>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 Niemcy [3:2] Turcja 25 VI

domel 49

domel

Forum VIP
-
godzina: 20:45
stadion: Bazylea
kursy: 1: 1.40 -- X: 4.20 -- 2: 7.70
bukmacher: BAH

No i mamy juz pierwszy półfinał na który czekaliśmy z utęsknieniem od 7 czerwca, tylko czy drużyny sa takie na które czekaliśmy? Niemcy - drużyna która &quot;pozbawiła&quot; awansu nasza Reprezentacje, drużyna która gra nieprzewidywalna piłkę razy grają znakomicie a raz bez pomysłu i konsekwencji. Przeciwnikiem beda Turcy można powiedzieć ze 2 narodowość Niemieckiej ziemi ???? Czy Turcy sprawia kolejna niespodziankę? czy stać ich na historyczny awans do wielkiego finału?​
 
D 0

damafi

Użytkownik
Niemcy-Turcja

No i mamy juz półfinały ale szybko te ME mijają i szkoda ze to już jest koniec. Zaczne najpierw od dużyny Niemieckiej:W zasadzie kłopotow kadrowych to oni nie maja,jedynym zmartwieniem trenera jest to czy do gry bedzie juz gotowy Torsten Frings nie wystąpił w ostatnim meczu swojej drużyny przeciwko Portugalii. Powodem okazała się kontuzja, jakiej doznał w ostatnim grupowym spotkaniu z Austrią. Według diagnozy lekarzy, piłkarz złamał żebro.
Wielką niewiadomą jest to jak zagra reprezentacja Niemiec:czy zagrają tak jak w meczach grupowych-czyli bezbarwnie i jedynie akcje indywidualnych zawdoników mogły coś wnieść do ich gry czy tak jak w ćwierćfinale z Portugalia gdzie to już była drużyna stojąca i grająca na wysokim poziomie piłke dryżynowa...?to jest własnie dla Nas chyba wszystkich zagadka.Ja sądze ze Niemcy zagraja podobnie jak ostatni mecz i to Oni zagraja w finale tych ME.Mogą liczyc napewno na dobra gre Podolskiego,Ballacka no i odziwo trzeba przyznac ze niezle spisuje sie bramkarz Lehman na ktorego tak narzekano przed mistrzostwami...
Teraz zespoł Turcji: Nihat Kahveci już nie zagra na Euro 2008. Piłkarza z gry wyeliminowała kontuzja, której nabawił się w dogrywce ćwierćfinałowego meczu z Chorwacją. Kontuzja Nihata dodatkowo skomplikowała kadrową sytuację Turków. Z powodu kartek i kontuzji w spotkaniu półfinałowym nie będzie mogło zagrać być może aż 9 zawodników. Pod znakiem zapytania stoi występ Emre Belozoglu. Lekarze dają mu szanse na wyleczenie urazu do środy. - Szanse Emre wynoszą 50:50. Trener Fatih Terim przyznał, że w meczu z Niemcami trzeci bramkarz reprezentacji Tolgan Zengin może zagrać w polu. Jak widać Turcja ma ogromne problemy kadrowe zawodnicy dość ze grali dodatkowe 30minut w meczu z Chorwacją to jeszcze tylko 14 jest ich gotowych do gry w jutrzejszym meczu. Sądze ze to co osiągneli do tej pory zawodnicy z Turcji to i tak jest dużo i to bedzie ich ostatni mecz na tym ME. Przewiduje w tym meczu że będzie over2.5 oraz zwycięstwo drużyny Niemieckiej w regulaminowym czasie gry.

Mój Typ: 1-1,40
oraz to na co bardziej licze over.2,5-1,90
Bukmacher: bet-at-home
 
assitalia 6K

assitalia

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Turcja
Typ: 1
Kurs: 1.50
Bukmacher: Interwetten

Jutro pierwszy mecz półfinałowy Mistrzostw Europy. To, że znaleźli się w nim Niemcy to żadna niespodzianka. Podopieczni Joachima Loewa byli od początku turnieju jednym z głównych kandydatów do wygrania Euro i po wygranej z Portugalią ich pozycja jeszcze bardziej się umocniła. Po przeciwległej stronie boiska wystąpią piłkarze reprezentacji Turcji. Ich od początku skazywano na pożarcie, mili zając ostatnie miejsce w grupie i być dostarczycielem punktów. Nieskromnie przyznam się, że od początku stawiałem na awans Turcji obok Portugalii jednak w półfinale już ich nie widziałem. Udało im się jednak przy sporym szczęściu pokonać Chorwację i awansować do tej fazy rozgrywek. Jutro faworytem są Niemcy. Nie ma co ukrywać, że podopiecznym Fatiha Terima będzie bardzo ciężko wygrać z naszymi zachodnimi sąsiadami. Limit szczęścia musi zostać wyczerpany. Nie sądzę, że w czwartym meczu z rzędu zawodnicy spod znaku białe półksiężyca strzelą w ostatnich minutach gole dające im awans do półfinału, a początki meczów w ich wykonaniu są po prostu słabe. Gdyby jeszcze Terim miał do dyspozycji wszystkich graczy.. Ale nie ma. Ma zaledwie 14 i informacje, że w ataku może zagrać rezerwowy bramkarz są wręcz śmieszne. Niemcy to tak doświadczona ekipa, że wykorzysta wszystkie słabsze strony Turków, a tych jutro będzie dużo.
Rywale Niemców już osiągnęli spory sukces, którym jest półfinał tej imprezy. Niemcy zagrają 29.06 w Wiedniu w finale tak jak to przewidzieli przed Euro bukmacherzy.
 
lubiekebab 997

lubiekebab

Użytkownik
Nie będę się rozpisywał za długo, bo wszystko w sumie już zostało powiedziane: Niemcy raczej wygrają ten mecz (nie będę pisał dlaczego, bo było wałkowane wiele razy), ale kurs jest nieduży, natomiast Turcy słyną z waleczności do samego końca, co udowodnili niejednokrotnie na tym Euro i myślę, że nie poddadzą się znów aż do ostatniego gwizdka, a co za tym idzie? W powietrzu wisi mi remis, remis - rzuty karne, które wiadomo kto wygra. Polecam za małą kwotę obstawić awans Turcji (4,2 kurs na BAHu), a nuż...
Pisałem to trochę subiektywnie - bardzo lubię Turcję (co wynika z mojego nicku, bystry się zorientował), a niechęć do Szwabów mam od zawsze.
Döner kebab!
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
fakt że turcy są ostro przetrzebieni i do meczu gotowych jest 14 playerów a co więcej trener rozważa ponoć wystawienie w wyjściowej 11 rezerwowego bramkarza jako.. regularnego zawodnika pola:-D.. dodatkowo w oczach wielu obniża szanse &quot;synów bliskiego wschodu&quot; na awans.. ja bym jednak nie był takim hurraoptymistą by postawić cały swój majątek na &quot;dumnych potomków cesarza ottona&quot;... wydaje mi sie, że będzie to mecz walki o środek pola.. jeśli turcy przetrzymają piłke jak miało to miejsce w meczu z chorwacją to wszystko dalej jest możliwe...naprawdę wszystko..grunt byle nie dać się zdominować przyjacielom zza odry i bronić się całym składem..myśle że turcy na to nie pozwolą..przygotowanie fizyczne u obu ekip jest na zbliżonym poziomie..ale euro pokazuje że wbrew pozorom turcy zamiast się męczyć w II połówkach meczów... wręcz przeciwnie... cisną bardziej niż w pierwszych 45 minutach:-D... mam nadzieję ze trener turków wystawi tego chłopaka Senturka który uciszył trybuny chorwackie pieknym strzałem...strzały z dystansu (jego i innych kolesi z teamu) to może być droga do pólfinału, zwłaszcza na drewnianego lehmanna.. 3mma mocno kciuki za Turcję, na którą coś postawię i mam nadzieję że przytrą trochę nosa buńczucznym niemcom...
 
TommyTSW 46,4K

TommyTSW

Forum VIP
Jak najbardziej zgadzam sie z typem poprzedników jednak jedyny typ jaki postawiłbym na to spotkanie to remis do przerwy za kurs ?2.3?

Tak dla ciekawostki podam ze Niemcy nie mają najlepszego blansu z Turcją 0-1-2
Co prawda ostatnio grali trzy lata temu w meczu towarzyskim 2-1 dla turcji wcześniej spotykali sie dziesięć lat temu w eliminacjach do euro Niemcy w dwumeczu zdobyli jedynie punkt
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Zgadzam się z Tommym, remis do przerwy jest bardzo możliwy z tego względu że Turcja na 100% będzie grała defensywnie i będzie murowała bramkę. Wiadomo że jak pójdą na wymianę ciosów z Niemcami to nie mają żadnych szans. Oni cofną się do obrony i sporadycznie będą wyprowadzac kontry. Remis do przerwy Turcja ma szanse osiągnąc lecz w całym meczu nie daję im szans
 
aguero 0

aguero

Użytkownik
ja bym proponował typ: Turcja SN1 --&gt; 2 @ 1,95 w toto-mixie. Turcy beda sie bronić żeby sie stracić bramki, a Jens Lehmann ostatnio nieźle sie spisuje, co prawda Portugalia wbiła niemcom 2 gole, ale z kolei piłkarze Scolariego wygrali z Turkami bez straty gola. Ja bym sie pokusił o ten typ za więcej bo wydaje się być dość pewny a kurs jest dość zachęcający ;)
 
vip.08 0

vip.08

Użytkownik
Niemcy - Turcja |1 | 1,45 (STS)

Stawiam na ekipę niemiecką. Powodem tego jest oczywiście ich lepsza gra. Turcy doszli do półfinału, ale mieli bardzo dużo szczęścia. Najpierw z Czechami, gdzie w ostatnich 5 minutach strzelili 2 gole ( w tym błąd czeskiego bramkarza Petera Czecha ), a później spotkanie z Chorwacją i gol w 120 + 2 minucie drugiej części dogrywki dający remis i zwycięstwo w rzutach karnych. Uważam, że w meczu z Niemcami tyle szczęścia nie będzie, tym bardziej, że podopieczni Joachima Low grają bardzo dobry futbol. Stawiam na Niemców i nie mam żadnych wątpliwości w tym typie.
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy vs Turcja
Typ: Turcja strzeli przynajmniej jednego gola
Kurs:1,90
Bukmacher: Bwin

Analiza:
W pierwszym meczu ćwierćfinałowym zmierzą się dwie moim zdaneim równe sobie drużyny. Chodź problemy kadrowe Turków znacznie ich osłabiają wydaje mi się, że dla Niemców wcale nie będzie to łatwe spotkanie i kto wie może wydarzy sie tu niespodzianka (na którą po cichu licze). Wracając do mojego typu, Turcja to drużyna niesamowicie nieobliczalna (świadczą o tym bramki strzelane w kluczowch momentach). Turcja z każdą drużyna walczyła jak równy z równym, wszystkie popzrednie drużyny chyba za bardzo lekceważyli tę ekipę czego potem pewnie żałowali. Obrona Niemiecka gra różnie. Wszyscy wiemy, że druzyna niemciecka nie gra zbyt dobzre pod presją dlatego wydaje mi się, że jeśli Turcja pierwsza strzeli gola to będzie po meczu. Turcja i tak nie ma nic do stracenia (awans do półfinałów to jak sami mówią jest juz dla nich wielki sukces). Dlatego zagrają bez żdnych kompleksów i moim zdaniem strzelą gola.
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Niemcy - Turcja

Dzisiaj poznamy pierwszego finalistę tegorocznych mistrzostw Europy. Według bukmacherów zdecydowanym faworytem spotkania są nasi zachodni sąsiedzi i trudno się temu dziwić. Tylko najbardziej zagorzeli tureccy kibice wierzą w awans tej reprezentacji do wielkiego finału. W dodatku całą sprawę utrudnia fakt, iż w dniu dzisiejszym trener Fatih Terim będzie miał do dyspozycji tylko 14 zdolnych do gry piłkarzy. Czerwona kartka eliminuje z gry pierwszego bramkarza Volkana, żółte kartki Toncaya, Emre Asika i Ardę. Natomiast na liście kontuzjowanych są kapitan drużyny i strzelec decydujących bramek w meczu z Czechami Nihat Kahveci, Emre Gungor, Emre Belozoglu, Servet oraz Tumer. MEdia nawet spekulują, że w obronie Tureckiej reprezentacji możemy dziś zobaczyć trzeciego bramkarza Tolgę. W zupełnie odmiennej sytuacji są Niemcy. Joachim Löw ma do dyspozycji wszystkich swoich najlepszych piłkarzy dlatego też ma w czym przebierać. Na lewej stronie obrony Arne Friedrich zastąpi przebojowego choć będącego w słabej formie Jansena. W pomocy natomiast zobaczymy najprawdopodobniej zawodnika Bayeru Leverkusen Simona Rolfesa. Choć nie przepadam za tą reprezentacją to w dzisiejszym meczu nie widzę innego rozwiązania niż pewne zwycięstwo &quot;szwabów&quot;.


Bukmacher: Gamebookers
Typ: 1 Kurs: 1.44 ✅
Typ: Kto awansuje? Niemcy Kurs: 1.20 - pewniaczek ✅
Typ: 1st Half Under 1.5 Kurs: 1.40 ⛔
Typ: Dokładny Wynik 2:0 Kurs: 6.00 - hardcore smiley ⛔
Wynik: 3:2
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Niemcy - Turcja (Połowa/Wynik końcowy) ⛔
Typ: 1/1
Kurs: 1.80
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Już dziś o 20.45 szwajcarski arbiter Massimo Busacca na St. Jakob-Park w Bazylei rozpocznie pierwszy półfinał EURO 2008, w którym zmierzą się reprezentacje Niemiec i Turcji.
Sytuacja kadrowa drużyny Fatiha Terima jest naprawdę nie do pozazdroszczenia. Nihat Kahveci jest kontuzjowany i czeka go półtoramiesięczna przerwa. Na liście zawodników leczących urazy są także obrońcy Emre Güngör i Servet Cetin. Niepewni gry są pomocnicy Tümer Metin i Emre Belözoglu. Z powodu czerwonej kartki ciągle zawieszony jest pierwszy bramkarz ekipy znad Bosforu, Volkan Demirel, a za żółte kartki pauzować muszą Tuncay Sanli, Arda Turan oraz Emre Asik.
W najlepszym wypadku Fatih Terim będzie miał do dyspozycji 15-16 piłkarzy, w związku z czym, możliwe jest, iż trzeci bramkarz Tolga Zengin zagra... w ataku.
W kadrze Joachima Loewa zabraknąć może jedynie Torstena Fringsa, który nabawił się niegroźnego urazu.
Sytuacja kadrowa, ale też poziom gry, w roli faworyta stawia Niemców. Oczywiście kibicuję Turkom, ale w dzisiejszym spotkaniu nie liczyłbym na kolejną niespodziankę sprawioną kibicom przez Altintopa i spółkę. Moim zdaniem, pewne zwycięstwo odniosą podopieczni Loewa, szybko zdobywając pierwszą bramkę.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
▶ 20:45 ⚽ Niemcy - Turcja
Typ: 1
Kurs: 1.46

Po dwudniowej przerwie powraca Euro 08. Dziś rozegrany zostanie pierwszy mecz półfinałowy tej imprezy. Na przeciw siebie staną reprezentacje Niemiec i Turcji. Nasi zachodni sąsiedzi z grupy wyszli nie bez problemów, bowiem do ostatniej kolejki musieli walczyć o awans, ale jak wiemy ostatecznie zajęli drugą pozycję w grupie B. W ćwierćfinale napotkali bardzo wymagającego przeciwnika - Portugalię, która była faworytem bukmacherów. Drużyna niemiecka, jak wiemy jest drużyną typowo turniejową, która rozkręca się z meczu na mecz i tak udowodnili to właśnie w ćwierćfinale z Portugalią, rozgrywając bardzo dobre spotkanie. Dzisiejszy przeciwnik podopiecznych J. Loew&#39; a - Turcja, w półfinale znalazł się przy ogromnej dawce szczęścia. W grupie A przegrali swój pierwszy mecz z Portugalią (0:2), ale nie zraziło ich to w dalszej walce o byt w turnieju. Pokazali silny charakter i wolę walki, pokonując w końcowych minutach zarówno Szwajcarią (2:1) i Czechy (3:2). Historii tych spotkań opisywać chyba nie muszę, podobnie jak tą ze spotkania ćwierćfinałowego z Chorwacją. Jak zapewne wszyscy wiemy, Turcy do dzisiejszego pojedynku przystąpią bardzo zdziesiątkowani. Większość kluczowych, ale także rezerwowych graczy jest zawieszona za kartki, bądź też kontuzjowana i szokującym faktem jest, że do historycznego półfinału Mistrzostw Europy, Turcy przystąpią w 13 osobowej kadrze. Myślę, że jest to zbyt trudne wyzwanie dla Tureckiej reprezentacji. Szanuję ich za to co zrobili dotychczas i gdybym nie stawiał dziś na Niemców, całym sercem kibicował bym tej drużynie, ale nie ma co się oszukiwać. Limit szczęścia został przez nich zdecydowanie wyczerpany i dziś nie pomoże im nawet cud. Zdecydowanie stawiam na Niemców, bo myślę, że naprawdę można tutaj zarobić.
 
yayo 165

yayo

Użytkownik
Data: 25.06.2008, godz. 20:45
Zdarzenie: Germany v Turkey: pierwsza zmiana
Dyscyplina: piłka nożna
Typ: Germany
Kurs: 1.95
Buk: Sportingbet

Turcja na spotkanie z Niemcami ma 14 zawodników, w tym rezerwowego bramkarza.Tym samym Turcja ma na zmianę dwóch zawodników z pola. Trener nie ma wyboru - zmienić może tylko na tych którzy sa dostępni (niezależnie czy są w dobrej dyspozycji, czy nie), albo w ogóle nie zmieniać. Zapewne zmiana w drużynie Tureckiej będzie wymuszona jakąś kontuzją lub urazem, a jeżeli nie to nastąpi pod koniec drugiej części meczu. Niemcy mają wiele graczy mogących rozegrać spotkanie na najwyższym poziomie i to oni zapewne pierwsi dokonają zmiany w tym spotkaniu.
✅
 
P 0

patyk

Użytkownik
Piękny mecz. Turcy naprawdę, imponowali, szczególnie w pierwszej połowie. Brawo dla nich za waleczność. Szkoda że nie doczekaliśmy się dogrywki, Turkom ewidentnie należał się remis.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Niemcy nie zachwycili, ale wykorzystali stworzone przez siebie nieliczne sytuacje. Lehmann ponownie udowodnił, że do gry w kadrze się nie nadaje (na szczęście bramka Lahma pomoże zapomnieć o jego koszmarnej interwencji przy drugiej bramce dla Turków).
Gracze Fatiha Terima, mimo ogromnych ubytków w składze, pokazali klasę i powinni jedynie żałować tego, iż przy stanie 2:2 nie dotrwali do dogrywki. Kibicowałem im od samego początku EURO, ale na kolejną sensację, grając bez kilku podstawowych piłkarzy, nie było już ich poprostu stać.
 
Do góry Bottom