>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału: Francja - Argentyna [30.06.2018, sobota godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
B 434

boca-juniors

Użytkownik
Francja - Argentyna 1 po 2,35 sts 6/10
Widzę dalej buki wystawiają na zasadzie Argentyna to Argentyna. Kibicuję im od 32 lat ale tak słabej ekipy, mimo wielu nazwisk to dawno nie mieli, do tego trener maskotka, zero taktyki, nerwowość, brak porozumienia i chemii, zlepek indywidualistów bez formy. Spodziewałem się kursu w granicach 1,8 a tu taki prezent! No ludzie Francja taktycznie, organizacyjnie i mentalnie to bije ich na głowę, może nie mają Messiego ale mają zespół a nie zlepek koszulek. Mimo wymiany tego klauna na bramce, dalej gra Argentyny wygląda tragicznie, błędy w defensywie, masa niecelnych podań, widać, że oni mają kupę w gaciach są cali znerwicowani i zagubieni, to, że wyszli z grupy zawdzięczają temu, że trafili na jeszcze gorszy murzyński zlepek piłkarzy bardzo przeciętnych. Ale nawet z nimi grali bardzo źle, drużyna kompletnie nie poskładana, el gordo Gonzalo tragedia totalne drewno, Di Maria to cień siebie, jakieś przeciętniaki z ligi argentyńskiej, nawet Messi gra słabo. Ogólnie to jest drużyna do pierwszej straconej bramki, potem to chaos, nerwy i panika. Chorwaci pokazali jak wypunktować bianco celestes, z pewnością Deszamp to przeanalizuje i mając silnych i sprawnych obrońców wyłączy jedyne zagrożenie w postaci pół Messiego z Barcy. W środku pola ich zjedzą, tam naprawdę jest bieda, a Mbape czy Griezman wykorzystają każdy błąd obrony a tych będzie sporo. Tak jak Argentyna jest bliska mojemu sercu, to obawiam się blamażu jak z Chorwacją, jeśli Messi nie zagraj jakiegoś genialnego meczu to obawiam się, że się skończy 3-0 dla Francji. Postawa Francuzów w grupie niech nikogo nie myli, chcieli wyjść minimalnym nakładem sił i to się udało, ale potrafią grać zdecydowanie lepiej, wiem, są trochę przereklamowani, nie jest to drużyna na mistrza ale na rozbitą, skłóconą i nieporadną na boisku Argentynę wystarczy.
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Kursy na Francję to spore value wg mnie bo nie wyobrażam sobie, by tutaj mimo często ostrożnej grze w fazie pucharowej, Francuzi nie strzelili minimum 2 goli. Argentyńczycy będą liczyć tylko na zrywy Messiego a on w wielkiej formie nie jest i jest osamotniony bo reszta mimo nazwisk gra słabo. Francuzi w grupie najlepszy mecz zagrali z Peru, które obok nich zasłużyło bardziej na awans niż Dania. Z tym, że widać było, że grali te mecze jeszcze na wstecznym i jak podkręcą tempo to zjedzą Argentynę, a jak zagrają skutecznie to mogą odnieść bardzo łatwe zwycięstwo bo obrona rywali jest tak cienka, że nie jedna egzotyczna ekipa na mundialu mogła by ich nauczyć gry w tym elemencie. W fazie grupowej zachowali wiele sił grając na wstecznym, to też będzie miało wpływ bo ekipa z Ameryki Południowej włożyła więcej wysiłku w te 3 mecze.
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
jak znam życie to każdy w tym momencie sobie mysli że Argentyna grała gówno w grupie i Francuzi łatwo powinni ich pyknąć, a skończy się tak że Argentyna wygra mimo wszystko
w tym momencie już to calluje że Argentyna wygra i nie mam ku temu argumentów, ale tak będzie zapiszcie tego posta
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Francja gra niewiele lepiej od Argentyny a powiem więcej, że grają na takim samym słabym poziomie. Ewidentnie część podniecających się nie widziała meczów Francji bo byście tak w życiu nie napisali. Ja widziałem ich wszystkie spotkania i tam żadnego szału nie ma. Z Australią niemożliwe farty, z Peru dali radę strzelić i już później tylko głęboka defensywa, gdyby nie jakość Peru za równo przy stracie bramki po fatalnym błędzie przed polem karnym jak i w ofensywie, gdzie z taką Danią czy Francją Peru powinno strzelać bramki a mieli po tych meczach dalej zero na koncie.
Messi by strzelił karnego z Islandią, skończyliby z 6 punktami i koniec końców nikt by się do nich nie przyp.... Tak samo porażka z Chorwacją. W 1 połowie to Argentyna miała setę, gdzie gościu nie trafił do pustej bramki. Zdecydował koszmarny błąd Caballero i później Hrvastka już nabrała wiatru i pięknie ich wypunktowała.
taidio ja mam identyczne przeczucie
Argentyna awans 2,22
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
alpha 758

alpha

Użytkownik
Mam podobne zdanie co koledzy wyżej. Ja bym na Francuzów nie grał nawet gdyby w grupie zagrali wybitnie zgarniając 9 punktów. To jest turniej i patrzenie pod kątem meczów grupowych nie ma sensu, tym bardziej, że na przeciwko siebie staną drużyny o podobnym potencjale(kurs na Argentynę powinien być gdzieś max. 2.80 a mamy prawie 3.50). Tak jak Grac napisał, z Islandią mieli pecha, w starciu z Chorwacją setę zmarnował Perez, potem wielbłąd bramkarza i się posypało.
Czuję, że i tak masówa poleci na Francję także spokojnie poczekam i gram awans Argentyny oraz mocniej przyłożę BTS po dobrym kursie(2.08 fortuna).
 
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Gowno prawda z value. Od fazy pucharowej Mistrzostw Europy czy Świata nie ma żadnych value betow. Obie drużyny podchodzą inaczej do meczów pucharowych niż do grupowych. W grupie musisz wyjść z nastawieniem, że chcesz jakieś punkt ugrać. Tutaj każdy wychodzi z czystą kartą (dosłownie z czystą bo nawet kartki się nie liczą z fazy grupowej).
Faza pucharowa takich mistrzostw to jeszcze większa loteria niż grupowe rozgrywki, a na zwycięstwo w meczu nie ma co stawiać. Ewentualnie kto dalej awansuje.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Francja gra niewiele lepiej od Argentyny a powiem więcej, że grają na takim samym słabym poziomie. Ewidentnie część podniecających się nie widziała meczów Francji bo byście tak w życiu nie napisali. Ja widziałem ich wszystkie spotkania i tam żadnego szału nie ma. Z Australią niemożliwe farty, z Peru dali radę strzelić i już później tylko głęboka defensywa, gdyby nie jakość Peru za równo przy stracie bramki po fatalnym błędzie przed polem karnym jak i w ofensywie, gdzie z taką Danią czy Francją Peru powinno strzelać bramki a mieli po tych meczach dalej zero na koncie.
Messi by strzelił karnego z Islandią, skończyliby z 6 punktami i koniec końców nikt by się do nich nie przyp.... Tak samo porażka z Chorwacją. W 1 połowie to Argentyna miała setę, gdzie gościu nie trafił do pustej bramki. Zdecydował koszmarny błąd Caballero i później Hrvastka już nabrała wiatru i pięknie ich wypunktowała.
taidio ja mam identyczne przeczucie
Argentyna awans 2,22
Wkoncu ktos napisal cos mądrego ! Przed turniejem pisałem , ze Argentyna to jedna wielka kupa a Francja to zlepek gwiazd , ktorzy nic ciekawego razem nie pokazują i z Deschampsem na lawce moga sobie jedynie wygrywać z takimi drużynami jak Australia i Peru i to z wielkim problemami. Dla mnie to jest no bet bo tez mam przeczucie , ze Argentyna awnasuje i wszyscy pseudoznawcy ( nie obrazając nikogo z tego forum, bardziej chodzi mi o tych, ktorzy o Francji wiedza tylko tyle , ze to najdroższa kadra swiata) oczywiście nie mozna wykluczyć, ze Francja jednak przejdzie ale ja mam dwie teorie co do tego meczu. Messiemu wlaczy sie Bóg futbolu i w pojedynke wprowadzi Argentynie do ćwierćfinału, albo Messi zagra slabo i te Francuskie indywidualnosci przesądza o zwycięstwie trojkolorowych. Pojde tu raczej w btts , ale NajbArdziej cieszy mnie to , ze odpadnie jedna z tych beznadziejnych drużyn .
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Wiecie co ja to bym zamknął już ten temat w zakresie rynków 1x2 bo to jest w tym sensie no bet. Będziecie teraz jak gimbaza przekrzykiwać się kto lepszy ? Francja nie zagrała wcale porywająco a Argentyna to sami wiecie. Jedna cudowna akcja i Argentyna może prowadzić, jedna cudowna akcja z 2 strony i Francja może prowadzić... To może być fajne widowisko dla kibiców i pewno będzie, ale w sensie bukmacherskim ja jak na razie nie widzę tu nic do grania... Stawianie własnych pieniędzy (mówię oczywiście grubo, a nie for fun) na jednych lub drugich to jak zabawa w rzut monetą. Jeśli ktoś podaje typ na jednych lub drugich dobrze by było żeby jeszcze napisał z jaką stawką w to wchodzi bo wejdzie jakaś nieobeznana osoba typu janusz ???? jakich pełno obrodziło na mundial i postawi swoją roczną pensję bo zobaczy awans Argentyny lub Francji i &quot;bardzo mądre&quot; analizy...
Argentyna - Francja NO BET (dla zabawy za 20zł Francja awans)
edit// na marginesie to bardzo się cieszę, że weszła Argentyna bo ocalało mi sporo kuponów, ale też będzie fajny koloryt na mundialu... Ten Sampaoli biegający przy linii, Messi itd - najciekawsza drużyna &quot;gwiazd&quot;. Aaa i nie zapominajcie o trybunach... Niby to może mało znaczy, ale w ciężkich chwilach potrafi wydobyć z zawodników coś wielkiego co było wczoraj widać z Nigerią... Trybuny oczywiście będą argentyńskie bo Europejczyków na tym mundialu jest jak na lekarstwo. Dominują kibice z krajów arabskich (tzn teraz już się pakują ???? ) i z krajów Ameryki Płd
Wkoncu ktos napisal cos mądrego ! Przed turniejem pisałem , ze Argentyna to jedna wielka kupa a Francja to zlepek gwiazd , ktorzy nic ciekawego razem nie pokazują i z Deschampsem na lawce moga sobie jedynie wygrywać z takimi drużynami jak Australia i Peru i to z wielkim problemami. Dla mnie to jest no bet bo tez mam przeczucie , ze Argentyna awnasuje i wszyscy pseudoznawcy ( nie obrazając nikogo z tego forum, bardziej chodzi mi o tych, ktorzy o Francji wiedza tylko tyle , ze to najdroższa kadra swiata) oczywiście nie mozna wykluczyć, ze Francja jednak przejdzie ale ja mam dwie teorie co do tego meczu. Messiemu wlaczy sie Bóg futbolu i w pojedynke wprowadzi Argentynie do ćwierćfinału, albo Messi zagra slabo i te Francuskie indywidualnosci przesądza o zwycięstwie trojkolorowych. Pojde tu raczej w btts , ale NajbArdziej cieszy mnie to , ze odpadnie jedna z tych beznadziejnych drużyn .
Ale z tego co pamiętam ty pograłeś, że Argentyna nie wyjdzie... i bardzo do tego przekonywałeś... Pisaliśmy o tym w temacie o ciekawych zakładach. Zgadzam się, że to no - bet.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Francja odpuściła ostatni mecz z Danią dlatego nie wiemy jak naprawdę gra.
Poprzednie mecze (Peru i Australia) to typowe walczaki, liczył się końcowy rezultat, 6pkt skasowane.
Jak dla mnie to Francuzi będą teraz wypoczęci i mocno zmotywowani.
Obrona Argentyny nie ma podjazdu do obrony Francji.
Atak i środek pola również zdecydowany większy wachlarz umiejętności ma Francja.
Argentyna to trup, awansowali tylko dzięki fartowi i błędom VARu.
Czas na kolejne lanie od europejskiej drużyny.
Pobieram handi -1 na Francuzów po super kursie 4,80 jak i samo zwycięstwo po 2,35.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Wiecie co ja to bym zamknął już ten temat w zakresie rynków 1x2 bo to jest w tym sensie no bet. Będziecie teraz jak gimbaza przekrzykiwać się kto lepszy ? Francja nie zagrała wcale porywająco a Argentyna to sami wiecie. Jedna cudowna akcja i Argentyna może prowadzić, jedna cudowna akcja z 2 strony i Francja może prowadzić... To może być fajne widowisko dla kibiców i pewno będzie, ale w sensie bukmacherskim ja jak na razie nie widzę tu nic do grania... Stawianie własnych pieniędzy (mówię oczywiście grubo, a nie for fun) na jednych lub drugich to jak zabawa w rzut monetą. Jeśli ktoś podaje typ na jednych lub drugich dobrze by było żeby jeszcze napisał z jaką stawką w to wchodzi bo wejdzie jakaś nieobeznana osoba typu janusz ???? jakich pełno obrodziło na mundial i postawi swoją roczną pensję bo zobaczy awans Argentyny lub Francji i &quot;bardzo mądre&quot; analizy...
Argentyna - Francja NO BET (dla zabawy za 20zł Francja awans)
edit// na marginesie to bardzo się cieszę, że weszła Argentyna bo ocalało mi sporo kuponów, ale też będzie fajny koloryt na mundialu... Ten Sampaoli biegający przy linii, Messi itd - najciekawsza drużyna &quot;gwiazd&quot;. Aaa i nie zapominajcie o trybunach... Niby to może mało znaczy, ale w ciężkich chwilach potrafi wydobyć z zawodników coś wielkiego co było wczoraj widać z Nigerią... Trybuny oczywiście będą argentyńskie bo Europejczyków na tym mundialu jest jak na lekarstwo. Dominują kibice z krajów arabskich (tzn teraz już się pakują ???? ) i z krajów Ameryki Płd

Ale z tego co pamiętam ty pograłeś, że Argentyna nie wyjdzie... i bardzo do tego przekonywałeś... Pisaliśmy o tym w temacie o ciekawych zakładach. Zgadzam się, że to no - bet.
Grubiej pogralem ChorwAcja pierwsze miejsce a dla zabawy Argentyna ostatnie miejsce
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Było kilka fajnych meczów, ale Mundial zaczyna się dopiero teraz.
Otwarcie wprost bombowe, bo na dzień dobry - moim zdaniem - najciekawsza para.
Nie brałbym pod uwagę wcześniejszych meczów (wiem, że niektórzy zaraz zaczną się zgrywać i mnie zakraczą), ale będzie tak samo, jak przed meczami grupowymi. Np. Japonia była skłócona, w ostatniej chwili zmieniła trenera i dostawała bęcki od każdego. A Polska gromiła rywala za rywalem ???? i co z tego wyszło?
Takich przykładów jest więcej.
Wiem, jak grała Argentyna i jak grała Francja. Ale każdy mecz jest inny, inaczej gra się w grupie, a inaczej w meczach typu pucharowego. Inaczej gra się z pozycji faworyta, itp.
Argentyna zaczęła od porażki i ogromnej presji. Ale ma to już za sobą. Ma też Messiego, jakby ktoś zapomniał.
Moim zdaniem to Albicelestes awansują do najlepszej ósemki Mundialu w Rosji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Francja - Argentyna
Obie drużyny zdobędą bramkę @ 2.17 ✅
Francja trafi @ 1.39 ✅
Argentyna trafi @ 1.57 ✅

Over 2.5 bramki @ 2.68 ✅ - wszystkie kursy Fortuna

Pierwszy mecz prawdziwej części mistrzostw, a tu spotkanie Francji z Argentyną, w którym bałbym się wskazać faworyta. Jak słabo zagrała Argentyna w grupie wiedzą wszyscy, ale to jednak dalej drużyny ze świetnymi piłkarzami, niesamowitymi indywidualnościami, którzy w pojedynkę potrafią odwrócić mecz, a znając życie każdy oglądający Argentynę postawi od razu na Francję z myślą, że to ogromna okazja, tylko jak zagrali Francuzi. Męczyli się niemiłosiernie z Australią na starcie, mecz z Peru to bicie głową w mur, z Danią zagrali na remis, trener dał też odpocząć kilku zawodnikom, ale Francuzi kompletnie mnie nie przekonują, moim zdaniem najlepiej iść w tym spotkaniu w bramki. Obrona Argentyńczyków bardzo niepewna, bramkarze dosyć słabi, w dwóch pierwszych spotkaniach zagrał Caballero, który popełniał olbrzymie błędy, z Nigerią zagrał Armani, który za to nie miał za dużo okazji do interwencji, ale też nie wyglądał jakoś pewnie. U Francja solidny Lloris na bramce i bardzo dobry duet na środku Varane z Umtitim, ale boki obrony to już młodzież, którymi czy Messi, czy Di Maria mogą mocno zakręcić. Jak dla mnie ciężko wskazać tu faworyta, ale bezbramkowy remis nie będzie utrzymywał się za długo, a jak padnie już pierwsza bramka, mecz powinien się otworzyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
eldorado 90

eldorado

Użytkownik
Naprawdę nie rozumiem Waszych typów na win czy awans Argentyny do dalszej rundy i to przez typerów , których szanuję na tym forum , takich jak choćby Grac45 . Dla mnie ten mecz to spory value na win Francji 2,47 fortuna . Opieracie się na dotychczasowych meczach proszę bardzo : Francja miała być pierwsza w grupie i była , a Argentyna miała być pierwsza , a cudem jest druga. Nie podoba się styl Francji , spoko oni dopiero się rozkręcają .Argentyna poza starzejącym się Messim nie ma praktycznie żadnych argumentów. No i przede wszystkim kto jest tam trenerem ?, bo chyba nie ten wytatuowany pajac, tylko praktycznie Messi , dla którego nie po drodze jest gra u boku Dybaly , a akurat to stanowiłoby istotną różnice in plus na korzyść Argentyny. Deshamp zna swój fach i ma armadę , która jest w stanie roznieść tak grającą Argentynę. Pewny win , a dla odważnych handi 0:1 5,2 na Francję fortuna
Pozdro
ELDO
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 86

dzordan89

Użytkownik
Kto wykonuje rzuty wolne u francuzów w pobliżu pola karnego Griezmann czy Pogba. Bo chce zagrać Griezmann przynajmniej 3 strzały.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Bts raczej powinien tu wejsc. Messi na pewno cos strzeli a jak nie to wypracuje komuś bramke bo Francja wcale nie zachwyca , a obrona Albicelestes to dramat wiec nie wiem jak fatalnie musiala by zagrac Francja zeby nie strzelić gola .✅✅✅ bts gładko ????
 
viscaelbarca10 132

viscaelbarca10

Użytkownik
over 2.5 fauli na Messim? Z Nigerią już bardziej aktywniejszy i 5 fauli.
Z Chorwacją, mimo że nic nie grał 4 faule. Jutro jeszcze trudniejsze zadanie przed nim i myślę że linia dość fajna. Ktoś się wypowie na ten temat? I jeszcze pytanie, czy zakład ten liczy się wraz z ewentualną dogrywką?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom