>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 Finału 21:00 PSG - Manchester City [28.04.2021]

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
PSG - Manchester City
Powyżej 2.5 gola
@1.57 Betfan


Do półfinałów jeszcze dwa tygodnie, ale analizę wrzucam już teraz. Pierwsze co rzuciło mi się w oczy gdy okazało się, że PSG podejmuje Manchester City jest duża szansa na bramki i ciekawy strzelecki spektakl, moim zdaniem ciekawszy niż drugi półfinał z udziałem Realu i Chelsea. Warto wspomnieć, że paryżanie znaczną większość ostatnich meczów kończą wynikiem overowym. Strzelili sami w Monachium aż trzy gole, w Strasbourgu cztery, a ostatnie spotkanie ligowe nad St. Etienne zakończyło się ich wygraną 3:2. W spotkaniach z udziałem Manchester City także padają bramki. Dwumecz z Borussią zakończył się w sumie sześcioma bramkami. W Premier League są na szczycie tabeli z 67 bramkami zdobytymi w 32 meczach. Oczami wyobraźni widzę ten mecz jako taki, w którym emocje i ofensywna gra po obu stronach cieszą oko piłkarskiego kibica.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
PSG - Manchester City
typ: powyżej 2.5 gola
@1.68 FORTUNA

Myślę jak kolega powyżej, że w drugim meczu półfinałowym zobaczymy przynajmniej 3 gole a kurs na to zdarzenie jak widać wzrósł. PSG i Manchester City to dwa teamy, które były uważane w obecnej edycji LM za jednych z głównych faworytów do końcowego triumfu. Teraz PSG czeka pojedynek z jedną z najrówniej grających drużyn w tym sezonie w Europie. Potwierdzeniem siły Manchesteru City jest przewaga nad rywalami w lidze. Jest ona na tyle duża, że podopieczni Guardioli mogą w pełni się skoncentrować na dwumeczu półfinału ligi mistrzów i nie myśleć o czekających ich meczach w lidze. Takiego komfortu nie mają podopieczni Pochettino. PSG może pierwszy raz od wielu lat może stracić mistrzostwo Francji. W grze pozostają cały czas 3 drużyny, pomiędzy którymi różnica wynosi zaledwie 2 pkt. Obydwie drużyny dysponują ogromną siłą ofensywną. PSG po 34 kolejkach w lidze ma strzelonych 77 goli, z kolei City po jednej kolejce mniej w Premier League ma na swoim koncie 69 strzelonych bramek. Jest to pierwszy mecz, więc spodziewam się otwartej gry co może tylko uatrakcyjnić widowisko i bramki powinny być tylko kwestią czasu. Kurs na powyżej 3 goli (3gole=zwrot) wynosi 2.10 co też jest bardzo kuszące.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +135
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
400 PLN Na Ligę Mistrzów w LV.BET

Zapraszamy na długo wyczekiwanie półfinały Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Real Madryt vs. Chelsea, PSG vs. Man City, Man United vs. AS Roma oraz Villarreal vs. Arsenal. Na tym etapie rozgrywek nie ma już słabeuszy, a możliwe jest wszystko, dlatego nie czekaj tylko sprawdź ofertę bukmacherską i typuj swoich faworytów!
W LV.BET przygotowaliśmy dla Ciebie bonus od kolejnego depozytu, aż do 400 PLN! Odbierz bonus już teraz i rywalizuj z najlepszymi!

Jak odebrać 400 PLN na Ligę Mistrzów (16 PLN z mnożnikiem x25):
  • Dokonaj depozytu za minimum 25 PLN wybierając ”400 PLN na Ligę Mistrzów” - widoczne na Twoim koncie.
  • Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.
  • Przy wpłacie 800 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 400 PLN (bonus 16 PLN z mnożnikiem kursu: x25).
  • Przygotuj swój kupon kombi (minimum 3 zdarzenia, kurs łączny minimum 2.50 oraz kurs na selekcję minimum 1.25) za środki bonusowe.
  • Aktywuj na swoim kuponie mnożnik kursu całkowitego ”x25”.
Bonus będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do czwartku (29.04 do godziny 23:59).
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
PSG - Man City 1:2
powyżej 2,5 gola, @1,78 Fortuna
obie strzelą, @1,61 Fortuna


Drugi półfinał, w którym zmierzą się ekipy PSG oraz City, można powiedzieć, że dwie niespełnione drużyny w Europie, mimo wpompowania ogromnych pieniędzy przez szejków od wielu lat nie mogą wygrać Ligi Mistrzów, przez te wszystkie lata tylko raz PSG zagrało w finale, rok temu i uległo Bayernowi, City jeszcze nie doświadczyło gry w finale najważniejszych europejskich rozgrywek. W fazie pucharowej jeśli chodzi o PSG to ciekawsze zawsze były pierwsze spotkania, w których akurat grali na wyjeździe, ale od początku atakowali czym zaskoczyli zarówno Barcelone oraz Bayern, w rewanżach kontrolowali mecz i ich awans nie był raczej zagrożony, City mierzyło się z dwoma Borussiami, najpierw odprawiło Moenchengladbach, a następnie tą większą imienniczkę z Dortmundu. Dzisiaj liczę na podobny przebieg jak w pierwszych spotkaniach w poprzednich rundach, że zaatakuje PSG, mimo, że gra u siebie, a może to będzie akurat atut, na pewno jak chcą awansować to muszą coś ugrać u siebie, siły ofensywnej nie trzeba nikomu przedstawiać, zarówno jedni jak i drudzy mają ogromną siłę rażenia, więc nie zdziwię nikogo i jak większość zagram dziś gole, które mam nadzieję, że padną po obu stronach, raczej ani jedni ani drudzy nie powinni zagrać na 0:0, na pewno by pomogła prędko strzelona bramka przez jednych lub drugich, żeby mecz się otworzył.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +64
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Popieram typy kolegow wyzej tez mi sie wydaje ze over 2.5 powinien siasc easy ale zastanawia mnie dlaczego za bramke PSG placa juz 1.36 przeciez wszyscy podstawowi gracze maja grac ...Neymar,Mbappe,Veratti,Di Maria... dziwne ????
 
tenis_de_mesa 1,2M

tenis_de_mesa

Znawca - 1 Liga Polska
PSG - Manchester City
Typ: PSG @3,60 🔴
Unibet.

Koledzy wcześniej już ladnie opisali ten mecz, dwie świetne drużyny, zespoły które posiadają największe światowe nazwiska piłkarskie w swoich składach. Pierwszy mecz w Paryżu i kurs na PSG aż 3,60? Dla mnie to ogromne value, mecz 50/50, paryżanie wyeliminowali Bayern, nie bardzo rozumiem takie dysproporcje kursowe, tym bardziej, że składy optymalne.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom