>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Portugalia - Szwajcaria [06.12.2022, wtorek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
poldeq 1,7K

poldeq

Użytkownik
Jeżeli istnieje reprezentacja po której wiesz czego się spodziewać to jest nią Szwajcaria. Drużyna solidna wygrywająca mecze które wygrać musi , oraz będąca w stanie nawiązać walkę z każdą drużyną na świecie. Mocny mental, przemyślanie zorganizowana gra. Zawodnicy mogą być w różnej formie jednak poziom gry piłkarzy na szczeblu reprezentacji często zbliżony do swoich maksymalnych możliwości. Szwajcarzy są drużyną zgraną, posiadającą liderów w kluczowych formacjach. Według mnie w pojedynku z Portugalią mają prawo myśleć o awansie.
Linia obrony Portugalii jest przeciętna, a w świetnej dyspozycji znajduje się napastnik Helwetów Embolo. Powinni w starciu z tym rywalem stworzyć sobie kilka szans.

Proponuję: Szwajcaria strzeli gola @ 1,67 STS
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - MŚ Katar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Portugalia - Szwajcaria
Typ:portugalia i poniżej 3,5gola w meczu
Kurs: 2.49
Bukmacher: Fortuna

Analiza:


Portugalia podobała mi się w ataku w fazie grupowej. 5 goli w pierwszych dwóch meczach w pierwszym składzie. W niesamowitym gazie Bruno Fernandes, który jak utrzyma poziom i Portugalia dojdzie do TOP4 (a ma na to szanse) to może iść na MVP turnieju. Duża ilość sytuacji i xG generowanych przez Portugalię. W ostatnim meczu grając drugim składem to też więcej sytuacji mieli Portugalczycy mimo, że średnio im zależało na wygranej co też pokazał wynik. W obronie mają problemy, ale trener Santos znany z taktycznego podejścia w tej fazie ustawi zespół na tyle z głową, że błędy kolegi będzie asekurował kto inny. Szwajcaria na Portugalie też wyjdzie zachowawczo i nie będzia miała tyle miejsca co w meczu z Serbią, która gry w obronie na tych mistrzostwach nie uznawała (prowadzić 3-1 z Kamerunem i dalej taktyka wszyscy do przodu, nikt nie wraca to dla mnie coś szokującego).
Spodziewam się podobnego przebiegu tego meczu jak Brazylia - Szwajcaria czy Portugalia - Urugwaj. Dłuższy czas 0-0 i badanie się ale ostatecznie Portugalia wygra jakością, któregoś ze swoich liderów. Widzę tutaj wyniki 1-0/2-0/2-1 stąd opcja underowa bramkowa.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Portugalia under 1,5 1,76 betclic

W tym meczu możemy zobaczyć ''niespodziankę''. Szwajcaria, to bardzo solidny zespół, który w swojej historii meczowej ma dużo pokonanych rywali, którzy na papierze wyglądają na mocniejszych. Decyduje się zagrać na under 1,5 gola Portugalii w meczu, gdyż już z Brazylią widzieliśmy jak Szwajcarzy są solidni w obronie tracąc z nimi tylko jedną bramkę. Portugalia zaś nie robi na mnie wrażenia dlatego uważam, że jeden gol w tym meczu przez nich to będzie max.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Portugalia - Szwajcaria, REMIS, @3.55 BETCLIC

Bardzo wyrównana para, w której może się wydarzyć absolutnie wszystko. Portugalia to faworyt, ale nie można wykluczyć niespodzianki w postaci awansu Szwajcarów. Helweci od lat utrzymują solidny poziom i stawiają czola wielkim firmom. Myślę że ten mecz będzie bardzo zacięty i underowy. Szwajcaria to mistrzowie strzelania goli z niczego, poza tym są dobrze zdyscyplinowani. Zapowiada się bardzo ciekawa konfrontacja, w której może rozstrzygnąć dogrywka lub karne.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Jak tak sobie patrse na ten mecz to widze dużoz fauli, dużo żółtych kartek, moze jakieś czerwo🤔 wiem, że te mistrzostwa nie obfitują w kartki ale tu jest pare przesłanek

Typowy mecz walki. Portugalia nie jest tu 100% faworytem i tu wszystko będzie musialo być wywalczone. Ostatnie mecze
Liga Narodów
06.2022
Portugalia - Szwajcaria 4:0 (4 żółte - 1:3)
Szwajcaria- Portugalia 1:0 (4 żółte - 2:2)
2019 play off
Portugalia - Szwajcaria 3:1 (3 żółte - 0:3)

2016/17 el
Portugalia - Szwajcaria 2:0 (3 żółte - 1:2)
Szwajcaria - Portugalia 2:0 (5 żółtych 4:1 + czerwona Szwajcaria)

EURO 2008
Szwajcaria - Portugalia 2:0 (8 żółtych- 4:4)

Sędziuje Cesar Ramos z Meksyku na tych Mistrzostwach sędziowal 2 mecze
Dania - Tunezja 3 żółte
Belgia - Maroko 2 żółte
I coś czuje że pana sędziego ręka już korci zeby pokazać coś wiecej bo średnia ma zacną :
W tym sezonie
31 meczy 145 żółtych i 19‼‼ CZERWONYCH

A że mecz jest podwyższonego ryzyka i jest komu stracić głowę proponuję cos takiego:

OVER 6,5 ŻK
Kurs 5,00

Szwajcaria OVER 3,5 kartki
Kurs 4,00

Czerwona kartka
Kurs 4,00

Co do meczu wydaje mi się, ze dojdzie conajmniej do dogrywki
Dokladny wynik:
0:0 kurs 9,00
1:1 kurs 6,50

Kursy @Superbet
 
'Corek 210,9K

'Corek

Znawca - e-sport
Portugalia vs Szwajcaria / X2 @ 1,90 bet365

Początkowo miałem odpuścić to spotkanie, ale obok takiego kursu nie przejdę obojętnie. Moim zdaniem bukmacherzy zdecydowanie przeceniają Portugalczyków.
Portugalia wychodzi z grupy tracąc cztery bramki, grając najzwyczajniej w świecie słabo z Koreą, ktoś może powiedzieć, iż ograli Urugwaj do zera...po prostu mieli więcej szczęścia, słaby tutaj Urugwaj zmarnował takie 100% sytuacje, że głowa mała i oczywiście się zemściło.
Wszyscy pamiętamy spotkanie z Ghaną, które wcale nie musiało zostać wygrane bo w końcówce mieli Portugalczycy gorąco, choć to mało powiedziane. Po prostu mnie tutaj Portugalia nie przekonuje a na przeciw staje od zawsze solidna Szwajcaria, która wcale na dużo nie pozwoliła Brazylii, tracąc przy tym jedną bramkę. 3:2 z Serbią i ktoś może powiedzieć, zacięty mecz...ale kto widział ten wie, że tam spokojnie mogło się skończyć kilkoma bramkami więcej dla Szwajcarów. Mają, więcej jakości w defensywie niż Urugwaj czy Ghana i nie tylko w defensywie. Zbytnio sobie nie wyobrażam, aby Portugalia była w stanie tutaj łatwo wygrać czy nie stracić choć by bramki bo defensywa momentami na prawdę śpi i wykorzystywały to gorsze ekipy, to czemu nie Szwajcaria?
 
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Portugalia - Szwajcaria
1/2 i poniżej 3.5 @1.70 Fortuna


Przeczuwam mecz na jednego gola i ogólnie słabe widowisko piłkarskie. Obie drużyny z dużym respektem do siebie nie będą ryzykować, Szwajcarzy to starzy wyjadacze, podobnie Portugalczycy, tu pierwszy gol zaważy o awansie, stawiam również, że nie będzie remisu, bo to nie ekipy na dogrywki, wszystko rozstrzygnie się w 90 minutach. Osobiście stawiam na Xhakę i spółkę, bo Portugalczycy wyglądają średnio jako drużyna, mam wrażenie, że tę drużynę na mistrzostwach ciągną indywidualności. Dziś rywal mocny, taki z którym nie mierzyli się w grupie i wydaje mi się, że popłyną.
Brak remisu to dla mnie podstawowy typ, do tego dorzucam under bramek i mamy niezłe 1.70, który wydaje mi się stosunkowo pewnym zakładem.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Portugalia - Szwajcaria

Przed turniejem właściwie spodziewałem się, że Portugalia może zaliczyć wpadkę w fazie grupowej, okazuje się, że dość spokojnie to pograli i wpadki z Koreą bym tutaj nie brał pod uwage jakoś szczególnie. Natomiast Szwajcarzy do mnie nie przemawiają, męki z Kamerunem, gdzie już w pierwszej połowie mogli dostać 2-3 bramki, gdyby zespół z Afryki był skuteczniejszy, potem to co pograli solidnie to tak naprawde z Brazylią, z Serbią wykorzystali to, że Serbowie stwierdzili, że nie będą grać w obronie. Dlatego tutaj jednak pójdę w stronę Portugalii, szczególnie że na ławce dziś ląduje Ronaldo, a jednak jego poziom piłkarski to już nie to co kiedyś i myślę, że to dobra decyzja trenera. Z drugiej strony Portugalia miała swoje problemy w defensywie, straty z Ghaną, brak skuteczności Urugwaju, dlatego widziałbym tutaj też jakiś BTS i pójdę w kierunku wygranej portugalii z BTS, a jak będzie się trzeba na koniec po stronie Szwajcarskiej otworzyć to może też jakieś handi.

Portugalia - 1,5 @3,75
Portugalia i BTS @4,35

Oba kursy na tyle wysokie, że tutaj warto popróbować
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Portugalia : Szwajcaria
Typ: Szwajcaria powyżej 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.61
Go+Bet
Narazie turniej, a napewno mecze 1/8 zawodzą pod względem kartek.. sędziowie nie chcą lub nie mogą karać zawodników.. mam nadzieję że się mylę i to że nie pokazują kartek to tylko i wyłącznie przez czysta grę zawodników ;). Mimo wszystko idę dziś w min. dwie kartki żółte Szwajcarii.. złapali oni 4 żółte z Serbią, jedna z Brazylia oraz dwie z Kamerunem. Sędzia spotkania Ramos z Meksyku 3 żółte kartki Dania Tunezja i dwie w starciu Belgia Maroko spotkania prowadzone przez niego na Mundialu. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Portugalia - Szwajcaria

Ciężko rozgryźć ten mecz, tym bardziej teraz po posadzeniu CR7 na ławce. Z jednej strony to może być ciekawy i dobry ruch, z drugiej strzał w stopę i w przypadku odpadnięcia wielka krytyka. Portugalia pokazała dobrą piłkę w pierwszych dwóch meczach, w ostatnim grupowym było już kiepsko ale wiadomo awans był pewny już. Teraz wracają do składu najlepsi i co jak co szczególnie w meczu z Urugwajem wyglądało to bardzo dobrze. Szwajcaria, bardzo nieprzewidywalna ekipa, chociaż jednego można być pewnym czyli walki. Dobre mecze w fazie grupowej, tzn. w ataku nie było oszałamiająco, strzelili 3 bramki, w tym dwie z Serbią ale tych sytuacji nie było nadzwyczaj dużo. Nie da się ukryć, że dobrze trzymają się przy piłce, solidna obrona ale grały obie ekipy pół roku temu w Lidze Narodów. W odstępie tygodnia najpierw Portugalia u siebie 4:0 wygrywa, a na wyjeździe przegrywa 1:0 grając jednak innym atakiem przede wszystkim. Jednak jedno co się rzuca w obu meczach to zdecydowana przewaga Portugalii, dużo więcej sytuacji. Myślę, że dziś będzie podobnie i skuteczność jeżeli tylko dopisze to Portugalia wygrywa ten mecz nawet z handicapem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom