>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/4 finału Ligi Europy - Rewanże [15.04.2021]

Status
Zamknięty.
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Roma - Ajax
Typ: Ajax powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie
Kurs: 1.75
Bukmacher: betfan
Analiza:
Próbuje ciekawy typ w betfan. 2 rożne w pierwszej połowie i 2 rożne w drugiej połowie dla Ajaxu. Jak dla mnie szanse wejścia są duże, gdyż wynik z pierwszego spotkania jest niekorzystny dla drużyny z Holandii. Muszą strzelić min. 2 bramki żeby myśleć o awansie do półfinału, a wiąże się to z stwarzaniem sobie wielu sytuacji od samego początku meczu. Jeżeli Roma szybko tego meczu nie zamknie to myśle, że goście bez problemu dadzą sobie rade z nabiciem 4 rożnych. Ajax już nie nabija tyle rożnych jak kilka tygodni temu, gdzie był istną maszynką. Teraz jest większa z tym loteria, a linie przez buki dalej są wysokie. W LE czas na rewanż i odrabianie strat, będą kreować sobie wiele sytuacji podbramkowym, pojawią się liczne dośrodkowania, które kończą się zdobywaniem rożnych. W pierwszym meczu z Roma, Ajax w pierwszej połowie nabił 4 RR, a w drugiej 5 RR.

Dodatkowo:
Roma - Ajax over 4,5 RR HT @ 1.93 betfan
Roma - Ajax, Ajax over 5,5 RR @ 1.94 Unibet
Slavia - Arsenal, Arsenal powyżej 1 rzutu rożnego w każdej połowie @ 1.95 betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +262
Ian Wright 2,5K

Ian Wright

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Granada
Typ: 2. połowa liczba goli 1.5 - powyżej 1.5
Kurs: 2.00
Bukmacher: STS
Analiza:

Gospodarze już jedną nogą w półfinale i naprawdę musiałby się wydarzyć dzisiaj cud, aby wypuścili zaliczkę z pierwszego meczu na wyjeździe... Granada 0:2 Manchester United. Mimo braku Martiala, czerwone diabły coraz lepiej spisują się w ofensywie. Greenwood czy Cavani są głodni bramek i widać że łapią coraz lepszą formę. Problemem dzisiaj może być jedynie brak kapitana Harrego Maguire.. Można się śmiać, że drewniany czy wolny stoper, ale jednak nie każdy dostaje opaskę kapitana. Dyryguje obroną i obawiam się, że dziś Man Utd bez swojego kapitana dopuści do paru sytuacji bramkowych i da się wykazać bramkarzowi. Granada w lidze słabiutko więc został im tylko puchar LE do wygrania.. nie mają dziś nic do stracenia i na pewno zaatakują od pierwszych minut. Chciałem grać over 2.5 w meczu ale znalazłem coś ciekawego z mniejszą linią i lepszym kursem.

man utd - czas goli.png
granada czas goli.png

Manchester gole w drugiej połowie: 64% - 36% Granada gole w drugiej połowie: 64% - 36%

Jak widać, jedni i drudzy są zwolennikami strzelania bramek w drugiej połowie i mam nadzieje, że również dziś się to potwierdzi. Spodziewam się otwartego meczu i sporej ilości sytuacji podbramkowych. Im dalej w mecz tym bardziej będzie się otwierała drużyna Granady goniąc niekorzystny wynik.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manu-Granada
Typ: Over 3.5 +
Kurs: 3.10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Kursy jak na LE bardzo wysokie tym bardziej ze Grenada nie bryluje w defensywie.Juz po 1 meczu wiadomo ze przez nadmiar zoltych kartek Manu bedzie mocno zmienione w defensywie,a wiadomo jak mocne jest z ofensywie.Grenada nie ma nic do stracenia i tak jest jedna z wielkich niespodzianek tej edycji.Obie powinny zagrac ofensywnie.Licze na dobre widowisko z duza ilosca bramek z obu stron.

Alternatywnie:
BTS -1.97
1polowa ilosc bramek 1.5 + 2.53
Strzelec gola -Cavani(Manu) 2.40
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Granada i Slavia Praga - Arsenal Londyn
Typ: Granada powyżej 1,5 rożnego do [email protected]
Arsenal powyżej 4,5 rożnych w całym [email protected] Kompletnie pomylilem się co do przebiegu spotkania. 0:3 do przerwy. Jakimś cudem wbili te 5 rożnych i zamknęli mi kupon.
Kurs: AKO 2.34
Bukmacher: Fortuna

Granada w aktualnym sezonie jest dobrą drużyną do robienia korków. W pierwszym, przegranym meczu przeciwko Czerwonym Diabłom, zdobyli aż 11 rożnych z czego 4 w pierwszej połowie. Oglądałem wywiad przedmeczowy z trenerem Hiszpanów, Diego Martinezem i leciwym napastnikiem Jorge Moliną, na którym zapewniali, że są spokojni, wiedzą co mają robić i będą chcieli wykorzystać swoje szanse i atuty. Za tym typem przemawia też fakt, że za kartki będą pauzowali etatowi obrońcy ManU : Luke Shaw i Harry Maguire ( chociaż ten drugi nie wiem czy traktować jego brak jako pozytyw :LOL: ) i pomocnik, Scott McTominay. Liczę, że defensywa Anglików nie będzie odpowiednio zgrana co zaprocentuje rożnymi w stronę Hiszpanów.
Ostatni argument, który zawsze przytaczam w tego typu zakładach : to są tylko dwa rożne, które mogą paść jeden po drugim.
Liczę, że Granada się nie przestraszy, nie da się zbytnio zdominować i będzie realizowała i pokazywała to co ma najlepsze.

A co do drugiego meczu. Tu już nie ma miejsca na badanie się.Arsenal musi gonić wynik. Slavia jest bardzo dobrze poukładana w obronie i Anglicy nie będą mieli tak wielu dobrych okazji. Czesi nastawią się na kontry a Arsenal będzie prowadził grę. Im dłużej będzie korzystny wynik dla "Pepiczków" tym większa szansa na ogarnięcie 5 rożnych przez Londyńczyków. Ja widzę w tym duże szanse.
Żadnych znaczących braków kadrowych w porównaniu do pierwszego meczu nie uświadczymy, to samo tyczy się powrotów do składów.

//Edytując, występ Aubameyanga jest wątpliwy ale w pierwszym meczu wszedł dopiero w 78 minucie i jego ewentualny brak nie zmienia zasadności typu na rożne. :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Ja dzis w Manchesterze widze nudny mecz w ktorym nikt nie bedzie sie wysilal. Granada nie zagrozila u siebie. Owszem gdyby moze skończyło sie 0-1 to tak ale przy 0-2 nie ma o czym marzyc. Jedynym plusem dla Granada sa wykluczeni zawodnicy United. Typowy mecz przedsezonowy :)


Czekam na sklady ale na ta chwile under 2.5 wydsje sie mega realny
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Granada i Slavia Praga - Arsenal Londyn
Typ: Granada powyżej 1,5 rożnego do [email protected]
Arsenal powyżej 4,5 rożnych w całym [email protected]
Kurs: AKO 2.34
Bukmacher: Fortuna

Granada w aktualnym sezonie jest dobrą drużyną do robienia korków. W pierwszym, przegranym meczu przeciwko Czerwonym Diabłom, zdobyli aż 11 rożnych z czego 4 w pierwszej połowie. Oglądałem wywiad przedmeczowy z trenerem Hiszpanów, Diego Martinezem i leciwym napastnikiem Jorge Moliną, na którym zapewniali, że są spokojni, wiedzą co mają robić i będą chcieli wykorzystać swoje szanse i atuty. Za tym typem przemawia też fakt, że za kartki będą pauzowali etatowi obrońcy ManU : Luke Shaw i Harry Maguire ( chociaż ten drugi nie wiem czy traktować jego brak jako pozytyw :LOL: ) i pomocnik, Scott McTominay. Liczę, że defensywa Anglików nie będzie odpowiednio zgrana co zaprocentuje rożnymi w stronę Hiszpanów.
Ostatni argument, który zawsze przytaczam w tego typu zakładach : to są tylko dwa rożne, które mogą paść jeden po drugim.
Liczę, że Granada się nie przestraszy, nie da się zbytnio zdominować i będzie realizowała i pokazywała to co ma najlepsze.

A co do drugiego meczu. Tu już nie ma miejsca na badanie się.Arsenal musi gonić wynik. Slavia jest bardzo dobrze poukładana w obronie i Anglicy nie będą mieli tak wielu dobrych okazji. Czesi nastawią się na kontry a Arsenal będzie prowadził grę. Im dłużej będzie korzystny wynik dla "Pepiczków" tym większa szansa na ogarnięcie 5 rożnych przez Londyńczyków. Ja widzę w tym duże szanse.
Żadnych znaczących braków kadrowych w porównaniu do pierwszego meczu nie uświadczymy, to samo tyczy się powrotów do składów.

//Edytując, występ Aubameyanga jest wątpliwy ale w pierwszym meczu wszedł dopiero w 78 minucie i jego ewentualny brak nie zmienia zasadności typu na rożne. :)
Ja bym to podbił, Arsenal czasami ma mecze gdzie nabija po 7-10 rogów, zwłaszcza jak ciśnie. W tamtym tygodniu zagrali najgorsze spotkanie w tym sezonie chyba. Spokojnie mogą zrobić 6 rożenków, a różnica między kursami kolosalna, bo Twój typ ma 1.55 a over 5.5 pobieram po @2.15 na totalbet. Muszą się ogarnąć Panowie bo to byłby po prostu wstyd odpaść ze Slavią z całym szacunkiem do nich.
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Ja bym to podbił, Arsenal czasami ma mecze gdzie nabija po 7-10 rogów, zwłaszcza jak ciśnie. W tamtym tygodniu zagrali najgorsze spotkanie w tym sezonie chyba. Spokojnie mogą zrobić 6 rożenków, a różnica między kursami kolosalna, bo Twój typ ma 1.55 a over 5.5 pobieram po @2.15 na totalbet. Muszą się ogarnąć Panowie bo to byłby po prostu wstyd odpaść ze Slavią z całym szacunkiem do nich.
Można oczywiście pobrać wyższe linie :)
Ja jednak po doświadczeniach wolę być ostrożniejszym. Arsenal to nie Bayern i jeśli szybko strzelą Anglicy bramkę to mecz będzie z tych szachowych, a wtedy rożnie może być z rożnymi. Zdaję sobie z tego sprawę i wolę mniejszą łyżeczką czerpać jednak niż potem pluć sobie w brodę. ;)
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
AS Roma - Ajax
Typ: BTTS
Kurs: 1.40
Bukmacher: Fortuna


Skromny typ na dzisiaj, ale jeśli miałbym typować mecz, w którym padnie relatywnie najwięcej goli, to obok tego w Manchesterze typowałbym właśnie spotkanie w Rzymie. Roma wie, że remis daje im awans i są dużym faworytem. Jednak czy cofną się do defensywy? Wcale nie jest to takie oczywiste. Ajax musi strzelić minimum dwa gole. Ale stać ich na to. Z całą pewnością zagrają ofensywnie gdyż nie mają nic do stracenia. W lidze święcą triumfy strzelając gol za golem, ale gdy przychodzi do konfrontacji z silniejszymi rywalami - również bramkowo nie zawodzą. Dwie wyjazdowe bramki nad Lille nie były na pewno dziełem przypadku. Roma natomiast wie doskonale, że gdy zaliczy choć jedno celne trafienie, jej szanse na awans będą już ogromne. Oczami wyobraźni widzę ten mecz z pierwszą bramką po stronie Ajaxu, a którąś z kolejnych po stronie Romy. Nie odważę się jednak typować zwycięzcy tej rywalizacji, ale mecz z pewnością szykuje się nam ciekawy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +206
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
W ramach ciekawostki na koniec ćwierćfinałów LE, nadmienię, że wyjaśnił się powód absencji Aubameyanga. Jego wypowiedź :
Zachorowałem na malarię, gdy kilka tygodni temu byłem na zgrupowaniu reprezentacji Gabonu. W tym tygodniu spędziłem kilka dni w szpitalu, ale dzięki wspaniałym lekarzom czuje się już lepiej - napisał Aubameyang.

- Nie czułem się dobrze przez ostatnie tygodnie, ale wkrótce wrócę silniejszy niż kiedykolwiek - dodał piłkarz Arsenalu.

Źródło: meczyki.pl

Tak dodając swoje trzy grosze, to trochę szokujące z naszej perspektywy. Malaria jest bardzo groźna, nie ma nią szczepionki, ale są za to różne metody leczenia. Pozostaje życzyć powrotu do zdrowia i formy z czasów Borussi Dortmund 😉
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom