ma kto uderzyć z daleka czy też po wrzutce.
Mam też wrażenie, że to nie będzie wcale taki nudny mecz na jaki jest zapowiadany.
Kursy z betssona
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Ja uważam, że to będą piłkarskie szachy, a obydwu drużynom będzie zależało na tym, by przede wszystkim nie stracić gola. To jest faza pucharowa, Szwedzi mogą nie zaatakować tak jak z Meksykiem, czyhając bardziej na kontrataki. Więcej z gry mogą mieć Szwajcarzy, bo mają ku temu wykonawców. Zdaje mi się jednak, iż do powazniejszych zagrożeń bramki może nie dojść, ja skłaniam się ku liczbie goli (-0,5) w 1 połowie. Czyli rezultat 0:0. Kurs 2,3 w fortuna, myślę, że można zaryzykować.
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Po stronie Szwajcarii Stephan Lichtsteiner oraz Fabian Lukas Schar pauzuja za kartki,niepewny wystep Stevena Zubera.Po stronie szwedzkiej pauzuje Larrson.Mecz bedzie bardzo wyrównany, wysokie prawdopodobieństwo dogrywki i rzutów karnych.
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Szwecja-Szwajcaria (remis zwrot) 2 @1.79 &lt;tutaj jako czarna owca musze pogratulowac tym co typowali Szwecje jednak&gt;

Probowalbym w strone Szwajcarii z potencjalnym zwrotem za remis. Wiecej indywidualnosci jest po stronie druzyny Helwetow. Xhaka, Shakiri, swietny bramkarz Sommer.
Szwedzi takich graczy nie maja, a wlasnie to moze zrobic roznice w tym meczu. Szwajcaria przez wielu niedoceniana, ale to niezly zespol. Najlepszy mecz Szwajcarzy zagrali zdecydowanie ze Serbia, gdzie przegrywajac, odwrocili losy meczu. Szwecja zespol bardzo defensywny i na pewno nie zmieniaja tego trzy bramki zaaplikowane Meksykowi, poniewaz to bylo juz konsekwencja 1 bramki dla Szwecji i sytuacji w rownolegle rozgrywanym meczu Niemiec z Korea Poludniowa.
Szkoda troche tego Lichtsteinera, bo to jednak bardzo pewny punkt defensywy, ale jestem zdania, ze jesli ktos tutaj bedzie miec wieksze szanse wygrac w regularnym czasie gry, to bedzie to predzej druzyna Szwajcarii.
 
S 0

sosenkowsky

Użytkownik
Ciężki mecz do typowania, na papierze zapowiada się na mocno underowy ale wiadomo jak na tym etapie turnieju szybko strzelona bramka przez jedną drużynę może wywrócić wszystkie założenia taktyczne do góry nogami. Z tego powodu podobnie jak kolega kilka postów wyżej, skłaniałbym się do grania na liczbę celnych strzałów. Patrząc po statystykach wybieram jednak moim zdaniem bezpieczniejszą opcję - over 3,5 celnych strzałów gospodarzy. Szwedzi we wszystkich trzech meczach na mundialu oddawali przynajmniej 5 celnych strzałów, z czego w meczu z Niemcami, w którym przy piłce byli zaledwie przez 29% czasu, oddali ich aż 6. Szwedzi grają prostą piłkę, prostymi środkami przedostają się pod bramkę przeciwnika i jak tylko jest okazja i miejsce do oddania strzału to skrzętnie z tego korzystają.Szwajcarzy średnio 3 celne strzały na mecz więc nie wygląda to powalająco aczkolwiek wspomniane over 7,5 powinni raczej pokryć. Nie mniej wydaje mi się, że wybieram bezpieczniejszą opcję. Podsumowując:
Zakład :Łączna liczba strzałów celnych na bramkę – Drużyna gospodarzy – W tym doliczony czas
P onad 3.5
Kurs: 1.72
Bukmacher:
Unibet
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
No właśnie, więcej indywidualności.. Hiszpania też miała więcej indywidualności niż Rosja; takich przykładów jest multum. Nie grają indywidualności tylko drużyna. Nie masz drużyny to możesz mieć cały skład naszpikowany gwiazdami, a i tak nic to nie da.
Pamietajmy, że Szwecja pokonała w barażu Włochów, Ibrahimovic chcial wrocic do kadry i mu odmowili, kiedy gra byla ustawiona pod niego dwa razy nie awansowali na mundial,nie graja ladnej pilki, ale swietnie bronia i maja doskonale kontrataki, bardzo solidna druzyna, trzeba duzo zdrowia na boisku zostawic zeby ich pokonac.
 
F 1,8K

for-lks36

Użytkownik
Nie wydaje Wam się, że w tym meczu będzie sporo kartek?
Obie drużyny grają twardo i nie brakuje zawodników z gorącymi głowami. Poza tym skończyły się kalkulacje na tym etapie, myślę że Szwedzi i Szwajcarzy postawią wszystko na jedną kartę aby tylko awansować do ćwierćfinału co już dla obydwu ekip będzie sukcesem. Sędziuje Skomina a On nie daje sobie w kasze dmuchać jeśli chodzi o kartki. Podejrzewam twarde, kartkowe spotkanie z wynikiem wokół remisu
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Szwecja - Szwajcaria
Po samych kursach widać, że powinien być to mecz wyrównany. Chciałbym tylko zwrócić uwagę, jak niewygodny futbol oni grają.Mam tu na myśli Skandynawów. Mecze z z nimi są niezbyt ładne. Są silnie i dobrze zbudowani. Dość intuicyjnie postawiłbym na nich. Nie przewiduje tu żadnej łatwej przeprawy dla Szwajcarów. Być może będą karne, może dogrywka.... Nie jestem tego tak pewien jak wczoraj Brazylii czy Japonii ale idę w stronę &quot; Trzech koron &quot;.
Szwecja awans kurs 1,90 Totomix
wynik 1:0 FT

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Szwecja - Szwajcaria 1:0
Szwecja (A) 2,02

Szwecja lub remis 1,54
Niby na jakiej podstawie to Szwajcaria jest faworytem tego meczu? Nie rozumiem...
Ja próbuję zagrać na awans Szwecji do dalszej fazy pucharowej.
W Szwajcarii dziś nie zagrają F. Schar i S. Lichtsteiner czyli 2-aj podstawowi obrońcy co jest sporym osłabieniem.
Szwedzi na początku wyeliminowali Holendrów następnie Włochów teraz w grupie minęli Niemców a teraz na ich drodze stoi chyba &quot;najsłabszy&quot; zespół z wyżej wymienionych. W Grupie także pokonali mocny Meksyk aż 3:0 i po dość słabym meczu 1:0 z Korea.
Szwajcaria zremisowała 1:1 z Brazylią następnie dość szczęśliwie wygrała 2:1 z Serbią po golu w 90 minucie i zremisowała 2:2 z Kostaryką po meczu gdzie spokojnie mogli przegrać.
Moim zdaniem Szwecja jest drużyna bardziej poukładaną i to przeważy o awansie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom