>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1-2 boskie typy (żużel, koszykówka, hokej)

B 41,5K

bosky

Użytkownik
Witam, na najbliższe miesiące miałem postanowienie, aby wpłacić sobie startowe 200 zł do bukmachera i grać 1 zdarzenie, które wydaje mi się najbardziej prawdopodobne, za stawkę wynoszącą 100 zł. Nie zawsze będę się go jednak trzymał, niestety ????
Kupon nr 1:
Vive Targi - Mielec over 60,5 gola tobet
AKO 1,85
stawka: 25 zł
ew. wygrana: 21,25 zł
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Wracam z nową siłą, trochę mnie ostatnie sukcesy podładowały do działania na nowo, a i myślę, że sezon to najlepszy jeśli szukać zysków. Hokej nam co prawda odpadł (sportów amerykańskich staram się nie ruszać), za to na koszykówce oraz żużlu właśnie teraz zbiera się najlepsze plony (mógł to zobaczyć chociażby ten, kto śledził moje typy dnia). Tyle tytułem wstępu, za maksymalną stawkę staram się dyktować sobie 100 zł, stąd przelicznik w jednostkach przy typie mnożymy x10.
Na dobry początek kupon, który wpadł mi w oko na starcie:
#1
KS Piecobiogaz - AZS Białystok (12,5:0 - handicap punktowy) 1 1,85 ✅
Zagłębie Lubin - Wisław Kraków (remis - zwrot) 1 1,95 ⛔
AKO 3,61 ⛔
5/10 j.
do wygrania: 18,05j.
Betsafe
Słowo wyjaśnienia, w rywalizacji ww. pań byłem raczej sceptycznie nastawiony do drużyny jutrzejszych gospodyń, jednak typując w 1 meczu under 160,5 punktu przeżyłem spore rozczarowanie drużyną z Białegostoku, typ wszedł, ale nie bez kłopotów, w drugim meczu jeszcze słabiej, urwany set. Generalnie bardzo wyrównana rywalizacja, nie wykluczam tutaj nawet tie breaku, raczej nie będzie 3:0 dla gości, zatem warto.
Wisła już z koroną mistrzowską i, że tak powiem, tradycyjnie ZACZĘŁO SIĘ. Odpuszczanie na całej linii, prezes klubu mówi &quot;damy pograć młodym&quot;, młodzi chcą, ale nie potrafią, a efekt - 2:0 w cycki z Legią, pora na łatwe punkty dla Zagłębia. Dla bezpieczeństwa jednak draw no bet.
oraz kupon, który postawiłem już wczoraj:
#2
Razzano - Gajdosova 0:2 1,85 ✅
Next permament managing director - Christine Lagarde 1,35
AKO 2,50
5/10 j.
do wygrania: 12,5j.
Betsafe
Jak można brać się za profesjonalny tenis, kiedy umiera mąż? To przykre czerpać korzyść z takich wydarzeń, ale jednym z najważniejszych elementów, kluczowych dla bukmachera jest ludzka psychika. Razzano chce zapewne jak najszybciej wrócić do domu i się uspokoić, na pewno nie ma w głowie tenisa. Typ nr 2 wiadomy, zaskoczyłoby mnie każde inne rozwiązanie. ????
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Jest pierwszy plus przy meczu Gajdosovej, a co za tym idzie najprawdopodobniej będzie pierwsze +7,5 jednostki, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca.
Lejonen - Dackarna 1 2,05 ✅
Wisła - Vive under 56,5 bramki 1,85
AKO 3,79
4/10 j.
Do wygrania 15,16 j.
buk: tobet
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
#4
Magnus Zetterstroem over 8 pkt. kurs 2,35
10/10 j. ⛔
Do wygrania: 23,5 j
Bet365
Kapitalny kurs i maksymalne ryzyko, jeśli nie zawalą defekty, to mamy więcej niż podwojenie kasiorki. A Zorro jak dotąd w tym sezonie 9 pkt. w 4 startach u siebie i 11 w 6 na wyjeździe (z defektem). Dzisiaj w parze z przeciętnym Karpovem, przejrzałem bpb i szału nie ma, pojedzie zapewne 5 razy, więc prawdopodobnie zagwarantuje sobie over już po 4 startach i w piątym tylko dociuła jakiś punkcik. Wielkie szanse i stosunkowo dziwny muszę powiedzieć typ. A wcale nie jest powiedzianym, że Zorro nie będzie miał dodatkowo szansy startu w ramach taktyka.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
#5
Polska - USA 2 2,30
10/10 j.
Dw. 23 j.
Betsafe
Ryzykuję ponownie, ale czekałem tutaj na reakcję bukmacherów i widzę już wyraźnie, że wcale nie są tacy przekonani, jak to było na początku. W fortunie już kurs 1,91, a początkowo było coś pod 2,60. Widać, że coraz niższe kursy pokazują value w innych bukmacherach, dlatego warto to zagrać po takim kursie. Polacy w rezerwowym składzie, z zapewnionym awansem, Amerykanie muszą walczyć, bo jeśli przegrają z nami, to w rywalizacji z Brazylią są w ciemnej i mrocznej.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
ostatni typ w najbliższych dniach, teraz pozostaje czekać i modlić się, co to by nie popłynąć jak tajtanik. ;-)
#7
Laguta - Kus 1 1,75
Tie Break w meczu Del Potro - Djokovic TAK 1,90
3,34
6/10 j.
Dw. ~ 20 j.
Bet365
#8
Powyżej 35,5 gema w meczu Del Potro - Djokovic TAK
2,00
5/10 j.
Dw. 10 j.
tobet
Kursy kapitalne, ale jak to zwykle, obarczone ryzykiem.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Próba nr 2, bo ostatnio troszkę wróciłem z dalekiej podróży, może tym razem uda się nieco lepiej ????
Na pierwszy ogień finał NHL:
Vancouver - Boston Gol przed 9:30, NIE - 1,86 Bet365
Dla porównania w betsafe na gola po 10 minucie jest kurs 1,67, zatem spora okazja na oko. Dla bezpieczeństwa jednak po takim okresie zagram
7j/10
ew. wygrana: 6,02 j. ✅ ✅
✅ 6,02 j.

Do tego elegancki typ na u/o w plażówce, tutaj bardziej opieram się na statystykach, ale warto zagrać w mojej opinii:
Jennings/Wong vs Morais/ Silva under 72,5 punkta - 1,85 Bet365
7j/10
ew. wygrana: 5,95j ✅ ✅
✅ 5,95 j.
Ces-Cès FRA [25] Morais-Silva ANG [48] 2-0 (21-11, 21-10)Rogers-Dalhausser USA [1] Morais-Silva ANG [48] 2-0 (21-13, 21-13)
jeśli dodamy:

Rogers-Dalhausser USA [1] Jennings-Wong USA [24] 0-2 (20-22, 12-21)
to ten under wydaje się wieeelce prawdopodobny.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Jeszcze dwa zdarzenia dam dzisiaj, jedno w edycji tego posta, ponieważ póki co nie ma kursów w internetowych bukach na mecz Elitserien, a z tego co widzę po stacjonarnych będzie ciekawie.
Talita-Antonelli BRA [2] Li Yuk Lo-Rigobert MRI [47]
under 69,5 pkt. 1,85 Bet365 ✅ ✅
Schemat podobny jak w przypadku pary męskiej, tu mam jednak nieco większe obawy wynikające z niskiej linii, niech się Brazylijkom odechce rzetelnie serwować i jeszcze under gotowy nie wejść. Stąd właśnie stawka mniejsza:
5j/10
Do wygrania: 4,25 j.
✅ 4,25 j.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
MIODZIO, może mnie nieco poniosło, może będę się wieczorem cieszył, zobaczymy:
Talita-Antonelli BRA [2] Li Yuk Lo-Rigobert MRI under 37,5 1,67 ✅ ✅
Piraterna - Vargarna 1 1,65 ✅ ✅ WIELKIE UFF.
20j.
do wygrania: 35,2 j.
✅ 35,2 j.
O 1 meczu pisałem wyżej, Piraterna jest dla mnie zdecydowanym faworytem, w fortunie widziałem dzisiaj 1,75, ale teraz widzę, że powyżej złapanego kursu już łatwo nie będzie cokolwiek wskórać.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Marcio Araujo / Ricardo - Redmann / Saxton (+1,5) 2 4,00 Tobet ✅ ✅
Jeśli spojrzymy na rozstawienie murowani faworyci w postaci Brazylijczyków. Ale Ci sami Brazylijczycy już raz w grupie przegrali, zaś Redmann pomimo niskiego numeru startowego walczy, wygrali 2:0 i przegrali 1:2, czemu w takim razie nie mieliby uszczknąć seta Ricardo? Stawka niska, bo jak zwykle przestraszyłem się kursu.
2j./10
ew. wygrana: 6j.
✅ 6j.
Talita Antonelli - Novakova Tobiasova under 73,5 1,85 ⛔
Ingrosso/Ingrosso - Dollinger/Windscheif 1 1,40
Bet365
Etap mistrzostw wyższy, bo top 32, ale para rywalek absolutnie luckywinner, że tak powiem, gdzieś tam wygrały przy szczęściu jeden mecz i przepchnęły się do kolejnej rundy. Brazylijki zaś w grupie straciły maksymalnie 23 punkty, zatem w kwestii undera wchodziłby under 65,5. Tutaj 8 punktów zapasu, miodzio.
Drugi mecz to miodzio dla typerów, spotykają się duety o innych aspiracjach, ale takich samych dotychczasowych rezultatach. Tylko styl inny i nawet to, jeśli nie ranking, wyraźnie sugeruje kto jest faworytem w tym meczu.
5j/10
Do wygrania: 7,95j.
⛔ 5j.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Palmer/Bawden / Y. Huang-Yue Y. 1 1,33 ✅
Talita Antonelli - Novakova Tobiasova under 73,5 1,85 ⛔
Jaani / Vesik - Prokopiev/Bogatov 1 1,58 ✅
Trochę daję ciała, bo na Vesika kurs jest wyższy niemal u każdego innego bukmachera, ale co zrobić, za to underu nie ma nigdzie indziej. W przypadku pary Australijskiej ogromna przewaga i rankingowa, i czysto sportowa (jak dotąd 3x 2:0, było trochę walki w pojedynczych setach, ale wszystko do przodu), Chinki - podobnie jak inni rywale, coś skubnęły i się przedostały, ale na tym raczej kres ich zabawy w turnieju.
Pora na Estończyków, bardzo trudna grupa, a - mimo tego - już się witali z top 32 po wygranym 1 secie z Gibbem i wyrównanym drugim, by ostatecznie ulec 2:1. Teraz rywale ze znacznie niższej półki i powinni przebrnąć. Mecz o awans.
3j/10
Do wygrania: 8,66 j.
⛔ 3 j.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Pograłem troszkę over 37,5 punktu i szybko odzyskałem, ale z tego nie ma sensu podawać typów na forum, bo i tak nikt pewnie nie zdąży nawet skorzystać. Zatem w podobnym tonie, ale z wyprzedzeniem:
Alison / Emanuel vs Babich/Ioisher over 70,5 1,85 Bet365 ⛔
Jeśli panie nie potrafiły utrzymać undera, ba, straciły seta, to ja tutaj widzę jakiegoś wyrównanego seta na 90 %. Teraz tylko kwestia, czy ten wyrównany set to bedzie wynik 21:16, który mnie nie satysfakcjonuje, czy 21:19, albo 22:20, który w pełni linię pokrywa. A ci drudzy panowie mają tendencję do zażartej walki w secie otwarcia, zatem over ma wielką szansę wejścia.
7j/10
DW: 5,95 j.
⛔ 7j.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Zgodnie z tym, co pisałem: bardzo fajnie wyglądają kursy na over 37,5 punktu w secie, zwłaszcza na tym etapie mistrzostw, gdzie po 1 nie ma już słabych par,a po drugie każdy walczy do samego końca. Wniosek - betsafe wystawił kursy na u/o setowy już przed meczem, to leci dubelek, który podaję również tutaj.
Ricardo/Araujo - Herrera/Gavira ✅ ✅
+
Plavins/Smedins - Hoyer/Soderberg ✅ ✅
over 37,5 punktu w 1 secie
1,80 * 1,87 = 3,37
5j/10
DW: 11,8 j.
✅ 11,8 j.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Na drugą nóżkę, nawet nie ma za bardzo nad czym rozmyślać : )
Betsafe
Plavins/Smedins - Brink/Reckermann over 37,5 pkt. 1 set 1,86 ✅
Ricardo/Araujo - Cerruti/Rego over 37,5 pkt. 1 set 1,86 ⛔
Stawka : 7j.
DW: 13j.
⛔ 7j
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Piekny kurs, aczkolwiek muszę przyznać, że osobiście go JESZCZE nie gram, tak się niefortunnie złożyło, że cały kapitał mam w betsafe, czekam zatem na kursy.
Wrocław - Leszno (0-2,5) 1 1,85
10j
DW: 8,5
⛔ 10j
Tobet
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
Dackarna -2 @ 1,70
Hammarby @ 1,36
Już parę razy się na swoich &#39;eleganckich&#39; dubelkach przejechałem w tym sezonie, ale tyle samo wyszedłem na plus, a tutaj widzę dwóch wyraźnych faworytów. Valsarna jak jeździ każdy wie, skład taki powiedziałbym nieco a&#39;la Częstochowa - i personalnie - i finansowo. W skrócie, wyjazdy bez szaleństw. Hammarby może nie jakaś megamarka, jest Gollob jest paru Polaków, do tego wierzę że powróci Zorro, którego forma gdzieś zaginęła, ostatnio ładnie śmigał Karpov, więc warto spróbować.
Co do Dackarny, wraca Andersen i chyba znika jedna luka w składzie, bardzo fajnie, nie wierzę, żeby mieli przegrać z Piraterną, na którą stawiałem ostatnio u siebie, a przeżywała okrutne męki ze słabą na wyjazdach Vargarną. Reasumując, w dwoch gospodarzach widzę dzisiaj raczej faworytów.
Ogólnie można sobie podwoić kasiorkę z przyzwoitym hakiem, moim zdaniem warto.
10 j
DW 13 j.
Bet365
 
Do góry Bottom