>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Ligi Europy + Rewanże [11.05 - 18.05.2022] - Czwartek

Status
Zamknięty.
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Juventus - Sevilla
Typ: Sevilla wygra
Kurs: 5.25
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Półfinał Ligi Europy, który śmiało mógłby być finałem tych rozgrywek. Juventus po komplikacjach w Serie A ostatecznie wyszedł na prostą w tych rozgrywkach i jest w zasadzie bardzo bliski, by wywalczyć cel minimum w postaci udziału w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie. Takowe rozwiązanie dałoby też ewentualne wygranie Ligi Europy, które byłoby przy okazji przełamaniem europejskiej posuchy w ostatnich latach. Sevilla w lidze radzi sobie fatalnie, chociaż ostatnio także zmieniła nieco oblicze - cennymi zwycięstwami m. in. z Bilbao, Espanyolem czy Villarrealem. Można mówić tutaj o dozie szczęścia, bo jednak gole padały najczęściej w końcówkach i to rywale mieli większą inicjatywę, jednak zwycięzców się nie sądzi, a nawet przeciętną grą, ale z zaangażowaniem i szczęściem można wygrywać każdy mecz, a nawet triumfować w rozgrywkach. Nie przekonują mnie przedmeczowe kursy bukmacherów, jakoby Sevilla była aż takim underdogiem. Hiszpanie wielokrotnie pokazali, że dobrze czują się w tych rozgrywkach i potrafią się odnaleźć z rywalami, którzy mają większy potencjał kadrowy, grają u siebie czy też są po prostu lepsi na papierze. Tak było m. in. w rywalizacji z Manchesterem United, gdzie większość wieszczyła koniec Sevilli, a tutaj dwa solidne mecze, które zamknęły usta krytykom. Myślę że w tej rywalizacji będzie podobnie, chociaż też nie postrzegam Juventusu jako jakiegoś hegemona w tym sezonie.
Liczę nie tyle na niespodzianke, co zaskoczenie bukmachera, czyli po prostu zwycięstwo Sevilli z bardzo ładnym kursem.

Alternatywnie: gol Sevilli - kursy ok 1.65 - 1.70
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +809
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Juventus vs Sevilla
Typ: Superbets: Sevilla strzeli gola + Sevilla powyżej 2.5 rzutów rożnych + Sevilla powyżej 1.5 kartki (czerwona=2)
Kurs: 2.90✅️
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Juventus jak nowo narodzony zalicza kolejne zwycięstwa w Serie A oraz w Lidze Europy. Drużyna ta przezywała jeszcze mały kryzys, ale został on zażegnany. Dodatkowo kara odjęcia punktów w lidze została na razie wycofana, co powoduje, że gospodarze znajdują się na ten moment na 2. pozycji we włoskiej ekstraklasie. Wygląda to bardzo pozytywnie i fani mają nadzieję, że po latach posuchy uda się umieścić puchar z europejskich rozgrywek w gablocie. Do spełnienia tego celu potrzebne są jeszcze 3 kroki. Trener Massimiliano Allegri cały czas szuka odpowiedniego ustawienia swojego zespołu i w starciu z Atalantą błysnęli Dusan Vlahovic oraz Samuel Iling Junior. Szczególne młody Anglik ma wszystko, aby zrobić furorę we Włoszech i można spodziewać się wystawienia tej dwójki od pierwszych minut. Czy Juventus wykorzysta atut własnego boiska?

Sevilla również potrzebowała chwili, aby powrócić na swoje dobre tory. Pamiętamy przecież, że ekipa ze stolicy Andaluzji jeszcze niedawno biła się o utrzymanie w La Lidze, a teraz zajmuje pewne miejsce w środku stawki i tym samym może w pełni skupić się na LE. Kilka dni temu goście niespodziewanie polegli w starciu z Gironą, ale tamto niepowodzenie zostało szybko zapomniane i wygrana z Espanyolem pozwala myśleć, że dobra forma na ważną końcówkę tej kampanii jest utrzymana. Świetną pracę wykonuje były trener Eibar Jose Luis Mendilibar i widoczna jest ręka tego szkoleniowca. Sevilla stara się grać prostą, ale skuteczną piłkę, która w głównej mierze polega na częstym wrzucaniu futbolówki do pola karnego przeciwnika. Menadżer ten twierdzi, że wtedy można najbardziej zaskoczyć rywala. Czy taktyka ta sprawdzi się również w Turynie?

Nie wiem jak Wy, ale dla mnie to właśnie ekipa ze stolicy Andaluzji jest faworytem do wygrania całej Ligi Europy. Jest to klub stworzony dla tych rozgrywek i uważam, że są w stanie pokusić się o triumf. Przyjezdni odbudowali swoją formę z nowym szkoleniowcem. Świetną pracę wykonuje były trener Eibar Jose Luis Mendilibar.

W Superbet znalazłem interesujący zakład, który mówi o tym, że Sevilla strzeli gola, wykona powyżej 2.5 rzutów rożnych oraz otrzyma powyżej 1.5 kartki. Jeżeli zerkniemy na ostatni mecz wyjazdowy gości w Lidze Europy, to na Old Trafford piłkarze Sevillistas strzelili 2 bramki, zanotowali 6 kornerów oraz ujrzeli 5 kartek. W Stambule brakło tylko trafienia, aby pokryć ten zakład, ale to był jeszcze zespół prowadzony przez Jorge Sampaoli. Jose Luis Mendilibar preferuje prostą grę, wiele wrzutek i fauli taktycznych. Juventus to nie ta klasa co United. Jasne, będzie się grało zupełnie inaczej niż z Czerwonymi Diabłami, dlatego liczę, że Sevilla postara się zdominować swojego przeciwnika na ich obiekcie, a jest do tego zdolna.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +458
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
Juventus - Sevilla, obie gol @2.25 superbet 1:1 (’97 Gatti - ’26 En Nesyri)
Najciekawszy w moim odczuciu mecz z dzisiejszych par. Wydaje mi się, że tu będzie otwarty mecz. Goście ostatnio w dobrej formie, strzelają sporo goli, natomiast gospodarze znowu przechodzą zawirowania z odejmowaniem punktów i wygrana LE może się okazać jedyną drogą do gry w europejskich pucharach w przyszłym sezonie. W ekipie z Turynu zabraknie obrońcy Bremera, za to do formy wraca w końcu Vlahovic. Kurs na BTS zdecydowanie do gry.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +313
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Macie, zaróbcie sobie.

Sevilla pow. 3,5 rzutów rożnych
1.48
Sevilla pow. 12,5 fauli
1.61
Di Maria pow. 0,5 strzałów celnych
1.58
Vlahovic pow. 0,5 strzałów celnych
1.44

Roma pow. 4,5 rzutów rożnych
1.57
Bayer pow. 3,5 rzutów rożnych
1.56
Pow. 8,5 rzutów rożnych
1.47

Krótko, zwięźle i na temat.
Juventus jest faworytem u siebie, będzie dużo ataków z ich strony, a co za tym idzie, dużo strzałów. Główne strzelby to Di Maria i Vlahovic. Myślę, że po jednym celnym strzału spokojnie oddadzą. Co do Sevilli, to grają swoje bez względu na to, kto jest ich przeciwnikiem. Nabijają dużo rzutów rożnych i myślę, że spokojnie te 4 nabiją. Co do ilości fauli, to myślę, że Sevilla będzie się ostro broniła, żeby nie mieć dużej straty przed rewanżem.

Drugi mecz jest bardziej wyrównany i spodziewam się dużo ataków z każdej strony. Jedna i druga drużyna nabiją dużo rzutów rożnych, a szczególnie Roma, gdy musi gonić wynik, bądź dążą w końcówce spotkania do wyjścia na prowadzenie.

Wszystkie kursy z Unibet.

Edytowane rozstrzygnięcie Vlahovicia. Początkowo soccerstats pokazało jego strzał, jako celny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +219
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Bayer Leverkusen - AS Roma
Over 4.5 kartek @ 1.54
Over 5.5 kartek @ 2.11
Over 6.5 kartek @ 3.15
Betfan

Na samym początku zacznę od sędziego, który według mnie jest największą obawą dla typów, bo będzie to Slavko Vincic ze Słowenii, nie jest to sędzia, który lubi szastać kartkami, w lidze słoweńskiej rozdaje ich bardzo mało, w europejskich pucharach wygląda to już trochę lepiej, przede wszystkim w Lidze Mistrzów, gdzie widać, że nie radzi sobie trochę z presją i mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie, w końcu to mecz decydujący kto zagra w finale Ligi Europejskiej. Co ciekawe w tym sezonie sędziował już jedno spotkanie w tych rozgrywkach i był to mecz Romy, przed własną publicznością z Salzburgiem, pokazał w tym spotkaniu 4 żółte kartki i to wszystkie graczom Romy. Teraz trochę więcej pozytywów, po pierwsze otwarty wynik, Roma co prawda wygrała u siebie pierwsze spotkanie 1:0, ale to tylko jednobramkowa zaliczka, Bayer stać na odrobienie strat, ale na pewno muszą zagrać lepiej niż w pierwszym meczu. Obie drużyny nie imponują w ostatnim czasie formą, Roma od 5 spotkań w lidze nie potrafi wygrać, Bayer w lidze radzi sobie trochę lepiej, ale też od czterech spotkań (3 ligowych i pierwsze spotkanie z Romą) nie zaznali smaku wygranej. Finał Ligi Europejskiej to spore osiągnięcie i na pewno obie drużyny chciałyby się tam znaleźć, a co najważniejsze, wygrana w tych rozgrywkach da grę w Lidze Mistrzów, a Bayer w lidze nie ma już na to szans, ba mogą już tylko powalczyć o grę w Lidze Konferencji Europy. Ciężką sytuację ma też Roma, do czwartego miejsca premiowanego grą w LM tracą 6 punktów, a pozostały do końca tylko 3 kolejki, co prawda Lazio w ostatnim czasie też nie ma zbyt dobrej formy, ale takiej zaliczki może już nie dać sobie wyrwać. Pierwsze spotkanie obu drużyn też nie sędziował zbyt sprzyjający sędzia, jakim był Michael Oliver z Anglii, śmiałbym nawet rzec, że pod względem kartek wypada gorzej od Vincicia i owszem przez długi czas nie wyciągał kartki, wstrzymał się do 50 minuty, a od tamtej pory aż 7 razy karał zawodników.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +533
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Bayer Leverkusen - AS Roma
awans: AS Roma
kurs: 1.50

Myślę, że tutaj wszystko jest jasne. Jose Mourinho umie w puchary na które kładzie szczególny priorytet. Taka drużyna jak Bayer Leverkusen zostanie taktycznie ograna przez doświadczonego trenera.

Sevilla - Juventus
awans: Sevilla
kurs: 1.75

Ten kto obserwuje europejskie puchary (UEFA, LE) ten wie, że w tego rodzaju rozgrywkach hiszpańskie drużyny zawsze daleko zachodziły. Nie inaczej będzie w tym przypadku. Która drużyna jak która - ale Sevilla jest najbardziej doświadczoną drużyną aniżeli chodzi o zdobywanie tego pucharu. Dlatego też to ich widzę w dalszej fazie europejskich pucharów.

Przepraszam, że analizy są krótkie. Ale polegam tutaj na doświadczeniu i znajomości futbolu.
 
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Bayer Leverkusen - AS Roma
awans: AS Roma
kurs: 1.50

Myślę, że tutaj wszystko jest jasne. Jose Mourinho umie w puchary na które kładzie szczególny priorytet. Taka drużyna jak Bayer Leverkusen zostanie taktycznie ograna przez doświadczonego trenera.

Sevilla - Juventus
awans: Sevilla
kurs: 1.75

Ten kto obserwuje europejskie puchary (UEFA, LE) ten wie, że w tego rodzaju rozgrywkach hiszpańskie drużyny zawsze daleko zachodziły. Nie inaczej będzie w tym przypadku. Która drużyna jak która - ale Sevilla jest najbardziej doświadczoną drużyną aniżeli chodzi o zdobywanie tego pucharu. Dlatego też to ich widzę w dalszej fazie europejskich pucharów.

Przepraszam, że analizy są krótkie. Ale polegam tutaj na doświadczeniu i znajomości futbolu.
O Romie trzeba napisać wprost i mou ustawi autobus i tyle będzie z gry
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Zarabiajcie.

As Roma awans
1.5

As Roma powyżej 0,5 goli
1.5

As Roma powyżej 2,5 rzutów rożnych
1.37

Powyżej 4,5 żółtych kartek
1.38


Jose Mourinho to zbyt doświadczony i za dobry trener, żeby wypuścić awans po wygranym pierwszym meczu. Przypuszczam, że to Bayer będzie atakował, a Roma nastawi się na kontry i koniec końców to ona będzie świętowała awans do finału.

Juventus powyżej 0,5 goli
1.48

En-Nesyri powyżej 0,5 celnych strzałów
1.34

Sevilla powyżej 4,5 rzutów rożnych
1.4

Powyżej 4,5 żółtych kartek
1.4


Drugi mecz również będzie wyrównany z lekką przewagą Sevilli, ale nie odbierałbym do końca szans Juventusowi. Myślę, że swoje sytuacje też będą mieli.

Wszystkie kursy z Unibet.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom