>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/4 finału: Holandia - Argentyna [09.12.2022, piątek godz. 20:00]

Status
Zamknięty.
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Holendrzy grali niemrawo na tym turnieju, co prawda Argentyna słabo zaczęła ale rozkręciła się w kolejnych meczach.
Stawiam na Argentynę po zaciętym boju 2:1.
 
P 26,9K

Przybłęda

Użytkownik
Ktoś wie, czemu nie grał Di Maria? Pokazywali go przy ławce, ale nawet na minutę nie wszedł, a skończyło się tak, że bramkarz ratował Argentynę od 2:2 i dogrywki. Nie wiem kto inny mógłby odmienić to dziadostwo, które (poza Messim) Albicelestes tutaj grają...
Stawiam na Holandię. Też nie przekonuje, USA powinno im wbić 3 a nie 1, ale mimo wszystko widzę tam większy kolektyw.
 
T 574

typero2

Użytkownik
Postawiłem przeanalizować to spotkanie ćwierćfinałowe, ponieważ uważam, że można na nim dużo zarobić patrząc na aspekt psychologiczny i potencjał drużyn w środku pola. Myślę, że bardzo dochodowy będzie tutaj underek 2,5 gola, ponieważ oba zespoły mają bardzo mocny środek pola. W połączeniu z zabójczą presją psychologiczną i podobnym poziomem piłkarzy, cel zagrania na 0 będzie tutaj grał pierwsze skrzypce. Nie ujmując nic Messiemu, który na tym turnieju pokazał, że potrafi pociągnąć grę - to jednak nie jest to już taka niezawodna maszyna, a z kolei Dupaj w zespole Oranje też nie jest szczególnie skuteczny. Oba teamy będą chciały z racji ćwierćfinału przede wszystkim nie stracić gola i kontrolować srodek pola. Być może gra do pierwszej bramki i oczekiwanie na przebłysk geniuszu któregoś znanego zawodnika. Nazwiska ofensywne są tylko na papierze, a w praktyce pieniążki powinien tutaj przynieść typ under 2,5 lub dla graczy dubli-tripli bezpieczny underek 3,5. 100% value i powodzenia grającym!
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Holandia - Argentyna, awans Argentyny @1.58 FORTUNA

Argentyna po falstarcie gra coraz lepiej i nie maskuje tego wynik z Australią, która była zupełnie zdetronizowana i strzeliła przypadkowego gola po rykoszecie. Dobry turniej rozgrywa Lionel Messi, który nie tylko strzela gole, ale też wypracowuje masę sytuacji pod bramką rywali. Warto też pochwalić Alvareza, który nieprzypadkowo wygryzł ze składu Lautaro. Holandia ma solidną defensywę, jednak do słabszych punktów nalezy zaliczyć lewą stroną i mimo wszystko bramkarza. Poza tym linia ataku opiera się w dalszym ciągu na nieogranym na najwyższym poziomie Gakpo czy mającym wahania formy Depayowi. Myślę że Messi i spółka ogarną ten mecz i w dalszej rundzie natrafią na trudniejszą przeszkodę - Brazylię.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Holandia strzeli w 2. połowie @2.17
Poniżej 4.5 kartek @1.52
Fuksiarz

Przed mundialem typowałem Argentynę jako głównego pretendenta do tytułu i póki co zdania nie zmieniłem, ale Holendrzy mają bardzo solidny team i będzie to bardzo trudne spotkanie dla obydwu zespołów. Argentyna straciła dwie bramki z Arabią Saudyjską, choć należy traktować to w kategoriach sensacji i wypadku przy pracy, a potem jedną z Australią. Holendrzy są zespołem, który jak najbardziej jest w stanie zagrozić bramce Albicelestes. Strzelali bramki w każdym spotkaniu i w tej chwili uzbierali ich już osiem. W moim przekonaniu dołożą co najmniej jedną w dzisiejszym spotkaniu, a jako że znacznie więcej punktują w drugiej połowie meczów, to podbijam kurs na gol Holandii właśnie w drugiej połowie. Uważam, że są w stanie podjąć równorzędną walkę z faworyzowaną Argentyną, ponieważ w każdym meczu (może za wyjątkiem spotkania z Ekwadorem) stwarzają sytuacje bramkowe, oddają celne strzały i co ciekawe otrzymują bardzo mało żółtych kartek. W sumie mają ich cztery, co daje średnio jedną na mecz.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Holandia - Argentyna
podwójna szansa remis @ 1.64
Fortuna

Powoli wkraczamy w fazę turnieju gdzie nie będzie nacierania od pierwszych minut, tylko piłkarskie szachy. Takich szachów spodziewam się w spotkaniu Holandia - Argentyna. Obie drużyny dość pewnie awansowały do 1/4 finału odprawiając z kwitkiem swoich rywali. Miałem wrażenie, że Holandia po 45. minutach w meczu z USA opadła lekko z sił, ale może tez było to spowodowane wynikiem jaki uzyskali do przerwy i spokojnie chcieli dograć ten mecz nie forsując tempa.
Argentyna również dość szybko wyszła na prowadzenie. Wynik mogli podwyższyć, ale Martinez chyba jest kompletnie bez formy. Argentyna z meczu na mecz wyglada coraz lepiej i to mi się podoba. Nie będę pisał o potencjale obu ekip bo każdy wie kto gra w Holandii, a kto w Argentynie.
Myślę, że walka się tu będzie toczyć w środka pola. Każdy będzie wyczekiwał na błąd rywala aby zaskoczyć i stworzyć sytuacje bramkowa. Gdy spojrzymy na H2H obu ekip to nie pada za wiele goli, a Holandia ma do wyrównania rachunki za ostatnie karne w półfinale MŚ w 2014 roku. Nie będę zdziwiony jak po raz kolejny zobaczymy dogrywkę i karne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +591
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Obie reprezentacje mnie nie przekonują, no ale może tak należy grać turniej? Portugalia w 2016 też mnie nie przekonywała, Francja w 2018 również. Anglia w 2020 też miała słaby początek a przegrała finał po karnych. Być może to jest metoda na turnieje. Już po awansie Holandii gdzie patrząc na słabe mecze w grupie, brak gwiazd z przodu i gorzym xG niż USA zacierałem ręce na typ na Argentynę. Jednak Argentyna wcale nie zachwyciła z Australią a w grupie np. z Meksykiem długo się męczyła i gdyby nie geniusz Messiego to mogli by zremisować i nawet odpaść. Teraz grają pierwszy mecz z poważniejszym przeciwnikiem i to będzie weryfikacja ich siły. Myślę, że zobaczymy tutaj szachy i nikt nie będzie chciał popełnić błędu. Także under 2,5 gola mimo niskiego kursu (nie bez powodu niskiego) jest dobrą opcją. Można też próbować coś na kartki i faule. Remis w 90minut też jest dobrą opcją. Myślę, że Holandia będzie atakować z kontry wykorzystując swoje mocne wahadła (tak jak z USA). Argentyna o tym wiedząc będzie atakować małą liczbą zawodników nie chcąc się narazić na kontry z przewagą Holendrów. Nudne 0-0 tu jest możliwe. A jak ktoś strzeli na 1-0 to przeciwnik jest w stanie odpowiedziec by doprowadzić do 1-1 i znowu zacząć "partię szachów".
 
chamberlain 423,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Holandia - Argentyna
Holandia awans @ 2.33
Holandia @ 3.55
Gakpo trafi bramkę (razem z dogrywką) @ 4.40
Fortuna

Moim zdaniem mecz 50/50 bez wyraźnego faworyta, tak jak w spotkaniu Francji z Anglią, dlatego moim zdaniem warto pograć coś w stronę Holandii. Obie drużyny do tej nie pory jakoś nie zachwyciły, ale chyba mniej zawiodła Holandia, która do tej pory przecież nie przegrała meczu, chociaż grupę mieli łatwą i USA w 1/8 miała ich zweryfikować, a oni zagrali dobre spotkanie i wygrali ostatecznie 3:1. Argentyna za to zawodziła jeszcze bardziej, bo przegrali na otwarcie z Arabią Saudyjską, później wygrana z Meksykiem, ale też trochę szczęśliwie, następnie wygrana z nami, gdzie każdy widział jak zagraliśmy, a w 1/8 mecz z Australią, gdzie obok nas i Maroko była najsłabszym przeciwnikiem na tym etapie, a oni prowadząc z nimi 2:0 pod koniec spotkania prawie stracili bramkę na 2:2 ostatecznie wygrywając 2:1. Dla Argentyny będzie to trochę zderzenie ze ścianą, bo nie dość, że przeciwnik o wiele mocniejszy niż mieli do tej pory, to jeszcze rywal z Europy, gdzie z tego kontynentu grali do tej pory tylko z nami. Dla mnie Holandia trochę niedoceniana, Argentyna do tej pory nie pokazała nic nadzwyczajnego i może zdecydować dyspozycja dnia. Oprócz typu na awans i czyste win dorzucam również bramkę Gakpo, który trafiał w każdym meczu fazy grupowej, w 1/8 już się nie udało, ale tu może wrócić na dobry kurs, bardzo dobry kurs 4.40, a zdobyta bramka może być również w dogrywce, a jeśli mecz zakończy się 0:0 i rozstrzygnie się dopiero w karnych mamy zwrot.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Holandia - Argentyna
Typ: obie reprezentacje strzelą gola
Kurs: 2,10
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Faworytem bukmacherów jest Argentyna, ale według mnie Holandia mocno się postawi i widzę szanse na ich awans, a przynajmniej na to, że strzelą gola. Holendrzy w fazie grupowej nie zachwycali swoją grą, mimo to zdobyli siedem punktów. W meczu 1/8 finału ich gra wyglądała dużo lepiej, wygrali 3:1 z USA i przyjemnie się ich oglądało. Po Argentynie spodziewano się więcej niż to co dotychczas prezentuje. Argentyna już na starcie zaliczyła wpadkę przegrywając 1:2 z Arabią Saudyjską. W 1/8 finału wydawało się, że będzie łatwa przeprawa z Australią. Tak było do pewnego momentu, bo prowadzili 2:0, ale potem pojawiły się niespodziewane problemy- Australia strzeliła gola na 1:2(a właściwie był to samobój Argentyny) i w samej końcówce miała dobrą okazję na doprowadzenie do 2:2, ale jej nie wykorzystała. Obrona Argentyny nie jest na tym turnieju zbyt pewna i moim zdaniem Holandia strzeli gola, Argentyna zapewne też strzeli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +632
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Holandia:Argentyna
Faule popełnione na Zawodniku
Messi over 2.5
Kurs 1.67 STS

Mecz z Messim bez żadnego faulu na nim to nudny mecz. Najlepszy drybler świata zawsze zmusza zawodników do fauli gdy tworzy groźne sytuacje. Tutaj waga meczu jest wysoka więc myślę że na lajcie Holendrzy go skoszą minimum 3 razy.
 
kudel 282,8K

kudel

Znawca - Tenis
Argentyna under 1,5 1,50

Jak dla mnie będzie to mecz, gdzie żadna z drużyn nie będzie się chciała otworzyć i długo będzie utrzymywał się wynik 0:0. W mojej opinii Holandia ma większe szanse na awans do półfinału, ale gram bezpieczniej, że stracą max 1 gola. Pomarańczowi mają dobrą defensywę co świadczy fakt, że w całym turnieju stracili tylko dwie bramki.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Holandia - Argentyna

Większość wieszczy tutaj spokojne spotkanie z piłkarskimi szachami. W teorii stawka podpowiada faktycznie taką grę, ale czy faktycznie tak to będzie wyglądać? Jak dla mnie potencjał ofensywny obu ekip jest tak duży, że tutaj trudno się spodziewać, by to się miało skończyć bez bramek. A z drugiej strony strata jednej bramki wymagać będzie większego otwarcia, co pozwoli znowu drugiej ekipie kontrolować. Do tego dochodzi również fakt, że obie ekipy trochę się do tej pory ślizgały w tym turnieju, nie dały jakiegoś wielkiego wrażenia, choć poza wpadką z Arabią Argentyny swoje zrobili i grają dziś o półfinał. W mojej ocenie Argentyna kursowo jest tutaj przeszacowana. Messi ich tam ciągnie, ale to już nie ta gra co kiedyś, Holendrzy mają chyba więcej jakości wśród młodszych graczy i wydaje mi się, że oni tutaj mogą przeważyć w tym spotkaniu. Nie typuje zwycięzcy, choć wydaje mi się że z awansem wyjdzie z tego Holandia, chyba że Argentyna wyjdzie dizś na mecz odmieniona. ale spórbuję zagrać BTS, bo kurs w mojej ocenie jest tutaj przesadzony ze względu na potencjał ekip, jest to do zrobienia, szczególnie jeśli w sensownym czasie padnie 1 bramka, a tej spodziewam się w pierwszej połowie.

BTS @2,05
over 1,5 @1,45
1 połowa over 0,5 @1,53
Hol 1x @1,72
Awans Hol @2,42

Drobnymi
1P/mecz
1/x @14
2/x @15
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +826
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
Dla mnie ciekawym typem jest Holandia over 3,5 rr , @1,83 w PZBUK - zapowiada się wyrownany mecz w ktorym argentyna jest lekkim faworytem, jezeli NL beda zmuszeni gonic wynik to 2-3 rr moga pasc w ciagu 15 minut meczu. Linia bardzo przystepna moim zdaniem.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
+3.5 kartki w meczu 2.10
+4.5 kartki w meczu 3.20
Holandia +3.5 r.r 1.80
Holandia+4.5 r.r 2.65
Holandia +5.5 r.r 4.00
Obie drużyny powyżej 10.5 faula 2.10
Superbet


Zaczniemy od kartek i fauli. Może faule najpierw bo z nimi będzie najkrócej.
Uważam, że w tym meczu będzie dużo walki w środku pola. Taka walka a środku pola zazwyczaj przynosi sporo fauli. Dla mnie ta linia jest niska i to jest mój główny typ na dziś .
Dodatkowo dorzucam sobie kartki z paru względów :
- widzę tu długo wynik 0:0 i takie szachy piłkarskie, sporo fauli .
- Osoba sędziego a jest nim Hiszpan Lahoz, który kartek wyciągać się nie boi i w 2 meczach tegorocznego mundialu pokazał ich już 10.
- Stawka meczu przeogromna dla jednych jak i drugich, będzie dużo walki i emocji . Jak wynik zmieni się na 1:0 dla którejś z drużyn to emocje będą rosły jeszcze bardziej, a to często sprzyja kartonikiem
- Wydaje mi się, że przez to że do tej pory kartek na mundialu było mało kursy na te kartki są zawyżone i grzechem jest ich nie grać w 1/4 finału.

Pogram jeszcze rogi Holandii, choć ich jestem pewien najmniej . Uważam, że ciężko Holandii będzie strzelić coś z gry i będą próbowali wielu dośrodkowań . Liczę na to, że pograją tu sporo skrzydłami wiedząc że środkiem nie będzie im tak łatwo dostać się do Argentyńskiej bramki.
Uważam, że często będą po bokach nabijać rywala na róg żeby właśnie ze stałego fragmentu spróbować strzelenia bramki po dośrodkowaniu. 4-5 rogów to nie jest dużo, ale tak jak mówię tego typu jestem pewien najmniej .
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Holandia - Argentyna
Typ: under 8,5 RR @ 1.77 Fuksiarz

Analiza:
Liczę na spokojne starcie. Jak dla mnie jest to starcie 50/50. Obie ekipy miały już jakieś słabe i lepsze spotkania na tym mundialu. Żadna z ekip nie grała z tak dobrym przeciwnikiem. Nie sądzę, żeby któraś z drużyn zdominowała dzisiejsze starcie. Gra będzie się dziś toczyła w środku pola. Nie uważam, abyśmy zobaczyli wiele akcji z obu stron boiska, dlatego też nie będzie wiele rożnych. Holandia w ostatnim meczu z USA zrobiła 4 RR, a Argentyna zrobila 1 RR z Australią. Czyli bez szału. Drużyny na tym etapie grają już zachowawczo.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Holandia vs Argentyna
Typ: Frenkie de Jong otrzyma kartkę (z dogrywką)
Kurs: 4.50⛔
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Czas na omówienie drugiej rywalizacji pomiędzy Holandią a Argentyną. Oranje w fazie grupowej nie przekonywali i nawet rywali nie mieli z największej półki. Przypomnijmy, że formalni gospodarze mierzyli się z Senegalem, Ekwadorem oraz Katarem i można było spodziewać się, że to właśnie oni zajmą pierwsze miejsce. Trzeba przyznać, że spotkanie w 1/8 było najlepsze w wykonaniu Holendrów i wypunktowali swojego przeciwnika z USA. Dwa pierwsze gole były po podobnych akcjach, gdzie Denzel Dumfries umiejętnie obsługiwał swoich kolegów z prawej strony boiska i obrońca Interu popisał się dwoma asystami. Do tego po przerwie dołożył gola i wiadomo było, kto zdobędzie tytuł najlepszego zawodnika spotkania. Selekcjoner Luis van Gaal świetnie rozpracował swoich przeciwników i ciekawy jestem występu jego reprezentacji na tle Argentyny. Czy Oranje awansują do półfinału?

Albiceleste rozkręcają się z meczu na mecz, chociaż występ z Australią nie był do końca przekonujący. Przypomnijmy, że w 1/8 finału padł wynik 2:1 dla faworytów, ale Aussie mieli swoją sytuację na remis w ostatnich minutach tamtego starcia. Młoda nadzieja Socceroos Garang Kuol nie wykorzystał swojej okazji i tym samym to Argentyna zameldowała się w czołowej ósemce Świata. Tym razem przeciwnik jest zdecydowanie bardziej wymagający i Leo Messi oraz spółka będą musieli się mocno napracować, aby awansować do półfinału. Selekcjoner Lionel Scaloni po raz kolejny postawi zapewne na Juliana Alvareza, który w Katarze czuje się świetnie i zdecydowanie przewyższą swoją formą Lautaro Martineza. Gwiazda Interu jest kontuzjowana, dlatego wiele par oczu będzie skierowanych na napastnika Manchesteru City. Na co stać dzisiaj Albiceleste?

Potencjał jednych i drugich jest na zbliżonym poziomie i nie zdziwi mnie tutaj wynik remisowy po 90 minutach. Obie reprezentacje mierzyły się przecież ze sobą w półfinale na Mistrzostwach Świata w 2014 roku w Brazylii i tam górą po rzutach karnych była Argentyna. Na pewno czeka nas piłkarska uczta i trzeba to spotkanie obejrzeć. Ja w swoim stylu szukam statystyk zawodników i stawiam na kartkę Frenkie de Jonga. Pomocnik Barcelony to jeden z kluczowych piłkarzy Luisa van Gaala i dzisiaj będzie miał trudne zadanie, aby powstrzymać Leo Messiego i spółkę. Na turnieju popisał się do tej pory łącznie 2 przewinieniami, w tym 1 kartką w ostatnim starciu z USA, ale z takim przeciwnikiem Oranje nie mierzyło się jeszcze w Katarze. Liczę na ostry mecz, szczególnie w środku pola i na de Jonga, który może również w dogrywce popisać się niebezpiecznym lub taktycznym faulem.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Holandia : Argentyna
Typ: poniżej 3.5 goli+poniżej 5.5 kartek+poniżej 12.5 rzutów rożnych
Kurs: 1.65
STS
Kurs już zbity na maxa.. na początku turnieju można było łapać na takie składaki dużo większe kursy.. tu z racji wysokiej fazy turnieju i większej kalkulacji w meczu kurs wygląda jak wygląda. Linie naprawdę wysokie i żeby jej przebić musi być mecz na pełnej intensywności.. całkowicie nie widzę tego.. dzisiejsza piłka bardzo często polega na spokojnej wymianie podań.. bardzo powolnemu wznawianiu gry, jest remis obie ekipy myślą o dogrywce.. to sprzyja underom na pełnej płaszczyźnie.. oczywiście chciałoby się oglądać piłkę silnie overowa ale niestety bardzo rzadko idzie podziwiać taki spektakl.
 
Ostatnia edycja:
neutralny 432,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Holandia powyżej 3.5 rzutów rożnych @1.72 Fortuna
Typuję Holendrów jak większych faworytów do awansu, jednak żadnej z tych drużyn nie daję szans na finał, bo jakoś ani jedni ani drudzy mnie nie zachwycili. W tym meczu jednak stawiam na kornery Oranje, bo linia nie jest strasznie wygórowana, a defensywa jest najsłabszą formacją Argentyńczyków i Pomarańczowi poiwnni mieć swoje okazje, strzały, a co za tym idzie rzuty rożne.
Szczególnie w tym typie liczę na Dumfriesa, która jest strasznie szybki i dynamiczny. Zazwyczaj też nie szuka dziwnych rozwiązań, tylko wgrywa mocne piłki w pole karne.
Holendrzy "mojej" linii nie pokryli tylko w meczu z Ekwadorem, który był chyba ich najsłabszym meczem na tym turnieju, czas jednak jest tu ich sprzymierzeńcem i podopieczni Louisa Van Gaala z każdym meczem wyglądają lepiej. Moim zdaniem odbiorą dziś Messiemu szanse na tytuł Mistrza Świata i wykonają przy tym minimum cztery kornery.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom