>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/4 finału Ligi Mistrzów - Rewanże [12.04 - 13.04.2022]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-04-8 o 10.39.08.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1000x200-2.png
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Liverpool - Benfica
under 3.5 bramek
@1.77
Fuksiarz
Jestem zdania, że ten dwumecz już się rozstrzygnął i jeżeli tylko Liverpool w początkowej fazie meczu nie straci bramki na 0:1 to nie będzie miał aż takiej ochoty jak w innych meczach na zdobywanie bramek i podkręcanie tempa, tym bardziej, że teraz przychodzą mecze co 3 dni i każdy z nich jest bardzo wymagający. Liverpool gra bowiem jeszcze na trzech frontach i we wszystkich rozgrywkach ma szanse na końcowy tryumf. Benfice nie udało się to co udało się Villarealowi czy Atletico Madryt czyli realne pozostanie w grze i ciężko mi sobie wyobrazić by strzelanie bramek w Liverpoolu przychodziło im z łatwością. Nie spodziewam się zbyt wielu okazji bramkowych w tym spotkaniu i linia 3.5 będzie wg mnie ciężka do pokrycia.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Real Madryt - Chelsea Londyn
rzut karny @ 2.80
Wynik: brak

STS

Na rewanżowe spotkanie pomiędzy Real Madryt a Chelsea Londyn wybieram dość nie typowy Typ jakim jest rzut karny. Wynik pierwszego spotkania to zwycięstwo Królewskich 1:3, i ten wynik mocno ich przybliża do półfinału. W takim przypadku, Chelsea musi strzelić rywalowi przynajmniej dwa gole i nie tracąc żadnego aby doprowadzić tutaj do dogrywki. Chelsea musi atakować z każdą minutą jeśli myśli o awansie. Real zapewne nie będzie się bronił tylko odpowie kontrami z których wywodzi się moim zdaniem najlepiej. Czemu rzut karny?. Po pierwsze Chelsea niema w tym przypadku nic do stracenia, a dwa sędzią spotkania będzie nie kto inny jak Szymon Marciniak - talizman jeśli chodzi o dyktowanie rzutów karnych. W obecnym sezonie na jedenasty metr wskazał już 14 razy, cztery w LM i dziesięć w ekstraklasie. W poprzednim sezonie w 40 spotkaniach jakimi miał okazje być głównym sędzia wskazał aż 26 razy na jedenasty metr!.
Typ jest trochę ryzykowny bo dobrze wiemy jak wygląda sytuacja z takimi typami. Ale gdy zobaczyłem Marciniak posędziuje mecz Real-Chelsea to odrazu wpadł mi pomysł na rzut karny.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Bayern Monachium vs Villarreal: Bayern powyżej 6.5 rzutów rożnych @1.60
Real Madryt vs Chelsea: Chelsea powyżej 4.5 rzutów rożnych @1.65
AKO @2.64 BETFAN


Pierwsze mecze w parach niejako pokazują, jak będą wyglądać rewanże i spróbuję z rzutami rożnymi klubów, które muszą gonić. Nie lubię grać kornerów Bayernu za kadencji Nagelsmanna, ponieważ biją ich bardzo mało. Za Flicka był większy nacisk grania skrzydłami i oddawanie wiele strzałów nawet z 16, u Juliana gra jest bardziej skoncentrowana w środku pola i brak w formie centralnej postaci, jakim jest Joshua Kimmich powoduje, że ostatnie spotkania w wykonaniu Bawarczyków nie są przekonujące, a można nawet rzec, że mizerne. O ewentualnym awansie Bayernu zadecyduje, jak zaprezentuje się Kimmich, bo Jamal Musiala stara się jak może, ale nie jest to jeszcze klasa Josuhy. Villarreal w pełni odpoczywał w weekend i uważam, że ich spotkanie może podobnie wyglądać to tego z Turynu, gdzie postawili przede wszystkim na defensywę, aby w końcówce zadać ciosy. Bayern będzie miał trudny mur do skruszenia i skuszę się na te siedem kornerów gospodarzy.

W drugim starciu już nieco krócej. Myślałem o linii ogólnej. bo Real na Bernabeu też bije sporą ilość kornerów, ale zdecydowałem się na samą Chelsea. Jestem zdania, że The Blues ma na tyle jakościowy skład, że jest w stanie zdominować Real w Madrycie. Jak to zrobić pokazało przecież PSG, ale indywidualne błędy i kunszt Benzemy dał ostatecznie awans Benzemy. Chelsea wykonuje masę kornerów, szczególnie gdy musi odrabiać straty, a tutaj nie pomoże tylko jeden gol, ale minimum dwa przewagi. Real skupi się na kontrach, który wraz z Karimem będzie bardzo groźny, ale The Blues będą walczyć do końca o awans i te pięć rzutów rożnych z ich strony jest jak najbardziej możliwe. Chyba, że padną dwa szybkie gole dla Anglików, ale w ten scenariusz średnio wierzę.
 
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Bayern Monachium - Villareal
Typ: 1. połowa - rzuty rożne - handicap -1,5 Bayern Monachium @ 1.63 Fuksiarz (konkurs)
1. połowa - rzuty rożne - handicap -2,5 Bayern Monachium @ 2.25 Fuksiarz
Bayern Monachium over 8,5 RR @ 2.95 Fuksiarz

Analiza:
Mam nadzieję, że Bayern nie zakończy tak szybko meczu jak w poprzedniej rundzie LM z Salzburgiem gdzie po 20 minutach odrobił niekorzystny wynik z piewszego spotkania i wygrywał już 3:0. Spodziewam się, że Emery dobrze przygotuje zespół taktycznie i Bayern trochę się będzie musiał pomęczyć. Villareal dobrze zaprezentował się u siebie i odciął od grania Bayern. Mimo, że Bayern już tyle tych rogów nie nabija jak w poprzednim roku to kiedy muszą odrabiać wynik to rogi same będą się nabijały. Czym później Bayern strzeli bramkę tym większa szansa na wejście typu. Bayern ruszy do ataku od samego początku spotkania więc główny mój kierunek to rogi w pierwszej połowie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +906
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
21:00 Real Madryt - Chelsea Londyn
Typ : BTS Tak
Kurs: 1.65

STS

Witam. Jutro poznamy 1-wszych polfinalistow. Real raczej nie zaprzepasci szansy w 1 meczu pewnie wygral 3-1 na bardzo ciezkim terenie 3 bramki Benzemy. BTS w tym meczu to pewniak. W lidze Chelsea pokazala klase wygrywajac w Southampton az 0-6. i niemal ma pewne 3 miejsce w lidze. Real za to idzie po Mistrza Hipszpanii wygrywajac pewnie 2-0 z Getafe moze nie zagrali na 100% ale wygrali. Zatem zapowiada sie ciekawe spotkanie real mimo to bd mial ciezko Chelsea pojdzie na calosc musi wygrac min. 2 bramkami zatem zapowiada sie imponujacy mecz. BTS w tym meczu jeszcze raz to pewka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +839
R 624,2K

rjastrzab

Użytkownik
Real - Chelsea
Typ : poniżej 10,5 rzutu rożnego
Kurs 1,53
Fuksiarz

W moim odczuciu pierwszy mecz rozstrzygnął już tę rywalizację. Nie wierzę, żeby Real odebrał sobie zaliczke dwóch bramek z pierwszego spotkania. Wydaje mi się, że obejrzymy we wtorek nudne widowisko, z mala liczbą goli. Ja idę w mała liczbę rzutów rożnych i opieram to na ststystykach w meczach między tymi ekipami. W pierwszym meczu było 7 rożnych. W 2021 spotkali się w Połfinale LM i w pierwszym meczu było 10 rogów, a w rewanży tylko 4. Liczę na analogiczne rozstrzygnięcie, w jutrzejszym meczu i że Real nie da zbyt pograć u siebie londyńczykom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +839
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Bayern - Villareal
Typ: Bayern (-1)
Kurs: 1,70
Buk: Fuksiarz

Tydzień temu przewidywałem wygraną Bayernu i, mimo że potoczyło się to wszystko nie po myśli Bawarczyków, nadal nie zmieniam swojego podejścia do tematu, i nadal myślę, że Bayern awansuje, i to w dodatku w regulaminowym czasie gry.

Myślę tak dlatego, że gorzej niż tydzień temu zagrać nie można, a Bayern ma na tyle wysoki potencjał, że potrafi niepowodzenie przekuć w pozytywną lekcję i wyciągnąć z niej właściwe wnioski. Sobotni mecz z Augsburgiem również nie zachwycił, i to z całą pewnością dlatego, że w głowach piłkarzy była już dzisiejsza potyczka, a zespół, jak w większości przypadków, uratował Robert.

Co zrobić, aby awansować? Tu nawet nie jest potrzebna jakaś specjalna remontada - tu wystarczy po prostu solidnie przyłożyć się do swojej roboty i wykorzystać stwarzane w meczu sytuacje.

Żółta Łódź Podwodna jest zespołem grożnym i kompaktowym, który na pewno będzie miał w meczu szansę czy dwie - nie prezentuje jednak póki co poziomu Bayernu i przy jego dobrej dyspozycji nie będzie miał większych szans. Czy Unai Emery wymyśli na to spotkanie jakiś fortel? Czy zespół stać będzie na wyrównaną walkę z potentatem w drugim meczu z rzędu? Czy po wyeliminowaniu Juventusu Hiszpanie pogrążą kolejnego Polaka?

Odpowiedź brzmi: nie. W Monachium cieszyli się po losowaniu i jutro z całą pewnością zrobią wszystko, co w ich mocy, żeby udowodnić, że tydzień temu to był tylko przypadek i obierają kurs na półfinał. Zwłaszcza, że po wcześniejszych zawirowaniach zdecydowana większość zawodników jest już do dyspozycji trenera.

Powiem więcej - mam przekonanie, że nie skończy się na 2:0...
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Villarreal
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 2,50
Bukmacher: STS
Analiza:

Sytuacja w tym dwumeczu jest ciekawa, gdyż pierwsze spotkanie wygrał Villarreal 1:0. Bayern Monachium w dalszym ciągu jest faworytem do awansu, ale szanse na ogromną sensację się zwiększyły. Bayern w Lidze Mistrzów potrafi totalnie zdominować rywali, gdy gra u siebie. Bawarczycy w ważnych meczach u siebie potrafią zdominować znacznie lepsze zespoły niż Villarreal, więc spodziewam się, że będą mieli w tym meczu wiele okazji do zdobycia bramki, często będą w polu karnym Villarrealu, więc szanse na jedenastkę będą. Bayern dość często ma rzuty karne(miał chociażby w ostatnim meczu ligowym z Augsburgiem), Villarrealowi też się czasem trafiają jak te dwa z Juventusem, więc całkiem możliwe, że w tym spotkaniu też jakiś będzie.
 
Ostatnia edycja:
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zespół Bayernu Monachium tydzień temu zwiódł i postawił się w ciężkiej sytuacji, ponieważ by awansować do 1/2 finału Ligi Mistrzów musi zagrać dużo lepiej niż w pierwszym spotkaniu. Wydaje się, że monachijczycy wyjdą do tego meczu odpowiednio zmobilizowani i od początku zdecydowanie ruszą na swojego rywala, ponieważ Bayern musi to spotkanie wygrać przynajmniej dwoma bramkami. To z kolei powinno się przełożyć na dużą liczbę akcji ofensywnych i rzutów rożnych. W pierwszym spotkaniu mieliśmy 9 kornerów i myślę, że teraz też ta linia powinna zostać spokojnie pokryta. Do gry wydaję się być już gotowy Goretzka i powinien wskoczyć do składu, zapewniając tym samym większy spokój w środku pola. Z uwagi na powyższe mój tym na ten mecz to:

Bayern wygra i powyżej 8,5 rzutów rożnych @ 1.78 fortuna
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Manchester City
Typ: Atletico over 2.5 żółtych kartek
Kurs: 2.01
Bukmacher: GoBet

Analiza:
Spotkanie rewanzowe a wiec w teorii powinno byc jeszcze bardziej goraco niz ostatnio. Tydzien temu Atletico pokrylo ta linie mimo, ze pierwsza kartke dostali dopiero w 69 min. Generalnie City bilo glowa w mur a ekipa Simeone sobie spokojnie bronila stad tak pozna pierwsza kartka. Teraz od poczatku wynik jest niekorzystny wiec bedzie trzeba zagrac zdecydowanie ostrzej tym bardziej na wlasnym boisku przed wlasna publicznoscia. Nie podoba mi sie w tym zakladzie jedynie osoba sedziego a bedzie nim Daniel Siebert typowy sredniak choc moglo byc gorzej. Kursik mimo wszystko przyjemny wiec musze sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +839
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Bayern Monachium - Villarreal
Typ: Joshua Kimmich odda przynajmniej jeden celny strzał
Kurs: 3.00 ❌
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Trzeba sobie szczerze powiedzieć, że Bayern nie przekonuje ostatnio swoją grą. W Hiszpanii to Żółta Łódź Podwodna bliżej była gola na 2:0 niż Bawarczycy bramki strzelonej na remis. Kto oglądał poczynania podopiecznych Juliana Nagelsmanna z Augsburgiem to mógł stwierdzić, że bijący się o utrzymanie zespół stworzył sobie lepsze sytuacje w pierwszej połowie na Allianz Arena. Zwycięstwo 1:0 było mocno wypracowane i gdyby nie słabe zmiany dokonane przeze trenera Markusa Weinzierla, to kto wie, czy rezultat 0:0 utrzymałby się do końca. Styl gry młodego szkoleniowca drużyny z Monachium oparty jest na granie środkiem i centralną postacią ma być Joshua Kimmich. Niestety jego forma jest daleka od idealnej, dlatego też cały Bayern wygląda po prostu mizernie. Jamal Musiala to nie jest jeszcze ten poziom, co doświadczony reprezentant Niemiec, nie mniej jednak należy spodziewać się go od pierwszych minut. Ciekawy jestem występu Bawarczyków na własnym obiekcie, bo wcale nie jest pewne, że Roberta Lewandowskiego i spółki obejrzymy w półfinale Ligi Mistrzów.

Villarreal zagrał świetne spotkanie na Estadio de la Ceramica przeciwko mistrzom Niemiec. Z pewnością żałują, że nie udało się strzelić drugiego gola, który znacznie przybliżyłby ich do awansu do kolejnej rundy LM. Szkoda szczególnie tej sytuacji z Manuelem Neuerem, którego wybicie było niedokładne i strzał z dystansu nie leciał w stronę bramki. Unai Emery może być jednak zadowolony ze swoich piłkarzy i aby sprawić sporą niespodziankę muszą zagrać podobny mecz, co tydzień temu. Tym razem będzie o wiele ciężej, ponieważ Allianz Arena będzie niosła swoich ulubieńców. W La Lidze Villarreal wyszedł na boisko w bardzo rezerwowym składzie, a i tak byli stroną dominującą i była okazja, aby sięgnąć po komplet punktów. Tym razem wypoczęci zawodnicy Żółtej Łodzi Podwodnej zrobią wszystko, aby ta mała mieścina dokonała czegoś historycznego. Czy przyjezdni po raz drugi postawią się Bawarczykom?

Z pewnością nie będzie to łatwe spotkanie ani dla Bayernu, ani dla Villarreal. Możemy spodziewać się pełnej dominacji gospodarzy, którzy od pierwszych minut muszą zacząć odrabiać straty. Solidna defensywa przyjezdnych będzie starała się trzymać pozytywny dla siebie rezultat przez dłuższy okres i zobaczymy, ile czasu mistrzowie Niemiec będą potrzebować, aby skruszyć żółty mur. Pisałem wyżej, że centralną postacią drużyny Juliana Nagelsmanna ma być właśnie Joshua i niestety jego forma odbiega od tej idealnej. Nie mniej jednak dzisiaj bardzo ważne spotkanie dla Bawarczyków i doświadczony Niemiec będzie dyrygował swoja orkiestrą. Myślę też, że pojawi się kilka fauli ze strony Villarreal koło 16 i jako, że Robertowi Lewandowskiemu nie wyszedł strzał z rzutu wolnego w derbach Bawarii, to swoje umiejętności ze stojącej piłki tym razem pokaże Kimmich. Oddaje kilka strzałów na mecz, w sobotę jeden celny, jestem zdania, że pojawią się okazje na trafienie w światło bramki.
 
Ostatnia edycja:
kratta 72,8K

kratta

Użytkownik
Kusząca wygląda linia na kartki over4,5 @2.10 Patrząc na spotkania obu ekip z 2021 roku w 1 meczu było 6 kartek a w rewanżu 7. W Chelsea sędziował underowy Francuz który pokazał tylko 2 kartki ale w ostrym rewanżu myślę, że Marciniak będzie rzucał kartkami i 5 na spokojnie powinniśmy zobaczyć.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
⚽ Bayern Monachium - Villareal | Bayern -1 @1,65

Unibet

Bayern bez formy, męczy się ze wszystkim ostatnio, ale to dalej Bayern u siebie w ultraważnym dla siebie spotkaniu. Oni wiedzą cokolwiek by nie mówili, że mistrzostwo mają w kieszeni i tutaj oddadzą wszystko co mają żeby awansować i to moim zdaniem w regulaminowym czasie gry. Negelsmann oczywiście o tym zapewnia, ale widać, że był mocno rozdrażniony w swoich wypowiedziach. Mówił, że lekko prześmiewcze komentarze ze strony Hiszpanów mogą się tutaj zemścić i też tak myślę. Villareal chwycił Pana Boga za nogi, ale chyba nie zdaje sobie sprawy jak Bayern może zmienić swoje oblicze w bardzo krótkim czasie. Jak Monachijczykom wpadnie to często leci nawet kilka bramek w 10-15 minut. Tak było w Lidze Mistrzów już np. z Benficą gdzie nie szło do 70 minut a skończyło się 4:0. Jak Bayernowi zależy to z tych nazwisk wykrzesa tyle, żeby tutaj wygrać zdecydowanie. Ewidentnie mecz na drugim biegu z Augsburgiem w lidze, żeby tylko wygrać i pełne skupienie dzisiaj. Jeśli dzisiaj nie zatopią żółtej łodzi podwodnej to będzie oznaczało, że rzeczywiście dzieje się coś złego z tą drużyną. Ale ja jakoś jestem spokojny. Na własnym stadionie nie takie rzeczy Bayern robił. Obrona Villarealu musi wkońcu pęknąć i mam wrażenie, że jak już pęknie to poleci tutaj kilka bramek dla gospodarzy. Pamiętajmy jakie ta ekipa kręciła w ostatnich 2 sezonach wyniki w lidze i Europie. Myślę, że mając to w pamięci warto im zaufać, jeśli wiemy jaki to jest ważny mecz dla Bayernu.
 
M 3,7K

morchior

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Real Madryt - Chelsea Londyn
Typ: Więcej rzutów rożnych - Chelsea (3 drogowo)
Kurs: 1.46
Bukmacher:
Fortuna

Typ: Liczba fauli popełniona na K. Havertz powyżej 0.5 (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 1.80
Bukmacher:
Fortuna

Typ: Liczba fauli popełniona przez A. Rudiger powyżej 0.5 (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 1.45
Bukmacher:
Fortuna

Za drobne:
Typ: Liczba fauli popełniona przez L. Modric powyżej 0.5 (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 1.6
Bukmacher:
Fortuna

Typ: Liczba fauli popełniona na T. Kross powyżej 1.5 (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 1.70
Bukmacher:
Fortuna


Dla spragnionych wrażeń i trzymających kciuki przy każdym kontakcie zawodnika z piłką:
Typ: Liczba fauli popełniona na Casemiro powyżej 1.5 (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 2.32
Bukmacher:
Fortuna

Typ: Liczba fauli popełniona na J. Vinicius powyżej 2.5 (musi wystąpić od początku meczu)
Kurs: 2.15
Bukmacher:
Fortuna

Ah cóż to był za mecz! Ba, dzisiaj szykuję się nie mniejsze widowisko z uwagi na przypartych do muru Londyńczyków. Wątpliwe jest aby Tuchel starał się grać zachowawczo skoro do odrobienia są dwie bramki ,a Chelsea już w drugiej połowie pokazała, że jest w stanie zepchnąć Real do głębszej defensywy. Oczywiście, całą zabawę będą starali się zepsuć zawodnicy ze stolicy Hiszpanii. Doświadczenie ich trenera jak i samych graczy każe stawiać na zachowawczy futbol i próby kontrataku przy wykorzystaniu szybkiego i błyskotliwego Viniciusa oraz weterana Benzemy. Stawiam w kierunku ofensywnej Chelsea, która powinna nabić więcej rogów z uwagi na ciągłą chęć odrobienia strat z pierwszego spotkania. Całość może być okraszona próbą utrzymywania się przy piłce Realu, a w pewnym momencie także gry na czas. Lubię grać niskie linie, a takie zostały dane na zawodnikach takich jak Rudiger, Modric, Havertz czy odrobinę większa na Krossa. W takich meczach gdy masz o co walczyć, a piłka porusza się z dużą szybkością czasami wystarczy mały kontakt aby sędzia odgwizdał przewinienie.

Co do Casemiro i Viniciusa wrzucam typy z czystej ciekawości i faktu, że Fortuna w "kwietniowe" wtorki kusi promocją w związku z czym niektórzy z Was mogą szukać czegoś o kursie powyżej 2.0. Osobiście nie odważyłbym się ich grać za wyższe stawki.
 
R 2,8K

rockefeller

Użytkownik
Według mnie warto zagrać awans Villareal. Dobrze grają wygrana w pierwszym meczu to nie był przypadek a kurs 3.2 dobra promocja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1519
K 119,1K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Bayern Monachium - Villareal
Typ:1/1 @ 1.53 Fuksiarz

Analiza: Bayern od pierwszego gwizdka ruszy do ostrego ataku ,by odrobić z nawiązką stratę z pierwszego meczu.Podobnie było w poprzedniej rundzie ,gdy zremisowali po równie słabym meczu w Austrii,na własnym stadionie wygrali 7:1.Dzisiaj tego wyczynu raczej nie poprawią ,ale prawdopodobnie znowu pewnie wygrają.Koncentracja od początku i do przerwy straty będą odrobione.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 446,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Atletico - Manchester City
Atletico @ 5.00
Atletico awans @ 7.00
Fortuna

Za wysokie te kursy na zwycięstwo i awans Atletico, Manchester przyjeżdża do Hiszpanii tylko z jednobramkową zaliczką, wymęczoną z wielkim bólem, ponieważ na 15 strzałów na bramkę, tylko 2 leciały w światło bramki i 1 z nich okazał się być na wagę zwycięstwa. Atletico zamurowało bramkę w pierwszym spotkaniu, jasno pokazując ich cel na to spotkanie, w ataku zaś nie istnieli w ogóle, bo przez całe spotkanie nie stworzyli sobie żadnej sytuacji bramkowej, nie oddali żadnego strzału, nie wywalczyli nawet jednego rzutu rożnego, ale cel na te spotkanie był jasny, nie stracić bramki, nie udało się, ale to wciąż strata tylko jednej bramki, co można u siebie łatwo odrobić. Typom niestety nie sprzyjają spotkania w LM Atletico przed własną publicznością w tym sezonie, bo mimo, że jest to już ćwierćfinał, to Atletico do tej pory nie wygrali żadnego spotkania u siebie, w grupie zremisowali z Porto 0:0, przegrali z Liverpoolem 2:3 i przegrali z AC Milan 0:1, zaś w 1/8 finału zremisowali z Manchesterem United 1:1, w tym meczu liczy się tylko zwycięstwo, jednobramkowe dam im dogrywkę, dwubramkowe lub większe awans dalej, ja bardziej szedłbym tu w under, chociaż jeśli to City trafi dość szybko bramkę to możemy obejrzeć worek bramek. Jestem bardzo ciekawy tego meczu, Atletico najchętniej znowu by się zamurowało, ale to oni muszą tu wygrać, Guardiola zaś bardzo dobrze zna hiszpańską piłkę, ale wątpię, że od początku cofną się do obrony czekając na kontry.

W każdym razie trzeba sobie jasno powiedzieć, Manchester City jest lepszą drużyną od Atletico, to oni mają zaliczkę po pierwszym spotkaniu i to oni są tu faworytem, jednak te kursy na Atletico według mnie są za wysokie, w poprzedniej rundzie odprawili już jedną drużynę z Manchesteru, a City też nie ma szczęścia do Ligi Mistrzów, w poprzedniej edycji w końcu udało im się dojść do finału, gdzie grali z Chelsea i byli faworytem tego meczu, a przegrali, zaś w poprzednich 3 edycjach kończyli zmagania na ćwierćfinale i kto wie, czy ta klątwa znowu nie powróci w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom