>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 17-18.02.2015

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP

Wracają europejskie puchary. Przed nami spore emocje na starcie, ale i dość jednostronne mecze. Zdecydowanie najciekawiej zapowiada się mecz PSG z ekipą Chelsea Londyn. The Blues prezentują bardziej optymalną formę, ale Paryżanie ze Zlatanem na czele będą groźni na własnym terenie. Innym interesującym meczem w pierwszym tygodniu będzie natomiast starcie Basel z Porto, gdzie trudno znaleźć faworyta. Inaczej powinno być w rywalizacji Szachtaru Donieck z Bayernem. Bawarczycy nie powinni mieć problemu z wygraną. Pod ogromnym znakiem zapytania stoi natomiast dyspozycja Realu Madryt, który będzie grał na wyjeździe z Schalke 04. Czy dojdzie do niespodzianki :?:
Zachęcam do wspólnej analizy oraz dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Schalke - Real over 3 1,82 pinnacle
Po tym jak Real wygrał w tamtym roku z Schalke poza domem aż 6-1
i u siebie http://forum.bukmacherskie.com/f44/1-8-finalu-ligi-mistrzow-18-19-03-2014-a-104534.html#post4333303
przybyło sporo złota do inwestowania, które niedawno wymieniłem przed wzrostem kursu franka
na szwajcarską walutę i zakopałem na takie spotkania.
Real mimo, że teraz nie jest w optymalnej formie powinien znowu w 1 meczu zapewnić sobie awans.
W LM właśnie Benzema rozgrywa najlepsze mecze, Ronaldo zawsze wtedy jest najlepiej zmotywowany.
Schalke u siebie w LM przegrało 0-5 z Czelską czy traciło 3 gole ze Sportingiem w tej edycji.
Real na wyjazdach strzelił trzy gole Liverpoolowi, wygrał 2-1 z Ludo, tam
było dużo okazji z obu stron, minimalnie 5 goli powinno wlecieć.
Schalke dalej nie ma silnej obrony, więc zaczynam kopać i inwestuję w ten over
(po lewo na Dawid400, Dżoanka przygotowuje drugie śniadanie i nie ma jej na zdjęciu)
Real + Bayern 1,952 pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Fatalny typ powyzej przestrzegam przed graniem, value jest a raczej bylo na under 3.25 Realu z Schalke bo kurs juz spad nieco, dlaczego ?
-Di Matteo zmienil gre Schalke, zwlaszcza w defensywie 2 stracone gole w 4meczach wiosna, pozyskali Nastasica( nie jestem do konca przekonany czy jest uprawniony do gry w LM) tak czy siak radze sie zapoznac z ich defensywna taktyka w ostatnich meczach
-Di Matteo wygral LM grajac defensywna pilke
-Schalke zostalo zniszczone rok temu juz w pierwszym meczu i nie bedzie chcialo powtorzyc tego samego bledu wiec to nie bedzie otwarty mecz
-Real nie wyglada ostatnio olsniewajaco w ataku, oprocz Modrica stracili takze Jamesa Ronaldo w slabszej formie
-linia jak na 1mecz fazy pucharowej wysoka jakby to byl mecz towarzyski
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Real pewnie wygra w Gelsenkirchen, ale nie wierzę, że zrobi to w taki sam sposób jak rok temu. Dlaczego?
- Schalke ma teraz lepszego trenera, który nie zagra otwartej piłki z Realem jak rok temu Keller. Di Matteo gra bardzo defensywnie nawet w Bundeslidze mierząc się z teoretycznie słabszymi zespołami niż S04. Nie warto przywoływać meczu z Chelsea, bo wtedy Włoch nie miał jeszcze dużego wpływu na grę Schalke. Teraz po przepracowanym okresie przygotowawczym defensywa naprawdę wygląda dobrze
- do tego słaba forma Realu, który nie zachwyca i nie gra z takim polotem jak jeszcze w 2014 roku
Mimo wszystko jestem przekonany, że Real ogra Schalke. Wydaje mi się, że najlepszym rozwiązaniem jest handi -1 po niezłym kursie. Schalke zagra bez Draxlera, Farfana, Fahermanna i Kolasinaca, czyli czterech ważnych ogniw z pierwszego składu. Ważną informacją jest powrót Giefera i Huntelaara, który pauzuje tylko w Bundeslidze. Jak zagrają?
Giefer - Uchida, Hoewedes, Matip, Nastasić, Fuchs - Kirchhoff, Hoeger - Boateng - Huntelaar Choupo-Moting
Skład całkiem niezły, ale czy wystarczający, żeby powstrzymać Real, nawet bez formy? Wydaje mi się, że nie. Schalke ma bardzo słaby początek w Bundeslidze. Szczęśliwa wygrana z Hannoverem (goście byli znacznie lepsi), do tego fart w meczu w Monachium, słabiutki, ale wygrany mecz z Gladbach i ostatnia wpadka z Eintrachtem.
Dodatkowo wierzę, że jak drużyna Realu usłyszy hymn LM to od razu wskoczy na inny poziom zaangażowania i koncentracji.
 
D 0

damian199453

Użytkownik
Nastasic jak i Joy Lance Mickels są dodatkowo uprawnieni do gry w Lidze Mistrzów w Schalke.
Było jeszcze kilkunastu zawodników dodatkowo dopisanych na dalsza częsć Ligi Mistrzów
Arsenal- Francis Coquelin,Olivier Giroud,Gabriel Paulista
AS Monaco- Matheus Carvalho, Alain Traore
Atletico Madryt- Cani, Fernando Torres
Bayer Leverkusen- David Yelldell
Bayern Monachium- Jose Reina, Tom Starke
Borussia Dortmund- Kevin Kampl
Chelsea Londyn- Isalah Brown, Juan Cuadrado
Barcelona- nikt
Fc Basel- Adama Traore
Fc Porto- Hernani, Helton, Diego Reyes
Juventus Turyn- Paolo De Ceglie, Alessandro Matri, Stefano Sturaro
Manchester City- Wilfried Bony
PSG- nikt
Real Madryt- Martin Odegaard, Lucas Silva
Szachtar Donieck- nikt
 
R 50

radeknic

Użytkownik
Ok, wracam, ulubiona LM. Kto grał rok temu ze mną, nie żałował, mam nadzieję że i tym razem będzie tak samo. A więc start!

PSG- Chelsea under 2,5 bramki 1,58 ✅✅✅
Na początku przytoczę tu absencje prawdopodobne.
Paris SG: Niepewny jest udział w tym meczu Auriera, Cabaya, Lucasa, Maruinhosa, Matuidi i Pastore.
Chelsea : Niepewny jest udział w tym meczu tylko Mikkela.
Teraz tak: kurs nie powala, nie ma co ukrywać, zagranie jego też się wiąże z pewnym ryzykiem lecz dla mnie to spotkanie będzie grą o 1 bramkę. Któraś drużyna strzeli i bronimy się do końca. Oba zespoły grają bardzo wysoki poziom, lecz mam wrażenie że PSG ma jakieś załamanie, a wg mnie Chelsea na wyjazdach nie gra tego co u siebie. Szczerze to to chyba najtrudniejsze spotkanie do wytypowania na 1/8, przynajmniej dla mnie. Ja obstawiam też wynik 0:0 kurs 7,5 można za drobne zaryzykować.⛔

Shaktar- Bayern typ: handicap -1 Bayern kurs 2⛔⛔ dramat... coś czuje że to ukartowane było..
Długo myślałem też nad tym spotkaniem. W shaktarze gra wielu Brazylijczyków. Ciekawostką też może być iż Luiz Adriano w fazie pucharowej zdobył 9 goli, tym samym wyrównał rekord Christiano Ronaldo ustanowiony w ubiegłym sezonie. Lecz wg mnie na Bayern to nie wystarczy, przyjrzyjmy się na grupę shaktara. Ona trudna nie była. Oglądając mecz Bayernu z Wolfsburgiem, byłem przeciwny handicapowi, nie chodziła ta machina jak powinna, Schalke miało szczęście- nie ukrywajmy tego, a wynik z Hamburgiem? w pełni zasłużony... Shaktar ma super ofensywę, lecz niestety nie można tego powiedzieć o obronie...

Schalke- Real bts 1.7

Wg mnie bardzo dobra opcja. Też ciężkie spotkanie ponieważ to co zobaczyłem w meczu z Atletico Realu to o zgrozo... Z la coruna na poczatku też łatwo nie było wrecz byłem zaskoczony grą Realu, że tak słabo. Chłopaki chyba mają jakiś dołek, Ronaldo wgl nie widoczny... Sądzę że zarówno Schalke, jak i Real coś ustrzelą.

Basel- Porto typ 2 DNB 1,65

Rzadko kiedy oglądam mecze obu drużyn i typ jest podany czysto bez żadnych mega zastanowień. Wg mnie Porto to silniejsza drużyna, która sprzedaje z czasem młodych, utalentowanych zawodników do innych krajów. Wg mnie najciekawsza opcja na to spotkanie.
Tak ryzykowniej jakby ktoś też wolał połowa/koniec: X/2 kurs 6
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nie wiem czy oglądaliście mecze Schalke w Bundeslidze w tym sezonie ale Di Matteo w meczach z rywalami pokroju Bayern Monachium układał zespół ofensywnie a ze słabszymi defensywnie więc tak naprawdę nie wiadomo co wymyśli na Real, z Bayernem wystawił trzech obrońców ale środek obsadził mocniej żeby utrudnić rozegranie i skończyło się 1:1.
 
betlitelli 10K

betlitelli

Użytkownik
Sama gra Schalke z Bayernem byla defensywna nawet w przewadze 11na10, z Bayernem DiMatteo nie mogl skorzystac z defensywnych pomocnikow Hogera,Kirchoffa wiec na papierze ich sklad wygladal bardziej ofensywnie ale to tylko pozory, z 3obroncow robi sie szybko 5 w obronie a Uchida i Fuchs pilnuja glownie defensywy. Jak dla mnie kurs na Real komlpetnie nie nadaje sie do gry na obronie zagra rezerwowy duet stoperow: leszcz Nacho i Varane ktory nie zachwyca w tym sezonie plus problemy z pomoca. Schalke +1.25 @1.98, BTS tez do grania bo wraca Hunter ktory w lidze pauzuje za czerwona.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
J 0

jacekl

Użytkownik
PSG - Chelsea, co sądzicie o tym meczu? Ja skłaniałbym się raczej na drużynę z Londynu, choć opcja X2 też wygląda całkiem nieźle.
Szachtar - Bayern, nie wiem jak się przedstawia aktualnie dyspozycja gospodarzy i stąd też moje pytanie: Warto &quot;uderzyć&quot; w stronę Bayernu, czy może jednak coś innego proponujecie na to spotkanie?
 
pyrus122 1,8K

pyrus122

Użytkownik
PSG - Chelsea, co sądzicie o tym meczu? Ja skłaniałbym się raczej na drużynę z Londynu, choć opcja X2 też wygląda całkiem nieźle.
Szachtar - Bayern, nie wiem jak się przedstawia aktualnie dyspozycja gospodarzy i stąd też moje pytanie: Warto &quot;uderzyć&quot; w stronę Bayernu, czy może jednak coś innego proponujecie na to spotkanie?
Popieram typ na Chelsea, szczególnie typ X2 wydaję się być bardzo rozsądny. PSG w ostatnim czasie nie zachwyca, ostatnie 2 spotkania i tylko 2 pkt. Za to Mourinho na pewno będzie zadowolony jak wywiezie 1 pkt z Paryża i jego celem będzie tylko nie przegrać tego spotkania, tym bardziej że w weekend nie mają zbyt wymagającego przeciwnika - Burnley.
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Szachtar vs Bayern. ilość bramek gości: over 1,5 @1,5 bet365
Na jutro miałem szykować dubelka na LM ale póki co mam tylko jeden typ, amianowicie ilość bramek Bayernu over 1,5 po @1,5. Bayern strzeli spokojni, o to nie muszę się martwić, Lewemu nie idzie, ale Robben w pełni formy (brama na 3-0 w weekend to mistrzostwo świata ???? ) o Szachtarze na wiosnę niewiele można powiedzieć, Bayern widać, że wybudził się już z zimowego letargu i wskoczył na właściwy tor.
Teraz pytanie o drugi mecz, nibu z Chelsea kojarzy się under, ale w tym meczu niczego nie można być pewnym. Jak szybko padnie bramka to druga drużyna zacznie grać odważniej. Myślę jednak że można uderzyć w kartki, over 4,5 po @1,66 na bet365. kusi również over 2,5 na CHelsea @1,9. a Jakie wasze zdanie
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Shakhtar vs Bayern / Shakhtar over 20,5 booking points @ 2,2 Unibet ✅
Shakhtar vs Bayern / Darijo Srna dostanie kartke @ 3,2 Unibet ✅

Dla mnie to sa dwa bety na jutrzejszy wieczor. Po pierwsze mecz Shakhtara z Bayernem bedzie sedziowal Alberto Undiano Mallenco - Hiszpan ktory w tym sezonie LM sedziowal 3 spotkania fazy grupowej i dal w nich razem 10 kartek (Bayern vs Man City - 0:4 w kartkach, Zenit vs Leverkusen 4:2 w kartkach i mecz o zlote gacie Dortmund vs Anderlecht 0:0 w kartkach), fakt, faktem sedzia Hiszpanski i licze na to, ze wniesie w gre troche Hiszpanskich przywilejow czyli bedzie rozdawal kartoniki na prawo i lewo. Shakhtar przez wiekszosc spisywany na straty mysle, ze powalczy, szczegolnie na &quot;wlasnym terenie&quot; czyli we Lwowie...Tak czy inaczej walki po stronie gospodarzy nie powinno zabraknac, motywacja zapewno tez bedzie, licze na gole ze strony Bayernu a wiec i frustracja gospodarzy moze z kazda minuta narastac wiec kartki powinny byc. Co wazne, over 20,5 booking points w Unibet oznacza albo 3 zolte karti (badz wiecej) albo czerwo ktore liczy sie za 25 booking points.
Do tego dokladam wiecznie kartkujacego Chorwata po calkiem apetycznym kursie. Powodzenia ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dontomalone 194

dontomalone

Użytkownik
Szachtar - Bayern
Typ: BTS
Kurs: 2
Bet365


Witam. Ja upatrzyłem sobie typ BTS, tylko ze względu na wielką motywacje Szachtara, wiemy jaka sytuacja na Ukrainie, piłkarze chcą dać trochę radości kibicom dlatego myślę że jedną bramkę zdołają wcisnąć, szczególnie jak Bayern ustrzeli 2-3 bramki, obrona straci koncentrację i troszkę się rozszczelni Szachtar będzie miał ułatwione zadanie.

PSG - Chelsea
Typ: Remis
Kurs: 3,2

W tym meczu proponuje zagrać remis. Dwie klasowe drużyny które nie zagrają otwartego futbolu. PSG zawiodło w ostatniej kolejce dlatego wyciągną wnioski i wyjdą niezmiernie skoncentrowani. Chelsea zadowoli się remisem dlatego nie będą forsować tempa i atakować za wszelką cenę.
 
lovetennis1995 5

lovetennis1995

Użytkownik
Mecz : PSG-Chelsea
Typ : 1
Kurs : 2,75
Buk: bet365

Pobieram ten kurs z pocałowaniem ręki. Nie będe wam wmawiał, ze to jest pewniak ale widze duze szanse.
PSG na Parc des Princes potrafi grać wielkie spotkania. Przypomne 3:1 z Chelsea w poprzednim sezonie czy wygrana z Barcelona w tej edycji ligi mistrzów. Mówi sie, ze Paryż bez formy ale w takich meczach nie maja duzego znaczenia mecze z Caen czy pucharowy z Nantes ( badz co badz wygrany). Piłkarze podkreślają na kazdym kroku, ze chcą pracowac z trenerem. Blanc jest czasami irytujący w swoich wypowiedziach ale jest to swietny taktyk. Jesli chodzi o osłabienia o ktorych tak głosno to ja bym nie przesadzał. Aurier czy Marquinios czy Cabaye pewnie by nie zagrali a Matuidi i Pastore beda gotowi.

Chelsea w 2-meczu jest bitym faworytem ale według mnie szanse są 50/50. Londynczycy przyjada na ten mecz w optymalnym ustawieniu. Jedyne zmartwienie jest takie czy Diego Costa po przerwie bedzie w optymalnej formie ale była to przerwa spowodowana zawieszenie a nie kontuzja wiec mysle, ze nie bedzie z tym problemu. Oglądam ostatnio te Chelsea i jakos stracili tą pewnosc z poczatku sezonu. Z Aston Villa mieli kłopoty, z City byli przez wiekszasc mecz zepchnięci do defensywy, nie wspomne o meczu pucharowym. Mimo wszystko jest to klasowa druzyna i te mecze nie beda miały duzego znaczenia w Paryzu.

Czym kieruje swoj typ ? Na pewno nie livesports i ostatnimi wynikami bo mnie to dosc srednio interesuje. Widziałem Psg z Caen, wczesniej z Lyonem ale to nie ten poziom motywacji. Tak samo widziałem mase meczow Chelsea w tym sezonie poniewaz mieszkam z wielkim fanem ????
Jak dla mnie PSG wygra ten mecz w środku pola. Veratti, Matuidi i Motta to maszyny w srodku pola. Veratti i Matuidi beda wszedzie a Motta jest idealnym zawodnikiem do grania piłka. Po drugiej stronie mamy Maticia i Fabregasa wspieranych Oscarem. Matic swietnie czyta gre, Fabregas jest kreatorem ale wydaje mi sie, ze są PSG ma bardziej zrównowazone to. Matic bedzie tylko asekurował i starał sie odbierac a Cesc i Oscar w obronie są słabi a w ataku beda mieli mniej opcji bo to gospodarze beda prowadzic gre.
Druga rzecz gdzie widze przewage gospodarzy to srodek obrony. Silva i Luiz to zgranie i wielka marka. Silva najlepszy sr obronca razem z Kompanym na swiecie Luzi jest chyba zbyt krytykowany i na tle Chelsea bedzie sie chciałpokazac
Z drugiej strony Terry i Cahil mnie nie przekonuja. W szczegolnosci Terry, ktory ma słabsze mecze ( w pamieci mam to, co robił z nim Kane). Mourinho celowo prowadza juz do druzyny Zoume.
Chelsea ma lepsze skrzydła i to zdecydowanie. Hazard i Willian potrafia rozruszac gre a po drugiej stronie szkoda Lucasa bo chłop był w swietnej formie. Ale dzisiaj obaj skrzydłowi z Londynu beda musieli sie napracowac w defensywie i biegac za Maxwellem i van der Wielem.
Ja osobiscie licze, ze to bedzie wielki mecz Cavaniego, ktory potrzebuje takiego meczu. On chyba poczuł, ze jest grozniejszy w tym momencie niz Ibra, ktory bardziej straszy z głebi pola niz z pola karnego ( oprocz rzutow karnych)

Widze ten mecz raczej na połowie Chelsea i kurs 2,75 a w niektorych bukach wyzszy na PSG jest dobry do gry. Tercet Matuidi Veratti Motta beda kluczowi w tym meczu. Nie wykluczam tez opcji z Postore jako &quot;skrzydłowym&quot; ktory dodatkowo zagesci srodek pola.

Powodzenia !
 
legia 122

legia

Użytkownik
Szachtar - Bayern, nie wiem jak się przedstawia aktualnie dyspozycja gospodarzy i stąd też moje pytanie: Warto &quot;uderzyć&quot; w stronę Bayernu, czy może jednak coś innego proponujecie na to spotkanie?
Szachtar - Bayern
Ukraińcy ostatni mecz o stawkę zagrali 10/12/2014 , ligę wznawiają 28/02/2015 !
W Lidze Misiów na ostatnie 8 spotkań rozgrywanych w roli gospodarza wygrali tylko 2 ! Real Sociedad i Bate... a więc mało poważni przeciwnicy
Mecz jest na neutralnym terenie a i przeciwnik dosyć poważny, więc wychodzi na to, że handi pokryte będzie
 
pablo32 33

pablo32

Użytkownik
Jak dla mnie PSG wygra ten mecz w środku pola. Veratti, Matuidi i Motta to maszyny w srodku pola. Veratti i Matuidi beda wszedzie a Motta jest idealnym zawodnikiem do grania piłka. Po drugiej stronie mamy Maticia i Fabregasa wspieranych Oscarem. Matic swietnie czyta gre, Fabregas jest kreatorem ale wydaje mi sie, ze są PSG ma bardziej zrównowazone to. Matic bedzie tylko asekurował i starał sie odbierac a Cesc i Oscar w obronie są słabi a w ataku beda mieli mniej opcji bo to gospodarze beda prowadzic gre.
Oscar nie zagra. Wystarczyć spojrzeć na spotkania Chelsea z lepszymi rywalami. Jose w takich spotkaniach wie, że najważniejszy jest środek pola, dlatego zrezygnuje z ofensywnego Oscar i postawi na bardziej defensywnego zawodnika. Wobec absencji Obi Mikela na boisku pojawi się Ramires.

Przypuszczalny skład Chelsea (źródło chelsealive.pl):
Courtois; Luis, Cahill, Terry, Ivanović; Matić, Ramires, Hazard, Fabregas, Willian; Costa

Druga rzecz gdzie widze przewage gospodarzy to srodek obrony. Silva i Luiz to zgranie i wielka marka. Silva najlepszy sr obronca razem z Kompanym na swiecie Luzi jest chyba zbyt krytykowany i na tle Chelsea bedzie sie chciałpokazac.
Proszę Cię :;/: Spójrz ile PSG traci bramek, a drugie tyle powinni tracić, ale rywale wykazują się słabą skutecznością. Brazyliczycy nie są od bronienia, tylko od atakowania. Zgodze się, że David Luiz i Thiago Silva to klasowi zawodnicy, ale nie razem na środku obrony. Biorąc pod uwagę 4 obrońców (van der Wiel, David Luiz, Thiago Silva, Maxwell) + brak klasowego defensywnego pomocnika (świetna trójka pomocników PSG, ale żaden z nich nie jest klasowym piłkarzem, potrafiącym zachować równowagę między linią obrony a pomocy patrz. Matic), Chelsea grając z kontry (taką zapewnę taktykę obierze Portugalczyk) nie będzie miała problemu ze sforsowanie słabej defensywy PSG.


Ja osobiscie licze, ze to bedzie wielki mecz Cavaniego, ktory potrzebuje takiego meczu. On chyba poczuł, ze jest grozniejszy w tym momencie niz Ibra, ktory bardziej straszy z głebi pola niz z pola karnego ( oprocz rzutow karnych)
Kolejny raz się z Tobą niezgodzę. Nie pamiętam kiedy widziałem dobry mecz Cavaniego w tym sezonie. Jemu nawet piłka przeszkadza.

Co do Ibry. Czy ktoś może być groźniejszy od niego?! No way! ???? Jeśli ktoś miały przeważyć losy tego meczu na korzyść PSG, to tylko Ibrakadabra. Chociaż wystarczy spojrzeć na spotkanie z Barceloną. Gola Szweda nic nie dał, ponieważ gra obrona była tragiczna. Dlatego sądzę, że jeśli nawet Zlatanowi uda się coś trafić, tylko Chelsea nie będzie miała problemu z pokonianiem Sirgu.

Widze ten mecz raczej na połowie Chelsea i kurs 2,75 a w niektorych bukach wyzszy na PSG jest dobry do gry.
Chelsea zakład bez remisu 1,94 marathonbet (zagrany przeze mnie w sobotę po kursie 1,98).
 
langus1986 4,3K

langus1986

Użytkownik
Dla mnie to sa dwa bety na jutrzejszy wieczor. Po pierwsze mecz Shakhtara z Bayernem bedzie sedziowal Alberto Undiano Mallenco - Hiszpan ktory w tym sezonie LM sedziowal 3 spotkania fazy grupowej i dal w nich razem 10 kartek (Bayern vs Man City - 0:4 w kartkach, Zenit vs Leverkusen 4:2 w kartkach i mecz o zlote gacie Dortmund vs Anderlecht 0:0 w kartkach), fakt, faktem sedzia Hiszpanski i licze na to, ze wniesie w gre troche Hiszpanskich przywilejow czyli bedzie rozdawal kartoniki na prawo i lewo.
nie neguję typu, a pewnie sam go zagram, ale proszę zwrócić uwagę, że ten sam arbiter gwizdał mecz Polska- Szkocja. dawałem over kartkowy i byłem o niego spokojny, a okazało się, że Hiszpan zapomniał kartek na ten mecz a szli na siekiery praktycznie, bo gra była bardzo ostra, jak nie brutalna. Więc to też zależy którą nogą Hiszpan dzisiaj wstanie. Ale to taka tylko moja mała informacja, sam typ jednak wydaje się fajny i wart zagrania
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom