>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Holandia - USA [03.12.2022, sobota godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Holandia - USA
Holandia @1.90
Holandia więcej RR @1.68
Fuksiarz

Holandia przed turniejem typowana była jako jeden z kandydatów do ćwierćfinału i sądzę, że tak właśnie się stanie. W fazie grupowej dwa pewne zwycięstwa i remis z Ekwadorem dały jej pierwsze miejsce i nie sądzę, aby Stany Zjednoczone, które strzeliły ledwie dwa gole w fazie grupowej, były w czołowej ósemce MŚ. Oranje mocno mobilizują się w drugiej połowie, czego dowodem jest fakt, że cztery z pięciu bramek strzelili w drugiej odsłonie meczu. USA w meczu z Iranem musiała mecz wygrać, jeśli chciała myśleć o awansie. To im się udało. Jednak ich gra mnie nie przekonuje. Z Iranem pokazali się od dobrej strony, oddając 5 strzałów w światło bramki, ale w sumie w meczach z Anglią i Walią oddali ich trzy. Brak stwarzania sytuacji z relatywnie lepszym rywalem to za moim zdaniem za mało, żeby liczyć na sukces w potyczce z Holendrami.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 413,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ:X2
Kurs:1,88
Bukmacher:Fortuna

Analiza:

Nie przekonuje mnie Holandia. Wygrana z Senegalem w końcówce po błysku geniuszu F.De Jonga. Niezasłużony remis z Ekwadorem, gdyż byli wyraźnie gorsi. I niemrawe 2-0 z prezentującym poziom 3 ligi Katarem. Wiem, że wielcy faworyci rozkręcają się powoli, a drabinkę mają na tyle łatwą, że mogą sobie pozwolić na grę na 100% od ćwierćfinału i na to stawiałem przed Mistrzostwami, że dzięki takiemu ułożeniu drabinki Holandia będzie bardziej wypoczęta od rywali w decydującej fazie, gdyż dotrze do niej suchą nogą. Jednak obserwując grę Holendrów nie widzę tam jakości, podobnie jak nie widzę w Belgach, którzy odpadli. W Belgii jedyny plus to zmęczony sezonem De Bruyne. Tutaj to F.De Jong, ale nie ma z kim grać. Dobrze się pokazuje Gakpo, ale po 3 golach zostanie zaopiekowany przez obrońców. Brak drugiego napastnika - słaby Bergwijn, fatalna dyspozycja Depaya. Środek pola u boku De Jonga co mecz inny i co mecz się nie sprawdza. Próbowany De Roon, Koopminers, Berghijs, wszyscy wydawali się być słabym partnerem dla De Jonga. Dobrze gra Klaasen, ale przy lepszym rywalu to nie ten rozmiar kapelusza. Mówi o tym jego przebieg kariery, ,gdzie w lepszych ligach przepadał i musiał wrócić do Holandii. Tam gra ok, ale ma u swojego boku lepszych zawodników jak chociażby Tadić, także moim zdaniem bez rewelacji. Najsilniejszy punkt Holendrów Obrona i wahadla są dobrą receptą na trudnego rywala, ale gdy trzeba atakować nie jest potrzebna ta 5 obrońców, brakuje ludzi z przodu. Słaba dyspozycja Dumfriesa, Blind nie przekonuje już od wielu lat. Na obronie wydawała się najlepsza para Mundialu Van Dijk - De Ligt, nie ma bytu, gdyż ten drugi grzeje ławe. Holendrom brakuje pomysłu na rozegranie akcji, wtedy bierze na siebie to De Jong, ale raz na 10 razy ma stratę, której ślamazarni obrońcy mogą nie dać rady naprawić. A na bramce też gra mało znany gościu, którego jeszcze nikt na mundialu nie sprawdził jak on broni.
No i za przeciwnika mają USA, czyli wydawało by się że poziom Ekwadoru. No tylko czy można pisać, że Holendrzy poradzili sobie z Ekwadorem to poradzą z USA gdzie staty były 1-11 dla Ekwadoru w strzałach? Ponadto moim zdaniem USA w meczach grupowych pokazali, że to dużo lepszy poziom niż Ekwador. Mają potencjał na objawienie Mistrzostw. Wszyscy pisali, że jadą młodym składem po naukę, docelowa impreza za 4 lata, tymczasem prezentują się obok Maroka najlepiej z sensacyjnych awansowiczów. Świetna pierwsza połowa z Walią. Zasłużenie obroniony remis z Anglią. I spokojna wygrana z Iranem. Niby 1-0, ale Iran nie był nawet blisko remisu. Bardzo wysoka jakość USA w grupie, które poza gorszą 2 połową z Walią nie popełniało błędów. Wydaje mi się, że do dogrywki z Holandią takie coś może wystarczyć. Bardziej odważnym nawet proponuje awans po kursie 2,75. Raczej spodziewam się szachów przy dłużej utrzymującym się 0-0, ale groźniejsze sytuacje powinni stwarzać USA, a Holandia popełniać więcej głupich bądź prostych błędów.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Holandia - USA
Holandia @1.90

Przewiduję spotkanie bez historii, drużyny wyjdą z nastawieniem defensywnym, może USA zagra odważniej.
Holandia wymęczy to jedną bramką bo wcale nie błyszczą grą na tym turnieju, wyniki są to fakt ale styl gry jak dla mnie trochę nieciekawy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
neutralny 449,2K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Holandia - USA
dokładny wynik 2-1 @9.50 Superbet


Granie dokładnego wyniku to dla mnie rzadkość, ale tu jakoś mega mi pasuje taki rezultat końcowy. Zmierzą się dwie drużyny moim zdaniem trochę przereklamowane. Holandia miała problemy w meczach grupowych i z Senegalem i Ekwadorem, ja nie powiem z czystym sumieniem, że zasłużenie zdobywali punkty, bo jednak obie ekipy bardzo zagrażały defensywie zarządanej przez Van Dijka. Z drugiej strony Amerykanie, czyli podobno złota generacja. Ta złota generacja ledwo dowiozła remis z Walią, bezbarwnie zremisowała z Anglią i wymęczyła wygraną z Iranem.
Dobrze, że jedna z tych ekip odpadnie, stawiam na USA, bo jednak Holendrzy mają większą jakość i są bardziej skuteczniejsi mimo średniej dyspozycji. Wynik 2-1 pasuje mi tu idealnie, bo i jedni i drudzy mają problemy w obronie i czuję, że obie dadzą się pokonać. Stawiam jednak, że Oranje zdobędą jednego gola więcej i Jankesi udadzą się w podróż powrotną za ocean.
 
Otrzymane punkty reputacji: +188
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Holandia - USA, Holandia wygra, @1.99 BETFAN

Holendrzy rozgrywają całkiem niezłe zawody, w których bez większych problemów awansowali ze swojej grupy. Gwiazdą tej reprezentacji stał się Gakpo, czyli strzelec 3 goli. Myślę że USA zabraknie argumentów czysto piłkarskim w jutrzejszym meczu. O ile atak Stanów jest mocny, tak defensywa bardzo mizeria, nie wspominając już o pomocy. Myślę że doświadczenie i potencjał czysto piłkarskich Holendrów będzie kluczowe w tej konfrontacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: remis
Kurs: 3,40
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Już dzisiaj zaczyna się najciekawsza faza Mistrzostw Świata, czyli faza playoff. Pierwszym meczem fazy playoff będzie spotkanie pomiędzy Holandią a USA. Faworytem bukmacherów jest Holandia, ale w fazie grupowej Holendrzy nie zachwycili swoją grą mimo zdobycia siedmiu punktów. Oglądałem ich mecze z Senegalem i Ekwadorem i jak na swoje możliwości zagrali bardzo przeciętnie. Amerykanie grają na tych mistrzostwach solidnie. W grupie udało im się zremisować bezbramkowo z Anglią i w tamtym meczu wcale nie byli gorsi od Anglików, walczyli jak równy z równym. Wygląda na to, że Amerykanie trafili z formą na ten turniej, dobrze grają w defensywie, potrafią sobie stwarzać dobre sytuacje. Według mnie to może być zacięty mecz i nie zdziwi mnie tutaj remis i konieczność grania dogrywki czy nawet karnych.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Holandia- USA
1 awans 1.50 Superbet

Nieprzewidywalny jest dla mnie ten mundial, taki jakis dziwny do gry. Miałem iść w kartki i może jeszcze później napisze analizę i do kartkę, ale ciężko jakoś te kartki trafiać. W meczach gdzie powinno być ich dużo to często ich nie ma. Jak już są to akurat wtedy ich nie zagram zrażony poprzednimi pod tym względem meczami...
Ale do rzeczy, bo nie taki tu daje typ.

WUdziałem typy przeciwko Holandii. Faktycznie Holandia aktualnie wielkich zawodów nie rozgrywa, ale uważam, że na USA to starczy na luzie . Mam wrazenie, że trochę się Holendrzy w fazie grupowej oszczędzali . Liczę na przebudzenie kilku zawodników którzy do tej pory grali niemrawo.
USA i tak dużo osiągnęło wychodząc z grupy. Myślę że zakończą rywalizację na tym etapie, gdyż po prostu są drużyna słabsza. Uważam, że wyjdą na ten mecz wystraszeni i będą próbowali jak najdłużej bronić wyniku 0:0 nie kreując sobie sytuacji w ataku . Holandia powinna to spotkanie wygrać już w regulaminowym czasie gry, ale nie wykluczam dogrywki dlatego gram awans
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia vs USA
Typ: Cody Gakpo strzeli gola
Kurs: 4.00
Bukmacher: ETOTO
Analiza:

Nie wiem jak Was, ale mnie osobiście Holandia nie zachwyciła.
Reprezentacja ta nie miała zbytnio wymagających rywali w grupie, a i tak postawili wysoko poprzeczkę Oranje. O Katarze lepiej nie wspominajmy, ale Senegal i Ekwador sprawiały problemy kadrze prowadzonej przez Louisa van Gaala. Z tymi pierwszymi bardzo długo utrzymywał się wynik remisowy i świetne dośrodkowanie Frenkiego de Jonga na Cody’ego Gakpo przełamało niemoc ofensywną. Z tymi drugimi to rywal z każdą minutą się rozkręcał i mało brakowało, a ekipa z Ameryki Południowej sięgnęłaby po komplet punktów. Faktem są jednak siedem oczek i pierwsze miejsce w grupie A. Na Mistrzostwach Świata w 2022 roku świetnie spisuje się wcześniej wspomniany Cody Gakpo, który na brak ofert nie będzie narzekał. W każdym starciu popisał się jednym celnym strzałem, który zamieniał na gole i jest na dobrej drodze, aby zostać królem strzelców. Napastnik PSV występuje kosztem Memphisa Depay’a i w pełni wykorzystuje swoje szanse. Czy dzisiaj również da wygraną Holandii?

USA za to pozytywnie zaskoczyła do tej pory w Katarze. W rywalizacjach z Walią, Anglią i Iranem nacja ta miała swoje dobre momenty, które Amerykanie przekuwali w sukces. Można żałować remisu z Garethem Bale i spółką, ponieważ tak naprawdę jeden błąd zdecydował o podziale punktów, ale już w pozostałych dwóch meczach obrona zachowywała się świetnie. Jednym z ojców sukcesów niewątpliwie jest Christian Pulisic, które swoje trafienie przeciwko Iranowi okupił kontuzją, ale wydaje się, że będzie zdolny do gry przeciwko Holendrom. Kluczem do kolejnych osiągnięć będzie szczelna defensywa, która USA przynosiła profity w postaci punktów w grupie. Tym razem selekcjoner Gregg Berhalter zastanawia się, jak zatrzymać Cody Gakpo i jego kolegów w ofensywie. Czy Amerykanie pójdą za ciosem i awansują do ćwierćfinału Mistrzostw Świata?

Powiem szczerze, że ciężko jest tutaj przewidzieć końcowy rezultat. Holandia wreszcie trafia na rywala, który jest świetnie zorganizowany w defensywie i ma swoje argumenty w ofensywie. Mam nadzieję, że nie będzie to nudne spotkanie 0:0, a właśnie indywidualności nadadzą rytm tego meczu. Ja stawiam na bramkę piłkarza, który jest liderem Oranje w ataku. Cody Gakpo w starciach z Senegalem, Ekwadorem oraz Katarem za każdym razem popisał się golem. Jest widoczna pewność siebie u tego zawodnika, który przy najmniejszej sytuacji będzie szukał kolejnego trafienia. Jego skuteczność jest niesamowita i każde uderzenie na bramkę przeciwnika kończyło się sukcesem. Mam nadzieję, że i dzisiaj nie zawiedzie nas i swoich fanów.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Holandia ma na pewno potencjał, ale w grze czegoś brakuje.W pierwszym meczu Senegal był dla nich równorzędnym rywalem, statystyki dobrze odzwierciedla przebieg spotkania, sprawiedliwy byłby tu remis, zaznaczyć należy że Senegal mógł a raczej powinien w tym meczu trafiać do siatki.Z Ekwadorem mieli dwie sytuacje bramkowe i oddali jeden strzał celny który zamienił się w bramkę, mieli teoretyczną kontrolę przez pierwsze 30' potem Ekwador zaczął dochodzić do głosu a w drugiej połowie to rywal narzucał warunki, co prawda na widocznym ryzyku na zabójczą kontrę ale Holandia nie była w stanie z tego skorzystać, Ekwador był konkretniejszy w tym meczu i zmarnował kilka świetnych okazji.Z Katarem nie ma co analizować, każdy się z nimi obchodził jak z dzieckiem.
USA dobrze przygotowane na Mundial tworzą solidny monolit, zdolny do równej gry na dużych obrotach przez 90' i tu upatruję ich szansę, z drugiej strony zostawiali sporo zdrowia we wszystkich meczach, w przeciwieństwie do ich obecnych rywali, jak nie zaczną w tym meczu odczuwać fizycznych trudów turnieju będą zdolni wywalić Holendrów.

USA over 3,5 rożnych 1.63 unibet
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Holandia - USA
Holandia powyżej 55.5% posiadania piłki @ 1.85
Betfan


Po raz kolejny spróbuje pograć posiadanie piłki Holandii. Ich posiadanie w spotkaniach grupowych było na poziomie 53%,54% oraz 63% w spotkaniu z Katarem.
USA to posiadanie miało mniejsze 51%,45% oraz 59% w spotkaniu z Walią. Obecnie nie spodziewam się fajerwerków po tym spotkaniu. Jest to 1/8 finał, a więc nikt tutaj nie będzie atakował od pierwszych minut. Będzie spokojny rozgrywanie piłki od tyłu i szukanie swoich szans czy luki wśród linii defensywnej przeciwnika. Liczę właśnie na to, że to zespół z Holandii to posiadanie będzie miał zdecydowanie większe i to oni będą kontrolować ten mecz oraz nadawać mu rytm czy tempo gry.
 
djkruko 76,7K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Holandia - USA, Holandia wygra, @1.99 BETFAN

Holendrzy rozgrywają całkiem niezłe zawody, w których bez większych problemów awansowali ze swojej grupy. Gwiazdą tej reprezentacji stał się Gakpo, czyli strzelec 3 goli. Myślę że USA zabraknie argumentów czysto piłkarskim w jutrzejszym meczu. O ile atak Stanów jest mocny, tak defensywa bardzo mizeria, nie wspominając już o pomocy. Myślę że doświadczenie i potencjał czysto piłkarskich Holendrów będzie kluczowe w tej konfrontacji.
A ty oglądałeś jakikolwiek mecz Holandii ma ty mundialu bo mam wrażenie że nie
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Holandia - USA 3:1
obie strzelą
2,07

Zacznę może od Holandii. W fazie grupowej zajęli 1 miejsce ale grą nie powalają, grają bardzo wolno i bez pomysłu. Stracili niby tylko 1 gola ale widać, że jak się przyciśnie Holandię to gubią się w obronie, Senegal miał kilka swoich okazji na strzelenie gola, Ekwador strzelił gola ale również i miał jeszcze kilka innych okazji z Katarem również nie obyli się bez błędów w obronie. M. De Ligt po 1 spotkaniu wylądował na ławce bo jest ewidentnie bez formy.
USA zajęli 2 miejsce tuż za plecami Anglii z którą zremisowali 0:0. Z Walią zremisowali 1:1 a z Iranem wygrali 1:0. Zastanawiające jest co z Pulisicem, jest to ważny gracz, który strzelił bramkę na wagę awansu z Iranem ale już w II połowie się nie pojawił. USA ma bardzo młody skład ale fajnie się tą drużynę ogląda.

Liczę, że obie drużyny strzelą co najmniej po 1 bramce.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Holandia USA BTTS @2.10

Faza pucharowa ma to do siebie,że tu już nie ma żadnych kalkulacji. Albo wygrają albo nie. Jednak żeby wygrać trzeba strzelać bramki a o te w meczu Holandii z USA może nie być najprościej. USA w fazie grupowej pokazało "zimną kalkulację" Remisowali, wygrywali skromnie, jednak swoje zrobili. Tu jednak trzeba też strzelać. Holandia natomiast przyjechała tu z większymi ambicjami niż 1/8. W fazie grupowej zdobyli 5 bramek, stracili jedną. Liczę, że spragnieni sukcesu Holendrzy i młode wilki z USA stworzą nam fajne widowisko i coś mimo wszystko strzelą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Holandia:USA
Bramki over 2.5
STS 2.46

Pierwszy mecz playoff mundialu zazwyczaj nie jest nudny. Mimo iż oba zespoły nie pokazały w 1 etapie rozgrywek nic specjalnego. Holandia wręcz pokazała grę bez pomysłu. USA strzela mało bramek. Ja liczę na spektakl. Sprawdziłem statystykę ostatnich mundiali i ta przynosi over 2.5 gola w pierwszym meczu 1/8. Mam nadzieję że ten mecz będzie stał na wyższym poziomie niż to co reprezentowały oba zespoły w fazie grupowej. Idę w statystykę i stawiam over 2.5 gola.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +119
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Holandia : USA
Typ: Poniżej 3.5 gola+ poniżej 12.5 rzutów rożnych+poniżej 5.5 kartek
Kurs: 1.7
STS
No i zaczynamy zmagania w trybie pucharowym. Na pierwszy ogień idzie starcie pomarańczowych z yankesami. Z racji że to faza odpadający odpada będzie bardzo bezpieczne granie przynajmniej na to liczę jeśli chodzi o bramki to Holandia (2:0 Senegal, 1:1 z Ekwadorem, 2:0 z Katarem) zaś USA (1:1 z Walia, 0:0 z Anglią, 1:0 z Iranem) więc brak overów 2.5. Rożne (13,7,6) Holandia kolejno w mundialu zaś Stany (8,10,6). Kartki Holandia (3,1,1) USA (6,0,3). Więc statystycznie wygląda na to że można tutaj iść w te linie. Sędzia spotkania doskonale znany już nam Sampaio prowadził nam mecz z Arabia gdzie pokazał 5 kartek i prowadził już starcie Holenderów z Ekwadorem tam 3 kartki. To właśnie o kartki najbardziej się obawiam w tym starciu gdyż przy prowadzeniu którejś z drużyn może wkraść się nerwowość.. lecz myślę że linia 5.5 kartek nie zostanie przekroczona. Powodzenia.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: powyżej 6.5 rożnego i powyżej 3.5 żółtej kartki
Kurs:
2,00
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Myślę że może to być bardzo ciekawe widowisko bo oba zespoły zrobia wszystko by zameldować się w kolejnej fazie rozgrywek. W przypadku objęcia prowadzenia przez którąś ekipę może zacząć robić się nerwowo a co za tym idzie - kartkowo. Statystyki z meczów grupowych nie mają tutaj większego sensu bo tutaj stawka jest już ćwierćfinał mistrzostw świata. Jeśli chodzi o rożne to linia jest na tyle niska zs powinna byc ona spokojnie pokryta. Polaczenie tych dwóch zakładów daje nam bardzo ciekawy kurs i uważam że warto go pograc.
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Holandia - USA
Typ: Powyżej 28.5 Fauli + Powyżej 3.5 kartki
Kurs: 2.85 (Unibet)

Głównie kieruję się tutaj sędzią, którym jest Pan Sampaio z Brazylii. Widziałem co on wyprawiał z gwizdkiem w meczu Arabii z Polską i dla mnie jest to Pan 'Perełka' pod typowanie fauli. Dodajmy do tego, że jest to mecz już o być albo nie być w turnieju więc nikt nie będzie kalkulował czy dostanie kartkę czy też nie. I przy Holendrach i przy zawodnikach amerykańskich trzeba być blisko i szybko doskakiwać a tu lekkie przewrócenie przeciwnika może skutkować gwizdkiem tego sędziego. Holandia z natury gra może nie powiem 'ostro' ale na pograniczu fauli więc nawet można zagrać tylko ich faule ale USA pokazało chociażby z Anglikami czy Walijczykami, że grają blisko rywala i te linie fauli pokryć potrafią. Co prawda ten sam sędzia gwizdał w meczu Senegal - Holandia i było tam 26 fauli ale dla mnie to nie jest dobre porównanie bo ciężar meczu całkiem inny. Swoją drogą Holendrzy łatwo nie będą mieli a dla mnie USA to czarny koń tego turnieju i to oni będą górą w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Holandia - USA

Mimo, że Holandia nie zachwyciła do tej pory, to jednak mam wrażenie, że znana była też im moc tej grupy i to nie o zachwyty tutaj chodziło. Dlatego dziś jednak widziałbym ich wygraną, USA z młodym zespołem, ale też mają chwile że się gubią i myślę, że mocna ofensywnie Holandia powinna to dziś wykorzystać. USA powalczą, dlatego spodziewałbym się, żę coś tutaj strzelą, ale z tyłu bvędzie im ciężko wytrzymać ten mecz, dlatego ja bym tutaj widział Holandię z BTS szczególnie, że kurs na to zdarzenie ładnie wygląda

Holandia i BTS @4,8
BTS @2,1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +321
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Spotkanie: Holandia - USA
Typ: powyżej 5.5 kartek
Kurs:4.00
Bukmacher: Superbet

Analiza:

Faza grupowa mistrzostw a zwłaszcza mecze ostatniej kolejki były słabe pod względem kartek. Sędziowie często nie wyciągali kartek w sytuacjach w których te kartki powinny padać. Myślę, że teraz w Play off to wszystko się zmieni i kartek będzie duzo więcej.
Na pierwszy ogień szukam kartek właśnie w tym meczu. Drużyna USA nazywana złotym pokoleniem ma w składzie wielu młodych zawodników i wydaje mi się, że w tym meczu nie jeden z nich złapie kartkę. Widzę 3-4 kartki dla USA a Holandia swoje też powinna dołożyć, ponieważ USA ma potencjał w ofensywie. Ogólnie Holandia gra ostatnio bez polotu i uważam, że to będzie dla nich dosyć ciężko mecz ( no chyba że uda im się szybko strzelić )
To już jest 1/8 finału. Przegrany odpada i jedzie do domu. Uważam że kurs na tą linie jest podyktowany tym, że wcześniej padało mało kartek i ja z tego korzystam. To nie faza grupowa gdzie mozna grać sobie spokojnie. Nie powinno zabraknąć i fauli i kartek dla obu drużyn
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom