>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [14-15 lutego 2017]

Status
Zamknięty.
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi



Kursy od: Betsafe
Pierwsze spotkania za ponad dwa tygodnie, ale już pierwsi użytkownicy piszą swoje analizy i podają pierwsze Typy.
Zatem zachęcam do kulturalnej dyskusji.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
1/8 finału Ligi Mistrzów [14-15 luty 2017]
PSG awans 4.230
Skoro powiedziałem A to powiem i B.
Wiem że PSG nie gra jak w poprzdnich sezonach ale to dlatego że Emery dostosowuje pod siebie zespół.
Czy rozbieżność kursów powinna być aż tak duża?
PSG to nie Sociedad więc nie żartujmy.
LM to dwa mecze wystarczy że jeden nie wyjdzie Barcelonie i tyle ich widzieli.
PSG ma ogromny potencjał i nikt mi nie powie że tu kursy powinny być co najwyżej 3-1.40
Czy Barcelona jest w wysokiej formie? Nie sądzę...
Mecze przeciwko Las Palmas czy Sociedadowi który zamiast podejść uważnie w obronie to idzie do przodu to dla mnie żaden wyznacznik.
PSG jest 2 poziomy wyżej od takiego Sociedadu.
Moim zdaniem warto spróbować.
Barca nie zachwyca i wątpię żeby za dwa tygodnie miało być inaczej.
Temat już swoją drogą mógłby powstać.
Bo np.takie PSG ma szeroką kadrę a co będzie jak nie daj boże ktoś z trójki MSN wypadnie? Kursy się zmienią więc proszę działać i tam przenieść moje wypociny.
 
N 0

norohtonek

Użytkownik
Tak na prawdę wyznacznikiem formy PSG będzie jutrzejszy mecz z Monaco, nie oszukujmy się, to jedyny rywal mogący rywalizować z drużyną z Paryża. A do drużyny na dwumecze ligi mistrzów z Barcą, wróci już na pewno Busi i prawdopodobnie Iniesta. A oni w formie plus ostatnio nieźle grający młody Denis Suarez mogą być niesamowitą siłą napędową Barcelony. Może faktycznie z tyłu Barcelona tak pewnie nie wygląda, ale jak coach przejrzy na oczy i zacznie wystawiać regularnie Vidala zamiast Roberto, który jest pod formą to myślę, że PSG nie będzie zbytnią przeszkodą dla Barcelony. Oczywiście, trzeba poczekać do paru dni przed meczem pierwszym, żeby wiedzieć jak wygląda stan zdrowia wszystkich zawodników tak jak wspomniał Konar! ;)
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
PSG awans 4.230
Skoro powiedziałem A to powiem i B.
Wiem że PSG nie gra jak w poprzdnich sezonach ale to dlatego że Emery dostosowuje pod siebie zespół.
Czy rozbieżność kursów powinna być aż tak duża?
PSG to nie Sociedad więc nie żartujmy.
LM to dwa mecze wystarczy że jeden nie wyjdzie Barcelonie i tyle ich widzieli.
PSG ma ogromny potencjał i nikt mi nie powie że tu kursy powinny być co najwyżej 3-1.40
Czy Barcelona jest w wysokiej formie? Nie sądzę...
Mecze przeciwko Las Palmas czy Sociedadowi który zamiast podejść uważnie w obronie to idzie do przodu to dla mnie żaden wyznacznik.
PSG jest 2 poziomy wyżej od takiego Sociedadu.
Moim zdaniem warto spróbować.
Barca nie zachwyca i wątpię żeby za dwa tygodnie miało być inaczej.
Temat już swoją drogą mógłby powstać.
Bo np.takie PSG ma szeroką kadrę a co będzie jak nie daj boże ktoś z trójki MSN wypadnie? Kursy się zmienią więc proszę działać i tam przenieść moje wypociny.
Nie będę odnosił się do samego typu ponieważ każdy gra co mu się podoba. Jako &quot;Cule&quot; oczywiście jestem za Barceloną i będę jej kibicował, będę na nią stawiał. Rozumiem jednak osoby grające w stronę PSG ponieważ z takiego kursu wypada skorzystać, nawet jak nie wejdzie. Na tym etapie LM, przy takich drużynach kursy chyba powinny być nie co bardziej wyrównane no ale cóż, jest jak jest i niektórzy na pewno będą chcieli z tego skorzystać.
Ja natomiast odniosę się tylko do fragmentu &quot;LM to dwa mecze wystarczy że jeden nie wyjdzie Barcelonie i tyle ich widzieli.&quot;. gdyż jest to absolutne zaprzeczenie.
Właśnie dzięki temu, że to jest LM, gdzie decydują dwa mecze, a nie jeden, zawsze jest szansa aby odrobić straty, co sam z resztą napisałeś.
Kiedyś czytałem artykuł, w którym było napisane, że Barcelonę cholernie trudno pokonać w dwumeczu ponieważ wszyscy wiemy jakie wyniki osiągają na Camp Nou i jak ciężko jest ich tam pokonać. Dlatego wydaje mi się, że nawet jeśli w jednym meczu Barcelona powinie się noga (zakładam, że miałoby się to zdarzyć w mezu na Parc de Princes) to zawsze jest rewanż w którymo mogą te straty odrobić.
Tylko tyle chciałem napisać, bez wdawania się w jakieś dyskusje, aby nie wywoływać niepotrzebnej *****burzy.

Tak na prawdę wyznacznikiem formy PSG będzie jutrzejszy mecz z Monaco, nie oszukujmy się, to jedyny rywal mogący rywalizować z drużyną z Paryża. A do drużyny na dwumecze ligi mistrzów z Barcą, wróci już na pewno Busi i prawdopodobnie Iniesta. A oni w formie plus ostatnio nieźle grający młody Denis Suarez mogą być niesamowitą siłą napędową Barcelony. Może faktycznie z tyłu Barcelona tak pewnie nie wygląda, ale jak coach przejrzy na oczy i zacznie wystawiać regularnie Vidala zamiast Roberto, który jest pod formą to myślę, że PSG nie będzie zbytnią przeszkodą dla Barcelony. Oczywiście, trzeba poczekać do paru dni przed meczem pierwszym, żeby wiedzieć jak wygląda stan zdrowia wszystkich zawodników tak jak wspomniał Konar! ;)
Tutaj zgodzę się z wiekszością wypowiedzi z wyjątkiem jednego fragmentu, mianowicie &quot;Może faktycznie z tyłu Barcelona tak pewnie nie wygląda, ale jak coach przejrzy na oczy i zacznie wystawiać regularnie Vidala zamiast Roberto, który jest pod formą&quot;. Faktycznie, Aleix jest w bardzo dobrej formie o czym świadczy nie tylko gra ale i statystyki. W ostatnich pięciu meczach (nie biorę pod uwagę niedzielnego meczu z Betisem) Aleix zdobył jednego gola i zaliczył cztery asysty. Jak na kogoś, kto regularnie nie łapie się do 18-stki meczowej to naprawdę dobre liczby. I o ile zgodzę się z tezą, że Roberto jest ewidentnie pod formą, tak nie zgodzę się z tym, że Vidal będzie lekiem na całe zło. Wszak nie od dziś wiadomo, że Vidal ma o wiele więcej do zaoferowania w ofensywie aniżeli w defensywie. W Sevilli przez większość czasu występował na prawym skrzydle. W Barcelonie gra na prawej obronie i te jego braki są bardzo widoczne. Z resztą w niedzielę również mieliśmy tego potwierdzenie. W obronie nie bardzo sobie radził ale jak tylko został przesunięty do przodu to ta gra od razu wyglądała lepiej, dynamiczniej. Tak więc myślę, że ta zmiana niekoniecznie dałaby więcej dobrego w obronie. Co nie zmienia faktu, że Aleix powinien otrzymywać zdecydowanie więcej szans. Zasługuje na to ????

Co do samego spotkania to ja tu widzę mecze overowe. Obie ekipy posiadają wielką moc z przodu, z kolei z tyłu ta gra nie wygląda tak dobrze jak w ostatnich miesiącach. W Barcelonie przede wszystkim powinien grać Pique - Umtiti, którzy bardzo dobrze radzą sobie w pojedynkach główkowych. Jeśli Lucho na taki mecz znowu wystawi niskiego Mascherano to to chyba będzie jego gwóźdź do trumny.
Póki co rzucam luźną propozycję na ten mecz w postaci over 2,5 gola @ 1,80
Pozdrawiam ????
 
katalizator 148

katalizator

Użytkownik
Ja tam żadnego value na PSG nie widzę. I piszę to jako kibic Realu. Co to w ogóle za argumentacja, że &quot;jeden mecz im nie wyjdzie i tyle ich widzieli&quot;. Przecież to samo to można o każdej drużynie napisać. Prawda jest taka, że od kilku lat dość często mamy w LM mecze PSG - Barca. Co roku wszyscy szukają niespodzianek i grają w kierunku Paryża i co roku kończy się to tak samo czyli awansem Barcelony. A teraz ? PSG jest w moim odczuciu najsłabsze od lat. Stracili Zlatana i tej luki nie są w stanie załatać już od początku sezonu. W lidze francuskiej w ostatnich latach byli dominatorami, a w tym sezonie regularnie tracą punkty z ogórkami. Barcelona może i ma wpadki. Może i nie jest to sezon Neymara czy Suareza, ale dla mnie to i tak jest przynajmniej o jeden poziom lepsza drużyna. Tak było w ostatnich latach, a teraz ta różnica jest jeszcze większa. Moim zdaniem max na co stać PSG to remis u siebie, a i to nie jest wcale takie pewne. Ja osobiście widzę tutaj dwa zwycięstwa bordowych.
Barcelona win @ 2,10
Bet365

edit/ ibis
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Barca traci punkty z ogórkami identycznie więc dla mnie to nie argument.Dzisiaj wygrali ze słabym Atletico zobaczycie jakie piekło będą mieli z Bilbao.Moim zdaniem będzie niespodzianka i nie będzie 3 punktów.
Gdyby Barca grała swoje w tym sezonie to jeszcze bym zrozumiał ale oni nie są tą samą drużyną.
Kultura gry w pomocy to jest różnica klas ale na stronę PSG.
Emery nie po to został ściągnięty żeby przegrać tę wojnę.
Barca wygląda lepiej tylko w ataku ale czy w tym sezonie to taka duża różnica?
Ten kurs jest sztucznie nadmuchany.
 
K 123

karwan1988

Użytkownik
Barca traci punkty z ogórkami identycznie więc dla mnie to nie argument.Dzisiaj wygrali ze słabym Atletico zobaczycie jakie piekło będą mieli z Bilbao.Moim zdaniem będzie niespodzianka i nie będzie 3 punktów.
Gdyby Barca grała swoje w tym sezonie to jeszcze bym zrozumiał ale oni nie są tą samą drużyną.
Kultura gry w pomocy to jest różnica klas ale na stronę PSG.
Emery nie po to został ściągnięty żeby przegrać tę wojnę.
Barca wygląda lepiej tylko w ataku ale czy w tym sezonie to taka duża różnica?
Ten kurs jest sztucznie nadmuchany.
Skupiasz się na Barcelonie, jaka to ona słaba, wygrała ze słabym Atletico bla bla bla. Że gdy ktoś z magicznego trio wypadnie to nie mają szans, bo mają krótką kadre itp. Takie myślenie życzeniowe, o PSG zaś o dziwo wyciągasz jakieś pozytywy których ja nie widzę. A co jak Cavani wypadnie? Kogo ma PSG za niego? Na nim opiera się cała ofensywa, drużyna jest zależna od jego bramek, ratuje dupe temu cienkiemu Emeremu w tym sezonie, nie chcę mi się liczyć ile punktów mniej mieliby gdyby nie było Cavaniego a mimo to że tyle strzela są na trzecim miejscu w SŁABEJ jak na swój potencjał lidze. &quot;Barcelona traci punkty z ogórkami&quot; hmm a z kim przepraszamy traci punkty PSG, na 22 kolejki w SŁABEJ lidze wygrali ledwie 14...w 8 meczach ogórki urwały im punkty ???? W destrukcji może mają fajnych zawodników ale ofensywa oparta na Cavanim, nie przekonują mnie tacy piłkarze jak Moura, Di Maria czy nawet Draxler który już ostatni sezon miał słaby w Niemczech, ma potencjał ale uważam że ostatnie transfery PSG nie są z topowej półki jak to miało miejsce kilka okienek wcześniej. PSG dołuje w swojej lidze i nie wygrało ani z Monaco ani z Niceą. Oczywiście granie awansu Barcelony nie ma sensu bo kurs Januszowy ale PSG z czysto piłkarskich powodow ma małe szanse i lepiej już szukać sensacji w postaci awansu Monaco z MC, tu są większe szanse.
 
E 0

etien

Użytkownik
Ja bym sie wstrzymał z typowaniem na 2 tygodnie przed meczem. Barcelona w tej chwili ma jeden poważny problem a mianowicie pomoc, bez Iniesty i Busquetsa trudno mowic o tej linii. Rakitic pod forma Gomes to dla mnie osobiscie nieporozumienie moze i pilkarz nienajgorszy ale brak mu fantazji i ma takie straty jak chlopacy na orliku. Pomocnikiem napastnikiem i kreatorem teamu jest Messi i w sumie od jego formy zależy jak sie uklada mecz.
 
M 0

michaltbg

Użytkownik
Mat77 zgodze się z tobą ja mimo wszystko stawiam na awans Barcy nie zwykła odpadać z Ligi mistrzów z byle kim , a nie oszukujmy sie PSG na swoim podwórku tez sie menczy uważam w tym momencie ze fajniejsza gre i przyszłego mistrza Francji jest Monaco a PSG postraszyć Barce co najwyżej u siebie może pożyjemy zobaczymy
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Legia vs Ajax (awans Ajax) + PSG vs FC Barcelona (awans Barcelona) + Real Madryt vs Napoli (awans Real Madryt) kurs łączny AKU: 2,23 buk: Totolotek
Po kolei: W Ajaxie są osłabienia, ale jeszcze większe wydają się w Legii od której odeszli świetni napastnicy. Po za tym przerwa w rozgrywkach. Ajax za to jest w rytmie meczowym i bardzo się poprawił w nowym roku. Wiadomo to tylko LE, ale myślę, że Legii już będzie bardziej zależeć na zdobyciu extraklasy aby walczyć w przyszłym sezonie o LM, a wciąż jest na 3 miejscu.
PSG vs Barcelona - Barcelona może i ma swoje problemy, ale to wciąż topowy zespół, a PSG po odejściu Ibry męczy się nawet w słabej swojej lidze francuskiej. Co roku różni &quot;prorocy&quot; na forum przepowiadają sukcesy PSG w LM i co roku liczą straty z betów. I tym razem będzie podobnie.
W obu tych meczach jest też jak dla mnie dodatkowy argument - mianowicie faworyci grają 2 mecz u siebie i nawet w przypadku niekorzystnego rezultatu w 1 meczu będzie im łatwiej odrobić ewentualne straty.
Ostatnie spotkanie Realu dałem trochę na siłę. Real ma spore problemy. Gra 2 mecz na wyjeździe, tym nie mniej Napoli, zajmujące obecnie 3 miejsce we włoskiej lidze to nie jest jakiś wielki przeciwnik. Zakłady na razie pograne jedną stawką bo wiadomo - jeszcze 2 tygodnie, będą spływały kolejne analizy i może się coś do tego czasu wydarzyć. Typy i analizę umieszczam i w dziale LM i dziale LE, mam nadzieję, że nie łamię regulaminu - jeśli tak proszę skądś usunąć.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Nie chce mi się walczyć ale wiem jedno.
Barcelona odpadnie ????
Zesra się a nie odpadnie. Pieprzysz takie 3 po 3 co roku z tym Psg jaki to wielce silny klub, a każdy myślący wie, że z Cavanim na szpicy nie da się nic osiagnac, bo on jest w stanie zmarnować każda setkę, szczególnie w ważnych meczach, już widzę te sytuacje sam na sam jak ta pokraka kopię nad stadion albo w bramkarza.:?:grin: Ja w przeciwieństwie do Ciebie oglądam mecze francuskiej ligi i potrafię ocenić siłę drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Żeby wywalić Barcelonę nawet w takiej zagadkowej formie to trzeba być w gazie, może akurat zagrają mecz życia chociaż ja bym na to nie liczył, styl gry PSG to woda na młyn Barcelony.
PSG u siebie z Monaco (które właśnie jest w gazie i gra z polotem) w meczu sezonu jest gorszą drużyną, co już jest jakąś wskazówką przed tym dwumeczem.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Z Ibrą na szpicy nic się nie dało osiągnąć teraz będzie lepiej ale będę się śmiał będą kasować moją bufonadę 1.05 grajcie wasz ulubiony kurs ????
Wysoki pressing założyć odpowiednio to poustawiać i czemu ma się nie udać? Jakieś ogórki pokazują że można tak z nimi z kontry grać to czemu PSG ma tak nie zagrać? A Emery tak zagra bo ma kupę w gaciach to jego chwila prawdy.
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Z Ibrą na szpicy nic się nie dało osiągnąć teraz będzie lepiej ale będę się śmiał będą kasować moją bufonadę 1.05 grajcie wasz ulubiony kurs ????

Wysoki pressing założyć odpowiednio to poustawiać i czemu ma się nie udać? Jakieś ogórki pokazują że można tak z nimi z kontry grać to czemu PSG ma tak nie zagrać? A Emery tak zagra bo ma kupę w gaciach to jego chwila prawdy.
Chłopie co Ty gadasz? To w końcu wysokim pressem czy kontrami mają zabić Barcelone? Sam sobie zaprzeczasz, ale skąd Ty to możesz wiedzieć, skoro Twoja taktyka gry opiera się na graniu przeciwko masówkom i to do tego progresją.:grin:
Mam gdzieś te kursy, tu nie chodzi o to, bo wiadomo, że są sztucznie zaniżone i szczerze mówiąc to nie gram tego awansu teraz, bo w rewanżu będzie można lepiej zarobić, niż na tym śmiesznym kursie, ale to wszystko zależy od pierwszego meczu.

Piszesz o ogórkach z LaLiga, że pokazują jak kontrować Barcelonę?
Przecież cały czas wszystkim powtarzasz, że liga jest w tym sezonie ustawiona pod Real(co jest prawdą), więc jakim wyznacznikiem są mecze z ogórkami?

Sam się już zaorałeś człowieku.:grin:


Ważne że cały czas zarabiam potrafię trafić 2X z rzędu 7 typów z kursem koło 2.
Znasz kogoś podobnego?
7 betów po rząd to jest coś niewiarygodnego? Ty może zgłoś się do księgi rekordów Gynesa.:grin:
Tak potrafisz zarabiać, że bez progresji byłbyś skończonym gołodupcem(pewnie i tak jesteś, bo działasz na zasadzie: kłamstwo powtórzone 100x staje się prawdą:grin ???? . Przypomnę, że nigdy nie pokazałeś skrinna i jesteś tak samo wiarygodny jak chociażby... yyy Wawo.:grin:
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
To ja mogę powiedzieć skąd wiesz jaki będzie styl gry obu zespołów skoro do taktyki wplatasz taktykę mojej gry ????
Ważne że cały czas zarabiam potrafię trafić 2X z rzędu 7 typów z kursem koło 2.
Znasz kogoś podobnego?
Zagrałem sobie awans po pysznym kursie zagram w pierwszym meczu Barca under 1.5 w drugim też coś wymyślę i będzie 3X ✅ mam nadzieję że będziecie wszyscy łączyć się ze mną w orgii zwycięstwa.
Proszę spróbować grać jak ja przeciwko faworytom progresją czemu pisze się o tym jakby to banalne? Czemu w takim razie nie ma kogoś takiego drugiego?
Odpowiadam
Bo ja jestem PROROK
I nie piszcie mi że są jacyś prorocy.
Prorok jest jeden
Wielu gada gada a pieniędzy nie widać u mnie to wygląda inaczej ja nie edytuje nie kombinuje.
Ja jestem po prostu najlepszy także tacy grają kurs 4.5 versus 1.20 a Wy tam dalej klepcie ako
Pod spodem wytłaczone czemu to robię
Nie wejdzir mi PSG? Trudno co zrobić...ale ja mam taktykę na miesiące lata...
A Wy traficie ako po czym za miesiąc podnieceni dacue więcej będzie wtopa płacz zjazd na ręcznym i do spania
.
Panowie sam to przerabiałem ale teraz jestem na innym levelu!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Żeby PSG awansowało powinno być w ultra optymalnej formie, a Barcelona w mega słabej i najlepiej jak by rewanż był w Paryżu wtedy to mógł by być taki scenariusz, że PSG by wywiozło jakiś remis albo przegraną 1 bramką z Hiszpanii, a u siebie odrobiło. Jak dla mnie te 2 pierwsze warunki nie istnieją, a 3 obiektywnie nie istnieje. PSG nie zastąpiło Ibry żadnym liderem. Może i Cavani coś wnosi, ale bez przesady. I powtórzę ci konar kolejny raz, że nie masz złej taktyki, ale nie do końca się ona sprawdza w LM. W lidze dogi mogą znacznie częściej wygrywać dlatego, że to z reguły (nie licząc ostatnich kolejek) liga i dziesiątki meczy. Włodarze klubów, trenerzy, zawodnicy zawsze mają z tyłu głowy w środku czy na początku rozgrywek, że zawsze można odrobić. Dekoncentracja lub nawet wyrachowane oszczędzanie sił się zdarza często. I w jakimś sensie to oczywiście wyznacznik jak kluby grają w lidze, ale do analizy na LM należy dołożyć znacznie więcej zmiennych więc nie patrzył bym tak na Sociedad i Las Palmas. W LM, a szczególnie na tym etapie gdzie są tylko dwa jedne mecze zespoły grają na 200% i jak dla mnie 200% Barcelony bije 200% PSG. Jeżeli PSG wygra ten pierwszy mecz z Barceloną to wtedy dopiero zaszaleję na awans Barcy bo oczywiście po takich kursach (i tu się z tobą zgadzam) nie warto wchodzić jakimiś wysokimi stawkami. Obejrzę sobie spokojnie wszystkie 3 mecze, a potem w rewanżach będzie coś można solidniej pograć.
A Wy traficie ako po czym za miesiąc podnieceni dacue więcej będzie wtopa płacz zjazd na ręcznym i do spania
.
Panowie sam to przerabiałem ale teraz jestem na innym levelu!
A jeśli ktokolwiek tak robi jak to opisałeś to powinien natychmiast iść do psychologa bo oznaczało by to spore problemy psychologiczne i skłonność do uzależnienia od hazardu/alkoholu/używek/sexu
 
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panowie spokojnie.
Wróćmy do argumentów aby pomóc pozostałym użytkownikom w dobraniu dobrych Typów, a nie wzajemnego obrażania się.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Kiedyś czytałem artykuł, w którym było napisane, że Barcelonę cholernie trudno pokonać w dwumeczu ponieważ wszyscy wiemy jakie wyniki osiągają na Camp Nou i jak ciężko jest ich tam pokonać. Dlatego wydaje mi się, że nawet jeśli w jednym meczu Barcelona powinie się noga (zakładam, że miałoby się to zdarzyć w mezu na Parc de Princes) to zawsze jest rewanż w którymo mogą te straty odrobić.
Pod warunkiem że Barcelona nie przegra różnicą dwóch bramek . Jeśli będzie wynik 2-1,3-2 .To barcelona odrobi straty jednak jeśli przegrają 2-0,3-1 to może już być różnie zważając na to że PSG to nie jakieś ogórki może być ciężko ,gdybym miał stawiać dzisiaj postawiłbym na Barcelone są minimalnie lepsi na chwile obecną ,jednak z drugiej strony LM rządzi się swoimi prawami i nie możną ją porównywać do lig krajowych.
Panowie sam to przerabiałem ale teraz jestem na innym levelu
na progresji nigdy nie zarobisz.
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Pod warunkiem że Barcelona nie przegra różnicą dwóch bramek . Jeśli będzie wynik 2-1,3-2 .To barcelona odrobi straty jednak jeśli przegrają 2-0,3-1 to może już być różnie zważając na to że PSG to nie jakieś ogórki może być ciężko ,gdybym miał stawiać dzisiaj postawiłbym na Barcelone są minimalnie lepsi na chwile obecną ,jednak z drugiej strony LM rządzi się swoimi prawami i nie możną ją porównywać do lig krajowych.
Czy ja wiem? Wydaje mi się, że Barcelona spokojnie jest w stanie ograć ich u siebie 2:0. Ale zacznijmy od tego, że żeby taka sytuacja miała miejsce najpierw Paryżanie muszą wygrać pierwsze starcie, a to moim zdaniem wcale nie będzie łatwe. PSG męczy bułę w lidze, od lat byli dominatorem, nie było na nich mocnych. W tym sezonie widać, że zespół dopiero się dociera pod przewodnictwem Unaia Emery&#39;ego, a fakt, że nie są liderem przy takiej pace jest doprawdy zaskakujący. No i nie ma Zlatana, który zawsze był w stanie zrobić coś niesamowitego. A jak wiemy Barca ma to swoje MSN, które każdy mecz może rozstrzygnąć na swoją korzyść dzięki indywidualnym umiejętnościom. To co od stycznia wyprawia Messi to jest jakiś kosmos. Mecz już za półtora tygodnia i myślę, że szykuje nam się naprawdę świetne widowisko i - mam nadzieję - ofensywny mecz z wieloma golami jak to bywało w ostatnich latach. Mimo wszystko wydaje mi się, że Barcelona meczu na Parc de Princes nie przegra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom