>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów Rewanże [8-9.03 - 15-16.03.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-02-24 o 14.40.07.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy oraz do podawania Typów popartych analizą.

Nie masz jeszcze konta u bukmachera Betfan?. To nic straconego, wejdź w link poniżej i zarejestruj się już dziś.
1000x200.png
 
Jakub Stefański 681

Jakub Stefański

Użytkownik
Bayern- Salzburg

Dajecie jakieś szanse gościom? Ja uważam, że bardzo dobrze się zaprezentowali i wcale nie są na straconej pozycji. Wiadomo będzie bardzo ciężko, ale myślę, że taki Bayern jest do przejścia
Post automatycznie złączony:

Juventus - Villareal

Tutaj nagle w Turynie zrobił się szpital, a goście nie są drużyną do bicia. Ekipa Emeryiego jest naprawdę solidna. Real, United, Atalanta, wszystkie te ekipy męczyły się z Villarealem. Uważam, że stać ich na zagranie bardzo dobrego meczu i wyeliminowanie Juventusu.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów UEFA
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Inter
Typ: Liverpool strzeli gola w 1. połowie
Kurs: 1.62
Bukmacher: Superbet


Inter jest w nieciekawej sytuacji. Z jednej strony dwubramkowa strata niemal całkowicie przekreśla jego szanse na awans, a z drugiej (w obliczu zniesienia zasady premiowania goli wyjazdowych) sprawia, że "Nerazzuri" muszą jeszcze spróbować powalczyć. Trudno oczywiście bezbłędnie przewidzieć, jaki plan na ten mecz będzie miał Simone Inzaghi, ale grając z tak wymagającym przeciwnikiem na jego terenie - raczej nie może pozwolić sobie na czekanie i szukanie goli gdzieś w końcówce spotkania.

Dlatego spodziewam się, że to właśnie pierwsza odsłona pojedynku będzie tutaj bardziej otwarta, a druga raczej będzie już tylko wyczekiwaniem na końcowy gwizdek (no chyba, że Inter faktycznie napędzi stracha Liverpoolowi). Natomiast pewne jest też to, że Jurgen Klopp raczej nie będzie czekał na ruch rywala, tylko zechce absolutnie wyjaśnić kwestię awansu już w 1. połowie meczu. To oczywiście zwiększa szanse na gola "The Reds" w pierwszych 45 minutach spotkania - za czym niekoniecznie podążają bukmacherskie kursy. Mnożnik na poziomie 1.62 zdecydowanie jest wart gry, jeżeli mówimy o tak potężnej ofensywie.

Dodam, że Liverpool trafiał w pierwszych połowach każdego meczu grupowego w tym sezonie Ligi Mistrzów, za wyjątkiem domowej konfrontacji z FC Porto, kiedy to był już pewny zwycięstwa w swojej grupie. Tym razem jednak w interesie "The Reds" leży szybkie załatwienie kwestii awansu, a skoro Inter także nie może biernie czekać na ruch przeciwnika i musi od samego początku podjąć ryzyko, to wszystko powinno pójść zgodnie z moimi oczekiwaniami.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Bayern- Salzburg

Dajecie jakieś szanse gościom? Ja uważam, że bardzo dobrze się zaprezentowali i wcale nie są na straconej pozycji. Wiadomo będzie bardzo ciężko, ale myślę, że taki Bayern jest do przejścia
Post automatycznie złączony:

Juventus - Villareal

Tutaj nagle w Turynie zrobił się szpital, a goście nie są drużyną do bicia. Ekipa Emeryiego jest naprawdę solidna. Real, United, Atalanta, wszystkie te ekipy męczyły się z Villarealem. Uważam, że stać ich na zagranie bardzo dobrego meczu i wyeliminowanie Juventusu.
Ta obrona Bayernu, mam na myśli Sule i Upamecano, to jakaś parodia, Sule to poziom drugiej bundesligi, nie wiem co on jeszcze robi w Bayernie, ale chyba po sezonie odejdzie, porusza się jak żółw, ma ewidentną nadwagę, nie raz już brał udział w tym sezonie, przy straconych bramkach Bayernu, Upamecano, też nie wiele lepszy grajek, Bayern wiele sobie po nim obiecywał, a mam wrażenie, że poziomem zbliżył sie do Sule, taki klub jak Bayern, który celuje w końcowy triumf nie może mieć tak słabej obrony, dlatego w meczu z Salzburgiem trzeba iść w bramki, może w pierwszym meczu ich nie było wiele , ale w drugim już powinno być bez kalkulacji,

Typy:
Obie drużyny strzelą (BTS) : Tak @ 1,77
Over 2.5 gola @ 1,33
Over 9.5 rożnych w meczu: @ 1,53
1 Drużyna over 6.5 rożnych: @ 1,51

Bukmacher: Fortuna
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
⚽ Liverpool - Inter | Liverpool @1,60

Unibet

Tutaj od początku wiedziałem, że będę grał na zespół angielski w rewanżu. Spodziewałem się trochę niższego kursu na The Reds. Szkoda mi Interu chciałbym, że nawiązali walkę ale kompletnie tego nie widzę. Po pierwszym spotkaniu gdzie przegrali 2:0 u siebie nawet trener w szatni musi przyznać że szans na awans próżno szukać. Liverpool na Anfield dodatkowo jeszcze mocno zyskuje, Salah strzela jak opętany ich posiadanie wzrasta i nie widzę tutaj innej opcji jak pewna wygrana gospodarzy. Inter z kolei bardzo mocno obniża loty poza swoim Giusseppe Meazza, ostatnie mecze na wyjeździe takie jak ten z Genoą pokazywały bezradność niebiesko czarnych. Skoro przegrali do zera u siebie, to nie ma szans że powalczą na Anfield nawet z Liverpoolem który będzie próbował się oszczędzać. Inter to mądry zespół i wie że nie stać go na grę na 3 frontach a aktualnie tak to wygląda. Próbowali, powalczyli ale na 99% odpadną z Anglikami i nie będą tutaj rzucać wszystkich sił i za wszelką cenę wypruwać żył. Liczy się Scudetto gdzie walka jest niezwykle zacięta z Milanem i Napoli i teraz na tym moim zdaniem skupią się goście. Półfinał Pucharu Włoch to kolejna opcja, niestety Liga Mistrzów im odjechała ale tutaj i tak nie było wielkich szans z finansowymi gigantami a osłabiałoby to Inter na pozostałych frontach. Myślę, że przewaga Liverpoolu składowo, finansowo i piłkarsko jest na tyle duża, że nawet po dwóch przegranych meczach z podniesioną głową Inzaghi i jego piłkarze wrócą do Włoch i skupią się na lidze. A po prostu po kursie 1.60 u siebie na dużo lepszą drużynę nie wypada nie zagrać w tak prestiżowych rozgrywkach.

Dzięki Salah
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 778,4K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Bayern Monachium - Salzburg
Typ: 1 poł. over 4,5 RR @ 1.75 Fuksiarz (konkurs)
1 poł. over 5,5 RR @ 2.45 Etoto
over 10,5 RR @ 1.90 Etoto
Salzburg over 3,5 RR @ 2.49 Fortuna


Analiza:
Na początek podrzucam moją ostatnią analizę dot. pierwszego meczu pomiędzy tymi drużynami: https://forum.bukmacherskie.com/thr...mistrzów-15-02-23-02-2022.164402/post-7085973
Podtrzymuje te wszystkie argumenty i dokładam, że Bayern musi ruszyć od samego początku na przeciwnika i liczę, że już w pierwszej połowie zobaczymy minimum 6 rożnych. Salzburg w pierwszym meczu potrafił wykorzystać dziury w obronie niemieckiej drużyny i dochodził do swoich okazji. Liczę, że w tym meczu będzie podobnie. Bayern ruszy do ataku, a Salzburg będzie nastawiony na kontrę. Spodziewam się otwartego meczu i ciekawego widowiska. Salzburg pokazał, że w meczach z europejskimi drużynami potrafi nabijać rogi. Drużyna z Austrii w meczach z Bayernem nabijała pokaźną liczbę rożnych i spodziewam się, że we wtorek również to powtórzy (5, 5,10 RR w ostatnich 3 meczach z mistrzem Niemiec). Fakt warty odnotowania, że Bayern nie jest w najlepszej dyspozycji i dlatego nie liczę, że szybko zdobędą bramkę a będą musieli się troszkę namęczyć, a to pozwoli nam nabić wiele rożnych. Czym później Bayern strzeli bramkę tym większa szansa na każdy z typów.
 
R 611K

rjastrzab

Użytkownik
Real - PSG
Typ: powyżej 4,5 kartki
Kurs 1,60
Fuksiarz

W pierwszym meczu już było gorąco i sędzia pokazał aż 8 żółtych kartek, a co dopiero może dziac się w rewanżu. Przecież każda z ekip ma szansę na awans po skromnym zwycięstwie PSG w pierwszym meczu. A że tu juz nie można później odrobić strat, więc sądzę, ze nikt nie odłoży nogi i będzie ostro na to liczę. 5 kartek w takim meczy po kursie 1,60 to według mnie dobra propozycja. Nie będe przytaczał statystyk i liczby kartek w meczach ligowych bo nie ma to tu żadnego przełożenia. Liczę na zawziętość i ostrą grę, a to da dużo kartek.
 
Ostatnia edycja:
arass1 162,4K

arass1

Użytkownik
Już dziś na Allianz Arena miejscowy Bayern Monachium podejmie zespół Salzburga. Goście świetnie spisali się w fazie grupowej Ligi Mistrzów, prezentując ofensywny futbol i pewnie awansowali do fazy pucharowej. Obie drużyny grają otwartą piłkę, stwarzając sobie wiele okazji oraz nabijają dużo rzutów rożnych. W ostatnim bezpośrednim spotkaniu między tymi zespołami licznik cornerów zatrzymał się na 15, a we wcześniejszych padało ich odpowiednio 13 i 10. Zarówno Bayern jak i Salzburg mają o co grać, ponieważ w pierwszym meczu padł remis i oba zespoły mają szansę na awans do kolejnej fazy turnieju. Liczę na ciekawy i obfitujący w okazje bramkowe oraz rzuty rożne mecz. Podsumowując mój typ to:

więcej niż 9,5 rzutów rożnych @ 1.53 fortuna
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/ Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium vs Salzburg
Typ: Salzburg awans
Kurs: 9.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Co by nie mówić gra Bayernu od dłuższego czasu nie zachwyca. W 1. Bundeslidze nie mają sobie równych i nawet pojedyncze potknięcia nie powodują zagrożenia w kwestii utrzymania pozycji lidera, nie mniej jednak wygrane nie są przekonujące. Naturalnie Bawarczycy tworzą sobie mnóstwo szans, ale zawodzi skuteczność i jak na siebie strzelają mało goli. Robert Lewandowski nie cieszył się z trafienia od ponad dwóch tygodni i jak na Polaka jest to długi okres. Dobrą wiadomością dla Bayernu jest powrót Manuela Neuera, który nie tylko będzie wzmocnieniem pod względem sportowym, ale też mentalnym. Wracając do problemów gospodarzy, to są to pierwsze połowy. Bawarczycy nie najlepiej rozpoczynają spotkania i rywale starają się to wykorzystać. Dopiero po przerwie oglądamy odmienionego mistrza Niemiec. Czy tym razem będzie inaczej?

Salzburg świetnie spisał się w pierwszym meczu z Bayernem Monachium. W pierwszych 45 minutach stworzyli sobie mnóstwo szans i faworyt z tej pary nie miał nic do powiedzenia. Niestety im dłużej trwało tamto spotkanie, tym bardziej piłkarze prowadzeni przez Matthiasa Jaissle opadali z sił i to przeciwnicy zaczęli dominować na ich murawie. Nie mniej jednak pojawiały się okazje na kontrataki i mało brakowało, a Salzburg cieszyłby się z drugiego trafienia. Przyjezdni w swojej ekstraklasie nie mają sobie równych i pewnie kroczą po kolejny tytuł w austriackiej Bundeslidze. Sukces osiągnięty w Europie byłby kamieniem milowym w rozwoju tego projektu, a wyeliminowanie Bayernu jedną z większych sensacji w ostatnich latach LM. Czy stać na to przyjezdnych?

Chyb każdy z nas spodziewa się ofensywnego meczu od bramki do bramki. Liczę na powtórkę z pierwszego spotkania w Salzburgu, gdzie intensywność była wysoka. Nie jestem w stanie sobie wyobrazić, aby mistrz Austrii nagle zmienił swój styl gry i chował się za podwójną gardą. Szybcy zawodnicy jak Karim Adeyemi, czy też Junior Adamu sprawiali wiele problemów defensywie Bawarczyków i mam nadzieję, że młodzi napastnicy będą nękać chwiejną defensywę faworytów. Na singla polecam spróbować awans Salzburga. Kurs na to zdarzenie jest kuszący i przy ewentualnym remisie w czasie regulaminowym będziemy oglądać dogrywkę. Bayern nie zachwyca ostatnia swoją grą i powrót Manuela Neuera do bramki wcale nie musi być udany. Bramkarz dawno nie występował na boisku i w kluczowych momentach może mu zabraknąć ogrania i łatwiej wtedy o błąd. Jestem pod wrażeniem gry przyjezdnych i w futbolu czasem przydarzają się niespodzianki. Kto wie, czy nie ujrzymy ją w Monachium. Mało kto spodziewa się odpadnięcia Bayernu już na tym etapie, ale kursy w stronę outsiderów powinny być zdecydowanie niższe. Jeżeli Salzburg powtórzy swój występ z pierwszego starcia tych drużyn, to będzie ciekawie.
Post automatycznie złączony:

Ta obrona Bayernu, mam na myśli Sule i Upamecano, to jakaś parodia, Sule to poziom drugiej bundesligi, nie wiem co on jeszcze robi w Bayernie, ale chyba po sezonie odejdzie, porusza się jak żółw, ma ewidentną nadwagę, nie raz już brał udział w tym sezonie, przy straconych bramkach Bayernu, Upamecano, też nie wiele lepszy grajek, Bayern wiele sobie po nim obiecywał, a mam wrażenie, że poziomem zbliżył sie do Sule, taki klub jak Bayern, który celuje w końcowy triumf nie może mieć tak słabej obrony, dlatego w meczu z Salzburgiem trzeba iść w bramki, może w pierwszym meczu ich nie było wiele , ale w drugim już powinno być bez kalkulacji,

Typy:
Obie drużyny strzelą (BTS) : Tak @ 1,77
Over 2.5 gola @ 1,33
Over 9.5 rożnych w meczu: @ 1,53
1 Drużyna over 6.5 rożnych: @ 1,51

Bukmacher: Fortuna
Süle już dawno potwierdzony w Borussii Dortmund po zakończeniu tego sezonu
 
kacper091097 193,2K

kacper091097

Użytkownik
Liverpool - Inter
under 9.5 strzałów celnych
@1.85
Fuksiarz
Wydaje się, że w tej parze wszystko się już rozstrzygnęło. O ile straty dwubramkowe były już nie raz w LM odrabiane to wydaje mi się, że nie w tej parze. Oczywiście Inter będzie próbował, ale wydaje mi się, że na próbach się może skończyć. Jeżeli ten zespół przed spotkaniem, w którym się przełamał czyli z Salernitaną nie potrafił przez 4 mecze z rzędu zdobyć gola to jest coś nie tak. Liverpool natomiast powinien być na tyle pewny gry w ćwierćfinale, że może bez problemu skupić się na graniu na zero z tyłu i nawet nie grać na 100%, a powiedzmy na 80-90% i to powinno wystarczyć. Liverpool gra na kilku frontach i często mecze przepycha mniejszym nakładem sił. Tutaj mają taki, w którym nie muszą nawet wygrać, więc pewnie najważniejsza będzie defensywa. Całość powinna przełożyć się na małą ilość celnych strzałów tak jak to miało miejsce w pierwszym meczu, kiedy Liverpool oddał 2 celne strzały, a Inter żadnego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +601
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Bayern - Salzburg
powyżej 10.5 rzutów rożnych @ 1.81 (konkurs LM)
Fortuna


W pierwszym spotkaniu padł remis 1:1 i piłkarze Slazburga moga mówić o dużym niedosycie z powodu tego wyniku. W pierwszym spotkaniu padło aż 15 rzutów rożnych i to dość szybko. Bayern, gdy mecz nie idzie po ich myśli to naprawdę potrafią nabić rzutów rożnych bardzo dużo. Ich statystyki z ostatnich pięciu spotkań domowych: 7,6,2,6,5. Salzburg w pierwszym spotkaniu pokazał moc i charakter stawiając się takiem zespołowi jak Bayern. W pierwszym spotkaniu nabili 5 rzutów różnych, ale spójrzmy na statystyki z ostatnich pięciu spotkań wyjazdowych: 3,7,11,5,4.
Jestem zdania, że goście będą mieli dzisiaj swoje okazje, a co najważniejsze uda się nabić kilka rzutów rożnych. Z pewnością emocji dodałby tu strzelony gol przez jedną z ekip w pierwszej połowie co pozwoliłoby na więcej ataków.


21:00 Real Madryt - PSG
Real @ 2.50
Real awans @ 3.15
Fortuna


W pierwszym spotkaniu Paryżanie wygrali 1:0 i była to wygrana mocno zasłużona. PSG zdetronizował w tamtym spotkaniu Realu nie pozwalając mu na rozwinięcie skrzydeł. Pocchettino wygrał ten mecz taktycznie odcinając głównych graczy Realu od gry. Teraz goście stają przed szansą wyeliminowania jednego z głównych faworytów do wygrania tej edycji LM. Jednak czy im się to uda?. Ja idę w stronę Królewskich. PSG przegrało ostatni mecz ligowy, ale jestem zdania, że był to mecz gdzie PSG zagrało na 50%. Przewaga punktowa w lidze jest na tyle duża, że kwestią czasu i zdobycie mistrzostwa. W Paryżu bardziej martwią się o Mbappe, który to podobno wczoraj doznał lekkiego urazu na treningu (stłuczenie lewej stopy). Na ile poważny jest uraz?, tego nie wiadomo, bo jak wiemy taka newsy są często zasłoną dymną. Na pewno nie zagra Ramos.
Real szybko za to wydostał się z małego dołka do którego wpadł. W ostatniej kolejce u siebie rozbili Real Sociedad 4:1. Ta wygrana pokazała moc Realu w tym sezonie. Zespół grał, stwarzał sytuacje i zamieniał je na gole. W składzie nie było widać braku Kroosa czy Valverde bo godnie ich zastąpili Camavinga czy Modrić. Za kartki w Realu pauzują Mendy ale gotowy ma być podobno Alaba oraz Casemiro, ale tu powinien wskoczyć ktoś z dwójki Camavinga czy Valverde.
Dalej w dobrej dyspozycji są Benzema oraz Asensio. Nie wiadomo czego spodziewać się po Viniciusu, który w to pierwszym meczu był nie widoczny. Moim zdaniem te kursy są lekko przesadzone i ja spróbuje pograć awans Realu i jego wygraną.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1931
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - PSG
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 2.30
Bukmacher: ETOTO

Analiza:
Rewanz pomiedzy tymi ekipami zapowiada sie bardzo zaciecie i interesujaco. Mimo, ze praktycznie cala pierwsza polowa w pierwszej potyczce zostala rozegrana przez obie ekipy na stojaco i niewiele sie dzialo to i tak w calym meczu lacznie bylo 8 zoltych kartek. Teraz od poczatku trzeba zaatakowac bo to PSG przystapi do spotkania z mala zaliczka. Do skladu wraca Neymar znany prowokant co zapewne wplynie pozytywnie na temperature meczu. Sedzia bedzie Danny Makkelie czyli nie najgorszy ale i nie najlepszy sedzia w kartkowaniu. Taki sredniak co nie zmienia faktu, ze ranga spotkania wymusi na pilkarzach ostra gre, ktora trzeba bedzie temperowac.
 
Ostatnia edycja:
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Real Madryt - PSG
Typ: x2
Kurs: 1,53
Buk: Fuksiarz

Zespół z Paryża finansowany przez bogatych szejków arabskich od kilku lat puka do czołówki Champions League i dopukać się nie może. Zdobycie mistrzostwa Francji i lokalnych pucharów nie satysfakcjonuje już właścicieli i jedyne, o czym myślą, to trofeum za zwycięstwo w najbardziej prestiżowych rozgrywkach klubowych w Europie.

Ambicja nie zawsze jednak idzie w parze z wynikami i boleśnie się o tym PSG przekonało w ubiegłym sezonie ponownie odpadając w play off Ligi Mistrzów, a na dodatek oddając tytuł ligowy boharerom drugiego planu z Lille. Tym razem jednak zespół jest na dobrej drodze, aby sukces osiągnąć - w Ligue 1 ma tak dużą przewagę, że nie musi się za bardzo tymi rozgrywkami martwić, a w pierwszym meczu 1/8 finału Champions League potrafili zdecydowanie zdominować Królewskich i tylko wyjątkowo niekorzystny dla nich splot okoliczności spowodował, że mecz zakończył się remisem.

Jeśli utrzymali formę przez 3 tygodnie i jutro zagrają tak samo jak w pierwszym meczu, jestem więcej niż pewny, że przejdą tę przeszkodę i zakwalifikują się do ćwierćfinału. Powiem więcej - z przebiegu rywalizacji jak na razie w zupełności sobie na to zasłużyli. W Realu wciąż wątpliwy jest występ Toniego Krosa, a wykartkowali się Mendy i Casemiro, co oznacza osłabienie zespołu w każdej formacji. Jedynym pozytywnym prognostykiem jest dla nich fakt zwyżkującej formy, jak również gra na Santiago Bernabeu, gdzie publika potrafi ponieść i dodać od siebie zastrzyk pozytywnej energii.

Ja jednak wciąż uważam, że piłkarsko lepiej na dzień dzisiejszy wyglądają goście i to oni wyjdą zwycięsko z tego dwumeczu.
 
Ostatnia edycja:
Zihuantanejo 18,3K

Zihuantanejo

Użytkownik
Liga Mistrzów
8.03. 21:00
Bayern - Salzburg
Salzburg więcej rzutów rożnych
10.00

fortuna

Gram dziś taki typ, Salzburg w pierwszym meczu pokazał się z dobrej strony, dużo atakowali, dziś liczę na szybką bramkę, lub dwie druzyny z monachium, co sprawi że Salzburg będzie musiał rzucić się wszystkimi siłami do ataku co może doprowadzić do wielu sytuacji gdzie piłka wypadnie na rzut rożny, kurs 10.00 warto zagrać.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +147
jozzy22 545,1K

jozzy22

Użytkownik
Bayern - Salzburg

Typ: Salzburg nie strzeli Kurs: 2.32

STS

No cóż ja polece po bandzie i spróbuje taki typ. Fakt,że obrona Bayernu gra tragicznie ale myśle,że może to być spowodowane tym kto jest w bramce.
Dziś ma już wrócić Neuer więc licze,że będzie to wszystko lepiej wyglądało.
Wiadomo, że bramkarz Bayernu jest "dodatkowym" obrońcą tak więc licze, że dziś klopsów w obronie nie będzie.
Poza tym wynik idealny nie jest więc trzeba zachować czyste konto żeby nie było niespodzianki
Kurs smakowity więc próbujemy

Wynik:
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Inter
Typ: under 3.5 FT
Kurs: 1.66
Bukmacher: efortuna

Witam. Dzis zapowiada sie bardzo ciekawy mecz na Andfield. Liverpool bd chcial utrzymac ta 2 bramkowa przewage i mecz moim zdaniem bd wyrownany. Przewiduje tu max 2 , 3 bramki i typ under 3.5 jest bardzo realny. Inter zagra w najmocniejszym skladzie i Liverpool tez. Na Andfield Liverpool jest niepokonany od bardzo bardzo dawna juz nawet nie pamietam kiedy , przy fantastycznych kibicach zapowaida sie mecz rewelacjon. Inter no coz nie ma nic do stracenia zwyciestwo ligowe 5-0 nad ostatnia druzyna w tabeli Salernitana daje jakas nadzieje małą. Wiec typuje skromne zwyciestwo Liverpoolu 2-1
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Liverpool - Inter 0:1 (8-2 RR)
Inter powyżej 3,5 RR, @1,70 Fuksiarz (LM)
Inter powyżej 4,5 RR, @2,50 Fuksiarz


Pierwszy mecz zakończony zwycięstwem piłkarzy Kloppa, w rewanżu są oczywiście faworytem i raczej nie ma co oczekiwać, że Inter awansuje do kolejnej rundy, ale nie od dziś wiadomo, ze wynik 2:0 to najbardziej zdradliwy wynik, dlatego liczę, ze Inter od początku ruszy na piłkarzy Liverpoolu, w końcu to oni muszą odrabiać straty, jeżeli gospodarze nie skontrują i nie zamkną prędko tego meczu to ekipa Inzaghi'ego powinna nacierać, a jak atakują to nabijają sporą ilość rożnych, szczególnie jak się męczą, atak za pewno powinno być dzisiaj, w pierwszym spotkaniu w Mediolanie padło 14 rożnych z czego Inter nabił połowę, w meczach wyjazdowych w Lidze Mistrzów w obecnym sezonie Włosi nabili 5, 5 i 7 rożnych, w lidze w meczach, w których się męczą nie raz sami nabijali dwucyfrowe wyniki.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Bayern - Salzburg 7:1 (6-2 RR)

powyżej 11,5 RR, @2,43 Unibet
powyżej 12,5 RR, @3,30 Unibet
powyżej 13,5 RR, @4,60 Unibet
Salzburg powyżej 3,5 RR, @2,32 Unibet
Salzburg powyżej 4,5 RR, @3,85 Unibet

Tu podobnie jak w przypadku równoległego meczu idę w rzuty rożne, Bayern nie jest ostatnio w najwyższej formie i myślę, ze będzie się musiał nieźle nagimnastykować aby awansować do kolejnej rundy, w pierwszym spotkaniu w Austrii padł wynik remisowy, ale to Salzburg był bliższy wygranej, odpadniecie Bayernu na tym poziomie Ligi Mistrzów będzie można uznać za mocną niespodziankę. W pierwszym spotkaniu padło 15 cornerów, 10 do 5 dla ekipy Lewego, dzisiaj podobny rozkład w pełni by mnie usatysfakcjonował, linia na RB ustawiona dość nisko, uważam, że stać ich na te 5 rożnych, szczególnie jeżeli to gospodarze wyszliby pierwsi na prowadzenie i to goście musieliby odrabiać stratę, aby powalczyć o awans, który wcale nie jest aż tak nierealny.

Liga Mistrzów

Bayern - Salzburg, Bayern wygra i Lewandowski strzeli, @2,00 Matchday Boost, @2,00
Liverpool - Inter, Inter powyżej 3,5 RR, @1,70
AKO: 3,40 (2,99) Betfan

W pierwszym meczu grałem na bramki, bo miało być hokejowo, skończyło się 1:1, za to rożnych nabili 15, od tamtej pory Bayern pod forma, więc liczyłem na męczarnie i masowe nabicie rożnych zanim coś strzelą lub nawet będą gobnić wynik zważywszy po tym co pokazał RB u siebie, jednak wczoraj dosłownie zmietli Salzburg, po 20 minutach było po zawodach, czarny wtorek w moim wykonaniu 🤬
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +719
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom