>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Maroko - Hiszpania [06.12.2022, wtorek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Maroko strzeli gola
@1.83 Betters

Hiszpanie są faworyzowani w tym spotkaniu i nietrudno się dziwić - jedni z głównych kandydatów co najmniej do ćwierćfinału mają za rywala Maroko, a więc zespół, który przed turniejem nie był wskazywany do wyjścia z grupy. Jednak piękna postawa w meczu z Belgami sprawiła, że to Afrykanie de facto cieszyli się z awansu, a później dopełnili formalności i wygrali z Kanadą. Tym samym Marokańczycy poprawili i tak już świetną swoją statystykę, i nie przegrali dziesiątego z rzędu spotkania! Hiszpania to rywal z górnej półki i są spore szanse na to, że przerwą świetną passę Maroka, ale nie wierzę, by waleczni Afrykanie mieliby oddać grę bez walki. Podobała mi się gra Maroka w fazie grupowej i to, że oddali cztery celne strzały na bramkę Belgów, w związku z czym typuję bramkę po ich stronie również w spotkaniu z Hiszpanią.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Jakoś nie miałem pomysłu na ten mecz. Faza grupowa sporo niespodzianek i zaskakujących wyników. Spodziewając się underow padały 6-2, 7-0, a otwartych meczy dużo wyników 0-0. Faza pucharowa póki co bez niespodzianek, wyniki jak z rozpiski, zgodne z oczekiwaniami. Brak dogrywek. Dzisiaj sądzę, że trend zostanie utrzymany, więc może w ostatnim dniu 1/8 finału jakaś niespodzianka.
Możliwe, że Hiszpanie tutaj będą bili głową w mur podobnie jak Chorwaci czy Belgowie z Maroko. Od czasu do czasu dostaną groźną kontrę. I im dłużej to będzie trwało tym bardziej rosła będzie drużyna Maroka, a gasła drużyna Hiszpańska, gdzie młodzi zawodnicy zaczną rozmyślać czy dobrze zrobili celując w drugie miejsce w grupie :)
Nie odważe się tu na granie nawet na remis, choć nie wykluczam takiego w po 90 minutach. Bardziej pójdę w undery bramkowe czy strzałów Hiszpanów. Maroko może mądrze się bronić, i Hiszpanie będą tylko klepać nie zagrażając bramce jakąś zmasowaną ilością strzałów w bramkę. Barziej dalekie próby obok bramki lub próba wejscia w pole karne które będą często blokowane. Przez to czystych stzrałów zmuszających do interwencji bramkarza, jak i samych bramek może być nie tak dużo jak jest to sugerowane przez buków:

Hiszpania poniżej 4,5 celnego strzała @ 2,59 @ Totalbet
Hiszpania poniżej 5,5 celnego strzała @ 1,84 @ Totalbet do AKO
Poniżej 2,5 gola @ 1,66 @ Totalbet do AKO
 
Otrzymane punkty reputacji: +381
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Hiszpania wygra, wykona więcej rożnych
@1.95 Superbet

Na razie w fazie pucharowej faworyci nie zawodzę, tutaj rajd Maroka się skończy.

Hiszpanie są lepszym zespołem, o wiele lepiej ułożonym, będą dominować całe spotkanie, jak przegrają to na własne życzenie.
 
Ostatnia edycja:
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Może Maroko wyszło z teoretycznie mocnej grupy, ale realnie Belgia zagrała lipę na tym turnieju, już z Kanadą powinni dostać niestety fartło się im jedną kontrą, osobiście myślałem że trochę zlekceważyli rywala, miękko weszli w turniej i będzie poprawa, ale się myliłem.Belgia była kompletnie nie przygotowania do tego turnieju, 0 pomysłu, taktyki i pary, fizycznie mizeria (a mówią że Polska najgorzej zagrała) Chorwaci też szału nie robią, może zrobili z Kanadą no ale właśnie z Kanadą!Przy zdeterminowanych Japońcach wyglądali jak słupy co się turlają na kułkach po asfalcie, a Modrić potykał się o własne nogi.Także nie wiem czy warto za bardzo przeceniać Maroko, Hiszpania to już wyższa półka która spociła się w jednym meczu, tym 7-0.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 433,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania poniżej 1.5 gola @2.08 Fortuna

Kompletnie mnie nie przekonuje Hiszpania na tym turnieju i nie zmienia tego pogrom Kostaryki w pierwszym meczu, bo to był specyficzny mecz. Kostarykanczycy wyszli przestraszeni, a Hiszpanie szybko ich napoczeli i potem poszło z górki. Gra Hiszpanów to obecnie kopia Barcelony, której styl od kilku sezonów nie przynosi oczekiwanych efektów. Biją słabych, ale jak tylko im się ktoś postawi to jest problem. Maroko mi się podobało w fazie grupowej i bym nie deprecjonował ich wyniku, bo grali najładniej i najskuteczniej z Afryki. Można pisać, że Belgia nie dojechała, czy Kanada ładnie grała. Fakty są jednak takie, że Maroko z mocnej grupy wyszło bez porażki. Dziś typuję under bramkowy Hiszpanów, ale czy to wystarczy na awans Maroka to nie wiem. Nie wierzę jednak w przebieg meczu taki jak z Kostaryką i czuję że o wyniku może zdecydować jeden gol choć do 90 minuty typuję 1-1.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +885
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Maroko-Hiszpania 2 @1.6

Moim zdaniem nie ma sensu gloryfikowac druzyny z Maroko. Wynik duzo lepszy niz gra i limit szczescia sie wyczerpie.
Z Chorwacja Maroko posiadanie pilki 35% , z Belgia ledwo 31% i ten mecz Maroko wygralo po katastrofalnym bledzie Courtois'a, ktory dal sobie wsadzic pilke z rzutu wolnego przy blisko zerowym kacie. Belgowie by tej bramki nei stracili to meczu by tez nie przegrali. Nawet Kanada z gry wygladala lepiej, a w tym meczu posiadanei pilki Marokanczykow wynioslo 41% co na tle takiej druzyny jak Kanada jest slabym wynikiem. Ja tu nie widze powodow do hurra optymizmu i wynik w grupie jest zupelnie niewspolmierny do jakosci gry, co pokazuja powyzsze liczby.

Od razu pomyslalem o typie na posiadanei pilki wstron Hiszpanii w tym meczu, ale buk nei jest glupi i wystawil linie na poziomie 72 % dla Hiszpanow, wiec mozna juz przyjac jak ten mecz bedzie wygladac.

Niby to posiadanie nie gra, ale tam w kazdym meczu mogli im strzleic Chorwaci, Belgowie i Kanadyjczycy, bo sytuacje byly. Ilez mozna liczyc na kontre i ze rywalowi nie bedzie wpadac ? Hiszpanie niby tak graja, ze trzymia pilke, grajasz wszerz i dluz, a reprezentacje maja juz slabsza po swoim wybitynym pokoleniu z Iniesta czy Ramosem z ktorymi wygrywali najwieksza impreze futbolowa swiata, ale liczenie na szczescie to za za malo. Poki co faworyci nie zawodza, wiec typuje wygrana zespolu z Polwyspu Iberyjskiego.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maroko vs Hiszpania
Typ: Pedri popełni przynajmniej jeden faul
Kurs: 2.35✅️
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Ekipa z północnej Afryki jest jedną z większych niespodzianek tegorocznych Mistrzostw Świata. Przypomnijmy, że Maroko zajęło pierwsze miejsce w grupie F, mając obok siebie takie nacje jak Belgia, Chorwacja czy Kanada. Można było spodziewać się walki o awans, ale nie pierwszej pozycji. To się powiodło i dobra gra w defensywie jest kluczem, aby osiągnąć sukces. Formalni gospodarze stracili tylko jednego gola i to po sporym przypadku, gdzie bramkarz Bono nie miał większych szans przy niefortunnej interwencji swojego kolegi Nayefa Aguerd. Zespół z Afryki w nagrodę ma możliwość walki o ćwierćfinał z Hiszpanią i nie są wcale bez szans w tej rywalizacji. Maroko charakteryzuje agresywny pressing, który jest na granicy faulu. W defensywie oglądamy świetną współpracę trójek, która blokuje możliwość ataku przez skrzydła. Czy outsider będzie w stanie sprawić niespodziankę?

Hiszpania całkiem nieźle zaprezentowała się w fazie grupowej. Przede wszystkim wrażenie zrobiło wysoka wygrana 7:0 z Kostaryką, ale i dobry mecz z Niemcami, który mógł zakończyć się zupełnie innym rezultatem, gdyby skuteczność po obu stronach była wyższa. Niestety rysą na szkle jest starcie z Japonią, ale nie było tutaj większej motywacji oraz presji, aby za wszelką cenę powalczyć o triumf. Drugie miejsce powoduje, że podopieczni Luis Enrique znaleźli się w teoretycznie słabszej części drabinki, ale czy tak naprawdę jest, to bym polemizował. Na Hiszpanię będzie czekać najprawdopodobniej Portugalia, ale należy skupić się na pierwszej przeszkodzie w fazie pucharowej. La Furia Roja przywiozła do Kataru jeden z najmłodszych składów, ale swoją dojrzałość pokazują już dzieciaki z Barcelony, a więc Gavi i Pedri. Czy któryś z nich zostanie bohaterem tego wtorku?

Czy Maroko nagle zmieni swój styl gry, bo mierzy się z Hiszpanią? Jestem zdania, że nie. Czy La Furia Roja odda piłkę przeciwnikom? Nie ma takiej opcji. Ciekawy jestem, jak długo faworyci będą potrzebować, aby przebić się przez mur outsidera. Uważam, że Maroko w swoim stylu będzie wypychać boczne ataki rywali i sporo będzie zależeć od środka pola Hiszpanii. To powoduje, że faworyci będą trzymać futbolówkę i szukać luk w dobrze zorganizowanej obronie przeciwników. Mogą przydarzyć się straty i szybkie kontrataki, dlatego stawiam na jeden faul Pedriego. Zawodnik Barcelony do tej pory na turnieju popełnił jedno przewinienie i było to w meczu przeciwko Japonii. Dzisiaj czeka go trudne zadanie, bo Maroko nie ma nic do stracenia i ekipa z Afryki zagra odważnie oraz agresywnie. Pedri to jeszcze młody zawodnik, który pomimo swojego wieku ma jakieś doświadczenie na arenie międzynarodowej, ale w fazie pucharowej Mundialu jeszcze nie występował. Liczę na jego młodzieńczą fantazję, ale też i błąd, który będzie skutkował faulem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Hiszpania i under 3,5 1,94

Maroko wyszło z grupy ogrywając Belgię i Kanadę, remisując z Chorwacją. Jednak te wszystkie zespoły, to półka niżej niż Hiszpania. Dziś faworyt jest tylko jeden i jest nim Hiszpania. Zdaje sobie sprawę, że nie będzie dla nich to łatwy mecz i drużyna z Maroka postawi zasieki w defensywie i będzie czyhać na kontrę, ale w końcu defensywa zostanie skruszona i Hiszpania dopnie swego wygrywając swoje spotkanie nieznacznie jedną max dwoma bramkami.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Maroko - Hiszpania, gol Maroko @1.87 BETCLIC

Maroko musi strzelić gola, jeśli marzy o awansie wg mnie. Wątpliwe jest to, by Hiszpanie przy swoim potencjalne nie zdobyli choćby jednego gola i było np. 0-0. Marokańczycy pozytywnie zaskoczyli w grupie, gdzie poradzili sobie m. in. z Belgami, jednak teraz grają z pretendentem do tytułu mistrzowskiego. Ogień w ofensywie Maroka jest spory, nieco gorzej z pomocą. Myślę jednak że Hiszpanie odkryją się na tyle, że Maroko wymierzy przynajmniej jeden cios.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Maroko - Hiszpania

Szukuje się nam kolejne gorące politycznie spotkanie, w Iran - USA spodziewano się kartek, a jednak ich nie było. Czy tutaj będzie podobnie? Właściwie jeśli chodzi o kartki to jest loteria trochę na tym turnieju, tutaj jednak bym się spodziewał, że te kartki będą po Maroko potrafi ostrzej pograć. Ale ja obok kartek pójdę jednak w kierunku Hiszpanów, którzy dobrze wyglądali w grupie, wiadomo jak to było z Japonią więc można sobie to odpuścić, ale gra pewna, i o ile spodziewałem się awansu Maroka, tylko raczej kosztem Chorwacji niż Belgii, tak dziś myślę, że nie dadzą radę. Jednak spotkania 1/8 sprzyjają BTS to i dziś pójdę w tym kierunku, a jednocześnie w kierunku handi na Hiszpanów, bo przy ewentualnym prowadzeniu Maroko będzie się otwierać tak samo jak my i to może się dla nich źle skończyć na tle szybkich Hiszpanów. Kursy ciekawe i widzę to trochę podobnie do meczu Holandia - USA, tam sie udało więc tutaj te same zakłady

Hiszpania -1,5 @2,7
Hiszpania i BTS @3,13

to Betters - swoją drogą mają słabe kursy na kartki

i delikatnie
czerwona kartka @5
over 3,5 kartki @2,01
handi -1,5 kartki Maroko @2,85

to z Forbet
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Maroko - Hiszpania

powyżej 4.5 kartki w meczu 3.00
Maroko awans 4.20
Superbet

Wydaje mi się, że to jest właśnie ten mecz 1/8 finału w którym dojdzie do niespodzianki. Jak na razie 1/8 finału nie przyniosła żadnej niespodzianki. Zostały 2 mecze, a w zasadzie jeden bo po mojemu awans Szwajcarów to akurat żadna niespodzianka.
Rzadko kiedy bywa żeby w 1/8 finału nie było żadnych niespodzianek. Czysto sportowo Maroko też ma tutaj predyspozycje do wywalczenia awansu.
Maroko wyszło z grupy z 1 miejsca, stracili tylko jedną bramkę . W grupie rywalizowali z Belgia ( może i niemrawa na tych MŚ, ale to nadal Belgia ) Chorwacja i Kanada . Nie grali tutaj z ogórkami i wyjście z 1 miejsca że stracona jedną bramka na mnie przynajmniej robi wrażenie.
Hiszpanie to młoda drużyna. Przeszli swoją grupę ale poza meczem z Kostaryka wcale nie wiadomo jak ładnie nie grali. Uważam, że tutaj duże znaczenie będzie miała młodość zawodników Hiszpanii. Wydaje mi się, że zabraknie im doświadczenia do tego żeby przechylić szalę awansu na swoją korzyść.
Mśrodki umie się bronić i umie też ładnie skontrować rywala. Kurs na awans Maroko wg mnie jest za duży i grzechem byłoby nie skorzystać.

Dodatkowo dorzucam sobie do tego kartki. Jest ich na tych MŚ jak na lekarstwo, ale widzę tu ciężki mecz dla obu drużyn w którym fauli będzie sporo. Maroko zatrzymując Hiszpanów nie będzie się patyczkować, mogą faulować brutalnie.
U Hiszpanów też nie wykluczam jakiś kartek np. przy kontrze Maroko faul taktyczny, lub jakieś dyskusje spowodowane flustracja gdy mecz nie będzie się układał pod ich dyktando.
Gram te kartki głównie ze względu na fajny kurs. Są duże kursy na kartki bo mało ich pada, ale ja mam nadzieję że ten trend jeszcze się odwróci .
 
Otrzymane punkty reputacji: +381
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00
Typ: F.Torres strzeli gola Tak
Kurs: 3.0
Betters
Maroko Hiszpania.. w składzie odziwo w pierwszym wychodzi F.Torres.. Morata na ławce. Więc idę w gola napastnika Barcelony z Kostaryka strzelił dwie bramki.. podchodzi do rzutów karnych i jest bardzo aktywny w polu karnym. Dziś przewiduje mocne nacieranie Hiszpanów i dużo sytuacji strzeleckim. Jak najszybsze załatwienie sprawy awansu. Z Niemcami i Japonia grał krócej i na listę strzelców się nie wpisał dziś liczę na jego bramkę. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom