>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Anglia - Senegal [04.12.2022, niedziela godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Anglia - Senegal typ Anglia kurs 1.54 forBET

Anglicy patrząc na fazę grupowa mieli oni bilans bramkowy 9 bramek strzelonych i zaledwie dwie stracone. Bardzo dobrze weszli w Mistrzostwa chodz i czuje, ze awans do dalszego etapu jest na wyciągnięcie ręki. Senegalczycy praktycznie do ostatniego meczu walczyli o awans. Senegalczycy mają świetnego bramkarza dobrze poukładana obronę i myślę, że w tym meczu za dużo bramek nie wpadnie. W Reprezentacji Anglii nie zagraja White, natomiast w Senegalu Gueye pauzujacy za kartki oraz Kouyate, który ma kontuzje mięśnia. Rasford na tym turnieju jest w świetnej dyspozycji ma już na swoim koncie trzy trafienia. Reprezentacja Senegalu patrząc chociażby na samą grę z Senegalem mieli zaledwie 39% posiadania piłki, a mimo to wygrali ten mecz. Czuję, że Anglicy w tym meczu pokażą swoją dominację i wygrają to spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +352
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Anglia-Senegal typ over 2.5 bramki kurs 2.33 STS

Anglia tradycyjnie w gronie faworyta i nie są na tym mundialu bez szans. Co prawda idą trudną ścieżką Holandia/Argentyna /Francja w drabince. Mimo posiadania w swoim składzie uznawanego przez wielu za beznadziejnego obrońcę Harrego Maguire ten znalazł się w 11 fazy grupowej. Chyba nie jest tak źle z tym zawodnikiem Manchesteru United. Stracili tylko 2 bramki i to grając bardzo ofensywnie w starciu z Iranem. W fazie grupowej strzelili aż 9 bramek - tyle samo co Hiszpanie. Wyspiarze mają bardzo wyrównany skład w każdej linii. W ataku niezmiennie niezawodny Harry Kane.
Senegal posiada w swojej kadrze ponad połowę zawodników grających w UK. Zawodnicy obu ekip dobrze się znają i wiedzą na co ich stać. Może być to bardzo wyrównane spotkanie ze wskazaniem na Anglię, która ma zdecydowanie mocniejszą ofensywę. Liczę na bardzo dobry ofensywny futbol w tym spotkaniu i stawiam na więcej niż 2.5 gola.
 
Otrzymane punkty reputacji: +352
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Senegal +1.5 kartki 1.55 Superbet

Malo oglądamy kartek na tych mś, ale bez przesady, że Senegal nie złapie tu dwóch kartek. Łącznie w meczaxh grupowych łapał ich 6. A tu mamy już większe emocje zdecydowanie i walkę o być albo nie być dalej na MŚ. Do tego Anglicy będą tu przeważać, Senegal będzie często zmuszony do fauli . 2 kartki to absolutne minimum . Polecam też +2.5 kartki Senegalu, a nawet +3.5 po fajnych kursach
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Anglia - Senegal, gol Senegalu, @2.09 FORTUNA

Senegalczycy są jedną z tych afrykańskich drużyn, która może zaskoczyć. Anglicy poza pierwszym meczem nie zachwycają i niewykluczone, że grając otwarty futbol - narażą się na którąś kontrę afrykańczyków. Senegalczycy dobrze się czują przy kontrach, ale też stałych fragmentach, co może być sporą podstawą do gola. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. Kursy na Senegal cały czas spadają.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Anglia - Senegal

Myślę, że jutro będzie kolejny dzień bez niespodzianek i drabinka uzupełni się o spotkanie Anglia - Francja, natomiast jutro Anglików czeka ciężkie starcie z Senegalem i myślę, że tutaj będzie duzo walki, dlatego pójdę delikatnie w stronę kartek po stronie Senegalczyków, którzy będą musieli radzić sobie z szybkimi Anglikami i tutaj na pewno będzie sporo ostrej gry. Poza tym Anglicy szybcy i można się liczyć z tym, że Senegalczycy moga mieć problem w niektórych sytuacjach i przy ewentualnych spóźnieniach będą faule. Anglicy coś tam z kartek też mogą złapać, do tej pory nie mają jeszcze kartki więc nie ma obaw o ewentualne wykluczenia, a chyba po 1/4 będzie się to kasować więc jak będzie trzeba to można zagrać nieco ostrzej.

Senegal więcej kartek @1,57
Senegal kartki handi -1.5 @2,65
Senegal over 2,5 kartki @2,1
over 4,5 kartek @3,05

Co do zwycięstwa to jednak Anglicy, którzy do tej pory może specjalnie się nie wysilali, jednak pokazali na tyle solidna piłkę, że z Senegalem nie powinni mieć problemów, natomiast może jakaś kontra zespołu z Afryki się uda, dlatego ewentualnie Anglia z BTS po naprawdę dobrym kursie @4,1 można spróbować pograć.
 
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Katar MŚ
Godzina: 16:00
Spotkanie: Anglia - Senegal
Typ:1
Kurs:1,57
Bukmacher:Fortuna

Analiza:

Niski kurs, ale jak dla mnie to i tak promocja. Anglia spokojnie wygrała grupę, zbytnio się nie forsując. W ostatnim meczu rezerwowi pokazali jaki tam jest problem bogactwa. Nawet przy męczarniach 0-0, zawsze ktoś może wejść i zrobić akcje Mistrzostw i strzelić gola. Senegal to nie ten poziom. Bardzo słabo wyglądali na tle Kataru, gdzie był problem z przyjęciem piłki. Nie oczarowali z Holandią patrząc przez pryzmat dyspozycji Holendrów. Dobry mecz z Ekwadorem, ale ten mecz przegrał Ekwador brakiem doświadczenia nie potrzebnie tak oddając inicjatywę. Myślę, że skoro przegrali z Holandią 2-0, to tym bardziej przegrają z Anglią. I choć faktycznie jakiś czas może być bicie głową w mur to Anglicy nie będą czekali na dogrywkę tylko przypieczętują awans w 90 minut. Moim zdaniem Senegal to najsłabsza ekipa z tych, które uzyskały awans. Patrząc pod kątem całościowym dyspozycji w ostatnich 14 dniach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +352
djkruko 74,6K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Barton sędziował Niemcy Japonia i nie dał ani jednej kartki
Post automatycznie złączony:

Bramka Senegalu ma sens bo to przecież obrona z maguire jednak
 
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Anglia-Senegal 1 @1.52

Anglia jest faworytem moim zdanie mwiekszym niz sugeruja to kursy. Tu juz grane na duzej koncentracji w fazie pucharowej. Anglicy beda miec szanse, bo tworza sobie sytuacje. Senegal jako jedna z dwoch afrykanskich druzyn dostala sie do tej fazy, ale teraz to juz bedzie co raz trudniej i na tle takiego rywala jak Anglia nie wroze im powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +352
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Anglia 1,52

Senegal zostanie zgnieciony już od początkowych minut. Drużyna z Afryki zupełnie nie ma argumentów, żeby spotkanie z ANGLIĄ wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +352
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Anglia - Senegal
Rzuty rożne powyżej 8,5
betclic 1.73

Mecz 1/8 finału MŚ, w którym znów mamy wyraźnego faworyta. Póki co nie zawodzą i wydaje się, że Anglia musi być kolejnym zespołem, który zamelduje się w ćwierćfinale. Moim zdaniem Senegal będzie liczył jedynie na kontry, bo po prostu inaczej ten mecz nie może wyglądać. Przy szybkich angielskich skrzydłowych można spodziewać się sporej liczby kornerów. Liczę tutaj na przekroczenie tej linii przy wydatnym udziale Anglików.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Anglia Senegal under 2.5 gola @1.65


W tym meczu liczę na solidną defensywę ze strony Anglii i minimalizm w ofensywie. To, że wygrają jest szacunkowo dość pewne, jednak kurs @1.47 nie wart ryzyka w mojej ocenie. Mam nadzieję, że to pokolenie angielskich piłkarzy rozumie że to turniej i minimalizm jest wskazany. Rozumieli to wczoraj Albicelestes, Holendrzy, to i Synowie Albionu też powinni iść ich śledem. W mojej ocenie Senegalu nie stać na zwycięstwo, jednak presja na nich już nie ciąży. Będzie ciekawe spotkanie, akurat fajny meczy na koniec tygodnia.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Anglia poniżej 61.5% posiadania piłki @1.75 STS
Zawyżona linia, jak dla mnie. Afrykańskie drużyny i to praktycznie wszystkie pokazały, że potrafią i przede wszystkim chcą grać w piłkę piłką. Nie brakuje w ich grze przebojowości i wchodzenia w pojedynki. Co prawda, jeśli trochę brakuje jakości to skończyło się jak w przypadku Tunezji, czy Ghany odpadnięciem z turnieju. Niemniej mi się te ekipy przyjemnie oglądało. Anglia to nie jest drużyna wielce trzymająca piłkę, ich gra bazuje na dynamice, dośrodkowaniach, stałych fragmetach i dobrej fizyczności. Wielkich piłkarzy natomiast tam nie ma, chodzi mi o takich, którzy dobrze czują się w grze kombinacyjnej. Osobiście typuję, że Synowie Albionu dziś zakończą ten turniej, jestem jednak przekonany, że Senegal wcale nie będzie im oddawał piłki, a sam będzie nią dobrze operował, co pokazał w meczach grupowych.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Anglia nie musiała pokazywać dużo w grupie, wygrane z Iranem i Walia to dostateczny argument, żeby sądzić że Senegal też ulegnie brytolom. Kontrolowali oba spotkania, nawet przy stracie gola z Iranem, szybko narzucili swoje tempo i do przerwy zmiezdzyli rywala.
Sami podopieczni Cisse w pojedynku z silniejszą drużyna Oranje zagrała słabo. Ekwador sam sobie jest winny przegranej, bo wyszli że słabym nastawieniem, ze wystarczy im remis. Widac chaos w szeregach druzyny z Afryki gdy sie ich przycisnie. Dobrze dysponowani sa na tym turnieju Bellingham, Mount, Saka i nawet Kane, ktory jeszcze gola nie zdobyl i jegi glod bramek wzrasta z kazdym kolejnym meczem posuchy.
Anglia win 1.56
Anglia i under 4.5 gola 1.65
 
Otrzymane punkty reputacji: +402
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Anglia : Senegal
Typ: H.Kean strzeli gola Tak
Kurs: 2.3
Fortuna
Trzy mecze 9 bramek Anglików i ani jednego gola czołowego strzelca tej reprezentacji Harrego Keana. Podchodzi do karnych jest aktywny w polu karnym mam nadzieję że piłka dziś go poszuka w polu karnym i przesadzi swoją skutecznością awans wyspiarzy do 1/4 finału.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +352
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Anglia - Senegal
Typ: Anglia posiadanie piłki under 62,5% @ 1.82 Forbet

Analiza:
Jak dla mnie to linia przesadzona. Faza pucharowa to już są inne mecze. Zarówno Holandia, Argentyna i Francja pokazały, że nie rzucają się na przeciwnika tylko spokojnie przychodzą do meczu. Oddają też piłki przeciwnikowi i czekają na dobry moment. Liczę też, że Anglia zdobędzie prowadzenie w pierwszej połowie i to wtedy Senegal będzie zmuszony do ataku pozycyjnego. Anglia weźmie swoje, ale jak najniższym kosztem.
 
Ostatnia edycja:
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Boulaye Dia (Senegal) strzały (musi rozpocząć) - Powyżej (1.5) @2.20
Bardzo niska linia na napastnika Senegalu, najbardziej wysuniętego ofensywnie w ich ustawieniu. 2 strzały i to nie muszą być celne przy tym kursie wydaje się value bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom