>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/2 finału Ligi Europy - [16-17.08.2020]

Status
Zamknięty.
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Manchester United zdobywał przynajmniej jedną bramkę w 20 na 21 ostatnich meczów. Kurs na to, że zdobędzie gola w meczu z Sevillą - 1,36 (godz. 21:00)

Oprócz tego mam jeszcze typ z potencjałem: Typ: Lucas Ocampos - Suma celnych strzałów - Więcej niż 0.5 , ETOTO, 1.50
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sevilla - Manchester United
Typ: Sevilla strzeli gola w obu połowach
Kurs: 5,05 MU gra, a Sevilla strzela:)
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Wczoraj z Ligi Mistrzów odpadł jeden Manchester, to może czas na drugi?W końcu nieszczęścia chodzą parami... No ale oczywiście w moim typie biorę pod uwagę tylko argumenty sportowe. Po prostu gra Sevilli robi wrażenie. Myślałem, że z Wolves będą mieli spore problemy, a oni byli po prostu dużo lepsi. Jedynie początek spotkania należał do Wolves i nawet wywalczyli sobie karnego, ale go nie wykorzystali. Od tego momentu grała już tylko Sevilla i jestem bardzo zaskoczony, że hiszpańska drużyna aż tak zdominowała swojego rywala. Wynik wygląda niepozornie, bo tylko 1:0, ale zobaczmy inne statystyki: 73% posiadania piłki przez Sevillę, duża przewaga w strzałach no i najciekawsze - rzuty rożne - 14:0 da Sevilli. Tak zdominować solidny, angielski zespół to robi wrażenie. Wcześniej z Romą też byli dużo lepsi i wygrali 2:0. Manchester United nie popisał się z Kopenhagą i gdyby Kopenhaga była trochę skuteczniejsza, to kto wie, czy to duńska drużyna nie grałaby teraz z Sevillą.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +132
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
takie pisanie ze przy odrobinie szczescia kopenhaga mogła grac by dalej ale przy odrobinie szczescia rowniedobrze mogł manchester wygrac z 4-5:0
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Sevilla - Manchester United 2:1 (3-4 RR)
powyżej 11,5 RR, @2,64 Fortuna


Pierwszy półfinał tegorocznej Ligi Europy, na forum widać, że wszyscy idą w stronę Sevilli, ja z racji kibicowania United mam inne zdanie, ale nie będę sobie "psuł" oglądania i dlatego postanowiłem w tym spotkaniu zagrać rzuty rożne. Po wznowieniu rozgrywek w Lidze Europy obie ekipy zagrały po dwa spotkania, Sevilla wygrała 2:0 z Romą (10-3 RR) oraz 1:0 z Wolves (14-0 RR) natomiast Manchester United z Lask 2:1 (5-3 RR) oraz z Kopenhagą 1:0 po dogrywce (8-4 RR, w regulaminowym czasie 6-2 RR). Jeden mecz dzieli obie ekipy od finału, liczę, że nie będzie tu kalkulacji i obie strony będą dążyły do rozstrzygnięcia w regulaminowym czasie, aby nie tracić niepotrzebnie sił na dogrywkę czy karne przed finałem, wybrałem najwyższy dostępny próg licząc przede wszystkim na skuteczność w tej kwestii Hiszpanów, a i Diabły powinny dołożyć kilka od siebie, optymalnie dla mnie jako kibica United byłoby szybkie wyjście na prowadzenie podopiecznych Solskjaera i pogoń za wynikiem Andaluzyjczyków co powinno przynieść sporo rzutów rożnych.
 
Ostatnia edycja:
ksolajons 84

ksolajons

Użytkownik
Panowie, rzuciła mi się w oczy jedna ciekawa rzecz. Mianowicie wszystkie buki wystawiły kursy na ManU jako delikatnego faworyta, co za tym idzie, najniższy kurs na dokładny wynik, powinien znajdować się w sekcji zwycięstw ManU (0:1,0:2...itp). Z tego co widze w Fortunie i STS, najniższy kurs na dokładny wynik, jest przypisany do rezultatu 1:1. Wg mnie, jest to dośc dziwne, skoro w typowaniu 1X2 jest jasny faworyt, to dokładny wynik, również powinien zawierać najniższy kurs po stronie ManU, tak jednak nie jest. Reasumując; Manchester jest faworytem, ale wg buków najkorzystniej dla nich, wystawić najniższy kurs na 1:1. Sam będę szedł w ten wynik, bo pomijając aspekty kursowe, intuicja podpowiada mi w tym meczu remis. Chciałem tylko zwrócić uwagę, na dziwną rozbieżnośc w kursach 1x2 a dokładnymi wynikami. POZDRO!
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter Mediolan - Szachtar Donieck
Typ: Szachtar Donieck strzeli więcej niż 1,5 bramki w meczu
Kurs: 3,10 Szachtar zawiódł na całej linii
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Jeden z wielkich faworytów już odpadł, może czas na drugiego. Kadrowo Inter wygląda znacznie lepiej od swojego rywala, ale gra Szachtara może się podobać. Szachtar najpierw ograł Wolfsburg 3:0, a następnie wygrał z Basel 4:1. Takie wyniki robią wrażenie, bo przecież Wolfsburg i Basel to są naprawdę solidne kluby. W obu tych meczach Szachtar był dużo lepszy od swoich rywali. Na uwagę zasługuje to z jaką łatwością Szachtar stwarza sobie dogodne okazje do strzelenia bramki. Te wyniki w obydwu meczach to nie był przypadek, a bardzo dobra gra ukraińskiej drużyny. Problemem może być bardzo dobra defensywa Interu(przynajmniej od jakiegoś czasu), ale mimo to uważam, że Szachtar stać na strzelenie dwóch goli w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter Mediolan - Szachtar Donieck
Typ: Junior Moraes - Suma strzałów - Więcej niż 2.5
Kurs: 1,80
Bukmacher: eTOTO
Analiza: Szachtar w tym sezonie zdominował ligę ukraińską i ma szanse na to, żeby namieszać także w Lidze Europy, gdzie już miał swój triumf m. in z Lewandowskim (pomocnikiem). Inter zrobi wszystko, by wygrać to trofeum, bo ostatnio gablota z pucharami jest pusta, a taki puchar ma swój prestiż. Typ skupiam wokół osoby Moraesa - środkowego napastnika Szachtara Donieck, który jest odpowiedzialny na zdobywanie bramek i przechodzi przez niego prawie każda akcja ofensywna. Sam Moraes strzelił dwucyfrową liczbę strzałów w dwóch ostatnich meczach w LE (razem). W tym spotkaniu celem są minimum 3 strzały OGÓLNIE, a to rozumiemy jako np. strzał celny, gol, strzał zablokowany czy nawet strzał "w kosmos", o ile był zamiar zdobycia gola ,a nie np. dośrodkowanie.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Inter - Szachtar 5:0
powyżej 2,5 gola, @1,61 Fortuna



Drugie spotkanie półfinałowe Ligi Europy, wczoraj kierunek na rożne niestety okazał się nietrafiony, dzisiaj bez większego kombinowania idę w bramki. Inter po wznowieniu rozgrywek w Europie najpierw pokonał Getafe 2:0, następnie 2:1 odprawił Leverkusen, Szachtar także dwa zwycięstwa 3:0 z Wolfsburgiem oraz 4:1 z Basel. Widać, ze obie ekipy w formie, faworytem drużyna z Włoch, ale Ukraińcy myślę, że tanio skóry nie sprzedadzą i przynajmniej na tą jedną bramkę ich stać, a może i więcej. Inter po przerwie na pandemię rozegrał w sumie już 17 spotkań i w 14 z nich strzelił minimum 2 gole. Szachtar takich meczy rozegrał 14 i w 12 z nich równiez trafiał minimum te 2 razy, wiadomo, że przeciwnicy nie do porównania, poziom Serie A a ukraińskiej Premier League to przepaść, ale Górnicy mają ugruntowaną już od wielu lat pozycję w Europie i patrząc na aktualną formę jednych i drugich te 3 bramki myślę, że powinniśmy zobaczyć wieczorem na Merkur Spiel-Arena .
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +77
K 158

kamil077

Użytkownik
Inter - Szachtar LIVE over 3,5 kartki @1,91
Pan Szymon do przerwy bez karteczki, ale jak wiadomo po przerwie zacznie się większe ryzyko, nerwy i karteczki się posypią.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom