>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału: Maroko - Portugalia [10.12.2022, sobota godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Maroko - Portugalia
X2 i obie drużyny strzelą
@2.33 Betcris

Nie ukrywam, że trochę zawiodłem się na braku bramek w meczu pomiędzy Marokiem a Hiszpanią ramach 1/8 finału. Hiszpania kontrolowała grę mając 77% posiadania piłki, ale brakowało pomysłu na wykończenie. W efekcie przez cały mecz zobaczyliśmy w sumie 3 strzały w światło bramki i wszystkie zostały wybronione. Mimo wszystko Maroko to bardzo solidny zespół - nie przegrał żadnego spośród swoich ostatnich dziesięciu spotkań. Jestem zdania, że są w stanie strzelić bramkę Portugalii, która z pewnością nastawiona będzie do gry ofensywnie. Maroko przez cały turniej strzeliło cztery bramki a straciło tylko jedną - w dodatku samobójczą. Mamy tu więc do czynienia z typowo underową ekipą, zresztą trudno się dziwić - wszak to Afryka. Jednak z Portugalią nie powinno być tak underowo. Zagrali piękny mecz pokonując w pięknym stylu 6:1 Szwajcarię i pokazując, że nawet bez grającego od pierwszej minuty Ronaldo zespół ten jest w stanie walczyć o najwyższe cele. Na tym turnieju stracili już pięć bramek i myślę, że w 1/4 finału portugalski golkiper wyjmie piłkę z siatki po raz szósty.
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 404,8K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Maroko - Portugalia 2 @ 1,70

Moim zdaniem, poza meczem z Koreą gdzie grali drugim składem - Portugalia od początku Mistrzostw pokazuje moc. Szybka piłka, topowi piłkarze w super formie (Bruno Fernandes, Bernardo Silva, Dalot, Guereirro, Felix ostatenio też super). Teraz odpalił młody napastnik z Benfici, sensacyjnie wygryzając CR7. Portugalia tuż przed mistrzostwami wygrała 4-0 z Afrykańską mocną drużyną Nigerią. Potem kolejni przedstawiciele Czarnego Lądu - Ghana i 3-2, ale te bramki dla Ghany jakoś tak znikąd, że równie dobrze 3-0 mogło być gdyby mieli mniej szczęścia Ghanijczycy. Teraz kolejna Afrykańska drużyna, która owszem na tym mundialu gra super. Jednak uważam, że jakimś błyskiem dziabną solidne Maroko i wtedy puszczą szyki obronne i mogą paść kolejne gole. Portugalia to nie Hiszpania, która stylem gry została w 2010 roku, kiedy taka gra była skuteczna. Od kilku lat nie jest, szczególnie z mądrze grającymi drużynami jak Maroko. Portugalia jest bardziej elastyczna, ma więcej atutów którymi jest w stanie zaskoczyć. Coś czuje że jak nic nie będzie działać to wejdzie CR7, na którego ostatnio wylewa się wiadro pomyj i huknie z 40metrów zamykając wszstkim usta :D
Podsumowując doceniam klase rywala, ale TOP4 to za wysokie progi jak na Maroko i z takim przeciwnikiem jak Portugalia w gazie powinni zakończyć swoją przygodę.
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Maroko - Portugalia
2 i powyżej 1,5
@2.1 Superbet

Myślę, że tu rajd Maroko się zakończy, Portugalia to nie płaczki chłopcy do bicie z Hiszpanii, grają twardszą piłkę.
Portugalia po strzeleniu bramki otworzy mecz i nie będzie to wyglądało tak niezdarnie jak piki-kaka hiszpańska.
Czyli setki podań na odległości 4m.
 
adammj 273

adammj

Użytkownik
Młody Ramos ,strzelec hattricka w meczu z Szwajcarią zagra w pierwszym składzie ? Kursy około 3 na strzeloną bramkę
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Maroko - Portugalia / 2 @1.66 GO+Bet

Zawsze grając na Portugalię obawiam się czy będzie im się chciało, ale po ostatnim meczu po prostu trzeba spróbować. Rozgromiona Szwajcaria 6-1 i hattrick młodziutkiego Ramosa. Maroko póki co czarny koń tych MŚ i fajnie bo takie rzeczy też są potrzebne na mundialach, ale moim zdaniem dużo w tym szczęścia. Trzeba im oddać bo grupę mieli piekielnie cieżką, ale okazało się, że Belgia swój prime ma za sobą, a z Chorwacją trochę szczęścia było choć był to wyrównany mecz. Jedynie z Kanadą naprawdę zagrali dobre spotkanie a i tam w paru momentach pachniało remisem. Z Hiszpanią, mieli po prostu dużo szczęścia. Ich bramka była cały czas oblegana przez podopiecznych Enrique, można byc rzec, że praktycznie nie powąchali piłki - wystarczy napisać, że posiadania mieli mniej niż my z Argentyną. Momentami było to wybijanie piłki na oślep byle dalej. Z rozpędzoną Portugalią to raczej nie przejdzie. Przypuszczam, że zespół z Afryki zagra to spotkanie jak poprzednie - staną nisko w obronie będą się bronić dużą liczbą graczy licząc na solidne kontry, dlatego za drobne można próbować np. Portugalia + under 3.5 @2.10. Ja jednak bardziej asekuracyjnie pobieram czysto Portugalczyków, na wypadek gdyby znów się rozstrzelali choć raczej się na to nie zanosi, biorąc pod uwagę, że w dotychczasowych meczach Marokańczyków padło zaledwie 5 bramek w regulaminowym czasie gry. Na moje w sobotę kończą udział w tym turnieju.
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Maroko - Portugalia under 2.5 @1.72

Moim zdaniem, ten mecz będzie underowy. Maroko zachowuje klasę w grze obronnej, przez ponad 120 minut meczu z Hiszpanią dopuścili rywala do oddania tylko jednego celnego strzału. Ponadto, w fazie grupowej stracili zaledwie jedną bramkę, a ich defensorzy nie dopuszczają rywala do stwarzania sobie zbyt wielu okazji. Portugalia w przypadku wygranej zagra ze zwycięzcą spotkania Anglia - Francja. W momencie objęcia prowadzenia przez drużynę Santosa, spodziewam się rozważnej gry w ich wykonaniu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +551
kacper091097 195,8K

kacper091097

Użytkownik
Maroko - Portugalia
under 2.5
@1.72
Fortuna
Podobnie jak kolega wyżej idę w under w tym spotkaniu. Maroko nie pozwoli sobie na stratę tylu bramek co Szwajcaria i będzie sprawiać problemy Portugalii i próbować wybijać ją z rytmu. W dotychczasowych meczach szło im to bardzo dobrze i będąc w roli underdoga nie stracili jeszcze bramki, a mierzyli się przecież z europejską czołówką. Spodziewam się, że teraz kiedy już gra toczy się o coraz większą stawkę będzie coraz mniej otwartych spotkań. Jeśli Maroko nie zdobędzie gola co również jest bardzo prawdopodobne to under spokojnie powinien zostać pokryty.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +551
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Zakładając że wszystko pójdzie po ich myśli to tak, ale jak Portugalia im wbije ciut wcześniej niż w samej końcówce to jeszcze w takiej sytuacji nie byli, nie będą mieli tu czego bronić i albo odrobią straty albo po 3 golu sobie usiądą.
 
O 321,6K

ogon_w44

Typer
Portugalia +6.5 rzutów rożnych 2.40
Superbet


W tym meczu idę w rogi drużyny Portugalskiej. Moim zdaniem mecz wygrają, ale jakoś tak nie do końca jestem do nich przekonany i chyba bezpieczniej przynajmniej dla mnie jest obrać kierunek rzutów rożnych Portugalczyków .
Uważam, że od 1-90 minuty ten mecz będzie wyglądał tak, że to Portugalczycy będą głównie gościć przy bramce rywAla. Samo to już pozwala myśleć, że rogi będą .
Do tego też dodam, ze pamiętam Portugalia z poprzednich turniejów czy ligi Narodów i pamiętam że gdy grali z drużynami na papierze słabszymi to rogów czasami bywało mnóstwo.
Uważam też że Maroko będzie wybijało piłkę na oślep żeby tylko nie stracić gola. Portugalczycy są dużo szybsi niż Hiszpanie i obrona Maroka będzie mieć problemy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +619
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Maroko - Portugalia
Każda drużyna powyżej 10 fauli
betfan 1.65

Maroko to czarny koń trwającego Mundialu. Marokańczycy nie dość, że wyszli z 1 miejsca w grupie grając z Belgią i Chorwacją, to wyeliminowali w 1/8 finału Hiszpanów. W fazie grupowej Maroko zbierało sporo fauli, przeciwko Hiszpanii również nie oszczędzali rywali. Tutaj myślę będzie podobnie. Portugalia mam nadzieję dostosuje się choć częściowo do rywala i również nie będzie odpuszczać. Linia 10 fauli wydaje się naprawdę niska jak na fazę pucharową.
 
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Maroko - Portugalia
Poniżej 2.5 goli @1.65 Lvbet


Taktyka Marokańczyków pewnie będzie podobna jak ta na 1/8 z Hiszpanią. Lekkie murowanko i ciągnięcie do karnych, bo umiejętności indywidualne są tu po stronie rywali. Portugalia znakomicie pokazała się ze Szwajcarią. Niemżliwe, aby dziś zagrali tak samo w ofensywie, jednak mimo to stawiam ich dziś w roli faworyta i myślę, że uporają się z Afykańczykami.
Siłą Portugalii na którą nikt nie zwraca uwagi jest długa i wyrównana kadra, są dobre zmiany. Z ławki wchodzą jakościowi gracze. Nawet jeśli nie będzie szło to w każdej chwili można zrobić roszady i czuję, że defynswa Marokańczyków może dziś się złamać.
Nie liczyłbym tu na wiele goli i spodziewałem się niższych kursów na undery. Nie zdziwię się nawet jeśli będzie dogrywka, ale tak jak napisałem wyżej w niej również jako faworyta upatruję w Portugalii i będę mocno zdziwony, jeśli Maroko zamelduje się w półfinale.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +823
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Maroko vs Portugalia
Typ: Portugalia powyżej 6.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.47✅️
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Śmiało możemy powiedzieć, że Maroko to jedna z największych niespodzianek tegorocznych Mistrzostw Świata. Reprezentacja ta stoi przed szansą napisania historii, ponieważ jeszcze żaden kraj z Afryki nie awansował do półfinału Mundialu, a dopiero po raz czwarty zespół z tego kontynentu znalazł się w ćwierćfinale MŚ. Ofensywą wygrywasz pojedyncze spotkania, a defensywą tytuły. Jest to znane powiedzenie w środowisku piłkarskim i tej właśnie filozofii trzyma się selekcjoner Walid Regragui. Tak naprawdę Maroko nie straciło jeszcze gola na tym turnieju ze strzału, dokonanego przez rywala, a mierzyło się z takimi nacjami jak Belgia, Hiszpania, czy też Chorwacja. Jedna wpuszczona bramka była przy okazji starcia z Kanadą, ale tam oglądaliśmy samobój w wykonaniu Nayefa Aguerda. Może podobać się zorganizowana defensywa formalnych gospodarzy, która w trzy osobowym bloku po obu stronach boiska wypycha swoich przeciwników z tej strefy. Rywale często są zmuszeni grać środkiem i to woda na młyn dla ewentualnych przechwytów i szybkich kontrataków. Z pewnością sporo sił kosztowało Lwów Atlasu mecz z Hiszpanią. Czy determinacja i wola walki pozwoli sprawić kolejną niespodziankę?

Wydaje się, że Portugalia wszystkie swoje siły i argumenty zostawiła na decydującą fazę Mundialu. Ich występy w grupie były udane, ale nie do końca przekonujące. Starcie ze Szwajcarią pokazało, że byli Mistrzowie Europy, są poważnym kandydatem, aby sięgnąć po tytuł. Należą się spore gratulacje dla selekcjonera Fernando Santosa, który nie bał się podjąć trudnej decyzji i posadzić Cristiano Ronaldo na ławce. Jego zmiennik Goncalo Ramos popisał się hat-trickiem i to pomimo tego, że wcześniej w Katarze uzbierał łącznie 12 minut. To się nazywa nos trenerski i CR7 ma kłopoty. Wydaje się, że jedna z największych gwiazd futbolu do końca Mistrzostw Świata będzie rozpoczynać spotkania na ławce rezerwowych i jest to jak najbardziej zrozumiałe. Potrzeba nowych liderów w reprezentacji, którzy będą tworzyć przyszłość Portugalii. Warto pochwalić również Joao Felixa, który w Atletico Madryt zdecydowanie się marnuje i jego potencjał ofensywny jest ogromny. Fernando Santos daje mu swobodę w ataku, a ten odwdzięcza się dwoma asystami w meczu ze Szwajcarią. Czy piękna przygoda formalnych gości zostanie przedłużona?

Czy Maroko zmieni swoje defensywne nastawienie? Nie. Czy Portugalia odda piłkę przeciwnikowi? Nie. Możemy spodziewać się, jak będzie wyglądało to spotkanie i dla outsidera kolejna dogrywka oraz rzuty karne będą na rękę. W ten sposób pokonali jedną z reprezentacji Półwyspu Iberyjskiego, czas na drugą. Stawiam na rzuty rożne faworytów. Formalni goście nie będą bezsensownie podawać sobie piłkę i szukać luk, tak jak to robiła Hiszpania, ale grać bardziej bezpośrednio i kombinacyjnie, aby przechytrzyć rywala. Jest przecież tutaj kilka indywidualności, które swoimi zagraniami potrafią zmylić przeciwnika. Jeżeli zerkniemy na ilość kornerów wykonywanych przez Portugalię na tegorocznych Mistrzostw Świata, to wyglądają one tak: 3, 6, 4, 6. Liczę, że Maroko zachowa czyste konto nawet do końca regulaminowego czasu, a to będzie sprzyjać rzutom rożnym po stronie ekipy z Europy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +347
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Maroka Portugalia
Zakład: Maroka strzały w światło bramki
Typ: +2,5
Kurs: 1,7
FORTUNA

Niby na papierze wszystko jasne wygrana Portugali i tak zapewne się stanie limit szczęścia dla Maroko raczej wyczerpany. Ja tutaj natomiast o strzałach celnych z Hiszpania i Belgia by weszło, Chorwacja i Kanada 2 strzały. Portugalia daje sobie postrzelać Korea 6, Urugwaj 3, Ghana 3 i tylko Szwajcaria poniżej. Portugalia jak ze Szwajcaria zagra wysoko i ofensywnie bo mają tam piłkarzy przy bramkowej zaliczce mogą dać pograć Maroko i liczyć na kontry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +347
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Maroko - Portugalia, Portugalia wygra @1.75 FORTUNA

Cudów się tu niespodziewam, Portugalia wydaje się być najsilniejszym zespołem z aktualnej stawki i w zasadzie mają wszystko, by nie tylko wygrać z Marok, ale też cały turniej. Marokańczycy wybiegali swój triumf z Hiszpanią, ale w porównaniu do Chorwacji nie mieli słabszego rywala jak np. Japonia. Myślę że tacy zawodnicy jak Bruno Fernandes czy Felix będą kluczowi i poprowadzą swoją ekipę do triumfu.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Maroko - Portugalia

Tak samo jak pisałem przed meczem ze Szwajcarią, że Portugalia mnie zaskoczyła, tak trzeba to utrzymać przed tym spotkaniem. Szwajcarzy zagrali słabo, ale Portugalia gra naprawdę zaskakująco dobrze, szybko dynamicznie i dziś myślę, że dla Maroka to będzie za dużo. Kurs całkiem fajny ze względu na to, że Maroko wyrzuciło Hiszpanów, ale mają te 120 min w nogach ciągłego bronienia, a Portugalia szybka, kombinacyjna, bez tysięcy podań jak Hiszpanie. Rzeczywiste granie piłką i tym samym szybkie przechodzenie do konkretnych sytuacji. Dlatego dziś trudno będzie utrzymać 0:0 a tym samym jak wpadnie pierwsza to Portugalii też już będzie łatwiej, będzie otwarcie ze strony Maroka i dla mnie tutaj będzie handi na Portugalię, choć BTS nie da się wykluczyć bo coś tam z przodu po stracie Maroko na pewno będzie próbować.

Portugalia @1,75
-1,5 @3,2
Portugalia over 0.5 1P @1,87
Portugalia i BTS @4,45
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
1X @2.25
Wbrew przeważającym opiniom nie uważam, żeby Portugalia prezentowała jakąś TOP formę i do tego wydaje mi sie, że atmosfera wewnątrz drużyny nie jest najlepsza przez co nie będą w pełni skoncentrowani. Jeśli mecz szybko nie ułoży się pod ich dyktando, to z czasem będą mieli coraz więcej problemów. A Maroko jest w stanie ich zatrzymać i będą lepiej nastawieni psychicznie przez to, że już zagwarantowali sobie pozycję czarnego konia mistrzostw i osiągnęli więcej niż od nich oczekiwano. Teraz mogą tylko podnosić poprzeczkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
16:00 Maroko : Portugalia
Typ: Ramos strzeli gola Tak
Kurs: 2.75
STS
Goncalo Ramos to bohater ostatniego starcia Portugalczyków w 1/8 finału strzelił trzy bramki i zaliczył asystę. Rozgromili oni Szwajcarów 6:1.. i są w niesamowitym gazie dziś w roli faworyta w starciu z czarnym koniem turnieju Marokiem. 21 latek który zastąpił w składzie samego Ronaldo dziś też wychodzi w podstawowym składzie. Strzelił on w tym sezonie w barwach Benficki 9 bramek w jedenastu starciach. Wiec statystyki klubowe wyglądają optymistyczne. Liczę że podtrzyma dobra passę i wpisze się również i dziś na listę strzelców. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom