>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/16 finału Ligi Europy + Rewanże [16.02 - 23.02.2022] - Czwartek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-02-20 o 09.49.31.png

Nie masz konta w STS, nic straconego - załóż je wchodząc na sts.pl lub klikając w baner i odbierz 1660 PLN
Copy_of_Standard_Paczka_baner_w_FORUMBUK-1000x150-English.jpg
 
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie: Monaco - Bayer Leverkusen
Typ: over 4.5 kartek
Kurs: 1.85
Bukmacher: Superbet

Analiza:
W pierwszym meczu wpadlo 6 zoltych kartek i w tym widze to podobnie. Rewanz to zawsze wieksze napiecie i mniej kalkulowania. Sedziuje moj ulubieniec Alejandro Hernández Hernández. W lidze hiszpanskiej jeden z najbardziej overowych. Powinno byc nerwowo na boisku a ten sedzia kartek nie boi sie wyciagac.
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 21:00
Spotkanie: Union Berlin - Ajax
Typ: Superbets: powyżej 2.5 gola i obie drużyny powyżej 1.5 kartek
Kurs: 4.25
Bukmacher:
Superbet
Analiza:

Mimo tego, że w pierwszym meczu nie oglądaliśmy dużo bramek ani kartek to ja w to wchodzę śmiało.
Jestem zdziwiony tym że w pierwszym meczu było 0:0. Przy takim potencjale w ofensywie obu drużyn nie liczylbym na powtórkę z pierwszego meczu.
Ajax bramek strzela multum, Union u siebie też powinien swoje dołożyć . Uważam, że pierwsza bramka padnie dość szybko i rozwiąże sznurek z bramkami.
Jesli chodzi o kartki, to linia jest niska . 2 kartki na jedną drużynę to mało. Ok, w pierwszym meczu było mało kartek, ale w rewanżu powinno być już inaczej. Po pierwsze ktoś dziś odpadnie, powinny być emocje i ostrzejsza gra, a po drugie dobry sędzia do kartek.
PRoponuje też overy kartkowe dodatkowo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2224
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Przeważnie kiedy są rewanże to znajdujemy trochę lepsze bety. Wiemy kto musi odrabiać straty oraz jak wyglądali zawodnicy w pierwszym meczu. Patrząc na dopasowanie sędziów do meczów rewanżowych proponuję zagrać kartki tam gdzie sędziują Hiszpanie, którzy nie kalkulują i nie bawią się w upominanie zawodników tylko od razu wyciągają kartoniki.

Monaco - Bayer
Typ: liczba kartek - over 4,5 @ 1.81 unibet

Na otwarcie oferty łapałem po 2.12 ale teraz już kursy trochę poleciały w dół ale Bet w okolicach 1.80 dalej atrakcyjny do grania. Sędzia jest A. Hernandez, który za równo w La Liga i lidze mistrzów sporo kartek wyciąga. Obie ekipy również sporo kartkują. We Francji jest to poziom trochę mniej niż 2 kartki na mecz. Natomiast w Niemczech zauważyłem tendencje rosnąca pod względem wystawia kartek. Więc Bayer średnio ponad 2 kartki na mecz dostaje. A w ostatnim meczu z Mainz złapali w lidze 5 żółtych i jedna czerwona. Pierwszy mecz tych ekip zakończył się na 6 kartkach. Wszystkie te argumenty na czele z sędzia skłaniają mnie do zagrania na karteczki.

Union - Ajax
Typ: liczba kartek - over 4,5 @ 2.05 unibet

Sam łapałem 3 dni temu po 2.07, ale wczoraj można było wziąć nawet w okolicach 2.20. Podobna sytuacja jak wyżej. Sędzia również Hiszpan Del Corro, który już trochę mniej wyciąga kartek ale dalej na dobrym poziomie. Pierwsze spotkanie obu ekip to 2 kartki i 25 fauli. Myślę, że jakby był inny sędzia to byłoby więcej karteczek. Teraz mamy rewanż więc powinno być jeszcze ostrzej. Ajax w grupie sporo kartek złapał, a Union w lidze Europy również. Niemiecka drużyna też sporo fauluje i jest w czołówce ekip faulujących w Bundeslidze. Patrząc na statystyki pierwszego meczu to więcej sytuacji i bliżej zdobycia bramki był Union, który dobrze wypadł na tle najlepszej drużyny z Holandii, która niestety już nie zachwyca gra jak za czasów Den Haga. Zapowiada się bardzo zacięte spotkanie. Sędzia + wynik otwarty to może wróżyć kartki.

Roma - Salzburg
Typ: Roma over 5,5 RR @ 1.75 unibet
Over 6,5 RR @ 2.33 unibet

Wczoraj również można było łapać kursy odpowiednio w okolicach 1.89 i 2.50. Tutaj nie ma co dużo pisać. Roma przegrała pierwszy mecz więc u siebie musi ruszyć od razu do przodu. W takich meczach często padają rogi dla ekip, które dążą do odrobienia strat z pierwszego meczu. W dodatku Roma w lidze Europy w tym sezonie najwięcej rożnych wykonywała spośród wszystkich drużyn. Liczę, że Salzburg się postawi a Roma nabije co najmniej 7 rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +815
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Europy
Godzina: 18:45
Spotkanie:
Midtjylland - Sporting
Typ: Powyżej 3.5 gola
Kurs: 3.75
Bukmacher: Fortuna


Mój typ na ten mecz opieram głównie na tym jak się zakończyły ostatnie mecze obu drużyn, Duńczycy wygrali 4:0 w lidze na wyjeździe,zaś Portugalczycy wygrali swój mecz 3:2 również na wyjeździe. Jak widać obie drużyny po remisie w pierwszym spotkaniu w Lizbonie przystąpili do swoich meczów w lidze bardzo ofensywnie nastawieni.
Dzisiaj to wygląda tak,kto wygra w regulaminowym czasie ten awansuje,jeśli nie to będzie dogrywka i ewentualne karne.
Szczerze wątpie żeby którakolwiek z drużyn chciała się dzisiaj bronić i grać na remis który przysporzy im tylko dodatkowych 30 minut w nogach.
Obie drużyny grają naprawdę z goła odmienny futbol,obie drużyny zajmują również to samo miejsce w swojej lidze,czwarte.
Dla Duńczyków czy Portugalczyków awans do kolejnej rundy byłby czymś czego właśnie chcą,promowanie piłkarzy w tych rozgrywkach jest również szczególnie ważne dla każdej z drużyn grającej w europejskich pucharach.
Obstawiam że dzisiaj będziemy świadkami futbolu pełnego ofensywy i wielu strzałów na bramkę czyli goli,ciężko przewidzieć kto może przejść dalej ale obie drużyny powinny dzisiaj strzelać bramki lub chociaż kreować multun akcji żeby awansować dalej,ostatni mecz w lidze pokazał że są do tego zdolni a cztery lub więcej goli w tym meczu nie powinno być aż takim problemem jak kurs na to wskazuje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1250
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom