>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Chorwacja - Dania [01.07.2018, niedziela godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Chorwacja więcej strzałów celnych @1,7 Fortuna ✅
Edit: 7-3 w celnych chociaż przebieg meczu zupełnie inny niż większość typowała
Za pewne Chorwaci będą więcej przy piłce a Duńczycy skupia się na grze w obronie i rejonie swojego pola karnego. Im dłużej mecz będzie remisowy tym większe szanse na powodzenie betu.Na tak grająca Danie środkami będą tylko i wyłącznie strzały z dystansu czy wrzutki a wiemy kim Chorwaci mogą straszyć jeśli chodzi o strzaly- Modric i Rakitic mający petardy w nodze. Chorwaci ze swoją obrona i świetnym odbiorem w środku na pewno nie dopuszcza do większej liczby strzalow rywali.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
&gt;chorwacja pewnie wygrywa 3 mecze w grupie nazwanej przed mundialem grupą śmierci
&gt;e tam nic nie pokazali
to co oni mieli argentyne 10:0 rozjebać żeby ci zaimponować?xD
zresztą sam sobie przeczysz bo potem piszesz że dania zagrała bardzo przeciętnie i ten ich awans dość szczęśliwy no i z tego powodu planujesz pograć ich w stronę
jasne wynik 3:0 odzwierciedla cały mecz...cisneli argentyne przez całe spotkanie? nie będe juz pisal 100x tego samego bo nie ma sensu..
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
jasne wynik 3:0 odzwierciedla cały mecz...cisneli argentyne przez całe spotkanie? nie będe juz pisal 100x tego samego bo nie ma sensu..
Piszesz tak od rzeczy że ciężko to komentować xD to co mieli wygrać 10:0, mieć 80% posiadania piłki i nie dopuścić do żadnego strzału argentyny i wtedy byś powiedział że COŚ pokazali?xD 9 punktów w grupie śmierci, bilans bramek 7-1, absolutnie mocarny środek pola
I jeszcze te twoje komentarze &quot;druga bramka z daleka wiec tez szczescie lecz tez umiejetnosci gracza&quot; co to w ogóle znaczy xD szczęście że trafił w bramkę czy co bo nei rozumiem
 
N 100

narodowy

Użytkownik
sumada90 moim zdaniem Dania zagrała właśnie tragicznie z Australią, a ostatnie 15 minut to już naprawdę była komedia. A co do typu to podam: Chorwacja powyżej 1.5 kartki 1.80 Unibet
Dzisiaj idę w kartki graczy z Chorwacji. Mecz o wejście do ćwierćfinału. Spodziewam się mnóstwa walki w środku pola. Chorwaci faulują i to czasem bardzo ostro. Moim zdaniem powinni mieć już czerwoną kartkę za mecz z Argentyną.Co poza tym? Sędziuje im pan który prowadził mecz Szwecji z Meksykiem i pokazał 5 żółtych kartek,więc to na plus. W każdym meczu Chorwaci dostają przynajmniej 2 kartki więc to dla mnie także dobra wiadomość. Brzydkie faule,pyskówki taki jest ich już charakter. Może pod koniec jakaś gra na czas? Kto wie. Jeśli by nie awansowali dalej to spodziewam się nawet 5 żółtych więc o 2 jestem spokojny. Powodzzenia
Uważałabym z tym typem 8 graczy Chorwacji jest zagrożonych. Jeżeli dostaną kartkę to nie zagrają dalej w przypadku awansu.
 
B 167

borys30

Użytkownik
CHORWACJA: Subasić; Vrsaljko, Vida, Lovren, Strinić, Rebić, Rakitić, Brozović, Modrić, Perisić, Mandzukić.
DANIA: Schmeichel; Dalsgaard, Jorgensen, Christensen, Kjaer, Delaney, Eriksen, Knudsen, Poulsen, Braithwaite, Cornelius.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna
Godzina: 20:00
Spotkanie: Chorwacja - Dania
Typ: Christian Eriksen Powyżej 2,5 strzału zawodnika - w tym doliczony czas gry
Kurs: 1.95
Bukmacher:
Unibet
Analiza:

Faworytem w tym spotkaniu są Chorwaci, którzy wyszli z Grupy D z pierwszego miejsca, wygrywając wszystkie trzy mecze (w tym aktualnych wicemistrzów świata Argentynę 3:0), z tym że Nigeryjczycy i Argentyńczycy nie zawiesili im poprzeczki zbyt wysoko. Warto jednak zauważyć, że ekipa z Bałkanów popełnia bardzo dużo fauli - w spotkaniu z Nigerią popełniła ich 20, z Argentyną - 23, z Islandią (kiedy miała już 6 pkt. i zagrała rezerwowym składem) - 12. Duńczycy dostali się do 1/8 finału z drugiego miejsca w tabeli Grupy C z 5 punktami na koncie, lecz w żadnym meczu fazy grupowej nie zachwycili (wymęczone 1:0 z Peru, szczęśliwy remis 1:1 z Australią, 0:0 po słabym meczu z Francją). Atutem Duńczyków jest solidność oraz ich lider i największa gwiazda - Christian Eriksen, obecnie jeden z najlepszych rozgrywających na świecie. Myślę, że poza kreowaniem akcji podbramkowych, będzie on dzisiaj kilkakrotnie faulowany przez defensywnych zawodników chorwackich, a co za tym idzie - będzie miał okazje do strzału z rzutów wolnych bezpośrednich (a może nawet i z karnego - kto wie?), a poza tym zawodnik Tottenhamu potrafi przecież uderzyć z dystansu z akcji.
✅
 
D 1K

dapp

Użytkownik
Wg mnie Chorwacja bierze to w regulaminowym czasie, ale jeżeli chodzi o becika to ide w remis 0-0 do przerwy @2.33. Wydaje się, że początek dość zacięty będzie, a po przerwie niech się dzieje wola nieba
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Chorwacja - Dania
Wiele ciepłych słów napisano tu o Chorwacji. Pytanie na ile stać Danię...Dania jest zagadką. W ostatniej kolejce urządzili sobie &quot;planowy &quot; remis z Francją a wcześniej zremisowali z Australią. Ja bym ich nie skreślał. Mają dobą defensywę i jeżeli Chorwacji nie napoczną ich w pierwszej połowie może być różnie. Chorwacja ma taką przypadłość że na dużych imprezach szaleje w fazie grupowej a później...żegna się z turniejem? Czy tak będzie i tym razem? Zobaczymy... Nie przewiduje tu spacerku dla faworyta. Dania z tego co widzę nie przegrała od 12 spotkań...
Mój typ Dania x2 kurs 1,81 STS ( regulaminowy czas )
wynik 1:1 ( po 90 minutach )
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chorwacja - Dania
Chorwacja 1,98
Chorwacja pokazała kapitalną grę w grupie natomiast Dania nie błyszczała...
W mecz wygranym 1:0 z Peru byli drużyną gorszą, Peru prowadził grę i tylko to, że nie trafiali w światło bramki wygrali to spotkanie, kolejno remis 1:1 z Australia także byli bliscy porażki no i 0:0 z Francją, mecz którego nie ma co wspominać.
Chorwacja natomiast 3 mecze wygrane pewnie i zmierzają pewnie po ćwierćfinał.
Oczywiście jest to 1 mecz i wszystko możliwe ale jakoś nie widzę aby Dania pokonała Chorwację.
Środek pola zdecydowanie dla Chorwatów i tym moim zdaniem pokonają Danię.​
 
R 204

rotfl233

Użytkownik
Chorwacja - Dania 1/+3,5 gola @ 7.6
Dania zapewne znacznie defensywnie. Jeżeli Chorwacja strzeli gola w pierwszej połowie to będą musieli ruszyć do ataku, a to może mieć opłakane skutki dla nich przy sile ofensywnej Chorwacji. Nie wykluczam jednak, że jakiegoś gola powinni także dołożyć od siebie.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Piszesz tak od rzeczy że ciężko to komentować xD to co mieli wygrać 10:0, mieć 80% posiadania piłki i nie dopuścić do żadnego strzału argentyny i wtedy byś powiedział że COŚ pokazali?xD 9 punktów w grupie śmierci, bilans bramek 7-1, absolutnie mocarny środek pola
I jeszcze te twoje komentarze &quot;druga bramka z daleka wiec tez szczescie lecz tez umiejetnosci gracza&quot; co to w ogóle znaczy xD szczęście że trafił w bramkę czy co bo nei rozumiem
Co ty masz z tym 10:0... ja bym inne zdanie na temat gry Chorwatów i Ty tez mozesz miec inne.. dla mnie zachwyt az taki nad nią jest przesadzony.. nie mowie ze zle graja ale stawianie ich juz w gronie faworytów itp to przesada... z Islandia mieli posiadanie pilki ale co z tego? Moim zdnaiem to Islandia grala lepiej i tworzyla lepsze akcje.. masz przykład Hiszpanii dziś.. Dania ma ekipę tylko na razie coś nie gra a i tak są w 1/8 i to dla mnie byla ciezka grupa o dziwo.. Peru grało bardzo dobrze, Australia to juz w ogole zaskoczyla.. Juz 1:1 jest zobaczymy jak dalej..
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Osoby grające na Danię miały 100% racji. Chorwacja bardzo słaba fizycznie. Widać mają problemy z drużynami defensywnymi a radzą sobie z ofensywnymi. Chorwacja ma problem kiedy musi prowadzić grę i trafia na zaporę. Lepiej sobie radzili z otwartą Argentyną i Nigerią. W meczu z Rosją jednak nie przypuszczam żeby mieli problemy. Raz - mają już za sobą bardzo ciężki mecz co buduje zespół. Dwa - Rosja nie jest tak poukładana taktycznie. Ale to już temat na 1/4.
Osobom zgłaszającym obawy co do Chorwacji gratuluję...
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Tak jak pisałem Chorwacja przereklamowana.. a dwóch tak cisnelo moj typ przed meczem.. na farcie przeszli znowu nie pokazując nic..a 2 połowa Chorwatów to juz potwierdzenie, że nie zasługują na 1/4..a dostali taka drabinkę, że spokojnie niestety mogą wejść do finału.. Brawa dla Kaspera Schmeichela bo co on bronił i co uratował danie przed porazka w dogrywce nie mam pytan..
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Tak jak pisałem Chorwacja przereklamowana.. a dwóch tak cisnelo moj typ przed meczem.. na farcie przeszli znowu nie pokazując nic..a 2 połowa Chorwatów to juz potwierdzenie, że nie zasługują na 1/4..a dostali taka drabinkę, że spokojnie niestety mogą wejść do finału.. Brawa dla Kaspera Schmeichela bo co on bronił i co uratował danie przed porazka w dogrywce nie mam pytan..
Dania zagrała swój najlepszy mecz na mundialu, zagrali swój jeden z najlepszych meczy w ostatnich latach a mimo to nie potrafili pokonać Chorwacji... Jaki wniosek? Jednak ta Chorwacja nie jest taka słaba i przereklamowana....
Awans do ćwierćfinału w pełni zasłużenie !
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dania zagrała swój najlepszy mecz na mundialu, zagrali swój jeden z najlepszych meczy w ostatnich latach a mimo to nie potrafili pokonać Chorwacji... Jaki wniosek? Jednak ta Chorwacja nie jest taka słaba i przereklamowana....
Awans do ćwierćfinału w pełni zasłużenie !
co wczoraj pokazała Chorwacja powiedz mi ? Rosja tez awansowala to znaczy ze jest lepsza od Hiszpanii ? Mecz na remis wczoraj i loteria w karnych.. bład tez moim zdnaiem trenera ze tak pozno puścił Sisto...
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
co wczoraj pokazała Chorwacja powiedz mi ? Rosja tez awansowala to znaczy ze jest lepsza od Hiszpanii ? Mecz na remis wczoraj i loteria w karnych.. bład tez moim zdnaiem trenera ze tak pozno puścił Sisto...
Skoro awansowali to na ta chwilę sa lepsi a rzuty karne to jest element gry i to też trzeba umieć to wykorzystać.
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Skoro awansowali to na ta chwilę sa lepsi a rzuty karne to jest element gry i to też trzeba umieć to wykorzystać.
Dobra ja tu juz koncze to pisanie bo to sensu nie ma, zapatrzenie w tą Chorwację, lepsi bo wygrali.. nie zawsze wynik odzwierciedla grę.. Dania bardziej zasłuzyła zdecydownie na awans niz Chorwaci ????
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dobra ja tu juz koncze to pisanie bo to sensu nie ma, zapatrzenie w tą Chorwację, lepsi bo wygrali.. nie zawsze wynik odzwierciedla grę.. Dania bardziej zasłuzyła zdecydownie na awans niz Chorwaci ????
Uważasz, że po 4 rozegranych meczach to Dania zasłużyła bardziej na awans do ćwierćfinału niż Chorwacja ?? ????
 
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Uważasz, że po 4 rozegranych meczach to Dania zasłużyła bardziej na awans do ćwierćfinału niż Chorwacja ?? ????
Jasne Dania w grupie grała słabo ale wczoraj czymś odstawała od Chorwacji? 1połowa jeszcze coś tam Chorwaci cisneli, 2 polowa to w ogole gry nie bylo z ich strony.. miał rządzić modrić i rakitić? lepiej to delaney wypadł.. juz po meczu i tak nie ma co pisać i pisać o tym meczu bo i tak nic się nie zmieni..
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Panowie i Panie grający na awans Chorwacji (w tym ja) nie oszukujmy się - udało nam się na wielkim farcie... Możemy tylko za to dziękować Panu Bogu. Myślałem, że nie wyrobię w tym meczu i w zasadzie od jakiejś 20 min wiedziałem, że typ na awans był kiepski... W drużynie Chorwacji choć jest świetnie poukładana taktycznie jest jeden problem - nie ma tam zawodnika, który by wziął na siebie odpowiedzialność... Nie ma kogoś w stylu Messiego, Ronaldo, Lewego czy Neymara i to jest problem. Do tego problemy ze stałymi fragmentami gry. Chorwaci sami wiedzieli, że nie dają rady kondycyjnie i dlatego się cofnęli co było moim zdaniem błędem bo mają taką jakość i polot w kreowaniu sytuacji bramkowych jak nikt... ale się bali, że nie zdążą wrócić na swoją połowę przy kontratakach. Jeśli drużyna nie gra 9 dni i ma odpoczynek brak kondycji jest nie do przyjęcia i wskazuje na problemy w szkoleniu lub jego braku. Mam nadzieję, że to zostanie poprawione... Karne strzelane były koszmarnie, na nasze szczęście także przez Duńczyków. Oprócz kilku np. ostatniego Rakitica to były po prostu strzały w jeden róg 50/50, albo się uda albo nie... Dawno nie widziałem tak słabych karnych.
Modric który mógł też lepiej strzelić w dogrywce... Dlaczego nie strzelał na swoim poziomie ? Pewno bał się, że przestrzeli bo był już bardzo zmęczony, dlatego oddał lekki strzał... Nie ma co się łudzić - Dania była drużyną lepszą i sami Chorwaci zdawali sobie z tego sprawę. Być może wykazali się wielką mądrością, że się bronili bo by przegrali jeszcze w czasie doliczonym, ale to już nie mnie oceniać... Z perspektywy czasu kurs 1,45 nie był absolutnie wart gry... Cieszmy się, że się udało... Teraz Chorwacja po takiej nauczce może zajść daleko. Rosja wg mnie nie będzie umiała zachować takiej dobrej gry obronnej i w środku jak Dania, a Chorwacja wyciągnęła też już wnioski... No i przełamała klątwę braku awansu z 1/8....
Może nawet osiągnąć mistrzostwo świata bo jak było widać na przykładzie meczów z Argentyną i Nigerią potrafią dobrze grać z drużynami otwartymi. Być może najcięższy mecz mundialu już za nimi... Choć jak trafią po Rosji na Szwecję albo Szwajcarię może być znów ciężko, no, ale najpierw niech przejdą Rosję...
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom