>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/2 Finału 21:00 Chelsea Londyn - Real Madryt - REWANŻ [5.05.2021]

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Chelsea - Real
poniżej 2.5 gola
@1.65 Fortuna


Mam wrażenie, że to będą takie typowe piłkarskie szachy. Chelsea w Madrycie wywalczyła remis 1:1, co można uznać za dość korzystny dla nich rezultat. Real musi obligatoryjnie strzelić minimum jedną bramkę, jeśli chcą myśleć o awansie do finału. Oczami wyobraźni widzę po jednej bramce po obu stronach, i ostateczne rozstrzygnięcie w dogrywce bądź rzutach karnych. Dwie bramki strzelone po stronie Realu spowodowałyby, że gospodarze musieliby strzelić ich aż trzy. Myślę, że nie Anglicy pozwolą sobie na to i raczej skupią się nie na strzelaniu bramek, a jak najmniejszej ich utracie. Potencjalny bezbramkowy remis promowałby właśnie ich. W dodatku ostatnie pięć spotkań z udziałem Chelsea kończyły się maksymalnie dwiema bramkami (w tym aż cztery razy padł max. jeden gol). Real w pięciu ostatnich spotkaniach aż trzy z nich zakończył... bezbramkowym remisem. Mocno underowo rokuje to spotkanie i tak idę właśnie w tym kierunku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Chelsea - Real
Typ: under 2,5 gola
Kurs: 1,70
Betfan

Kolega succesful powyżej opisał sytuację bardzo precyzyjnie. Chelsea ma zapas wynikający c gola strzelonego na wyjeździe i tej przewagi będą pilnować, a że ich defensywa należy do solidnych co już pisałem w poprzednim typie na under obu ekip to wynik powinien być niski. Chelsea w lidze w 34 meczach straciła tylko 31 goli. Co prawda zdarzały sie jej wypadki jak porażka 2:5 z West Brom, ale to dodatkowo pokazuje skalę w ilu meczach nie stracili gola. W pucharach z Porto jedna stracona, z Atletico nic nie stracili.
Po drugiej stronie stanie Real, który ofensywnie nie błyszczy, choc zdarzają mu sie występy z większa liczbą trafień np: 3:0 z Cadiz, 3:1 z Liverpool czy 3:0 z Celtą. Ale to wszystko przykłady drużyn, które w swoich meczach sporo tracą. Z solidną defensywą Londyńczyków już w mojej opinii sobie nie poradzą.
Na ten moment najwyższy kurs na under w Betfan 1,70 i wzrósł, choć wydaje się, że im bliżej spotkania tym bardziej polecą w dół.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +455
bes93 145

bes93

Użytkownik
Tak jak koledzy wyżej sądzę że będzie to mecz gdzie padnie mało bramek ... Dlatego ja liczę na to że Real będzie budował grę a Chelsea będzie opierać się kontratakach. Dlatego mój typ na ten mecz to over (+) 10,5 rzutów rożnych gdzie w STS 2,28.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
Jutro dojdzie do rewanżowego spotkania pomiędzy londyńską Chelsea a Realem. Już pierwsze spotkanie pomiędzy tymi drużynami pokazało, że był to mecz walki, w którym arbiter pokazał 6 żółtych kartek. Moim zdaniem podobnie będzie jutro i ostrej gry nie zabraknie do końca spotkania. Oba zespoły grają o wielką stawkę jaką jest występ w finale Ligi Mistrzów. Nikt tu nie odstawi nogi, a konsekwencją tego będą zapewne kartki. Nie wydaję mi się, że spotkanie zostanie szybko rozstrzygnięte na korzyść któregoś z zespołów, więc będzie walka, walka i jeszcze raz walka. A gdyby nawet którejś drużynie udało się uzyskać przewagę kilku bramek, to frustracja ekipy przeciwnej będzie rosła i też powinny posypać się kartki. Stąd mój typ:

liczba żółtych kartek więcej niż 4,5 @ 1.87 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +293
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Chelsea Londyn - Real Madryt 2:0

W pierwszym meczu Real zremisował u siebie 1:1 z Chelsea Londyn. Goście tamtego spotkania pokazali się z bardzo dobrej strony i teraz tak, ja uważam, że jeśli Chelsea zagrało taki mecz, że chyba każdy ich komplementował - Real nie istniał, Chelsea prowadziła grę, mocno ich przycisnęła a mimo tego nie potrafili wygrać z Realem. Myślę po prostu, że Real nie zagra już tak słabo a Chelsea nie zagra już tak dobrze.
Do kadry Realu wracają E. Hazard - który rozegrał już kilkadziesiąt minut, S. Ramos i Valverde co sprawia, że trener Zidane ma już dużo większe pole manewru i ławka rezerwowych nie będzie wyglądać już tak słabo.
Myślę, że stać Realu na awans, jak nie po 90 minutach meczu to po dogrywce.

Real (A) 2,15
 
Ostatnia edycja:
kacper091097 196,2K

kacper091097

Użytkownik
Chelsea - Real
X2
@1.68
betfan
W jutrzejszym spotkaniu LM stawiam na to, że przyjezdni nie przegrają. Zdaję sobie sprawę, że ostatnio co prawda padł remis, ale ze wskazaniem na Chelsea jednak teraz sytuacja będzie trochę inna. Pomimo tego, że w defensywie trener Zidane nie będzie mógł skorzystać z usług Varanea to do kadry wraca podstawowy obrońca Sergio Ramos, którego obecność w kluczowych meczach sezonu może być kluczowa. Jeżeli chodzi o ofensywę to stawiam Benzemę wyżej niż Wernera, a zresztą widzieliśmy tydzień temu kto, gdy znalazł się w dogodnej okazji to potrafił ją wykorzystać i pomóc drużynie w trudnym momencie meczu. Real na pewno nie będzie kalkulował od samego początku, bo muszą zdobyć bramkę, a jedna bramka dla Chelsea nie przyniesie jeszcze im takich konsekwencji jak w pierwszym meczu.
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość
Awans Madryt @2.30 lub X2 @1.72 jak kto woli.

Wracają Mendy, Ramos, Valverde. Dla mnie osobiście dobrze, że wypadł elektryczny Varane, bo przynajmniej Zidane nie będzie kombinował a jeszcze by go coś tknęło i posadziłby na ławie Militao, który wymiata i jest w gazie.

Mam nadzieje, że Hazard w końcu coś pogra i ukara swój były klub. Osobiście dałbym go w 1 składzie a Vinicius jako zmiennik. Kros i Modric odpoczęli w weekend więc liczę na dominację w środku pola. Liczę na doświadczenie i lepszy skład niż w 1 meczu i korzystny wynik dla "białych" :)
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Chelsea - Real
Typ: Real awans
Kurs: 2.30
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Czas na drugi półfinał Ligi Mistrzów, gdzie Chelsea Londyn podejmować będzie na Stamford Bridge Real Madryt. Przypomnę, że pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1, i to The Blues są bliżej wielkiego finału.
Spróbuję jednak pograć awans Realu Madryt, który od początku sezonu nie był stawiany w roli faworyta do wygrania tej edycji Ligi Mistrzów, a co dopiero żeby dojść do finału. Real to jednak stary wyjadacz tych rozgrywek. Królewscy uwielbiają te rozgrywki i nawet gdy nie idzie przez 85. minuty gry to 90. minucie pojawiają się Ramos czy Benzema którzy to rozstrzygają losy meczu.
Królewscy do tego spotkania przystąpią nie tak mocno osłabieni jak to miało miejsce wcześniej. Do składu wraca Ramos, choć tu jego forma będzie wiekim znakiem zapytania. Jednak Ramos i będący w świetnej formie Militao mają być murem Realu. W weekend odpoczywali Modrić i Kroos, którzy również potrafią wziąć ciężar gry na siebie. Benezema trzyma poziom od kilku sezonów. Jestem ciekaw jak zagra Hazard i czy zobaczymy go od pierwszych minut. Real po raz kolejny ma problem z prawą obroną bo na to spotkanie wypadli Lucas i Carvajal. Zidane może zrobić to co w spotkaniu przeciwko Barcelonie, że na prawej obronie zagra Valverde, który powtórzył wynik testu i wyszedł ujemny.
Realowi zapewne nie będzie łatwo bo pokazał nam to pierwszy mecz. Chelsea Tuchela gra dobry i wyrachowany futbol, są świetni w obronie ale również i tam zdarzają się błędy. Mowa o T. Silva, który mimo swojego doświadczenia to ten sezon nie należy do najlepszych. Chelsea to również jakoś w ataku bo mowa o Kante, który rozegrał mega zawody w Madrycie, a do tego są Werner (mimo, że nie strzela goli), Pulisic, Ziyech, Haverts, Abraham.
Real naprawdę musi stanąć na wysokości zadania żeby tutaj awansować do finału. Stać ich na to, bo w tej edycji Ligi Mistrzów nie mieliśmy remontady!. Może Real będzie tą pierwsza ekipa?, czy tak się stanie?. Zapraszam przed TV o 21:00...
 
pizduszka 379

pizduszka

Użytkownik
Chelsea vs Real

Over 2.5 goli 2.23 betsson

W pierwszym meczu akcji było sporo. Tutaj nie powinno być inaczej. Real się nie położy. Szykuje się otwarte spotkanie. Dziwne się ze taki wysoki kurs. Gram mocniej.

Powodzenia :)

Tutaj spokojnie 5 bramek powinno paść.
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Co za mecz Chelsea,nieziemski futbol w ich wykonaniu,Real to się nadaje do pucharu Tymbarka grać conajwyzej a nie w półfinale ligi mistrzów. Chelsea im pokazała dzisiaj miejsce w szeregu. Kante jest najlepszym pomocnikiem na świecie,nietylko defensywnym,generalnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +168
G 0

gubernator_nh

Gość
Co za mecz Chelsea,nieziemski futbol w ich wykonaniu,Real to się nadaje do pucharu Tymbarka grać conajwyzej a nie w półfinale ligi mistrzów. Chelsea im pokazała dzisiaj miejsce w szeregu. Kante jest najlepszym pomocnikiem na świecie,nietylko defensywnym,generalnie.
Nieziemski? Chyba Cie poniosło. Szejki im pokażą miejsce w szeregu. Zasłużona wygrana Chelsea jednak dla Realu dojście do półfinału i tak trzeba doceniać w kontekście ilości kontuzji, ktore były i są w tym sezonie, ale co Ty tam możesz wiedzieć. Oglądnąłeś dwa mecze Chelsea i wielkie podniecenie.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Nieziemski? Chyba Cie poniosło. Szejki im pokażą miejsce w szeregu. Zasłużona wygrana Chelsea jednak dla Realu dojście do półfinału i tak trzeba doceniać w kontekście ilości kontuzji, ktore były i są w tym sezonie, ale co Ty tam możesz wiedzieć. Oglądnąłeś dwa mecze Chelsea i wielkie podniecenie.
Tak jak im pokazali w półfinale FA Cup ? Masz rację,Chelsea już pokazała City miejsce w szeregu w kwietniu ale ty pewnie myślisz że za 3 tygodnie City zagra coś nowego a Chelsea opadnie z formy. Dobrze że mamy takich geniuszy na forum jak ty co się znają na piłce.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Tak jak im pokazali w półfinale FA Cup ? Masz rację,Chelsea już pokazała City miejsce w szeregu w kwietniu ale ty pewnie myślisz że za 3 tygodnie City zagra coś nowego a Chelsea opadnie z formy. Dobrze że mamy takich geniuszy na forum jak ty co się znają na piłce.
idz panie do tenisa czy co tam sobie grasz. Mecz meczowi nie równy, ale Ty o tym nie wiesz. Ty się piszę z dużej litery, ale jak widać w szkole nie nauczyli...
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
idz panie do tenisa czy co tam sobie grasz. Mecz meczowi nie równy, ale Ty o tym nie wiesz. Ty się piszę z dużej litery, ale jak widać w szkole nie nauczyli...
Real w tym dwumeczu nie miał nic do powiedzenia i takie są fakty, Chelsea była pierwszym poważnym przeciwnikiem z którym Real sie mierzył na swojej drodze i wynik jest jaki jest. A co do szkoły to sam za wiele z niej nie wyniosłeś, a na pewno nie na tyle żeby pouczać innych... panie "nie równy"
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
G 0

gubernator_nh

Gość
Real w tym dwumeczu nie miał nic do powiedzenia i takie są fakty, Chelsea była pierwszym poważnym przeciwnikiem z którym Real sie mierzył na swojej drodze i wynik jest jaki jest. A co do szkoły to sam za wiele z niej nie wyniosłeś, a na pewno nie na tyle żeby pouczać innych... panie "nie równy"
a czy ja napisałem, że Real był lepszy? czytaj ze zrozumieniem. Oj chłopie chciałbyś skończyć te szkoły, które ja skończyłem, ale to nie temat na teraz....
Liverpool i Atalanta jak nie są poważnymi przeciwnikami to nie mam pytań, zwłaszcza ten pierwszy wymieniony zespół.
 
byku1705 547

byku1705

Użytkownik
a czy ja napisałem, że Real był lepszy? czytaj ze zrozumieniem. Oj chłopie chciałbyś skończyć te szkoły, które ja skończyłem, ale to nie temat na teraz....
Liverpool i Atalanta jak nie są poważnymi przeciwnikami to nie mam pytań, zwłaszcza ten pierwszy wymieniony zespół.
Liverpool bez obrony i najsłabszy od kilku lat, Atalanta to też nie jest ekipa jak sezon czy dwa temu. Na koniec dodam, że niezmiernie się cieszę z tego, że nie skończyłem tych samych szkół...
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom