>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/16 finału Ligi Europy - Rewanże [24-25.02.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-02-19 o 13.20.43.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Totki awans pewny, pewnie wyjda tylko po to by dograc mecz
Dla gosci jakby nie patrzec kazdy mecz w Europie wazny i pewnie zaatakuja bo nic do stracenia nie maja
Over 2,5 celnych strzalow Austryjakow po 2 w ub fajna opcja
 
Otrzymane punkty reputacji: +242
Z 536

ziutkers89

Użytkownik
Angielskie kluby w lidze Europy myślę ze dadza z siebie maxa i tutai koncetruia swoia energie z racii tego ze np. Kogutom ciezko bedzie zakonczyc seozn w top 4 premier league. Typuie mimo iz iest 4-1 ze Koguty wygraia dzisiai i to nawet dowma golami
typ Totenham - 1,5 gola kurs 1,78 w kierunku Manu mysle nad niskim remisem ale to iutro;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
Totki awans pewny, pewnie wyjda tylko po to by dograc mecz
Dla gosci jakby nie patrzec kazdy mecz w Europie wazny i pewnie zaatakuja bo nic do stracenia nie maja
Over 2,5 celnych strzalow Austryjakow po 2 w ub fajna opcja
ksiegarnia w 60 min
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Shakhtar- Maccabi ( 1 mecz 0-2 )
Typ 1
Kurs 1,71 Betclic

Na prawde Ukraińcy to dryzyna z Ligi Mistrzów, Żydostwo moze coś tam u siebie straszy ,ale tak jak pisze, to nie ta liga.
Ukraińcy i Brazyliczycy pójdą z gazem od poczatku jak zawsze.

Rangers - Antwerp ( 1 mecz 3-4 )
Typ 1
Kurs 1,50 Betclic

Po ostatnim hokejowym meczu Rangersi z zimna krwią powinni podejsc do tego kolorowego zespołu z ciepłej Belgii i zalatwić sprawę bez wiekszych strat bramkowych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Hoffenheim Molde over 3,5 1,82 over 9,5 rożnych 1,51 over 10,5 rogów 1,84
Milan - Crvena over 2,5 1,71 over 9,5 rogów 1,68
Leicester - Slavia over 9,5 rogów 1,79
Bayer - Young Boys over 2,5 1,41 over 3,5 2,01 over 9,5 rogów 1,68 wszystko fortuna

W pierwszych meczach obu niemieckich ekip było bardzo dużo goli, rożnych oraz sytuacji.
Statystyki i forma obu ekip przemawiają z podanymi przeze mnie zakładami.
Milan nie potrafił dowieźć wygranej do końca mając przewagę zawodnika.
U siebie Włosi tworzą dużo okazji bramkowych i mają sporo rożnych.
Leicester jest faworytem, ale gram na rożne. U siebie nabijają sporo kornerów, Slavia też ma dobre statystyki.
Dla mnie mecz szybko się nie rozstrzygnie, okazje bramkowe będą generować rożne.

Poza tym over 2,5 w meczach PSV, Dinama Zagrzeb, Arsenalu i rożne w dwóch ostatnich spotkaniach.
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik
dzis podobnie jak wczoraj, ale na tapete Antwerp
Linia 2,5 celnych w ub, gralem po 1,95, teraz zjazd do 1,8 co wg mnie jest jeszcze oplacalnym kursem
Pierwszy mecz obfity w bramki, Belgowie musza zaatakowac, linia niska, warte znow pogrania
 
Otrzymane punkty reputacji: +209
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Na forbet MAXIZYSK wiec moja propozycja za minimalny wkład do promki:

1) Napoli - Granada - over 2 gole + over 8 rogali (2.85)
Sprawa wydaję się prosta. Napoli nieoczekiwanie łatwo przegrało pierwszy mecz i musi odrabiać poniesione straty. Ewentualny cios Granady sprawi, że "Błękitni" do końca muszą atakować, by strzelić przynajmniej 3 gole. Linia rogów też wydaję się być ustawiona dość nisko jak na ten kurs.
2) Arsenal - Benfica - over 2 gole + over 9 rogali (3.10)
Pierwszy mecz w Portugalii zakończony bramkowym remisem. Sytuacja minimalnie lepsza dla "Kanonierów", ale z pewnością goście tanio skóry nie sprzedadzą. Tym bardziej, że potrzebują gola. Co ciekawe, spotkanie rozgrywane w Pireusie, wiec "gospodarz" jest tu sprawą umowną. W pierwszym pojedynku tylko 7 rożnych, ale teraz liczę na otwarte widowisko.
3) Rangers - Antwerpia - over 2 gole + over 9 rogali (2.60)
Ofensywny mecz otwarcia, obejrzeliśmy aż 7 goli. Antwerpia przegrała 4:3 i musi zaatakować. Pomimo tylu bramek brakowało rzutów rożnych, co może zmienić się dziś.

Oczywiście zagrane za najmniejszą możliwą stawkę, pod oglądanie. Bezpieczniejsza wydaję się opcja czystych over 2,5 + lub samych btts.
 
Z 536

ziutkers89

Użytkownik
PSV wygra, Milan-Crvena over zoltych kartek Crveny 2,5 Arsenal wygra coz tu pisac typy iak widac ciezko cos sensownego napisac tak czuie dzis i stawiam to za 85 szkoda ze wycofali under/over fauli. w meczach aiax-lille i milan crvena chyba bedzie duzo fauli xd
 
Gy_Gy_Craveel 248K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Hoffenheim Win + Corner Over 4.5 + Molde Kartki Over 0.5 = @ 1.72 Bwin
Hoffenheim - Molde G 18:55 I 25.01 (0:2 Ale JAJA 😂 😂😂😂😂😂😂 ja nie moglem tego wycofac przed meczem a zawyczaj moglem robic cash-outy z Build bet ale odziwo nie tutaj :ROFLMAO: kontrowac tego nie mialem jak ale cos zle wybory mam :)
, bardziej myslalem ze remis tutaj jak juz , szkoda tych roznych bo ile tam bylo 13?


Na początku powiem tak, ze nie zagrałem tego za tyle ile chciałem, bo jakiś limit mi wskoczył na to g... do wysokości 68£, komedia , owszem wyskoczyło mi ze mogę zagrać maks za tyle a ja jak taki cymbał nie pomyślałem i wcisnąłem i przyjęło mi po mniejszej kwocie, mowie dobra zrobię Cash-out-a... co ty nie można zrobić jak zawsze można było zrobic to teraz nie. Mało ze kurs zbytnio nie opłacalny to to zagrałem. qrw...machlem na to ręką, chyba dlatego ze trzymam dyscyplinę to miałem ciśnienie zeby zagrać, jeszcze będzie komedia jak ten Hoffenhaim zremisuje, ale dobra ze poszło w świat a jak juz nie mogę tego odwrócić nawet kontra to napisze do tego czegoś analizę, mini analiza, dlaczego tak, a nie inaczej.

Po minelem w tym meczu stawianie(dostawienie) ponizej nawet 4,5 bramki czy wiecej, poniewaz trudo uwierzyc w to ze ten mecz moze zakonczyc sie bezbramkowym wynikiem. Molde to druzyna ofensywana, ogolnie podsumowujac Norwsekie druzyny i ta liga jest bramkostrzelna i wiele pada bramek z udzialem tych druzyn czy to w pucharach a tym bardziej w lidze. Po prostu na prowadzony ofensywny styl druzyn a nie stawianie na obrone. Hoffenheim mimo to ze gra w oslabieniu to nie robi duzej roznicy, poprostu ja traktuje Molde jak taka Legie i mysle ze taka Legia miala by szanse rywalizowac usiebie jak rowny z rownym, a wezmy pod uwage ze Norwegowie(Molde) ostatni mecz na najwyzszym profesjonalnym poziomie rozegrali 19 grudnia nie lczac tej rywalizacji z Hoffenheim , owszem gdzies trenowali , pszyszykowywali sie do meczu.

jkjkjkjkj.png
Molde 3:3 Hoffenheim niesamowita przewaga Niemieckiej drużyny w kreowaniu szans na oczekiwane gole , wyglądała tak w ostatnim meczu 1.68 - 5.06 , rzadko sie zdarza tak wysoki wskaźnik , zazwyczaj jak jest spora przewaga to 2,50 xG to bardzo duzo, a tutaj rzadko spotykana sytuacja, wiec tak z ciekawości nawet ,można zobaczyć jak to wyglądało, ale jak wiemy, każdy mecz jest inny i niema zanadto tym sie sugerować jednak grze, na pewno większy potencjał jest do uwolnienia po stronie gospodarzy.

Norwegowie w meczu u siebie mieli sporo szczęścia że zremisowali, na diagramie widać różnice w bramkach oczekiwanych xG 1.68 do 5.06 na korzyść gości, wystarczy zwrócić uwagę po prawej stronie na duże "kola" te czarne duże, gdzie oznaczają zmarnowane duże szanse przez Hoffenheim a było ich 8, z czego 3 wykorzystali(zolte kolka) a 5 zmarnowali a oddali strzalow 25. Przewaga nie była wielka bo 56% ,dlatego to pokazuje jak duzo sie dzialo pod bramka Norwegow a jeszcze bardziej oczekuje tego ze te posiadanie bedzie wieksze w domu w Hoffenheim gdzie mieli w trzech meczach z lepszymi przeciwnikami niz Molde srednio w posiadaniu ponad 65% a co za tym idzie , sadze ze przebija ta niska linie na rzuty rozne jaka jest 4,5 , ponieważ patrząc na to, jakie mieli posiadanie usiebie to wszystkie te trzy mecze prowadzili pod wazgledem gry i tak mieli średnio prawie 7 rzutów różnych. Molde z tymi drużynami lepszymi na wiele rzutów zezwala wiec linia na over 6,5 jest do przyjacia na Hoffenheim.

Idąc dalej takim tokiem myślenia jeżeli Hoffenheim będzie większym posiadaniu piłki to logiczne jest ze Molde będzie ryzykowało na granicy faulu, aby odebrać ta piłkę wiec możliwe jest ze ta minimum jedna kartka zostanie wyciognieta przez sedziego.

Nie wiem, w jakim ustawieniu wyjdzie Hoffenheim i czy nawet będzie grał drugim garniturem to i tak jest z decydowanym faworytem, choć sadze ze "wieśniaki" wyjdą w podstawowym zestawieniu i mogą się oszczędzać przy prowadzeniu, ale również trzeba miec na uwadze to ze dzisiaj wraca A.Kramaric który opublikował dla drużyny 0.70 xG! i on był zaangażowany w prawie polowe bramek w Bundeslidze strzelonych przez Hoffenheim(36 Goli). Czy zagra w jednej połowie, czy w oby dwóch , trudno powiedzieć , może nie zagra wogole, ale sadze ze może wejść treningowo, aby rozruszać sie w koncu, bo to dobry mecz do tego, taki towarzyski hehe.

Molde w zakończonym sezonie jak na ta bramkostrzelna ligę opublikowało tylko 1.26 xG zajmując 2 miejsce , wiec ten wskaźnik jak na druga drużynę ligi Norweskiej i tyle co strzela sie tam goli nie powala. Po prostu Molde wychodzac z tej grupy nie maiala silnych przeciwnikow walce o drugie miejsce Dundlak i Rapid , tam nawet jakby Dundlak by wyszedł z tej grupy to by mnie nie zdziwiło.

Powiedzmy tak Hoffenheim nawet gdy wyjdzie w polowie rezerwowym ustawieniu i tak będzie miała spora przewagę na drużyna która nie jest w rytmie meczowym, a jaka przewagę mieli to "cud" dla Maltę ze nie skończyło sie tam większym wynikiem. Po prostu Molde jeżeli chce cos zrobic to musi sama otworzyc gre i ofensywnie za atakować, a to pozwoli na pozostawienie wolnej przestrzeni w obronie, wiec jeżeli masz wynik 3-3 to dalej masz szanse awansować, wiec nie sadze ze Molde będzie stać sie przyglądać ten wynik prowokuje ich do dzialania aHoffenheim bedzie mial wiele okazji do zdobycia goli, kurs na ten mecz 1,28/30 - śmierdzący i jedynie taki Build bet lepiej zagrać niż stawiać większe pieniądze, ale trudno uwierzyć jest tutaj w remis zero zero.

Alternatywny zaklad Over 6,5 roznych po kursie 1.87 ale nie wiem jak Hoffenheim sie zachowa po strzelonej bramce, najlepiej by bylo jakby czesc druzyny wyszla tutaj rezerwami sadze w tedy czy to bedzie prowadzenie mniejsze czy wieksze bedzie wieksza chec pokazania sie a co za tym idzie kreowania ofensywnych stylu gry..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +193
lukas88 229,3K

lukas88

Forum VIP
Napoli- Granada
Napoli over 6,5 RR
Kurs: 1,95
Fortuna


Granada w lidze traci średnio 4,74 RR na mecz, Napoli z kolei nabija średnio 5,95. Pierwszy mecz wygrała Granada 2-0, uważam że Napoli od początku mocno przyciśnie co będzie owocować w kornery. Jak dla mnie Napoli jest w stanie nabić dwucyfrową liczbę rogów w tym meczu.
Za drobne: Napoli over 7,5 rr @ 2,75 Fortuna

-------------------------------------------------------------------------------

Arsenal- Benfica
Benfica strzeli w przedziale 1,72
Kurs: 1,80
Fortuna


Goście nie mają nic do stracenia, muszą atakować, aby myśleć o awansie muszą coś strzelić. Benfica to zespół grający bardzo fajną ofensywną piłkę, uważam że powalczą z Arsenalem i są w stanie wywieźć z Londynu korzystny wynik. Idę w kierunku bramki do 72 minuty bo bez tego nie mają o czym marzyć.
Za drobne: Benfica over 1,5 @ 3,45 Fortuna

-------------------------------------------------------------------------------

Rangers- Antwerp
BTTS- NIE
Kurs: 2,07
Fortuna

Zespół Gerarda słynie z niesamowitej defensywy (w lidze 9 bramek straconych w 30 spotkaniach) mecz w Belgii był niesamowity pod tym kątem bo Szkoci stracili trzy bramki. Uważam że dziś zagrają na pełnej koncentracji, pilnując dostępu do własnej bramki. Zagrają zapewne na zero z tyłu i coś tam pewnie ukłują. Dlatego też ciekawie wygląda opcja: 1 + under 3,5 @ 2,43 Fortuna

-------------------------------------------------------------------------------

Ajax- Lille
BTTS + over 2,5
Kurs: 1,96
Fortuna


Ajax bez podstawowego bramkarza Onany oraz bez bocznego obrońcy Tagliafico. Uważam że zespół Lille stać tutaj na odwrócenie losów dwumeczu, na pewno ruszą do ostrej ofensywy co powinno przełożyć się na bramki z obu stron, stąd mój typ. Ajax jak nikt inny potrafi wykorzystywać kontrataki, są również mocni w ataku pozycyjnym. Nie odważę sie typowania wyniku ale bramki z obu stron powinniśmy zobaczyć. Over 9,5 RR @ 1,92 w Fortunie też wygląda ciekawie bo powinniśmy zobaczyć szybki mecz i wiele akcji podbramkowych.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
Mezamorto35 34,7K

Mezamorto35

Użytkownik
Szachtar-Maccabi

BTS-Tak 1.81(fortuna)
Liczba rzutow roznych-9,5+ 2.28 (Fortuna)
Strzelec gola-Ben Haim(Maccabi)-5.50(Fortuna)


Licze dzis na dobry wystep Maccabi,druzyna ta ma duzy ofensywny potencjal do tego zawsze dobrze gra na wyjazdach.Co do strzelca i rzutów roznych obie ekipy maja szybkich zawodnikow oskrzydlajacych a w Maccabi wyroznia sie w tym Ben Haim.W pierwszym spotkaniu byl kluczowa postacia spotkania(w pierwszej polowie) dobrze dosrodkowuje i strzela.Licze dzis na niespodzianke.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom